Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Něco k četám. Začínají se množit čety 8-8-2 atd. Dříve tu dvojku mohl člověk na ránu odstřelit, ale teď mi to za Ban nestojí :pirate:

Teď mě napadlo, jestli by nebylo řešení tu dvojku ramovat, to by ho mělo spolehlivě smáznout taky. Ale nevím, jestli to není brané stejně jako střelba. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych něco záviděl tak už to asi dávno nehraju.Já jsem psal o skutečných klanových četách které tě vygumují z mapy.A čety jsem hrál,takže vím o co jde.Jen si přečti příspěvky v různých částech fora.Nikdo si nestěžuje,že by se mu v četách zhoršovaly staty.Četa je prostě na publicu taková pomocná berlička k zajištění lepšího výsledku.Kdyby to tak nebylo,tak to nikdo nehraje.

Pro mě jsou čety hlavně o zábavě a pak o prostředku jak co nejvíce vyhrávat. Čety hraju hlavně od 6 třídy, páč už tady je těžké sám vyhrát...a to i přes milion natříleného dmg....Ale že by četa někoho vygumovala....ano, když je četa na topu a enemák má rudé mantáky. Ale to si pak vygumování zaslouží. Nicméně velice často čety neznamenají  nic...většina je totiž rudá stejně jako sólo ruďoši. Naopak! Často se stane, že máme na topu 3x Kv1S.....jediné HT 6 třídy. Čék si řekně ..super...enemák tam má nějaké M6 a T34-85....my máme 3x OP KV1S a ještě v četě. Jenže četa má 45%....umře za 30s a my mame po nejsilnějších strojích v týmu.....lost 100%.

A navíc je velice často MM zrcadlové. Takže četa proti četě.....

A k těm výsledkům....když si chci získat metály a zvýšit VN7 či 8 ...ju hrát sólo. Četa ti zvýší pravděpodobnost winů, ale sežere potencionální dmg a killy. Rozloží se to na tři hráče.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, T54E1 vyexpena, dělo za použití volných a expení nasazeno. No, 50 120 to není, ale pořád lepší pene jak T-54. Což je stále problém, protože T-54 čelně prostě nedám. Ale jinak dobrý dojem, bude to funkční. Jen to nabíjení dost trvá, ale to bych chtěl už moc :)

 

Ale opravdu ta nucená účast na konfrontacích začíná být trochu mimo. Jelikož to fakt moc lidí zaplé nemá, tak to hází 3/4 do konfrontací... ať jdou někam se svými 20% šancemi, že ji dostanu, fakt WG, lhát a kecat...

 

Ten mód mě baví, ale tímto tempem ho zítra vypnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek opět pohodka. Někdy se dařilo, někdy se nedařilo, ale jinak žádné extra excesy se neděly. Jediné v čem se nám v četě nedařilo byly bitvy IX a X. No ještě nejsme všichni tak dobří, abychom to krájeli úplně všude  :biggrin:. Opět jsem se přesvědčil, že BDR je super mašinka. Hlavně když se dostane na svůj tier. Chudáci si myslí, že jim 200HP stačí a tak s radostí vykukují a pak chytnou šlupku a jsou v garáži. Sice reload je dlouhý, ale na klasickou přestřelku s prvky dětské hry známé jako schovka je to prostě super. Hrozně mě mrzí po novém patchi MM pro osmičky. Pershing tím hrozně trpí, tolik her proti desítkám jsem předtím neměl. Ale tak zase nemohu mít všechno a nemůže se dařit ve všem. Za to sedmičky mají Mm luxusní a řekl bych, že je to nejzábavnější tier v celé hře. A nakonec můj "oblíbenec" Marder38T. Ani včera jsem nehrál ani jednu bitvu na svém tieru. To je docela smutné. Ale zase na druhou stranu si dokážu představit, že by to bylo vcelku nefér, protože to dělo to je vcelku nadprůměrné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera dal pár bitev...záda jsou pořád v prrr...tak fakt jen pár. Většina winů, ale hry takové nemastné neslané...málo dmg. Až na pár hers T29 a M18 to bylo vždy hrozně rychlý....než jsem se rozkoukal už to bylo 12:3...tyhle rychlé hry moc nemusím.

