Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nic proti takovému výkonu, ale nelžeš nám tady o tom počtu her?

Průměrná hra trvá cca 4minuty ( na 8 a vyšším tieru 5-6). 230 her x 4minuty = 920 minut. Což je 15 hodin. Ty jsi napsal tuto zprávu ve 14:16.

Takže kdyby jsi hrál přesně od 0:00 dnešního dne, nejedl, nepil a jel nonstop. Nemohl jsi to stihnout.

Já jsem Colombo :biggrin: .

Chtěl mít pozorost tady na webu a to se mu povedlo.Bohužel i retard by poznal jeho lež :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dej pozor, ať ti to doma paní Colombová nespočítá :biggrin:

Tu ale nikdy nikdo neviděl :biggrin:

 

 

EDIT:

Bolest zad mě pustila pouze na 9 her. Ovšem paráda. Ani lost a všechny až najednu super. A hádejte s jakým tankem to stálo za h...? Ano ARL je správně :biggrin: ..kdybych já to AMX100 tak nechtěl....

Byla to druhá hra se 105mm kanonem. Pohoda los....my na topu. Kolega si dal s M18 3000dmg a 9 ks....já 1ks a 1200dmg. Voee...to je...I přes super MM jsem tam naládoval goldy. Abych dával o 30dmg více. S ARL jezdím už jen dvojnásobky takže mě to nesežere. A dávat už je nebudu....vše šlo pod 280dmg. Takže rozdíl oproti AP nulový. Co mě málem vytočilo tak, že jsem měl sto chutí ihned ARL prodat....vyjela SU85...blbá SU85...nechtěl jsem už měnit munici tak jsem po něm šel s goldem. Dlouuuuuuuuze jsem zamířil na 100%. A plesk....a plesk...dvě jsem SU85 pustil a na 350m trefil. Což bylo super...jenže vše dinglo!!!! Já s goldem ze 105mm..(tuším 223mm pene) nepentroval SU85..jedna šla do krytu děla, jenže co? S pene 223mm a s ráží 105mm bych jí urval dělo i s motorem v zadu! Druhá šla normálně do čela...ARL asi ví, že ho nesnáším...páč tohle není možné.

Ale jinak super.

Pak se mi budil nemocný syn. Tož jsem musel odejít z čety a hrát rychlé prcko hry. S Pz38....

Já vím...píšu to tu pořád. Ale já s ní mám lepší čísla jak s brutal OP PzIV(před nerfem). Ten tančík mi WG udělal asi na míru. Jen jsem o tom tři roky nevěděl :biggrin: . To jsou tak neskutečný hry...A to mám na trojce i jiné super stroje..FCM36, Chi - ha....

Ale Pz38 je úplně jinde. Mít s 3 třídou průměrný dmg přes 700, to neni normální. Ale musím dodat, že je to taky MM.....nevím proč a nechci to zakřiknout. Ale má výborné losy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Dneska jsem se na hru celkem těšil, otevřu to a dalo mi to 1 den premiák a to byla asi chyba. Odehráno cca 15 her a většina k ničemu.Něco se povedlo, ale jinak kolaps můj nebo spolupráčů.  Ono už je jedno, kdo jam jede, jestli vláček nebo co, protože se všichni někam rozjedou a za chvíli je po nich. Zůstanu s T-95 poslední ve hře proti přesile, koneckonců se s tím vehiklem nikam daleko nedostanu, rozdám dobrý dmg a ichtyl , který dal 0 dmg a dávno chcípnul,  mi píše, že jsem idiot a noob. A to prosím žádné rajče ale dle statů určitě fialový. Ale to mi vadí asi nejmíň, nejhorší dneska je, že už ani několikrát po sobě ani nedingnu, já se prostě nestrefím, jde to mimo !!! Nemyslím žádné haluze, ale stojím nasvé pozici, střílím tam, kde jsem vždycky cizáky nastřílel, doměřím a nic, ani žádná ta debilní hláška s 0 dmg. Prostě slušně řečeno, to dneska není vůbec dobrý. Doufám, že se vám ostatním daří líp, než mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes málo času a jen pár bitev T69. 4/5 národní. Ale vůbec mi to nevadí, většina výhry :) Výhoda je, že proti většinou není žádnej odolnej národ (USSR je plný ISU), takže se krásně frčí na APčkách. A taky sjem téměř pořád jako top tier. 

