Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poláci, teď taťuldové... kdo bude další? :biggrin:

kdokoliv. kdokoliv, kdo nepatří do něčí snové skupiny. prostě to musí být někdo z jinýho týmu, než ve kterém jsem já sáám. musí být jiné věkové kategorie nebo z jiný fabriky a nebo jen chodí do jiný hospody - a pokud chodí do stejný hospody, tak ale určitě sedí u jinýho stolu a pokud sedí u mého stolu, tak určitě nepije pivo jako já, ale kořalku. a pokud pije pivo, tak určitě jinou značku nebo jen třetinky - je přeci úplně jiný než já - superskilla WoT.

pokud na někoho nadávám a dávam mu za vinu své prohry, tak bude určitě úplně jiný - a škoda, že nejsem ortodoxní věřící neb bych na něj poslal i hněv svého boha, své rodiny a chlapů od našeho stolu v hospodě :biggrin:

 

nedávno tu jeden takový byl, který plival kolem sebe a neuvědomoval si, že jen on sám je příčina svých nezdarů. sám se zde usvěčoval ze své neschopnosti neb prostě netušil že je mimo. a jelikož ani po několika upozorněních zdejšího osazenstva nic nepochopil, tak se urazil neb si myslil, že zde jsou o něm psány nepravdy. později odešel brečet někam jinam. šel k tomu svýmu stolu v hospodě, kde je obklopen pokrytci, kteří ho stále plácají po zádech za to, jaká je to skilla ... upřímná pravda mu nevoněla - má raději lži, tak se nechal znovu připojit na Matrix a dál žije ve slastném nevědomí ... :)

 

takových nás je většina - sousedův trávník bude vždy zelenější a jeho manželka hloupější a tlustější, než ta moje :)

hlavně když je stále na koho ukázat prstem :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moc hezký, občas člověk kroutí hlavu nad tím jak těchto statů může dosáhnout.

až ted jsem si všimnul, že ti s KV-1S nejsou všici z jedné čety - ale koukám, že zase mají společný clan tag, takže to stejně bude jedna velká rodina ..:)

 

možná mají v pravidlech klanu, držet se pod WN8 500 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až ted jsem si všimnul, že ti s KV-1S nejsou všici z jedné čety - ale koukám, že zase mají společný clan tag, takže to stejně bude jedna velká rodina ..:)

 

možná mají v pravidlech klanu, držet se pod WN8 500 :)

 

Pamatuju si na jeden nejmenovaný klan, kde se dostaly tři trojčlené čety z jednoho klanu do jedné bitvy na jedné straně. 9 lidí z jednoho klanu, to už by se dalo považovat za slušný základ k týmové práci. Škoda jen, že všichni měli červený rating jako zadek paviána. Samozřejmě neuvěřitelně projeli, na což jim někdo z protivníků na konci napsal, že jsou hrozní noobové. Odpověď příslušníků klanu byla nereprezentovatelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne tedy dosti rozpačité..první dvě hry s T49 jsem dostal vždy one shot od houfnic....a pak to začalo .Ding ..ding ding ding ding ding ding.

Ať jde prosím s RNG Wg do zadele....

S M18 ! 10 střel do JP....všechny jsem trefil. Jen 4 prošly a jen dvě jej poškodily....nemám slov.

S T49--poslední dnešní hra....Kv3 držela gold negold..pak jsme ji nějak uklovali.... fraška...Pak vyjela IS2 ....ani jedna penetrace. Bylo to na cca 250m .Krásně jsem trefoval hitzóny....pěkně do kolmého spodku, do průzru....všechno bounced. Kluci v četě už se smáli. Poslechl jsem jejich rady....páč na tohle pomůže jen jedno - vypnout to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem potkal exota: Pavel4711, 74000 bitev - 4. místo ve WoT, WN8 381, 47%WR...

 

EDIT: sranda je (teď jsem si to v rychlosti prolítnul), že nemá jedinou desítku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes 4 bitvy, 3x AFK, W/L = 2/2.

Jednu bitvu jsem odehrál naivně pro nečitelnost výsledku. Děsná nakládačka :smile:.

