Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jen zvidavy dotaz, vy na zaklade techto nakresu bez popisku tloustky v jednotlivych zonach poznate, zda je to nerf nebo ne?

Vy na zaklade teto zmeny ocekavate, ze nekdo ted zacne honem sypat na nejakej tenkej prouzek na vezi?

No sorry, podle tech barev poznam i ja kde je to nerfnuty. A to jsem v techto vecech naprosty amater.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám hotovo, 3x240g za akce jsou doma, ale byl to fakt porod. :wallbash:

V sobotu pohoda, v neděli už to bylo horší a dnes jen banda bezmozků. Sice všechny tři dny jsem měl WR 60+ a barvy mi svítili modré-fialové, ale byl to hnus - hra se má hrát pro zábavu, ale po tomhle spíš skončím na půl roku na psychiatrii a druhý půlrok na detoxu :teehee:.

 

Jsem rád, že teď nejsou žádné akce (vše, co jsem si chtěl splnit už mám...), tak si zkusím dát pár dní klidu... Počkám, až budou fungující mody na 9.0 a pak se na to zase podívám. Asi si zatím udělám reinstall NTB, po roce a půl už by to zase chtělo :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dopoledne opět peklo. S kámošem jsme prostě nevyhrávali. 3 porážkym 3 výhry, 8 porážek... odpoledne už lepší. 

Centurionovi se konečně vrátil na věž pancíř, takže jsem si solidně zahrál. Mám i nějakou tu medajli za zničení +2 tierů.. ale porážka, protože nikdo nehrál. 

 

Večer na rotách jsem zjistil, že T110E4 je spíš těžák. Dobrej těžák. Tak se s ním i dařilo. Bylo zajímavý někam vjet, najít něco se 700 HP a poslat to do garáže :) Pak počkat a najít dalšího...

 

Jinak odpoledne jedna s 50B. Tenhle JP E-100 musel být těžce v šoku. Koukněte, kam mu to APčko prošlo:

bpmwB.th.jpg

No a asi tu bitvu už došli Hrdinové, tak z toho nic nebylo  :mad:

RHETC.jpg

 

No a T54E1 je prostě dokonalá. Hlavně v četě :) Jen ten pocit, když vím, že čelně e-75 prostě nic neudělám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to šlo jako poslední dobou blbě. Když hra zvýhodňuje dobrý hráče, tak se výsledek nedá otočit. Nicméně aspoň nový poznatek jednoho jevu. Pokud neprostřelí papírový stroj kečupáře fialka, tak mu hra nadržuje. Pokud je to obráceně, tak to není štěstí nebo nadržování hrou, ale skillem hráče fialové barvy co s pancířem na úrovni novin zastaví kalibr meteoritu :).

Jinak za víkendovou akci vyděláno 30 goldů, protože na víc nudných nezajímavých bitev nebyla nálada. Taky se musím přiznat, že jsem se jednou šeredně seknul v předpokladu výhry. Tak občas se stane, ale na celkový pocit ze hry to moc nepůsobí :confused:.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to šlo jako poslední dobou blbě. Když hra zvýhodňuje dobrý hráče, tak se výsledek nedá otočit. Nicméně aspoň nový poznatek jednoho jevu. Pokud neprostřelí papírový stroj kečupáře fialka, tak mu hra nadržuje. Pokud je to obráceně, tak to není štěstí nebo nadržování hrou, ale skillem hráče fialové barvy co s pancířem na úrovni novin zastaví kalibr meteoritu :).

Jinak za víkendovou akci vyděláno 30 goldů, protože na víc nudných nezajímavých bitev nebyla nálada. Taky se musím přiznat, že jsem se jednou šeredně seknul v předpokladu výhry. Tak občas se stane, ale na celkový pocit ze hry to moc nepůsobí :confused:.  