Dobré to je. T69 je fakt mazlík, ač jsem to vůbec nečekal a dost se jí bál, když jsem ji zkoušel u jiných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu ale nikdy nikdo neviděl :biggrin:

 

 

EDIT:

Bolest zad mě pustila pouze na 9 her. Ovšem paráda. Ani lost a všechny až najednu super. A hádejte s jakým tankem to stálo za h...? Ano ARL je správně :biggrin: ..kdybych já to AMX100 tak nechtěl....

Byla to druhá hra se 105mm kanonem. Pohoda los....my na topu. Kolega si dal s M18 3000dmg a 9 ks....já 1ks a 1200dmg. Voee...to je...I přes super MM jsem tam naládoval goldy. Abych dával o 30dmg více. S ARL jezdím už jen dvojnásobky takže mě to nesežere. A dávat už je nebudu....vše šlo pod 280dmg. Takže rozdíl oproti AP nulový. Co mě málem vytočilo tak, že jsem měl sto chutí ihned ARL prodat....vyjela SU85...blbá SU85...nechtěl jsem už měnit munici tak jsem po něm šel s goldem. Dlouuuuuuuuze jsem zamířil na 100%. A plesk....a plesk...dvě jsem SU85 pustil a na 350m trefil. Což bylo super...jenže vše dinglo!!!! Já s goldem ze 105mm..(tuším 223mm pene) nepentroval SU85..jedna šla do krytu děla, jenže co? S pene 223mm a s ráží 105mm bych jí urval dělo i s motorem v zadu! Druhá šla normálně do čela...ARL asi ví, že ho nesnáším...páč tohle není možné.

Ale jinak super.

Pak se mi budil nemocný syn. Tož jsem musel odejít z čety a hrát rychlé prcko hry. S Pz38....

Já vím...píšu to tu pořád. Ale já s ní mám lepší čísla jak s brutal OP PzIV(před nerfem). Ten tančík mi WG udělal asi na míru. Jen jsem o tom tři roky nevěděl :biggrin: . To jsou tak neskutečný hry...A to mám na trojce i jiné super stroje..FCM36, Chi - ha....

Ale Pz38 je úplně jinde. Mít s 3 třídou průměrný dmg přes 700, to neni normální. Ale musím dodat, že je to taky MM.....nevím proč a nechci to zakřiknout. Ale má výborné losy.

ty losy, to prazvláštní věc. Pozoruju, že nyní má u mě velmi špatné losy Hetzer, vynikající zase Tiger a celkem i dobrý Tiger 2. Příšerný mám s JGPE100 ( 15 her a ani jedna přes 50% šance ). Ale pz38 mě celkem překvapuje s losama, když jsem se rozhodoval který český tančík koupím jestli 35 nebo 38, byl mi doporučován 35 právě kvůli losům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu ale nikdy nikdo neviděl :biggrin:

 

 

EDIT:

Bolest zad mě pustila pouze na 9 her. Ovšem paráda. Ani lost a všechny až najednu super. A hádejte s jakým tankem to stálo za h...? Ano ARL je správně :biggrin: ..kdybych já to AMX100 tak nechtěl....

Byla to druhá hra se 105mm kanonem. Pohoda los....my na topu. Kolega si dal s M18 3000dmg a 9 ks....já 1ks a 1200dmg. Voee...to je...I přes super MM jsem tam naládoval goldy. Abych dával o 30dmg více. S ARL jezdím už jen dvojnásobky takže mě to nesežere. A dávat už je nebudu....vše šlo pod 280dmg. Takže rozdíl oproti AP nulový. Co mě málem vytočilo tak, že jsem měl sto chutí ihned ARL prodat....vyjela SU85...blbá SU85...nechtěl jsem už měnit munici tak jsem po něm šel s goldem. Dlouuuuuuuuze jsem zamířil na 100%. A plesk....a plesk...dvě jsem SU85 pustil a na 350m trefil. Což bylo super...jenže vše dinglo!!!! Já s goldem ze 105mm..(tuším 223mm pene) nepentroval SU85..jedna šla do krytu děla, jenže co? S pene 223mm a s ráží 105mm bych jí urval dělo i s motorem v zadu! Druhá šla normálně do čela...ARL asi ví, že ho nesnáším...páč tohle není možné.

