Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem včera jen vrtěl hlavou, podobné losy už nebyly hodně dlouho - pravděpodobnost výhry byla nad 50% snad jednou a hromada výsledků 2:15, 3:15 atd. S oblíbenou T40 samé prohry - pokud mám modrý stroj sám a proti je jich 7, tak to opravdu jde blbě... Nakonec jsem s bídou vytáhl W/L na asi 40%, víc jsem prostě nedal. Pár výborných výsledků a mnohem víc těch, kdy jsem jen vystrčil čumák, dostal to 3x během vteřiny a šel do garáže... Tak jsem zvědav, jak to půjde dnes a pak mám na týden utrum. Aspoň se snad doladí 9.0 než k WoTku zase sednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem dostal svůj teprve druhý ban ve WoT.

 

Hraju si s T32, moc se nedaří, ale jiné tanky to zachraňujou. Encounter na Malinovce, pospíchám na kopec, náš Ferdinand stojí na místě, když se k němu přiblížím, tak začně couvat a zablokuje mě. Dobře couvnu, chci ho object, znova mě zablokuje. Pošlu mu jednu na pásy, track+dmg a jedu si vesele na kopec. Ke konci hry jsem se z kopce stáhnul (potom co mě zmasakrovali arty) a tenjle Ferdinand mě vytlačuje zpoza křoví kde čekám na 2 enemy střeďáky co se blíží. No co, na kolečko, object, zabít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mám dotaz k T32... ten tank má nějakou troll auru nebo co? Mám s ní 2 druhy her:

  • Desítky kam se podíváš, vzhledem k dělu a tuně artynám všude okolo dělám spotera, obvykle to těm artykur*** trvá tak 8-10 ran než mě zabijou. Jiné tanky dingají.
  • MM s devítkama, najedu si do dobré pozice vepředu, vyjede enemy herp derp E75, krev před očima, jednou mě střelí, já ho tracknu, naši ho zabijou. Vyjede enemy troll Conqueror, krev před očima, jednou mě střelí, tracknu ho, naši ho zabijou. Mám milion spotting dmg, ale jsem skoro bez HP a mám rozdáno 600 dmg a teď se stanu až do konce hry hlavním cílem artyn, to je jak déšť meteoritů jak to kolem mě lítá.

Ten tank je skoro nehratelný, z 10 her, 2x osmičky, 6x 10, 2x 9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mám dotaz k T32... ten tank má nějakou troll auru nebo co? Mám s ní 2 druhy her:

  • Desítky kam se podíváš, vzhledem k dělu a tuně artynám všude okolo dělám spotera, obvykle to těm artykur*** trvá tak 8-10 ran než mě zabijou. Jiné tanky dingají.
  • MM s devítkama, najedu si do dobré pozice vepředu, vyjede enemy herp derp E75, krev před očima, jednou mě střelí, já ho tracknu, naši ho zabijou. Vyjede enemy troll Conqueror, krev před očima, jednou mě střelí, tracknu ho, naši ho zabijou. Mám milion spotting dmg, ale jsem skoro bez HP a mám rozdáno 600 dmg a teď se stanu až do konce hry hlavním cílem artyn, to je jak déšť meteoritů jak to kolem mě lítá.
Ten tank je skoro nehratelný, z 10 her, 2x osmičky, 6x 10, 2x 9.
Asi hrajeme úplně jinou T32. Já ji miluju. Sice po výzkumu M103 v garáži nezůstane, ale je to miláček. Já losy s devitkama dostal snad třikrát, jinak desítky a nebo osmičky (převažují desítky no ale i v těch udělám své dmg). WR v ní mám slušný. Děláš vůbec hulldown?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem, hlásím, že mě to už pomalu přestává bavit. Proč ? Protože jsem se po vícemémě lepších hrách ocitl opět na vlně proher.

Něco samozřejmě zkurvím sám, ale před chvílí: Bitva převážně 8-9 tier. Já TD T95 + ještě jeden z našich dmg cca 3-4000. Třetí nejlepší z nás dmg cca 700 a pak to hned klesalo k nule, znáte to. Tak jsem se na toho třetího podíval. Měl M103, 9.tier, cca 6000

bitev, WR 45%, zásahy 43% , opakuji, po 6000ti tisících bitvách úspěšnost zásahů 43 % !!!. Hlavně, že měl četu. 

Já sám jsem  žluté rajče, žádná fialka,  mám také cca 6000 bitev, nechci se prsit, ale tenhle příklad je už opravdu moc. Ten hráč prostě  jednoduše nic nezasáhne a od toho se odvíjí další věci. Třeba jen taková bezvýznamná věc, jako prohra týmu.

