Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To byl včera zase den. V první seanci chtěl kolega co nejvíce pohnout s T95, tak že budeme jezdit devítky. Nehratelné. Nuda. Humus. Ať dělám co dělám, tak s T-54 mi to prostě nejde. Normálně mám střeďáky rád ale tady s tímto strojem si nějak nerozumíme. A to jsem se na něho tak těšil  :laugh:. Ať najedu kam najedu, tak se mnou enemák vym........ zaskočí. Nebo mě zaskočí artyna. Vyzkoušel jsem kde jakou taktiku. Po vyhodnocení týmu si určím taktiku. Přece nejsem takový mamlas, abych to už nevystihl. No bohužel s tímto tankem to nevystihnu. No budu se muset nad sebou zamyslet, jak to vlastně hraju. Ještě jsem si přibral ke kolegovi AMX 50 120. No žádný zázrak to taky nebyl, ale přeci jen jsem malinko nastřílel a hlavně vydržel tak dlouho, abych zásobníkem ovlivnil bitvu. Chudák Caernervon tak smutně koukal, když jsem to do něj sypal, až mi ho bylo líto. 

No večerní četa už byla více funny i s výhrami. Na devítky a desítky jsme ani nešáhli. Vyplatilo se. Bylo daleko více výher než proher. Konečně jsem si po X hrách zastřílel i s T-34-85. Bohužel hra proti osmičkám, takže víceméně vysoce opatrný styl. Ale vyplatilo se a naflusal jsem přes 2000dmg. A klasicky suprovní hry s T29, kdy naše četa + ISU ubránila v Opatství vlastní bázi potom, co jsme vystříleli enemáka i v průsmyku. No jelikož se dobrá věc podařila, tak se rozhodla má posádka, že by se mohla okoupat, tak jsem jak největší lama sjel do vody a tam si zahrál na ponorku  :wallbash:. Prostě retard no  :wink:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, teď mě dostal jeden týpek. Potom, co totálně zkazil hru celému týmu, jsem mu napsal do garáže něco nadávek. To co mi odepsal mě totálně odzbrojilo. :-) Možná je to v řeči jeho kmene nějaká strašná urážka ale já tomu nerozumím, tak mi to nevadí. Tlemil jsem se asi čtvrt hodiny. :-)

 

shot086wfw.jpg

To je maďarsky a asi je to "Tvá máma je opice".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já M4 45 nijak nemiluju, ale grind to byl jednoduchej pohodovej.

 

Ale ta obratnost T32, to je děs. Dnes jsem to hodně pocítil když jsem furt hrál proti desítkám, 3 arty na každý straně. Pokud jedeš dopředu s tím ze budeš spotit, tak prostě musíš mít slušnou zpátečku a zatáčení aby te arty jen tak nevykuchali, to mi hrozně chybělo dnes. IS3 je oproti T32ce jak medko.

Jinak dělo dobrý, na to si nestěžuji.

Jo to je pravda. T32 je nízká, má super depresy, ale oproti IS3 je lenoch. Co se týká spotování s T32 ....já to párkrát zkusil s Pantherem II. A můžeš to zkusit třeba s T44, která je hbytá.... ale jak jsou ve hře artyny, je konec. Ty jebky jsou tak silné, že tě prostě usplešují, nebo trefí na přímo. Nikdy nestojím stále se hýbu....stejně je to jedno. jak se na tebe ty UFO růžovky zaměří tak neni úniku. s Pantherem se mi hraje dobře, ale jak los s více jak jednou artynou, tak jen snipuju. Holoubka těm 45% růžovkám dělat nebudu.

Ale za to vše může WG a jeho úprava map. Včera jsem si na to zrovna vzpoměl, když jsem kokal na dokumnet o WWII( Kursk). Ani kopeček, samé lány. A nejde jen o pláně Ruska. Ono všude jinde( tedy až na hory v řecku a Jugoslávii) byla krajina naprosto jiná než to co předvádí WG. Každá mapa ve WOT je vlastně taková přírodní rezervace. Být to v reálu, tak tam chodí davy turistů koukat se na ty přírodní výmoly či naopak kopule a sloupy, které vycházejí jakoby z ničeho. Krajina ve WOT je stejná jako nové lajny UF....vím, že se opakuji, ale tak krajina se hodí tak pro BF4...pro pěchotu

Stačí aby jste každý kouknul z okna. Koukněte na profil krajiny....a to nejsme v Rusku.... První mapy WG zvládalo dobře. Byly vyvážené...trochu arcádové, umožnující si zahrát, ale i trochu reálné. Teď? ....no uznejte sami....kde takové krajiny uvidíte? Kdo by to takové krajiny poslal tanky?