Většina bitev, které já hraju je lehce čitelná díky protěžování nesamostatných jedinců :sad:.

Na další, tedy pátou bitvu a asi opět rozhodnutou nebyla nálada a na nějaké nezávazné zastřílení chuť.

Zde jedna dnešní vítězná, kde jsem si dovolil nevyžrat žádný DMG ani kill.

http://imagelink.cz/images/win.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes 4 bitvy, 3x AFK, W/L = 2/2.

Jednu bitvu jsem odehrál naivně pro nečitelnost výsledku. Děsná nakládačka :smile:.

Většina bitev, které já hraju je lehce čitelná díky protěžování nesamostatných jedinců :sad:.

Na další, tedy pátou bitvu a asi opět rozhodnutou nebyla nálada a na nějaké nezávazné zastřílení chuť.

Zde jedna dnešní vítězná, kde jsem si dovolil nevyžrat žádný DMG ani kill.

http://imagelink.cz/images/win.jpg

Chceš tím říci, že po shlédnutí WN svých spoluhráčů jsi z bitvy odešel dobrovolně??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem potkal exota: Pavel4711, 74000 bitev - 4. místo ve WoT, WN8 381, 47%WR...

 

EDIT: sranda je (teď jsem si to v rychlosti prolítnul), že nemá jedinou desítku...

 

pár stran, tamů na zad, jsem jej tady zminoval  :)

 

doufám, že si sledoval práci mistra a něco se přiučil :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:  (5 smajlíků, aby to zase někdo nebral vážně :smile: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...chtěl jsem dodělat akci na optiku (ano, za víkend jsem to nedal). Po úmorném hrají T49 hotovo. To bylo peklo. Prostě jsem zjistil, že nevyhrávám. Dmg jako prase, někdy zalamím, ale nevyhrávám adekvátně k hernímu výkonu. Čísílka jsou vysoký, ale to je tak vše...

 

Děs. Dnes jsem hrál jen kvůli tomu binu. Vydělal jsem  mega na akcích a teď už zase pomalinku ve svém tempu, jen co budu chtít.

 

Ble. Dnešek fakt ne...

 

Dr. Borsig je penalizován na WN8? ... 3k dmg na bitvu a jen 2600 WN...

JP II ...2500 dmg na bitvu, 3250 WN8... ouch.

 

Konfrontace USA VS USSSR... naši se nechali rozmydlit..ale moje T32... první dvě rány od mantlu do podvozku, 2x střelec...3300 dmg a prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně ať jdou ruský mužici někam. :wallbash: Vyjíždím si T29 a takový haluzy snad s jiným tankem nezažívám.Máme vyhrát tak na co zamířím to tam sedí a je to průstřel.Máme prohrát tak nestřelím tank ani do boku.Pořád pásy dole.Kdyby byl odzak za shazovače pásů tak ho už mám minimálně 3 stupeň.Nesnáším jak je dopředu dané kdo má vyhrát. :mad: :mad: :mad: :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek děěsný na publicku,stále prohry ale nějak sem se s tím smířil,pak večer četa a samé winy..jinak na publicku jsem potkal kluky z NIHILU,nehráli špatně,ale kdyby do mě jeden z nich neustále nedrcal,mohly ty 2000 padnout...

293ffc9c6287a4c4411ec0cd86799c7e.jpg

a večer roty a jedna zvlášť vydařená..

5c06b8e9876e023ea299a1a358a7cc0b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes den dingání. Ale celkem jsem se už zkamarádil s ARL44. Já blb celou dobu jezdil s prázdným slotem. Po nasazení rychlonabijáku je o 1,5s rychlejší...to je nesktučně znát. Ale v garáži určitě nezůstane.

Jako poslední hru před spánkem jsem si dal Pz38. Poslední tři dny jsem neměl jiné MM než 5 třídu. Těch 81% hold WG dráždí...jenže mám štěstí....buď máme lepší 5 a vyhrajeme, nebo to neskutečně podrží Pz38.