A ještě se musím pochlubit, já ARL44, dělo v topu, DC45 ,  proti mě Hellcat přímo kolmo z boku, střední vzdálenost,  rána, bum, střela se odrazila ! 212 průbojnost je asi na něj málo. Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro fanoušky konspirací: včera 11.4. v 12.30 hod vybojován PÚ na tři dny. Před odpolení směnou odehrány dvě bitvy v tříčlené četě. Obě bitvy top tier. Po odpolední směně odehráno cca 30 bitev solo a ani jednou TOP TIER. To je ten PÚ jako Danajskej dar?

 

edit: to vše tier 5 - 9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My dali včera četu a jeli postupně  5-6-7-8-9-10 tier - 7z8 winy, pak začaly CW, kluci šli do fronty, mojí E-50M nikdo nechce, tak sem vypnul a šel hrát Battlefield. Tam stál tým sice za houby, ale i tak sem se bavil víc než čekat mezi bitvama opruzáckejch 10-15 minut a v bitvě pak kempit jak trotl :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem měl ještě jednu zajímavou bitvu. Proti Fraghunter s nějakým kámošem z NIHIL, já měl kámoše také v T49. Frag T49, ten druhý 5. TD Frantíka s tím stock dělem. Bitva zajímavá, mlátili jsme se tam docela slušně, Frag unikl smrti, ale po chvíli jsem si ho našel a dokončil. Jeho kolegu jsem trefil do mantlu. Fajn. Hrálo se dál. Naneštěstí proti byla KV-220 a nikdo jí nic neudělal, takže vše přejela. Zůstali jsme my dva + naše arty, proti kolega z Nihilu, plná KV-220 a arty. Když pominu to, že mě ta nepřesná srájda trefila během kličkování při stahování, tak jsem spotl Frantíka, dal mu ránu, kolega taky a zmizel. Po chvíli jsme zjistili, že natvrdo všichni zakempili v rohu mapy u báze (Severozápad). No, tak jsem ho dorážkovou střelou opět trefil do mantlu. Když jsem vyjel podruhý, dali jsme se navzájem. Ale z čeho jsem vypěnil - gold. Kolega v T49 se potom ještě postavil KV-220, která hrála na remízu. Kdyby bylo víc času, vyhrálo by se to.

 

Ale mě vážně nejde přes rozum...  170mm penetrace proti 25mm pancíři. Ale stejnak si to člověk musí pojistit na 240mm penetrace. V podstatě mi může být jedno čím střílel, ale ... mě to přijde tak ... radši nic. Stále mě to nejde do hlavy, co lidi nevymyslí.

 

Je to každýho věc, jen si prostě říkám, proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem měl ještě jednu zajímavou bitvu. Proti Fraghunter s nějakým kámošem z NIHIL, já měl kámoše také v T49. Frag T49, ten druhý 5. TD Frantíka s tím stock dělem. Bitva zajímavá, mlátili jsme se tam docela slušně, Frag unikl smrti, ale po chvíli jsem si ho našel a dokončil. Jeho kolegu jsem trefil do mantlu. Fajn. Hrálo se dál. Naneštěstí proti byla KV-220 a nikdo jí nic neudělal, takže vše přejela. Zůstali jsme my dva + naše arty, proti kolega z Nihilu, plná KV-220 a arty. Když pominu to, že mě ta nepřesná srájda trefila během kličkování při stahování, tak jsem spotl Frantíka, dal mu ránu, kolega taky a zmizel. Po chvíli jsme zjistili, že natvrdo všichni zakempili v rohu mapy u báze (Severozápad). No, tak jsem ho dorážkovou střelou opět trefil do mantlu. Když jsem vyjel podruhý, dali jsme se navzájem. Ale z čeho jsem vypěnil - gold. Kolega v T49 se potom ještě postavil KV-220, která hrála na remízu. Kdyby bylo víc času, vyhrálo by se to.

 

Ale mě vážně nejde přes rozum...  170mm penetrace proti 25mm pancíři. Ale stejnak si to člověk musí pojistit na 240mm penetrace. V podstatě mi může být jedno čím střílel, ale ... mě to přijde tak ... radši nic. Stále mě to nejde do hlavy, co lidi nevymyslí.

 

Je to každýho věc, jen si prostě říkám, proč?

Nojo, už při rozlosu jsem byl nešťastný :) .. když jsem se snažil utočit to SU-85 a dostal něco kolem 100 dmg někde zezadu, věděl jsem,že smrt je blízko .. Kolega v S 35 CA zrovna opustil pozici :(

Co se týká toho goldu - rozkaz zněl jasně: "Kill Zvedak" :) .. ale proč to nabil taky nechápu v tu chvíli samozřejmě naprostý nesmysl ( proti 2xT49 a artyně, šance na dingnutí 0,0001%) :) Na druhou stranu mi je absolutně jedno čím střílí a mluvit mu do toho nebudu.