Ale jinak super.

 

 

Tady je vidět jak každýmu sedne jinej tank. Mě ARL docela bavilo. Ale co budeš dělat ty, to teda nevím. Protože ještě větší peklo tě podle mě čeká na VII. tieru. To ARL je oproti AMX M4 ještě držák(a hlavně pro tebe podstatná věc: nemá žádnou depresi děla). Nevím jestli já ti můžu zrovna radit, ale s těmahle francouzema musíš hrát hroznýho zanďoura. I když jsi top tier, a co teprv s M4 proti IX. Prostě hrát tak aby tě soupeři buď neviděli, nebo neměli čas se tebou zabývat a ty v klidu mohl doměřovat a sázet DMG. Kolik já si s M4 vyslechl nadávek do kemperů a noobů, ale prostě to není tank do první linie ani proti tier -2.  S ARL jsem skončil W/L 53% a s M4 dokonce přes 60%. Dojel si pro vytoužené AMX 50 100, které mi rezne v garáži a přemyšlím o znovupořízení ARL:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sotek: Co je divnyho na losech? WG s losama proste manipuluje aby vyrovnali win/lost. Jestli si nekdo nevsiml, tak losy tier 8 snad neprehledne.

Losy jsou nejcasteji menene promenne ve svete WG.

Tohle je prava. Je to už asi rok co Serb normálně napsal do toho vývojařského deníčku či kam, že každý týden statisticky vyhodnocují tanky a v případě nějakého úletu směrem dolů či naopak nahoru...je upravují. Nebo spíše RNG a MM. Mají určitou hranici a tu když tank přeleze, tak ho tímto vlastně dočasně nerfnou. Ani se s tím nějak netajili. Nejde o klasický nerf paramterů tanku, ale o horší či lepší nasazování v MM či právě v % RNG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je vidět jak každýmu sedne jinej tank. Mě ARL docela bavilo. Ale co budeš dělat ty, to teda nevím. Protože ještě větší peklo tě podle mě čeká na VII. tieru. To ARL je oproti AMX M4 ještě držák(a hlavně pro tebe podstatná věc: nemá žádnou depresi děla). Nevím jestli já ti můžu zrovna radit, ale s těmahle francouzema musíš hrát hroznýho zanďoura. I když jsi top tier, a co teprv s M4 proti IX. Prostě hrát tak aby tě soupeři buď neviděli, nebo neměli čas se tebou zabývat a ty v klidu mohl doměřovat a sázet DMG. Kolik já si s M4 vyslechl nadávek do kemperů a noobů, ale prostě to není tank do první linie ani proti tier -2.  S ARL jsem skončil W/L 53% a s M4 dokonce přes 60%. Dojel si pro vytoužené AMX 50 100, které mi rezne v garáži a přemyšlím o znovupořízení ARL:)

Tohle já vím...jenže když je člověk na topu...to prostě nejde. A navíc jsem z tanků v garáži zvyklý hrát aktivně.....k tomu ty děla tak hrozně dlouho zaměřují, že střílet z druhé lajny jako TD je hrozná SAZKA. O 7 třídě vím....dám ji jak ARL....dablama. AMX100 bude super, Ovšem možná to dopadne jako u tebe. Jestli je MM u 8 takové jaké prý je, tak bude rezivět v depozitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem měl docela hodně času a nevěděl jsem co s ním, tak jsem zahrál přes 30 her. Tak nějak jsem se rozhodl rozjet lajnu Německých TD. Zatím jsem u Mardera38T. Nevím čím to, ale proti čtyřkám nebo pětkám jsem jel jen jedinou bitvu. Jinak jen šestky. Opravdu velká zábava. Ale naštěstí nejsem závislý jen na jednom tanku, takže až bude další, tak bude další  :biggrin:. Jinak jak dlouho se mi nedařilo dát si Válečníka, tak včera jsem zvládl hned 2. Což je pro mě dost velký úspěch. Takže jsem číslo na tomto ocenění dotáhl na 70. No při počtu bitev, které mám za sebou žádná sláva. Ale nebýt kluků v četě, tak jsem neměl ani to. Protože klasicky jsem měl 5 a toho šestého jsem dodělal tak tak. Nevím co se jinak změnilo, ale chci si dojezdit posádku na T32, abych ji mohl potom prodat a koupit si zpět M103. Ale po několika hrách se chce evidentně T32 udržet v garáži. Jezdím s rychlopalkou. Je to sice ekonomicky náročné, ale mě to může být vcelku šumák. Nicméně včerejší hry s tímto tankem předčily všechny hry minulosti. Rozdány hromady dmg, v jedné bitvě obdržené poškození přes 5000. V další zase 3000. No prostě paráda. Díky tomu rychlejšímu dělo je to smrťák. Furt to fluše a hlavně i penetruje. No nakonec budu muset najezdit další posádku, jinak to nevidím  :biggrin:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že po včerejším dopoledni, kdy jsem z šestnácti her vyhrál čtyři, jsem večer vůbec neměl náladu tanky pustit a strávil jsem příjemný večer s několika díly seriálu Revolution. Tanky pustím za chvíli (než půjdu do práce) a jsem zvědavý jakým směrem se to bude ubírat dnes. Pořád mám ještě mám dvanáct dílů druhé série před sebou. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu ale nikdy nikdo neviděl :biggrin:

 

 

EDIT:

Bolest zad mě pustila pouze na 9 her. Ovšem paráda. Ani lost a všechny až najednu super. A hádejte s jakým tankem to stálo za h...? Ano ARL je správně :biggrin: ..kdybych já to AMX100 tak nechtěl....

Byla to druhá hra se 105mm kanonem. Pohoda los....my na topu. Kolega si dal s M18 3000dmg a 9 ks....já 1ks a 1200dmg. Voee...to je...I přes super MM jsem tam naládoval goldy. Abych dával o 30dmg více. S ARL jezdím už jen dvojnásobky takže mě to nesežere. A dávat už je nebudu....vše šlo pod 280dmg. Takže rozdíl oproti AP nulový. Co mě málem vytočilo tak, že jsem měl sto chutí ihned ARL prodat....vyjela SU85...blbá SU85...nechtěl jsem už měnit munici tak jsem po něm šel s goldem. Dlouuuuuuuuze jsem zamířil na 100%. A plesk....a plesk...dvě jsem SU85 pustil a na 350m trefil. Což bylo super...jenže vše dinglo!!!! Já s goldem ze 105mm..(tuším 223mm pene) nepentroval SU85..jedna šla do krytu děla, jenže co? S pene 223mm a s ráží 105mm bych jí urval dělo i s motorem v zadu! Druhá šla normálně do čela...ARL asi ví, že ho nesnáším...páč tohle není možné.

Ale jinak super.

Pak se mi budil nemocný syn. Tož jsem musel odejít z čety a hrát rychlé prcko hry. S Pz38....

Já vím...píšu to tu pořád. Ale já s ní mám lepší čísla jak s brutal OP PzIV(před nerfem). Ten tančík mi WG udělal asi na míru. Jen jsem o tom tři roky nevěděl :biggrin: . To jsou tak neskutečný hry...A to mám na trojce i jiné super stroje..FCM36, Chi - ha....

Ale Pz38 je úplně jinde. Mít s 3 třídou průměrný dmg přes 700, to neni normální. Ale musím dodat, že je to taky MM.....nevím proč a nechci to zakřiknout. Ale má výborné losy.

 

To je divné šéfe, mě se s tím křápem hrálo dobře, louskal jsem to jak blázen, ta sedmička bude dost marná, ale i s tou jsem měl fajné staty, protože má dobrý mm.....Jinak taky frčím to Pz38, ale trpím na losy, pořád vytírám dno, asi mám bad luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že si koupil šestý tank a to Type-58. Vyexpil jsem ho za volné expy nahrané na Hellcatovi. Bohužel došly (platit převody nemám v plánu), takže bitvy se stock popelnicí. Nicméně, tenhle tančík je sice v základu velmi pomalý ale stock kanón je výborný. Takže, sice s ním musím hrát zaďoura ale dá se s ním hrát docela dobře. Důsledkem toho je včerejší win 47% a stagnace WN8.