Pak jsem si dal pár sólo her Pz38. Fakt mám na něm šťastnu auru...až na první hru jsem měl zbytek MM s 5 třídou. Asi 5 her...jenže jen jeden lost. Vždy jsem vyfasoval dobrý tým. Totální zpr...ele klika.

Od jisté doby, totiž goldy na Pz38(pene 115) vůbec nepenetrují 5HT či další lépe obrněné stroje. Na krátkou vzdálenost...ale opravdu vlastně face to face jde snad jen Churchill a BDR....nad 100m už nepenetruju nic. Pamatuju si jak jsem s pene 92mm(S35 3 třída premium medko) zabijel KV1 střelbou do boku, mezi pásy. (Tam i T72 šla prostřelit kulometem vz 59). Kde jsou ty časy.....včera jsem objížděl KV1, která byla obklíčená a já si tak v klidu zkoušel, kam na ní...nelžu. ANI JEDNA NEPROŠLA! BDR jde do boku pěkně...ale taky jen do 200m. Proč tedy WG udává nějaké hodnoty? Realita je úplně jiná.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehraju, hltám jednu epizodu seriálu Revolution za druhou a jsem nadšen.   :-)  Vřele doporučuji všem milovníkům postapokalyptického žánru s prvky sci-fi a drsně ztvárněných bojových scén.

 

http://www.serialycz.cz/2012/09/revolution/

 

Hlavní hrdinové nažehlení jak ze žurnálu, 59% na CSFD... No, nechci tě urazit, ale podobný kraviny nechávám jinejm :sleep:

 

Vikingové, to je jiný kafe :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... střelbou do boku, mezi pásy. (Tam i T72 šla prostřelit kulometem vz 59). ...

 

To si člověče pleteš s BVP - to má boční pancíř teoreticky odolnej proti 7,62x54, ale je to na hraně. Dvaasedmdesátka má boky tlustý přes pět centimetrů, to neprostřelíš ani průbojnou 12,7...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od jisté doby, totiž goldy na Pz38(pene 115) vůbec nepenetrují 5HT či další lépe obrněné stroje.....................................

Kde jsou ty časy.....včera jsem objížděl KV1, která byla obklíčená a já si tak v klidu zkoušel, kam na ní...nelžu. ANI JEDNA NEPROŠLA!

To jako dnes už s průměrnou penetrací 67 proti KV1 není žádná šance, ikdyž jí řídí lamka a je obklíčená? Tohle si musím pamatovat, abych ze sebe neudělal idiota díky starým návykům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno dvě bitvy s Rhm... obě prohry. Byl jsem nazván gold noobem, od nepřátelského Rhm kterého jsem poslal do garáže a že jsem "id..t" protože používám na jeho papírový tank goldy. Sice jsem se mu snažil vysvětlit, že ve hře, kde jsme byli my dva jediné osmičky, jinak 4 devítky a ostatní Xtier.... mám zkrátka nabitej gold a že díky reloadu 15s opravdu nebudu čekat na přebití na HE... ale nepomohlo to. Bylo mi doporučeno to odinstalovat a jít hrát tetris. Jenže já tetris někam už vyhodil... :-( Ale s tou odinstalací to není úplně špatnej nápad.... možná by mi to chvilku prospělo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to ukončil desítkou proti všem svým zvyklostem. Dal jsem s tím Waflovačem 4 bitvy a všechny výhra. Ta poslední byla už jen moje starost a je tam dobře vidět, jak jsem 5 x dingnul do JpZ E100, který by neměl být problém prostřelit. A to jsem tam měl tuším dokonce goldy.

 

http://wotreplays.com/site/665016#swamp-kanar-waffentr_ger_auf_e_100

 

[/url] photo share">http://shot_007.jpg photo share

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...