Ty fotky jsou z neskutečné bitvy. Nechápu, že je to za tak málo expů. Sundal jsem navíc 4x5 tier, ale asi na Orlíka artyny nepočítají. Teď lituji, že nemám zapnutý reaply. Všichni by jste se z toho pos.....tým hroznej...ten přešivší ve Vk je čech ...46% a taky tak hrál...

Já měl po 5minutách 97hp. Dávala mi zabrat M8A1....pak jsem se musel stáhnout, páč už enemák útočil na naši base.

Držel jsem jí sám, proti full fr TDS35, Matildě, nějakému chcípákovi a šly po mě 3 artyny.....ten náš debil ve Vk někde zmateně bloudil po mapě.....nemá cenu to všechno popisovat, ale s 97hp jsem je všechny sejmul. Objel jsem to TDčko a tanky..překvapil je a sundal. Přitom jsem musel pořád kličkovat....celou hru....a neutekl nikdo! Kurna to byla hra! :biggrin: I ty artyny jsem ulovil....to mě těší asi nejvíce :biggrin: . ....končil jsem s 96hp...vzali všichni mi splešem 1hp :teehee: .

 

1394490138.jpeg

 

 

1394490112.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dnešní hraní se neslo v duchu...koupil jsem KV-2, vytunil za free expy, odehrál 14 bitev, prodal KV-2. Z mého pohledu strašný krám. S KV-1 ho zruším jak žádost na byt během 20ti vteřin než nabije. Škoda stříbrných i free expů. My dva jsme si do oka nepadli. Pořídím si KV-1S, to aspoň jede a dmg vyjde na stejno (za 14 her s KV-2 jsem dal 3x za víc jak 400 hp a to jsem zkoušel nacpat do té 152 mm houfnice všechno co jde. Běžně kolem 300 hp a reload přes 20 sec., k smíchu). No nic jde se dál. :-)

 

shot055hoh.jpg

 

P.S. Některé bitvy mě neustále udivují, nemít toho Pz.Syfla, tak bychom dostali ukrutně na zadek. Ten vyhrál celou bitvu, mě bohužel zastřelil vlastní ve druhé minutě bitvy (dostal jsem jako kompenzaci 354 stříbrných :-)), takže už jsem mohl jenom koukat. Ale to byl zase matroš k pohledání.

 

shot056xex.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem hrál sám...celkem se zadařilo, zvláště tato bitva se povedla, kdy jsem s IS3 zůstal sám proti 5...můj pohyb po mapě viz modrá.....

Bez_nazvu1WCfZ.jpg

 

 

 

 

pak jsem dal čety s KahaDeni, pak se přidal butcher77 a dendzo...většinou se dařilo, někdy taky nee....jedná "Bratrská"....čímž jim všem děkuji

shot_300.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...chtěl jsem dodělat akci na optiku (ano, za víkend jsem to nedal). Po úmorném hrají T49 hotovo. To bylo peklo. Prostě jsem zjistil, že nevyhrávám. Dmg jako prase, někdy zalamím, ale nevyhrávám adekvátně k hernímu výkonu. Čísílka jsou vysoký, ale to je tak vše...

 

Děs. Dnes jsem hrál jen kvůli tomu binu. Vydělal jsem  mega na akcích a teď už zase pomalinku ve svém tempu, jen co budu chtít.

 

Ble. Dnešek fakt ne...

 

Dr. Borsig je penalizován na WN8? ... 3k dmg na bitvu a jen 2600 WN...

JP II ...2500 dmg na bitvu, 3250 WN8... ouch.

 

Konfrontace USA VS USSSR... naši se nechali rozmydlit..ale moje T32... první dvě rány od mantlu do podvozku, 2x střelec...3300 dmg a prohra.

 

ještě aby nebyl penalizován, však je to OP mašinka jak blázen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si chci dát pár her před prací....a zase jako včera...lagy. Z 60 to vylítne na 170 a někdy i na 350. Mikorlagy ještě jdou, ale tohle nejde. Najednou se obraz sekne a vše je pryč o deset metrů. Ještě že od prosince hru neplatím. Nesnáším, když něco za co cáluju nefunguje jak má. Už jim nedám ani korunu..ani nemám důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...