Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To je dle mého v pořádku. Je-li trojčlenná četa skillerů, pak je nanejvýš v pořádku ji trápit losy. Nevím, co bys(te) nechtěl(i)... 3 skilleři, elitní tanky, namakané posádky, postrach bojišť... takovým četám bych dával standardně MM +2, pokud by měl někdo z čety narozeniny, pak jenom MM +1 :-D

 

Navíc to máš brát jako VÝZVU, která ti umožní naplno uplatnit tvůj skill ;-)

Tak naco tam ty čety potom jsou ?! A to kdysi dávno uvažovali o 4 až 5-ti členných četách :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naco tam ty čety potom jsou ?! A to kdysi dávno uvažovali o 4 až 5-ti členných četách :wallbash:

Ono používat čety je to samý jako střílet goldy. Já hraju vyloženě public a jsem prakticky většinou na spodku tabulky ať hraju s čímkoliv.TOP jsou rajčata a proti nim klanové čety.Výsledek je jasný lost. Co mi pomůže,že jsem výsledkově často lepší než nejlepší enemák,když jde prohra za prohrou.Četa tě vetšinou utlačí,protože spolupracuje.Ty vystřelíš jednou a oni třikrát.Četami se nahánějí W/L statistiky.Ve hře je mi užitečnější solo hráč s WR 50% než klanový s 60% který často pokud hraje sám tak toho moc nepředvede.Čety jsou pro mě stejné zlo jako goldy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono používat čety je to samý jako střílet goldy. Já hraju vyloženě public a jsem prakticky většinou na spodku tabulky ať hraju s čímkoliv.TOP jsou rajčata a proti nim klanové čety.Výsledek je jasný lost. Co mi pomůže,že jsem výsledkově často lepší než nejlepší enemák,když jde prohra za prohrou.Četa tě vetšinou utlačí,protože spolupracuje.Ty vystřelíš jednou a oni třikrát.Četami se nahánějí W/L statistiky.Ve hře je mi užitečnější solo hráč s WR 50% nes klanový s 60% který často pokud hraje sám tak toho moc nepředvede.Čety jsou pro mě stejné zlo jako goldy.

No sorry, ale to co jsi tady napsal je víceméně buďto závist nebo totální kravina. Když bude rudá četa a to klidně i klanová, protože jsou klany, co berou ruďochy, tak si ta četa nažene prd a né WR. A nehledě k faktu, že v četách si těžko nahoníš WN, protože to, co by jsi normálně nastřílel sám, se rozloží mezi dva nebo tři hráče. Zkus si čety zahrát a uvidíš, že zase tak jednoduché to není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sorry, ale to co jsi tady napsal je víceméně buďto závist nebo totální kravina. Když bude rudá četa a to klidně i klanová, protože jsou klany, co berou ruďochy, tak si ta četa nažene prd a né WR. A nehledě k faktu, že v četách si těžko nahoníš WN, protože to, co by jsi normálně nastřílel sám, se rozloží mezi dva nebo tři hráče. Zkus si čety zahrát a uvidíš, že zase tak jednoduché to není. 

Kdybych něco záviděl tak už to asi dávno nehraju.Já jsem psal o skutečných klanových četách které tě vygumují z mapy.A čety jsem hrál,takže vím o co jde.Jen si přečti příspěvky v různých částech fora.Nikdo si nestěžuje,že by se mu v četách zhoršovaly staty.Četa je prostě na publicu taková pomocná berlička k zajištění lepšího výsledku.Kdyby to tak nebylo,tak to nikdo nehraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono používat čety je to samý jako střílet goldy. Já hraju vyloženě public a jsem prakticky většinou na spodku tabulky ať hraju s čímkoliv.TOP jsou rajčata a proti nim klanové čety.Výsledek je jasný lost. Co mi pomůže,že jsem výsledkově často lepší než nejlepší enemák,když jde prohra za prohrou.Četa tě vetšinou utlačí,protože spolupracuje.Ty vystřelíš jednou a oni třikrát.Četami se nahánějí W/L statistiky.Ve hře je mi užitečnější solo hráč s WR 50% nes klanový s 60% který často pokud hraje sám tak toho moc nepředvede.Čety jsou pro mě stejné zlo jako goldy.

 

Pro mě jsou zase zlo tvé názory, přirovnat čety ke goldům je asi jako srovnávat meloun s paprikou a tvzení, že v četách se nahání jen W/L je uplná kravina, je to tak, že v četách se nahání vše, pokud nehraješ šestky nebo nějaký takový výsměch...nechci tě urážet, ale dal bych ti cenu pro nejvíc mimo příspěvek roku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych něco záviděl tak už to asi dávno nehraju.Já jsem psal o skutečných klanových četách které tě vygumují z mapy.A čety jsem hrál,takže vím o co jde.Jen si přečti příspěvky v různých částech fora.Nikdo si nestěžuje,že by se mu v četách zhoršovaly staty.Četa je prostě na publicu taková pomocná berlička k zajištění lepšího výsledku.Kdyby to tak nebylo,tak to nikdo nehraje.