Toto musi vyhrat v nevyhlasene soutezi o "Nejnesrozumitelnejsi prispevek roku". Ja to fakt nechapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje strategie využití KV1S jako "rage" tanku na vyčištění hlavy po tom co mě naštvou dementi na publicu se dnes neshledala s pochopením. Nějak se jim nezdálo že po 4kách střílím goldama. Hold když tam nic jiného nevozím :laugh:

 

Škoda, že jsem nemohl hrát o víkendu, goldíky se jen sypali, asi 90 goldů jsem zahlédl, ani nevím za co vše. Ale hlavně se krásně farmí free expy přes ty násobky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, o tom to není, pouze nechápu, proč někdo začne komentovat, jak se pořád píše o OP strojích, když se zmíníme, že M103 je teď výborná, možná víc jak E-75, a že ji čeká srážka.

 

Ale to už je na posouzení každého jedince, limity máme každý jiné.

 

Já jsem reagoval spíš na to, že je STIčko OP... Viz to, co jsi psal o JgE100... Do toho samýho místa mě včera asi 2x proprala IS7, než jsem si začal dávat pozor. Jak je to možný? JgE100 to tam neprorve... Prorve to tam 268, nebo foch.. Ale IS7, na které jsou goldy enom pro srandu? Hlavněže já ho s goldama do věže neprostřelím... STIčko není OP... Chová se tak, jak se chovat má. Tanky by měli mít svoje plusy a mínusy... A ne jen stejná šeď.

 

No, dopoledne opět peklo. S kámošem jsme prostě nevyhrávali. 3 porážkym 3 výhry, 8 porážek... odpoledne už lepší. 

Centurionovi se konečně vrátil na věž pancíř, takže jsem si solidně zahrál. Mám i nějakou tu medajli za zničení +2 tierů.. ale porážka, protože nikdo nehrál. 

 

Večer na rotách jsem zjistil, že T110E4 je spíš těžák. Dobrej těžák. Tak se s ním i dařilo. Bylo zajímavý někam vjet, najít něco se 700 HP a poslat to do garáže :) Pak počkat a najít dalšího...

 

Jinak odpoledne jedna s 50B. Tenhle JP E-100 musel být těžce v šoku. Koukněte, kam mu to APčko prošlo:

bpmwB.th.jpg

No a asi tu bitvu už došli Hrdinové, tak z toho nic nebylo  :mad:

 

 

No a T54E1 je prostě dokonalá. Hlavně v četě :) Jen ten pocit, když vím, že čelně e-75 prostě nic neudělám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera peklo na zemi.... Kdybych tak netoužil po T57 HT, tak jsem to tak po pátý bitvě vypnul. Jenže jsem ho chtěl, tak jsme musel vydělávat s premium osmama a to bylo neskutečný utrpení. Skončil jsem oranžovej WN7 s katastrofálním winem 42%... Den předtím jsem měl vynikající výsledky, tak mě muselo včera asi WG kapku zchladit :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovéhle akce, co byla o víkendu by mohly být furt. Dvakrát jsem získal 3denní premium, a 800goldů, 5xnásobky taky super. Dneska mám volno tak ten premium využiju a snad dotáhnu čerstve vyexpenou a koupenou AMX 50/100 do full.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkendové hlášení....mno za víkend jsem:

+ stihl premko 6dní, 10k free expů, 240g a doexpit si plno dovednosti na posádkách v tancích a zahrát pěkné mače v sólo bitvách s "M", většinou ráno kolem 6-7h to bylo nejlepší

- bitvy s 8tierem proti IX aX a hlavně v četách s klukama....a vůbec se v četách nedařilo, sólo bitvy mi vycházeli daleko lépe, a největší mínus odpoledne a hlavně večer lagy, lagy a zase lagy mikro...se nedalo hrát normálně, v neděli jsem dal 3 bitvy a šel se dívat na Hru o trůny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem včera stihl jen dvě bitvy.....po hokeji.... :-)

Já tedy nekoukal, ale sledoval to online.....je mi celkem jedno že postoupil ten horší, ale obecně play off v ČR nechápu.

