Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

SATAN_I ,můj původní nick,který jsem musel kvůli polským náboženským fanatikům opustit je opět můj a funkční. S Alienware jsem dostal kod pro nováčky 1000G a 7 dni premiak,tak jsem to zkusil a vyšlo to.

 

Vždy to hlásilo,že je nick obsazen,ale najít se nedal.Až ...najednou.... !!! Český SATAN opět bude řezat polskýho Boha Siemku !

 

Hölle mit uns !!!          (vím,že to není podle předpisů,ale musel jsem to udělat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pár obědních her a jen jednou to spadlo. Zvláštní je, že si víc zahraju s MAX45 sám. Jak jsem v četě, tak jsou sice víc wins, ale je to takové nemastné neslané....Navíc se snažím více se držet čety a to stímhle papírem není často to pravé ořechové.

Vždy když si začnu říkat, že to není zas tak špatný tank páč pecky dává pěkný...tak mi někdo pošle pecku a něco zničí. Ne opravu..neznám jiný tank ve WOT co má po každé ráně něco broken....velice často má zničené VŠECHNO...fakt...jednou reload, pak věž, pak velitel, pak střelec, optika....pořád něco. Ale asi nejvíc věž, velitel a střelec.

Tím stále považuji AMX45 za největší plečku všech pleček v plečkovým světě. 2000dmg už čas od času dává a bude to lepší....ale potřeboval bych 26509090 opravných sad na hru..ne vlastně jen 4....víc ran tahle šílenost nevydrží :laugh: .

Před 10min jsem potkal ve městě 3x enemy artyny..ty britské jebky. 46% chudáček, ale dal 2200 dmg a 5ks....zvláště ten TD mód u arty...to mi rve nervy neskutečně. 

Ať si vzpomínám jak vzpomínám...nikde jsem nečetl ani neviděl artynu co střílí za jízdy.....jezdí jako F1 a trefí se lépe jak tank....hraju to skoro 4 roky, ale na tohle si nikdy nezvyknu. Tohle už je i mimo prostor arcády...tohle je prostě jen výmysl WG.

Nebudu tu opět rozjíždět flamme....ale nepochopím kdo za tyhle ubohosti může hrát...vlastně vím....opět jsem se kouknul na jeho staty...46% ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC vezmu ke známému. To je nejlepší řešení. jen tuším.....že HW je v cajku.Vidím to na něajkou hloupost...že se něco hádá. Na teplotu čehokoliv to nevidím. Jednou to totiž spadne za 5hodin hraní a podruhé 6x ihned po 5 minutách. Navíc ten šílenec co mi to stavěl bych až posedlý chlazením. Mám tam 4s větráky a stály fůru peněz. Pamatuji si jak říkal, že jsou  spešl....velice výkoný a tichý...

A hlavně....vše začalo až po instalaci W7...PC se jen s něčím hádá...jen přijít s čím.....Ale když se na to nepříjde tak nevadí. Jiných her je taky dost. Třeba vše skončí dalším patchem....zeptejte se Kanará jak mu hra padala...pak přišla nějaká miniaktualizace a šup...vše ok.

Kdy už konečně lidi pochopí, že ventilátory nejsou řešení? :-D

 

Taky vám hra začne šíleně lagovat ve chvíli, kdy se začnou hrát CW...? Celou dobu vpohodě.. Ale trefit něco na CW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první bitvu vyšlo běžné nastavení hry. Celkově jsem po dlouhém a těžkém zápase trvajícím 23 minut podlehl a hru vypnul. Jo a bitva sama byla lehká. Lost jasný při načítání a taky to tak dopadlo 3:15. Podařilo se mi dokonce přijet k artyně, kterou jsem ze dvou ran netrefil zato jak jinak on 100% přesnost na 200 m a tím v garáži.

