Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

noo, myslil jsem replaye, které si sám přehraju (tudíž bez komentáře). ale pokud jsou i nějaký česky ozvučený videa, tak se také rád mrknu

 

Sice je QuickyBaby (http://www.youtube.com/channel/UCQWHq9e1hN268yjgYq-0hNw) s komentářem, ale zkus jeho videa na youtube, mapy se naučíš i tak. Dobrý je i TheFochYou ( http://www.youtube.com/channel/UCYmKvoh0a_7yx0PKNtSSrNA). Na dobrá QuickyBabyho videa můžeš koukat i na Twitchi (http://www.twitch.tv/quickybaby - videa máš v pravém horním rohu, jsou tam záznamy i hodně dobrých jednotlivých bitev).

 

Z českých ti bohužel moc neporadím, ale prý je dobrý Akcido (http://www.youtube.com/channel/UCi_c-qO6-dxfALHK_smqJKg). 

 

V poslední řadě taky občas koukám na wotreplays, ale tam si to fakt musíš probrat, abys přišel na to, jestli to bylo štěstí nebo skill.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak po třech dnech kdy jsem lítal jsem zjistil,že je to čím dál větší mizérie tohle hrát.V četě samá porážka,hráči červený uvařený kečupáci dost často i když nastřílím nejvíc DMG se dozvím hlášku kterou o sobě vím už dlouho a to že jsem idiot a noob.Nejspíš to bude taky tím,že si ježděním rot a týmových bitev vylepším staty a SERB se snaží pořád mě házet dolů.No daří se mu to.Když se kouknu na WOTINFO tak mám tam sinusoidu jak vyšitou jak se to pravidelně opakuje. :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T69... je borec. Nevím, jak si lidi můžou stěžovat, že HEATy jsou na lejno, když si to vyndávám na APčkách  :biggrin: Mezi osmičkami pravidelně top dmg, mezi devítkami značná posila, mezi desítkama příežitostný škodič a spotter. Oproti jiným medků, který jsou stejně rychlý má toto výhodu zásobníku. Sice cca 1000 dmg, ale stačí si něco nahlodat, přebít a pak si vyjet.

Dokonce prošel i testem na rotách, taky s dmg neměl vůbec žádný problém a ... nechal ISka rudnout. A už dokonce 1950 dmg na bitvu, roste to, Zvedak ma radost.

 

Už jen 40k zkušeností, to je šílený, mám ho necelý týden a bude hotovo. Výbornej stroj. A když nabije HEATy, tak jde i Ferda zepředu, ale to mě nebaví. APčkama je to větší výzva :)

Jel jsem s ní dnes dost konfrontací. Většina výhry. Ono proti rusákům co jsou slepí to je dobrý, ISUny si moc nevrznou a jsou na zásobák. Frantíci... lidi s tím prostě neumí, nemají páru a na tom končí. USA je parádní na 8. tier. Sice ty zástupy rudých SP jsou utrpení... ale jde to. Konfrontace je dobrá, ale desítky bych vynechal, to jsou prasečiny a to fakt už ne.

Poslední bitva desítky... 3. v top dmg. Na APčkách... ubohé, fest ubohé. Prohra.

 

No a taky jsem zjistil, že není dobrý si na noc pouštět Living Dead. V noci pak mozek dělá takový bejkoviny...Je to zvláštní, seriálek dobrej, ale v noci buzení... nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož s IX tierem došli kredity, tak jsem musel vytáhnout jiný stroje ... a zjistil jsem, že existuje Mise Hromnice - cca každou druhou bitvu se  mi podařilo dát ty 4 killy a víc. + nějaký další akce = za cca 4 hodiny 1,4M kreditů ... slušná akce ... není nad to, dostat k sobě 29 rajčat a ty 4 killy, tam nějak spadnou ... :)

 

takže pro tento měsíc je moneymaker každej tank, s kterým se dá v klidu nastřílet 4 a víc killů ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že si koupil šestý tank a to Type-58. Vyexpil jsem ho za volné expy nahrané na Hellcatovi. Bohužel došly (platit převody nemám v plánu), takže bitvy se stock popelnicí. Nicméně, tenhle tančík je sice v základu velmi pomalý ale stock kanón je výborný. Takže, sice s ním musím hrát zaďoura ale dá se s ním hrát docela dobře. Důsledkem toho je včerejší win 47% a stagnace WN8.