Já jsem fotbalový, takže mi je fakt celkem buřt kdo vyhraje v hokeji, ale proč se play off hraje?

Začalo to v USA, protože pro velkou vzdálenost aby celky nemuseli hrát se všemi tak se hraje na divize a ti nejlepší z těch divizí pak změří síly v play off. Další velký důvod byl ...co jiného ...obchod. Když někdo jako třeba Bayern vyhraje ligu s velkým předstihem, návštěvnost soutěže klesá....tak se zavedlo play off.

Play off je všechno jen né spravedlivá soutěž, která ukáže toho nejlepšího...mistra. Sparta si po celou sezonu hrála vlastní ligu. Byla o třídu jinde než ostatní. Jenže forma se nedá udržet celou sezonu. Někdy se pár zápasú pukne....a když to pak vyjde v hloupém play off.....4 zápasy jsou prostě víc jak x desítek vyrovnaných zápasů. Tohle nikdy nepochopím. Mistr má být ten, kdo vyhraje základní část. A je mi fakt jedno kdo to je...

Ještě že jsem fotbalový, by mě jina šlehlo....

Sorry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovéhle akce, co byla o víkendu by mohly být furt. Dvakrát jsem získal 3denní premium, a 800goldů, 5xnásobky taky super. Dneska mám volno tak ten premium využiju a snad dotáhnu čerstve vyexpenou a koupenou AMX 50/100 do full.

Já na to taky čumím....dostal jsem nevím jak 6 dnů prémka a předtím si za slevu ještě tři dny koupil. A během dvou dnů mám ty investované goldíky zpět. Super :laugh: . Akorát půlku těch dnů nevyužiju, páč budu na svátky pryč.....to je ten důvod, proč si neplatím prémko na měsíc....50% by propadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to taky čumím....dostal jsem nevím jak 6 dnů prémka a předtím si za slevu ještě tři dny koupil. A během dvou dnů mám ty investované goldíky zpět. Super :laugh: . Akorát půlku těch dnů nevyužiju, páč budu na svátky pryč.....to je ten důvod, proč si neplatím prémko na měsíc....50% by propadla.

Já prémka hraju pouze tehdy, když je mám z akcí za splněné mise (plánuju si dokončení akcí na dny, kdy pak na to prémko budu mít čas). Dát cca 2,5k za prémko na rok - zase to není tak moc - a možná by to bylo i lepší: když mám omezené prémko, snažím se vytřískat maximum => velká časová náročnost v určité dny. Roční prémko by mě asi tolik nehnalo a paradoxně bych si možná í více odpočinul... Uvidíme, co přinesou následující měsíce 9.0 a další - tj. jestli má smysl případně investovat či ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prémka hraju pouze tehdy, když je mám z akcí za splněné mise (plánuju si dokončení akcí na dny, kdy pak na to prémko budu mít čas). Dát cca 2,5k za prémko na rok - zase to není tak moc - a možná by to bylo i lepší: když mám omezené prémko, snažím se vytřískat maximum => velká časová náročnost v určité dny. Roční prémko by mě asi tolik nehnalo a paradoxně bych si možná í více odpočinul... Uvidíme, co přinesou následující měsíce 9.0 a další - tj. jestli má smysl případně investovat či ne :-)

Nedělej to. Já ho měl vždy na půl roku a pak tě to jen štve.....jsi zaplatil a tohle je špatně....jsi zaplatil a je ti líto si dát měsíc pauzu...pak hraješ jen aby jsi využil utracených peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dovolené jsem si našel chvilku na tanky a poměrně se dařilo. Proháněl jsem E3/E4 netvory a až na jeden nepovedenej výstřel, který mě stál R-W medajli v E3, tváří v tvář proti JagdPz E100, kdy jsem ho měl penetrovat tak 7/10 případů, ale stál hodně dobře a měl štěstí, škoda. Na závěr večera ještě pár bitev v četě, ale v četě je to vždycky o tom ponižování nebohých lam. V tomhle je ta hra krutá a platí to pro obě skupiny. Jestli jsme z deseti pokusů dostali tak dvakrát(?) soupeře, který donutil se trochu zamyslet nad dalším postupem. I takovej Moorhuhn má častěji nějakou tu tlustou slepici, než tanky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V neděli jsem díky pětinásobkům doexpil Leopardála PTA a včera nahodil i díky volnejm expům už pásy a motor. Ten tank je takovej srandovní, ale baví mne. Nazval bych ho díky pohyblivosti a obratnosti Cromwellem ovšem na deváté třídě. Sice je to papyrus, ale i se stock dělem a goldama se dá něco málo nastřílet. To takové první zhodnocení. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. 