Dnešní příděl winů od SW v majetku WG jsem viděl, kdybych hrál déle na 38-43%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes asi jen 4 bitvy. Že je ta mise, tak jsem vzal zase leFH18b2 ... zapomněl jsem, že jsem si včera opět připravil FV304. Ale jo, 3 výhry, poslední s WZ-132. Bylo nás dost scoutů a medek. Proti dost TD. Samé desítky. Na Opatství jsem nikdy neviděl takovej hukot. Pár nás tam bylo, ale co se odvážilo pro nás přijet si jednou vystřelilo a pak už jen kouřilo... No a Obj 212 mi dal na 150m z otočky přímej hit..naštěstí jen pásy, tak jsem to přežil a docapoval. WT E-100 ani vypínač nás už nestihli zastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je k danému průměrnému tieru celkem běžný jev, pokud své stroje zvládáš. Taky si takové relax dny (teď už většinou jen kvůli posádce) uživám  :laugh:

 

Taky proč ne, že? Sám mezi 29 rajčaty. Jen slintat a doufat, že těch 10 na druhý straě počká, než vystřílíš svou stranu. Ale nej je Malinovka. Když je strana bez baráků, tak s T40 zajet do křoví a ... po dvou minutách byl enemák na půlce a po třech minutách jsme jeli zničit zbylé kusy...paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včerejší příspěvek se mi neuložil, tak jen ve zkratce. V pondělí to stálo za totální prd. A ke včerejšímu začátku mám to samé přirovnání. Díky novému členovi jsme zkusili hry s X. Že prý se mu jezdí dobře s BatChatem. OK, mě je to jedno, tak vyrážíme. Co hra, to totální propadák. Spoluhráči neuhráli vůbec nic. Výsledky 4:15, 3:15, 5:15. Prostě total humus. No přešli jsme na EU1 v dobré víře, že se to zlepší. No víra byla, ale to bylo tak všechno. Opakovalo se to samé. Jak se tady píše, na X tieru hraje kde jaký jouda. Ti lidi neví co kam střílet. Borec s MAUSem na Fjordech objede banán a nechá se z boku rozstřílet TDéčkama a třema artynama. Bohužel se za ním vydaly další tři tanky. Co k tomu dodat. Tak když vidím, že je tolik artyn a ještě 4 TD, tak se tam nepoženu jak dement. No bohužel jo. Tak nový kolega to nevydržel a odpojil se od nás. Škoda no. Tak jsme si začali hrát klasik v podobě 4-8. A hned to šlo lépe. Co neuhráli spoluhráči, tak jsme zvládli mi. I když s T28 jsem zahrál 3 hry a ani jednou výhra. Bohužel ani v bitvě, kde jsem naflákal 6000 dmg a měl 5 killů. Njn nemůže se dařit pořád  :no:. Ale celkově jsem si spravil chuť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer přijdu z tréninku a celej natěšenej, typickej závislák, to zapnu. Bohužel, po pár dnech klidu, opět ping 80 - 130 a červená kontrolka buď bliká či rovnou nepřetržitě svítí. :wallbash: 
Nemá prosím někdo nějaké aktuální info, zda už je to lagování na "stálo", či WG podniká nějaké kroky?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer přijdu z tréninku a celej natěšenej, typickej závislák, to zapnu. Bohužel, po pár dnech klidu, opět ping 80 - 130 a červená kontrolka buď bliká či rovnou nepřetržitě svítí. :wallbash: 

Nemá prosím někdo nějaké aktuální info, zda už je to lagování na "stálo", či WG podniká nějaké kroky?  

WG podle mě už dávno nelaguje, tohle je probém tvého připojení k netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG podle mě už dávno nelaguje, tohle je probém tvého připojení k netu.

I tato možnost mě napadla, ale nemyslím si to. Za prvé, poskytovatele mám několik let pořád stejného, jsem na optické síti a za druhé jsem to otestoval na CSku. Od posledního patche mi vyskočil ping z 20-30 na dnešních 50-80 ms, fps naštěstí zůstalo kolem té stovky. Ohledně lagování, neděje se to pořád a není to pravidelné, ale tak jednou za 2-3 dny je to třeba 5-6 her hrůza.  A sleduji v chatu, že ani zdaleka si na lagy, v tu chvílu, nestěžuji sám.

Protože mi to nedalo, tak jsem cca 14 dnů zpět, v sobotu kolem deváte večer, spustil asi po 3 letech CS Source a vlezl postupně na tři německé servery. Můj ping byl za hodinu hraní v nejexponovanějším čase max 27 ms a to s tím, že minimálně byl 17 a nejvíc právě 27ms. Přesně tak mi WoT fungoval i před příchodem nového patche.  