 

Jinak ke včerejšímu MM .. hrál jsem jen 5 tier tohle byla jedna z velice mála bitev, kdy jsme byli na TOPu .. v ostatních případech mezi 6 a 7 tierem, ale celkem se dařilo .. co opravdu v T49 nesnáším jsou M4 a PzIV s houfnicemi, to bych zakázal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To my byli top celkem často. Ale nejvíc šestky samozřejmě. Bylo mi jasný, co je vaším cílem, ale tak "trapnou" smrt jsem nečekal :) Zrovna u tohodle stroje v tomhle lose mě to dorazilo  :) Měl štěstí, že jsem mu dal 2x mantl, jinak by jste šli domů s pořážkou  :mad:

Remízu a porážku beru stejně .. Půlka týmu se na konci snesla na tu KV-220, že je to ultra camper, přitom to frajer zahrál celkem dobře a za bitvu sjezdil bezmála půl mapy :) Nejvíc mě dorazila závěrečná rada "Rush T49" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, ten PzJager I. je totální šitka !!! Já blbec si to na tvůj popud koupil a to je tragické TD. Nepřesné i když mám posádku se 4 perky a hlavně, NEVIDÍ TO NIC !!! Každý mě naspotuje i když mám maskovačku ale já nevidím nic. Hlavně T18 mě dávají jak prd protože vidím jen lámaní stromů a tank nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,tak sem to dneska zapnul a s vidinou hromady zlaťáčků že prubnu ty mise..rhm první bitvu nezklamal..tak sem se zálibně koukl na batchata,že se mi s ním přez mizerné staty poslední dobou neskuteně dobře hrálo..no a celkem to šlo no :laugh: 2 bitvy a mise na Exp hotová  :devil:

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/202-chlubárna-pochlubte-se-výsledky/page-354#entry253322

b5fd367154abdcc6c0690c1b26fcb59a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si to strčej někam, 4 bitvy, 4 vítězství, ale ty násobky... 

1. bitva - jeden výstřel, buch buch arty a arty = konec - 910 XP

2. bitva - pár ran 1399 dmg, nepřátelský tým rozprášen příliš rychle - 3130 XP

3. bitva - zničen po 2x výstřelech, obě rány dingly, mezitím 3x detrack a buch buch konec - 1440 XP
4. bitva - nepřátelský tým zničen aniž bych stihl dojet na dostřel - 915 XP
:-( 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem měl ještě jednu zajímavou bitvu. Proti Fraghunter s nějakým kámošem z NIHIL, já měl kámoše také v T49. Frag T49, ten druhý 5. TD Frantíka s tím stock dělem. Bitva zajímavá, mlátili jsme se tam docela slušně, Frag unikl smrti, ale po chvíli jsem si ho našel a dokončil. Jeho kolegu jsem trefil do mantlu. Fajn. Hrálo se dál. Naneštěstí proti byla KV-220 a nikdo jí nic neudělal, takže vše přejela. Zůstali jsme my dva + naše arty, proti kolega z Nihilu, plná KV-220 a arty. Když pominu to, že mě ta nepřesná srájda trefila během kličkování při stahování, tak jsem spotl Frantíka, dal mu ránu, kolega taky a zmizel. Po chvíli jsme zjistili, že natvrdo všichni zakempili v rohu mapy u báze (Severozápad). No, tak jsem ho dorážkovou střelou opět trefil do mantlu. Když jsem vyjel podruhý, dali jsme se navzájem. Ale z čeho jsem vypěnil - gold. Kolega v T49 se potom ještě postavil KV-220, která hrála na remízu. Kdyby bylo víc času, vyhrálo by se to.

 

Ale mě vážně nejde přes rozum...  170mm penetrace proti 25mm pancíři. Ale stejnak si to člověk musí pojistit na 240mm penetrace. V podstatě mi může být jedno čím střílel, ale ... mě to přijde tak ... radši nic. Stále mě to nejde do hlavy, co lidi nevymyslí.

 

Je to každýho věc, jen si prostě říkám, proč?

A proč by ne ? Já je taky dost používám, a víš proč ? Odpověď je jednoduchá....RNG. V rozhodujích momentech si prostě nemůžeš dovolit nesmyslně dingnout....

Debata o férovosti goldů je v dnešní době mimo....je to součást hry, tak v tom nevidím problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...