Nicméně cítím v tomhle tanku potenciál, takže se těším až bude full. Za včerejšek....u mě dobrý.   :-)

 

33333333.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek nebyl vůbec zlý. Hrálo se docela pohodově, četa byla dobrá, takže se i často vyhrávalo. Bohužel až na pár her, kdy někteří spoluhráči opravdu nepoužívají mozek. Ale tak to je všude i v normálním světě  :biggrin:. Nicméně jak se blížila sedmá hodina večerní, tak se začala hra opět lagovat. Asi na to vážně budou mít vliv CW nebo si to neumím jinak vysvětlit. Kdyby to dělalo jen u mě, tak nic neřeknu, ale i kolegům v četě. 

A co bylo s podivem, tak se mi dařilo včera s tanky, které teda zrovna 2x nemám v oblibě a to T-150 a SU-152. Hlavně s se SUčkem jsem zahrál tři vcelku povedené hry, a to je už výkon. Ale za všechno děkuji četě. Sám bych byl marný. Waltare mi pořád říká, ať tam nahodím normální dělo, ale já si popravdě tak zvykl na popelnicomet, který mi tady doporučili jiní, že normální dělo nechci ani vidět. Odměnou mi včera byl zásah do Indiana za 900 a WT Pz.IV za 870. Ale hlavně má člověk jistotu toho, že něco prostřelí. Jinak je to pořád plečka  :cool:. A díky četám se mi krásně zvedá WR. Je to prostě paráda, když si tři lidi umí pomoci a ubrání třeba jednu stranu aby ti ostatní mohli bezhlavě útočit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem poprvé zažil konfrontaci proti zásobníkům.....german power rules!zásobníky šly do pekel. Asi 3 měsíce pozoruju, jaké mi hra losuje mapy, a mám pár vtipných postřehů: již 10 dní jsem neměl mapu Murovanka a už týden jsem neměl Sacred valley, jináč jsem koupil zpátky T69, kdysi jsem ji v nervech prodal, tak snad to teď doexpím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po pár dnech, kdy WoT docela fungovalo, mám ted zase 15-25FPS.

skočil jsem na výcvikovku a zjistil jsem, že na FPS má vliv jen málo z mnoha možností nastavení grafiky ve WoT (defacto jen Kvalita textur a Vzdálenost vykreslování)

na mapě jsem stál na jednom místě (stale stejný pohled na město - Vichřice) a zkoušel:

- zrušit mody - žádný vliv
- nastavit max. grafiku co to dá - 15FPS
- nechat max grafiku, ubrat pouze Kvalita textur - 19FPS
- nastavit min grafiku co to dá a max. Vzálenost vykreslování - 21FPS
- nastavit min grafiku co to dá a Střední Vzdálenost vykreslování - 26FPS
- nastavit min grafiku co to dá a Nízká Vzdálenost vykreslování - 31FPS
- změna rozlišení monitoru - kupodivu žádné změny

takže při maximálním nastavení grafiky mám 15FPS a při jejím naprostém ořezání vyskočím o 100% výš - zní to dobře, ale jen do doby, kdy si člověk uvědomí že je pouze na ubohých 30FPS - (ano, při pohledu mimo mapu to vyskočí na cca 100-140FPS, ale to mi bohužel nepomůže :) .... 30FPS, jsem jako herní minimum naposledy řešil při hře Quake 3 v roce 2000. tehdy jsem to řesil osekáním grafiky a přetaktováním CPU Celeron 333MHz na 412MHz ... a dnes jsem tam kde jsem byl před 14ti lety, kdy mi na průměrném PC, neběží 3 roky stará hra aspon trochu přijatelně ... :(

 

takže vyrážím do hry s nastavením naprostého minima - mám tak hratelné FPS. ovšem nevím jestli hra samotná je při tomto nastavení vůbec hratelná ...

 

EDIT: v jedný bitvě mi to na několik desítek sekund spadlo zase na cca cukatelných cca 22FPS - není náhodou WG i výrobce CPU? že by mě donutil si koupit právě ten jejich, optimalizovaný na WoT?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes vyhrál 200 bitev z 230 a ještě že jsem měl prémiak :)

Nic proti takovému výkonu, ale nelžeš nám tady o tom počtu her?

Průměrná hra trvá cca 4minuty ( na 8 a vyšším tieru 5-6). 230 her x 4minuty = 920 minut. Což je 15 hodin. Ty jsi napsal tuto zprávu ve 14:16.

Takže kdyby jsi hrál přesně od 0:00 dnešního dne, nejedl, nepil a jel nonstop. Nemohl jsi to stihnout.

Já jsem Colombo :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešíte nepravděpodobný/lživý post někoho, kdo zde má jeden příspěvek? chtěl pouze prudit a evidentně to na zdejší osazenstvo zabralo ... ještě se máte co učit ... :biggrin:
10ti letý děcko a staří fotři mu na to skočej ... :) bejt v politice, tak potěž ... by si vás kažej lobista omotal/ulhal kolem prstu :smile:
později smažu/smažte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...