Ovšem jinak bitvy o víkendu děsivé....  nebavilo mne to... výhry 15:3 a prohry 3:15 ... buď si člověk ani neuprdne a je mrtvej, anebo zase nic nenastřílí protože je tým jak stádo kobylek a sežere enemáky během minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento vikend to bol horor - tusim viac "idiotov, dementov a moronov" som v tejto hre este nestretol...Niektore tanky sli az na 4-5 krat dat 5x a niekedy v bitkach, kde som si ani nevystrelil - klasika ako to uz niekto pisal bud 15:3 alebo 3:15.

Ceresnickou na torte bola bitka s ST1v IX hre, kde som nastrielal 8 k DMG, dal 6 a aj tak sme prehrali na cas, lebo nase super TD Obj. 704 cely cas kempilo na baze a nastrielal za celu hru celych 0 DMG...

 

Ja niekedy tych typkov v TD nepochopim, ok zalezu niekde do krickov a drzia nejaku liniu, my v predu pred nimi to prestrielame a ideme dalej, ale TD sa vzadu ani nepohnu ostavaju stale na svojich miestach a cakaju asi na zjavenie panny Marie. Druha vec co som si vsimol, ze v konfrontackach, ked hraju rusi proti niekomu tak vacsinou maju ti hraci nizsie statistiky ako superov tim - to mi len potvrdzuje fakt, ze za rusov hra kazda lamka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu mě popadla hamižnost a dělal jsem mise na zisk goldů. Skoro každou bitvu jel s jiným vozidlem a to se podepsalo i na předvedených bitvách- nějak se nedokážu tak rychle přizpůsobit změně stylu hry a využít každý vozík na max. Naštěstí mě podržel tým a po oba dny Win nad 65%. Nejlepší je, že když jsem si ty goldy nakonec nahamounil, tak jsem si uvědomil, že mi jsou vlastně na nic :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento vikend to bol horor - tusim viac "idiotov, dementov a moronov" som v tejto hre este nestretol...Niektore tanky sli az na 4-5 krat dat 5x a niekedy v bitkach, kde som si ani nevystrelil - klasika ako to uz niekto pisal bud 15:3 alebo 3:15.

Ceresnickou na torte bola bitka s ST1v IX hre, kde som nastrielal 8 k DMG, dal 6 a aj tak sme prehrali na cas, lebo nase super TD Obj. 704 cely cas kempilo na baze a nastrielal za celu hru celych 0 DMG...

 

Ja niekedy tych typkov v TD nepochopim, ok zalezu niekde do krickov a drzia nejaku liniu, my v predu pred nimi to prestrielame a ideme dalej, ale TD sa vzadu ani nepohnu ostavaju stale na svojich miestach a cakaju asi na zjavenie panny Marie. Druha vec co som si vsimol, ze v konfrontackach, ked hraju rusi proti niekomu tak vacsinou maju ti hraci nizsie statistiky ako superov tim - to mi len potvrdzuje fakt, ze za rusov hra kazda lamka...

sorry, ze zásady s nikým nediskutuju o jeho názorech, ale tu musím udělat výjimku. Není Idiotov, Dementov, Moronov ta slavná, hokejová útočná řada sovětů z osmdesátých let? Ti také drtili soupeře 15:3.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...