Máš pravdu, jdu psát na WG, že goldy jsou v poho, MM+2 je taky v poho, RNG je super, ale musí zrušit čety, protože zelení hráči se stávají modrými a rudí ještě rudějšími. To je přece nespravedlivé. Bůůůůůůůůů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě jsou zase zlo tvé názory, přirovnat čety ke goldům je asi jako srovnávat meloun s paprikou a tvzení, že v četách se nahání jen W/L je uplná kravina, je to tak, že v četách se nahání vše, pokud nehraješ šestky nebo nějaký takový výsměch...nechci tě urážet, ale dal bych ti cenu pro nejvíc mimo příspěvek roku

To chceš říct, že hraješ čety jenom proto abys si pokecal s kamarádama.Četa bude mít vždy větší šanci na výhru než jednotlivec.Stejně jako mají goldy větší šanci na penetraci.Ať si hrají čety proti četám v samostatných modech,ale měli by z publca zmizet stejně jako goldy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, jdu psát na WG, že goldy jsou v poho, MM+2 je taky v poho, RNG je super, ale musí zrušit čety, protože zelení hráči se stávají modrými a rudí ještě rudějšími. To je přece nespravedlivé. Bůůůůůůůůů

Jestli jsi si všiml,tak já neuznávám ani čety ani goldy a pokud jsou vyrovnané týmy tak se MM+2 dá přežít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chceš říct, že hraješ čety jenom proto abys si pokecal s kamarádama.Četa bude mít vždy větší šanci na výhru než jednotlivec.Stejně jako mají goldy větší šanci na penetraci.Ať si hrají čety proti četám v samostatných modech,ale měli by z publca zmizet stejně jako goldy.

 

Já hraju čety z x důvodů: 1) zahraju si s kamarádama, mám rád používání TS, můžeš si dobře pokecat; 2) je na koho se spolehnout, někdo ti kryje záda, což na publicu neudělá nikdo; 3) máš vyšší šanci na výhru (což souhlasí s tím, co říkáš) a hlavně!!! ti letí nahoru všechny další statistiky....když tě někdo kryje, tak zůstaneš déle naživu, i když třeba protečete = máš šanci nastřílet větší dmg, dát víc killů = vyšší WN, naprosto jednoduché...teorie o  vyžírání jsou k smíchu, to je reálné tak na nízkých tierech, které ovšem hraju sám, tam nikoho nepotřebuju, vymlátím tu pakáž klidně sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za oneshot opravdu ban neni, pokud toho v zaznamu nemas vic:)

Co jsem zatim vypozoroval:

3x strela a posledni kill - hodina ban

oneshot v nasem capkruhu - nic

modrej v garazi, pak dorazka cca 50HP a nic.

Hned hru na to stejna situace a uz ban.

Modrej v garazi, dorazeni jednou strelu za 750 HP a nic.

 

Edit: Jednou sem ve hre zmodral bez banu, kdyz sem jednou dingnul a jednou detracknul naseho campera bez ubrani HP, takze to asi pocita i moduly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, včera jsem poprvé dostal ban na hodinu, když jsem s Marderem sundal jednoho ko.ota který mě vystrkával z křoví. Šel na dvě rány, já šel okamžitě do garáže. Předtím jsem nic takového neměl, a přesto byl instantban. Bylo to v čase 19:30, takže jsem v klidu dokoukal fotbal :-D

 

Jo, a ještě jsem byl potom na pár bitev v garáži modrý... Ve hře to vidět nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera jsem jel týmovky mimo klan a ono mi to přihodilo celkem slušnej tým a samí češi a to kolem 12h takže hezky z 10 bitev 7 win což bylo velmi obstojné. Konečně jsem si taky udělal v týmovkách u stužku Král hory.

Jinak ban jsem již dost dlouho nedostal ale předevčírem jsem byl k němu hodně blízko já s E-75 byl ve městě a furt mi do boku štouchal 10. Leopard měl jsem s to chutí mu jednu poslat když mi furt rozhazoval míření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co není pravda? Já už dostal 2 x ban na hodinu. Jednou to bylo nechtěně a podruhé jsem se bránil nějakému tydýtovi, terý do mě střílel. Jinak Kozlus je zkušený teamkiller a tak to asi pravda bude :biggrin:

 

Ehm, to co říká Kozlus je pochopitelně pravda, ale to, co jsi psal ty, není pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...