Nicméně cítím v tomhle tanku potenciál, takže se těším až bude full. Za včerejšek....u mě dobrý.   :-)

 

33333333.jpg

 

Hehe, tam je takový malý háček v tom, že ten tank je v topu téměř totožný jako ve stocku, ty rozdíly nejsou tak výrazné jako u jiných tanků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle já vím...jenže když je člověk na topu...to prostě nejde. A navíc jsem z tanků v garáži zvyklý hrát aktivně.....k tomu ty děla tak hrozně dlouho zaměřují, že střílet z druhé lajny jako TD je hrozná SAZKA. O 7 třídě vím....dám ji jak ARL....dablama. AMX100 bude super, Ovšem možná to dopadne jako u tebe. Jestli je MM u 8 takové jaké prý je, tak bude rezivět v depozitu.

Mas vysoký nároky. Na chvíli vypni a expi. Kašli na státy, prostě z toho vyzdimej co se da. Btw ty bys mel vědět, ze každý stroj se hraje jinak... Zkus to i s arl. Arl je TD s věží. M4 taky. Jsou to blba TD, ale jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas vysoký nároky. Na chvíli vypni a expi. Kašli na státy, prostě z toho vyzdimej co se da. Btw ty bys mel vědět, ze každý stroj se hraje jinak... Zkus to i s arl. Arl je TD s věží. M4 taky. Jsou to blba TD, ale jsou.

Vysoký nároky mám...ale na ARL jsem je sakra snížil. :biggrin:  TD z téhle stodoly s nepřesným dělem a dlouhým zaměřováním určitě udělat lze....ale jeho kvality odpovídají tanku M3lee v lose s 6 třídou a střelbě na KV1S z 989248284mětrů. :wallbash:

Ale já z něj tank udělám...udělám :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysoký nároky mám...ale na ARL jsem je sakra snížil. :biggrin:  TD z téhle stodoly s nepřesným dělem a dlouhým zaměřováním určitě udělat lze....ale jeho kvality odpovídají tanku M3lee v lose s 6 třídou a střelbě na KV1S z 989248284mětrů. :wallbash:

Ale já z něj tank udělám...udělám :woot:

 

oni s tím něco udělali? já jsem ho jezdil tak před půl rokem a bylo to v pohodě, ten předek je docela cinkačka, gun po doměření taky pohoda, je sice pravda, že jsem tam měl ten velký a solil jsem to goldama, ale byla to procházka růzovým sadem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divné šéfe, mě se s tím křápem hrálo dobře, louskal jsem to jak blázen, ta sedmička bude dost marná, ale i s tou jsem měl fajné staty, protože má dobrý mm.....Jinak taky frčím to Pz38, ale trpím na losy, pořád vytírám dno, asi mám bad luck

No já to mám naopak.....s ARL šílené mapy...město fakt jen párkrát. A s Pz38? Včera 6 her...5x s trojkama :biggrin: . Z 58 bitev jsem měl 5 třídu tak 10x. 4třídu ještě méně....tu snad 5x. A zbytek nekecám...trojky...trojky..a někdy i dvojky. Ale pravda je, že i v těchto super losech musí člověk dát přes 1000dmg(což je často 2/3 dmg enemy týmu)aby vyhrál. Ovšem u těchto prcků rudé akceptuji. Neježí se mi vlasy jako od 5 třídy a výše.....

Po aktualizaci klienta jsem ještě 5 třídu nepentroval :biggrin: . nekecám...s goldem pene 115mm, ale díky malé ráži se penetrace vzdáleností hrozně snižuje. Cca to odhaduji na 50 hitů do 5 třídy a ani jedna penetrace. Vše ze střední vzdálenosti. KV1 jsem trefoval i přesně do kolmých průzorů kulometu a řidiče......tam má 75mm ...všechno dinglo. Dokonce i M10 dingá....

Naštěstí jezdí kolem i to co penetruji, takže si i s 5 třídou zastřílím. Ovšem bez goldů? Jednu hru s 5 třídouj sem kloval do Kv1 ..bez šance. Tak jsem nasadil AP a začal kousat papírovou T28. Stála cca 10 metrů do KV a 250m odmne....Až 5 náboj ji penetroval! Přitom zorvna T28 jde pěkně.....musel jsem normálně nasadit goldy....ta penetrace jde dolů ze vzdáleností hrozně. I u AP.