A paradoxem všeho je....že i přes fraškovitě členité a hrbolaté prostředí map, Vás artyna flákne skoro všude! Vím o artyně, stojím nalepený na skálu, ale stejně mě to pleská. Protože kopeček je schválně tvarován do homole, aby měla arty šanci mě trefit....

Proto  T32 nemá cenu spotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jen CW a jedna četa s devítkama v mezičase. Vzal jsem E75, dostali sme Rybářskej přístav, jel sem teda do města a dotlačil to až na růžek E8 (zaínali sme nahoře), kde sme s AT15 dávali medka nahoře an kopci. Chytl sem pár ran, ale 1300HP nebyla žádná trága. Od enemáků začalo uličkou E-F8 najíždět ST1, dvakrát sem ho klofl do přeního kolečka, pak si párkrát počíhal, až vystřelí, a když mu zbývalo asi 420HP, tak sem na něj vyjel. Poslal sem mu jendu na spodní plát, trefil nejspíš hranu, takže bounce, on mě samozřejmě propral v pohodě (to sem se vrtěl jak idiot). Druhou sem si řekl "nesmíš nic uspěchat", namířil přesně na průzor řidiče (ten trotl jen stál a čuměl na mě) - bounce zase, přes ten zku*venej periskop to normálně nakreslilo šedej flek, třetí rána šla hezky na spodní plát, ale enemák se cuknul a já trefil nejspíš hranu nebo levý přední kolečko - za nula a další ránou mě dostal.

 

No co na to říct - blbeček se 47% a hodně průměrnýma statama, jenže RNG stálo na jeho straně. Čili milé WG, strčte si tu srač*u do (_._) i s celým vaším RNG, abych s průbojností 240 neprostřelil 140mm vanu na třicet metrů nebo bouncnul periskop... :wallbash:

 

Jasně - WG mě nutí nabíjet goldy... :confused:

 

Byl sem do běla vzteky a zařekl se, že jakmile vyjde WT GF, tak jde tahle srágora z disku... no asi odinstalovávat nebudu (tahat to zase znova je ukrutný utrpení), ale HODNĚ dlouho se na tenhle paskvil vykašlu. :yucky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto T32 nemá cenu spotit.

Onehda jsem s T32 v T10 na Komarinu delal spottera, ani jsem nestřílel, jen svítil. Tuším, ze jsem nasvitil cca 4,2 k damage (tak oprava, našel jsem screen - 3 911 :-))...

 

Docela se to povedlo.

 

Sent by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

No co na to říct - blbeček se 47% a hodně průměrnýma statama, jenže RNG stálo na jeho straně. Čili milé WG, strčte si tu srač*u do (_._) i s celým vaším RNG, abych s průbojností 240 neprostřelil 140mm vanu na třicet metrů nebo bouncnul periskop... :wallbash:

 

Jasně - WG mě nutí nabíjet goldy... :confused:

 

Byl sem do běla vzteky a zařekl se, že jakmile vyjde WT GF, tak jde tahle srágora z disku... no asi odinstalovávat nebudu (tahat to zase znova je ukrutný utrpení), ale HODNĚ dlouho se na tenhle paskvil vykašlu. :yucky:

Kdyby jsi nad tím malinko pouvažoval, tak by jsi zjistil, že E75 je o malinko vyšší než ST-I. A když střílíš do vany z 30m, tak ten úhel je malinko ostřejší, než by bylo zdrávo. Ale tím netvrdím, že zase pro změnu do průzoru řidiče jsi ho prorvat měl. Doporučuji tuto hru smazat hned, aspoň budeš mít klid. A raději investuj 300kč do zábavy, která tě dozajista čeká ve WT-GF. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle aspon netrvd,stačí dát vyhledat. nebo se zeptat v chatu u klanu....ale to je jedno.Já napsal jak to je a určitě mi dá pár lidí za pravdu.kdyby to psal člověk,kterej má 1000 bitev,tak to přece je normální,ale kapacita jako ty. A říct nepředělávám posádku to je jen výhovorka.(ale jak píšu nikterak ve zlém) ale pro chytrolíny to za se nebude stačit