Hru jsem kompletně několikrát přeinstaloval a hrál i několik dnů bez všech módů, ale nepoužívám jich moc ani teď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od posledního patche mi vyskočil ping z 20-30 na dnešních 50-80 ms, fps naštěstí zůstalo kolem té stovky.

 

 

FPS a ping nemají moc společného, ping je záležitost sítě aserveru, FPS tvýho HW (pomineme extrémní případy, kdy je PC tak zasekaný, že nestíhá zpracovávat data ze síťovky).

 

Co se týče lagů ve WoT - objevily se s masivním přílivem hráčů a zhoršily se po migraci EU2 na stejný server (čili poslední patch). Čili průser je v tom, že nestíhá server a/nebo linka od něj. Vzhledem k tomu, že hráči v jedný bitvě lagy mají i nemají, tak to tipuju na to nestíhání serveru (prostě server někomu posílá data pozdě/blbě).

 

Tuším že měli i nějakej HW průšvih na lince, ale to prý opravili.

 

Pokud ti CS/cokoliv jinýho na stejným netu fachá v pohodě a WoT se se*e, tak to asi nebude problém toho netu.

 

 

...módy nemají na odezvu vliv... proč si to všichni myslí? ...

 

Protože u tohohle krámu si nemůžeš být jistej ničím :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tato možnost mě napadla, ale nemyslím si to. Za prvé, poskytovatele mám několik let pořád stejného, jsem na optické síti a za druhé jsem to otestoval na CSku. Od posledního patche mi vyskočil ping z 20-30 na dnešních 50-80 ms, fps naštěstí zůstalo kolem té stovky. Ohledně lagování, neděje se to pořád a není to pravidelné, ale tak jednou za 2-3 dny je to třeba 5-6 her hrůza.  A sleduji v chatu, že ani zdaleka si na lagy, v tu chvílu, nestěžuji sám.

 

Bohužel toto mohu potvrdit i ze své zkušenosti, byť naštěstí v menší míře. Po posledním patchi mám ping zvednutý cca o 10ms na nějakých +- 45ms víceméně stále. Co pár dní jsou znatelné mikrolagy, ale naštěstí je to stále hratelné a stav je už delší dobu víceméně stabilizovaný...  Naivně doufám, že se to třeba v po další změně vrátí na původní úroveň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já pozoruji už nějaký ten den, že mi lagg ve hře skáče někam k nehratelným hodnotám, ale většinou tak první dvě hry. Když se mrknu na své připojení (mám WiFi) jsem ve standardních nebo i lepších hodnotách. Tak kde je bugg?

 

Pak se to ustálí a pohybuji se někde kolem 50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatracená autokorekce... promaž si cache.

Díky za radu, pomohlo to. I když nejdřív jsem si říkal, co že mi to píšeš :laugh: .

 

Včera nic moc, hrál jsem většinou jak trubka. Jen mě rozesmál v jedné bitvě fialový"borec" z clanu SIEMKA, který si jel evidentně s Crusaderem na malé tiery  postřílet pár lamek a když jsem ho s T49 poslal do garáže po cca 3 minutách bitvy, nedokázal to rozdejchat a až do konce bitvy mě v chatu nadával. Vzhledem k tomu, že se ani nezmohl na nějaké originální nadávky , tipuji ho na dorostence nebo jedince mírně mdlého rozumu :no: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera bylo hraní jak na houpačce, ale nakonec bylo W/L nad 58%, což je pro mě fajn. Pár her dobrých s WN8 kolem 5000, ale i totální propadáky, takže nakonec WN8 1468. Pomohly oblíbenkyně T40 a T49, ale se stockovým Hellcatem to bohužel zatím moc nejde a to mě mrzí. To už má lepší výsledky stockový Ferda - na oba tyhle stroje jsem doexpil v pátek a teď je jen lehce oťukávám a přemýšlím jestli na ně mám použít nasyslené volné expy, nebo je jet čistě od začátku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem děkuji za postřehy, asi prostě budu muset vydržet do nového patche a doufat, že se situace zlepší. O tom že bych přestal hrát neuvažuji, ale to lagování je opravdu velmi nepříjemné a musím přiznat, že mě to odrazuje od větších finančních investic (rozuměj zatím nerozšířím sbírku zakoupených prém vozidel)  do hry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...