Často mi dingne i PzIC...má 30mm pancíř, ale palice je docela dobře tvarovaná...časato mi dingne či sežere za nula 50% hitů...

Ale i přes to je Pz38 můj nej relax stroj..narozdíl od ARL :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni s tím něco udělali? já jsem ho jezdil tak před půl rokem a bylo to v pohodě, ten předek je docela cinkačka, gun po doměření taky pohoda, je sice pravda, že jsem tam měl ten velký a solil jsem to goldama, ale byla to procházka růzovým sadem

Jenže mě trefují do věže či spodku :biggrin: . Jako dá se něco zahrát...ale jsem tedy zvyklý na jiné výsledky. Šmrdlat 1200dmg s 6 Ht...to je hrůza. Mám taky hroznou smůlu na mapy....samé otevřené...na dálku je tento tank o ničem. Než to zaměří, tak je enemák na druhý straně mapy. Měl jsem jednu pěknou městskou mapu...i super los. Jenže jako k vzteku byl náš tým moc dobrý, takže jsem stačil dát 1700dmg...ten lenoch víc nestihnul. Pak si pamatuji Himmel....8 třídy. Párkrát jsem dingnul KV4 a KT...T44 mě zezeadu poslala do pekla....to zas náš tým byl k hoo..2:15.

Je to i o štestí na mapy a losy no...Ale  popravdě..ARL...to je hrozná nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže mě trefují do věže či spodku :biggrin: . Jako dá se něco zahrát...ale jsem tedy zvyklý na jiné výsledky. Šmrdlat 1200dmg s 6 Ht...to je hrůza. Mám taky hroznou smůlu na mapy....samé otevřené...na dálku je tento tank o ničem. Než to zaměří, tak je enemák na druhý straně mapy. Měl jsem jednu pěknou městskou mapu...i super los. Jenže jako k vzteku byl náš tým moc dobrý, takže jsem stačil dát 1700dmg...ten lenoch víc nestihnul. Pak si pamatuji Himmel....8 třídy. Párkrát jsem dingnul KV4 a KT...T44 mě zezeadu poslala do pekla....to zas náš tým byl k hoo..2:15.

Je to i o štestí na mapy a losy no...Ale  popravdě..ARL...to je hrozná nuda.

 

no nuda je to každopádně:D...taky jsem zvyklý na vymazlené stroje, teď jedu čínskou větev a mrskám se s tím křivým dělem na type 58, občas zapomenu, že to není Němec, a střílím moc rychle(nenechám dotáhnout kolečko), to jsou pak úlety o x metrů bokem, na to nejsem zvyklý, navíc to furt sází proti osmičkám, kde je člověk k smíchu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyexpil jsem na Rhm 150mm dělo, tak jsem jej vyzkoušel. Víceméně naplnění toho, co jsem čekal, nepřesné, občas dingne, ale na druhou stranu dát ránu za 800 HP vyloudí úsměv na tváři.

 

Což je důvod, proč tu kanalizační trubku mám stále nasazenou, dávat 3500 v bitvě má své kouzlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže mě trefují do věže či spodku :biggrin: . Jako dá se něco zahrát...ale jsem tedy zvyklý na jiné výsledky. Šmrdlat 1200dmg s 6 Ht...to je hrůza. Mám taky hroznou smůlu na mapy....samé otevřené...na dálku je tento tank o ničem. Než to zaměří, tak je enemák na druhý straně mapy. Měl jsem jednu pěknou městskou mapu...i super los. Jenže jako k vzteku byl náš tým moc dobrý, takže jsem stačil dát 1700dmg...ten lenoch víc nestihnul. Pak si pamatuji Himmel....8 třídy. Párkrát jsem dingnul KV4 a KT...T44 mě zezeadu poslala do pekla....to zas náš tým byl k hoo..2:15.

Je to i o štestí na mapy a losy no...Ale  popravdě..ARL...to je hrozná nuda.

 

Máš na něm vyexpený TOP motor? Přijde mi, že ne... páč pak bys o něm nepsal jako o "líné mrše" ;-) ten topový motor je změna jaxviňa, určitě vyzkoušej... a spolu s top pásy je to celkem ohrabaná plechovka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...