 

Ale copak copak? Máme špatnou náladu nebo nám přítulka nedala?? :-D

 

Máš pravdu v tom, že "Kanár" BY to mohl vědět (ohledně posádky na premium tanku), ale viditelně to neví (nevěděl). Bohužel 1) jsi zvolil nešťastnou formu komunikace v podobě naprosto zbytečných urážek a 2) to tu naprosto zbytečně řešíš. Tohle budou ty pravé důvody, proč jsi dostal minuska a proč se do tebe ostatní "opírají" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem hrál nic moc a navíc jsem měl strašně papírovou ST-1, což se standardně nestává... :no:  Naštěstí jsem si opět trošku zlepšil pocit s Peršingem, páč ten jak má příznivej los, tak se stává mou nejoblíbenější osmičkou. Bohužel, těch příznivejch losů moc není a "x" desítek je běžná věc.... :wallbash:  

Jinak zcela netrpěliv očekávám co přinese víkendová akce, ocenil bych slevu na  tiery nejvyšší, moc tomu ale nedávám... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsi nad tím malinko pouvažoval, tak by jsi zjistil, že E75 je o malinko vyšší než ST-I. A když střílíš do vany z 30m, tak ten úhel je malinko ostřejší, než by bylo zdrávo. Ale tím netvrdím, že zase pro změnu do průzoru řidiče jsi ho prorvat měl. Doporučuji tuto hru smazat hned, aspoň budeš mít klid. A raději investuj 300kč do zábavy, která tě dozajista čeká ve WT-GF. 

 

Tak jako to první byla nejspíš trefa přímo na hranu, kde se potkává LFP a UFP, tam to dingá hodně, ale ten průzor mě fakt na**** a ta třetí rána už to jen završila - ale celkově to byla záležitost, kterou vyrobilo RNG - první ránu sem mířil do středu LFP, kde to projít mělo (ST1 byla navíc trošku zakloněná, čímž mi ten plát dávala ještě víc do kolmice), druhá byla point blank zeshora do průzoru - díky vyšší E75 byl ten úhel menší a navíc poklop má ST1 takovej vytrčenej. Třetí v tom fofru prostě místo na spodní plát padla do kolečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je pravda. T32 je nízká, má super depresy, ale oproti IS3 je lenoch. Co se týká spotování s T32 ....já to párkrát zkusil s Pantherem II. A můžeš to zkusit třeba s T44, která je hbytá.... ale jak jsou ve hře artyny, je konec. Ty jebky jsou tak silné, že tě prostě usplešují, nebo trefí na přímo. Nikdy nestojím stále se hýbu....stejně je to jedno. jak se na tebe ty UFO růžovky zaměří tak neni úniku. s Pantherem se mi hraje dobře, ale jak los s více jak jednou artynou, tak jen snipuju. Holoubka těm 45% růžovkám dělat nebudu.

Ale za to vše může WG a jeho úprava map. Včera jsem si na to zrovna vzpoměl, když jsem kokal na dokumnet o WWII( Kursk). Ani kopeček, samé lány. A nejde jen o pláně Ruska. Ono všude jinde( tedy až na hory v řecku a Jugoslávii) byla krajina naprosto jiná než to co předvádí WG. Každá mapa ve WOT je vlastně taková přírodní rezervace. Být to v reálu, tak tam chodí davy turistů koukat se na ty přírodní výmoly či naopak kopule a sloupy, které vycházejí jakoby z ničeho. Krajina ve WOT je stejná jako nové lajny UF....vím, že se opakuji, ale tak krajina se hodí tak pro BF4...pro pěchotu

Stačí aby jste každý kouknul z okna. Koukněte na profil krajiny....a to nejsme v Rusku.... První mapy WG zvládalo dobře. Byly vyvážené...trochu arcádové, umožnující si zahrát, ale i trochu reálné. Teď? ....no uznejte sami....kde takové krajiny uvidíte? Kdo by to takové krajiny poslal tanky?

A paradoxem všeho je....že i přes fraškovitě členité a hrbolaté prostředí map, Vás artyna flákne skoro všude! Vím o artyně, stojím nalepený na skálu, ale stejně mě to pleská. Protože kopeček je schválně tvarován do homole, aby měla arty šanci mě trefit....

Proto  T32 nemá cenu spotit.

No to byl standart na Prokhorovce, plnej desítek, 3 artyny na stranu. Tam nevymyslíš moc pozic kde jsi arty safe a sniperovat s T32 na dálku IS7ky nebo E3ky nebo jet na kopec a bojovat s IS7kama na close combat moc dobře nejde. Tak jsem radši jel na střed, postaral jsem se o 2 scouty a pak něco naspotil. Artykur** na mě vystřelily celkem 8x, stačili jim 2 zásahy (spleše), ale i tak jsem přežil 10 minut a nasvítil 2k dmg, rozdal 1500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako to první byla nejspíš trefa přímo na hranu, kde se potkává LFP a UFP, tam to dingá hodně, ale ten průzor mě fakt na**** a ta třetí rána už to jen završila - ale celkově to byla záležitost, kterou vyrobilo RNG - první ránu sem mířil do středu LFP, kde to projít mělo (ST1 byla navíc trošku zakloněná, čímž mi ten plát dávala ještě víc do kolmice), druhá byla point blank zeshora do průzoru - díky vyšší E75 byl ten úhel menší a navíc poklop má ST1 takovej vytrčenej. Třetí v tom fofru prostě místo na spodní plát padla do kolečka.

Jj já ti rozuměl. Právě že říkám, že do toho průzoru to projít mělo. Já jsem kolikrát střílel Třeba do KT a T32 z blízka do vany a divil jsem se, proč to neprošlo. No protože jsem lama  :ermm:. Tak jsem to jen tak u tebe konstatoval. Já vím, že ty víš, ale není na škodu si to občas připomenout  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, co říct. Dnes 2/7, šanc ena výhru pod 50%, dle toho to vypadalo. Artiny si na mě užily...

 

S T32 jsem měl desítky již popáté v řadě. Opravdu je to WG nutný? Opravdu? ... psal jsem, že se mezi desítkama dá hrát, ale ne dva dny po sobě...

No osmičky to dostávají sežrat dost...s desítkama to je totální opruz. Hra s Pantherem mě baví, ale ne proti 10. Že to je pomalá nuda..to už jsem říkal 100x...

Ale často v 10 jsou dvě praso artyny a hafo TD hyen. Vše neviditelné a zalezlé. Ihned při načítání takové hry mám po radosti z hraní...hru vždy jen přetrpím. Z 15 hráčů je třeba 7 TD, dvě artyny  a pak nějaké HT a já s Pantherem. Hra je až neuvěřitelně statická a absolutně nepřeje rychlejším strojům. Díky absolutní dmg převaze a bohužel i převaze v dohledu a maskování..není šance s 8 třídou nějak pravidleně aktivně a vlivně hrát.

..Opartně se pokusím kousíčkem věže ...s Pantherem vykouknout a spotnout pro spoluhráče enemáky....v tom okamžiku dostanu pecku za 800 a jsem rád, že nejdu na soustřel. Samo...že se nikdo neukáže....vše pak dorazí enemy artyna.....jsem v garáži.

Vím, že tu WOT neustále kritizuji, ale ikdyž mě stále baví, nemám růžové brýle. Zvláště od 8 třídy je WOT pro normálně uvažující hráče nehratelný. Iniciativa, zkušenosti, snaha, inteligence....to jsou v těchto třídách zbytečné vlastnosti, které prasohyeny s UFama vymažou během sekundy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Švejku, tady nezbývá než souhlasit. Bohužel buďto ty devítky a desítky neovládám a tudíž nechápu, nebo mi to připadne těžce ujeté, že dostanu během pár vteřin za 2000dmg a nejlépe od jediného tanku a jsem v garáži. Popřípadě mě trefí desítková arty za 70% HP a mohu se jen zašít a čekat co bude dál. Proto asi ty devítky a desítky hrají jen čevenáčci nebo überskilleři. Ani jedno nejsem, tak mě tam nic neláká, byť T-54 apod jsou lákavé mašinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...