Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Trojnásobky peklo. ale nakonec jsem dal, co jsem potřeboval. Na více nebyl čas, ani nálada... fuj arty.

 

No a taky jsem opět musel změnit podpis... už je tu zase nové WN, tak to bylo lehce zastaralé a jméno svého oblíbence jsem zapomněl :(

 

No a pohádka na dobrou noc:

Mb37z.jpg

 

Můj denní win 33,3%. Co více si přát při násobcích :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to jako je?

 

Četa ve dvouch, oba staty modrý-fialový a win chance: 41%, 33%, 40%, 44%, 39%, 25%, 42%, 41%

 

Pokud mě za vulgaritou nezabanujou ani po dnešku, tak už asi nikdy. Pokud mám hrát v takovejhle týmech, tak hold pojedu fullgold. Ať se enemy top tiery třeba poserou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak čety jsou zlo a ani ne ty modré čety ale ty rudé být třebas 7 a top tanky naše jsou 3x 9 s wn8 kolem 200 tj pak velkej problém. Já teda osobně na public sám skoro již nevyrážim, chci pokec a zahrát si i trošku takticky s někým rozumným a ne sám :).

 

jj, z některých čet jde strach ...

 

xEv5N.jpg

 

odjel jsem dnes sám trojnásobky - 30 bitev  58% win. nešlo to dle představ. zisk 500k kreditů + bino.

konečně jsem se zbavil M7 a pořídil T21 ... a koukám že nižší pene snad žádná jiná šestka nemá ... :)

 

přestanu asi hrát rusáky .. s IS-3 jsem stál pár metrů od enemy na tý nový mapě (Vichřice). byli jsem na rovince, ale holt mi někdo hodil trochu sněhu před vozítko a já prostě neskopil při vyjetí kanon. jsem si snad ani nevystřelil a jen se tam plácal a hledal pozici, při které si vystřelím ...

 

o4Hd.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, z některých čet jde strach ...

 

přestanu asi hrát rusáky .. s IS-3 jsem stál pár metrů od enemy na tý nový mapě (Vichřice). byli jsem na rovince, ale holt mi někdo hodil trochu sněhu před vozítko a já prostě neskopil při vyjetí kanon. jsem si snad ani nevystřelil a jen se tam plácal a hledal pozici, při které si vystřelím ...

 

Je zajímavý, že když sem hrál Blitzkrieg, tak byla IS-3 TOP technika a nikdy si žádná posádka nestěžovala, že by nemohla střílet. Pálily vždycky a všude, jen jim člověk musel najít výhodnou pozici. Jestli on ten WG nedělá něco blbě...

 

JejKej: hele to "sebrat artynám dělo a nechat je tam jen tak koukat ze satelitu" mě nenapadlo... good idea :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po šesti hrách sólo, kdy jsem zjistil, že to nemá smysl, jsem si počkal na pozdní odpoledne. To už mám kolegy do čety a hned se hraje lépe. Přibral jsem nového hráče do klanu. Nejdřív nechtěl, ale když zjistil podmínky, tak na to kývl. Hra se jinak vyvíjela dobře. Popravdě jsme dostali několikrát proti sobě týmy, že by jeden brečel. Já mám teda WinChance v XVM vypnutý, ale v jedné hře jsme měli 76%. Ono to taky pro enemáka moc slavně nedopadlo. Ale zase jeden hezký poznatek. Měl jsem IS3 a vyjelo na mě rudé IS. Jen vyjel, zastavil, vystřelil a trefil mi vrchní poklop  :biggrin:. Jsem si v té chvílí říkal WTF??????? Vždyť jsem naúhlovaný. Pak jsem teda zjistil kam mě trefil. Dobrá haluz  :biggrin:. Ale zase jsem se nemohl zlobit. Prostě i mě se to stane. A zvykám si na nového šneka. Ta KV3 je neskutečná. Zase když je dobrý los, tak to umí i hezky dingat. Ale má to své limity. To se před vás nesmí postavit dva enemy střeďáky a nesmí jejich tým prohrávat. To jsem potom mohl dělat kouzla a stejně jsem nedingnul. Ale zase tak moc to nevadilo. Kluci to v četě zvládli na druhé straně mapy dobře, takže jsem ty dva polomrtvé střeďáky nakonec sundal a bylo hotovo. A ještě několik měsíců a naučím se snad jezdit i ty zásobníky. S 50 120 jsem si zase hezky zastřílel. Všechno pěkně na dálku, žádný přímý kontakt. Byť jsem tedy chvilku musel, protože jsme na Stepi rupali dost solidně. Myslím že už to bylo 7:11 a nakonec výhra. A opět nebýt kolegů, tak jsme to prohráli levou zadní. Takže za celý den převládá spokojenost. Jen ten první trojnásobek na KV3, který činil celých 303XP byl hodně špatný. A ještě bych WG poděkoval za mise na víkend. Posledních 6 her jsem neustále dostával nějaké odměny. Sice nejsem takový blázen, abych zvládl všechny ty jejich šílené akce, ale aspoň jsem všechno zvládl minimálně na druhou úroveň, a docela to pohnulo s účtem. Tak se budu těšit na další akce a další fajn hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem v rámci snahy zachovat si duševní zdraví moc nehrál, jen pár her, abych to nezapomněl, i když ty akce jsou zajímavé, tak to namlátím až dneska. Konečně jsem se naučil hrát s typem 58, i když WG mi to udělalo fakt zábavné, dostávám výhradně osmičkové hry a nic jiného, stingray, který se mnou jezdil v pátek, to může potvrdit, prostě nic jiného ten tank nezná, a pak ta T69, kterou jsou dřív neuváženě prodal, je to slušnej stroj, dřív jsem ho hrál špatně, takže všechna zlá slova na adresu T69 jsou mimo, to já jsem to lamil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem si pořídil KV-2. Zatím stock a hned druhá bitva proti osmému tieru. Velice zábavné. Základní dělo nic neprostřelí a když tak za 150 hp (max tier 6) vyšší tiery nedá vůbec ani goldem. Opravdu se bavím.

 

Vydrž, v topu je to mnohem větší mazlík :yes:

I proti T8 :woot:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po x dnech jsem to dnes ráno zapnul. Záda stále nic moc, tak jsem dal pár her. Koukám, že jsou 3x násobky tak jsem vzal nenáviděné ARL a koukám, že na něm mám volný jeden slot. :wallbash: Tak jsem tam fláknul rychlonabiják a z 10,80 rázem bylo 9.36s. A je to tedy sakra znát. Dal jsem tedy jen násobkovou hru, ale na ARL se celkem povedla.

Pak jsem si dal jen tři bitvy s Pz38. Bez rozdílu proti 5. Ale mě to nevadilo. Jak ukazjuje fotka, dá se nastřílet i na sniperské mapě. Hra se hrozně zakempila, tak jsem to musel rozhýbat. Pěkně jsem vyspotil a objel enemáckou SU85 a Vkáčko...drželi naše v defu. Pak jsem ještě napadnul ze zadu tvrdou obranu na enemy base...

Když se člověk drží zažité taktiky, tak je Pz38 vlivná i mezi 5. Mezi 5 to rozhodně není na okamžitý spot. T49 a dašlí potvory Pz38 rozvítí a pak i zhasnou ....vždy začnu ve předu, ale ve statické spotu či na snipu. Ale čekám na enemáky....rozhodně je nejedu aktivně spotit. A to funguje. Nejdřív si zastřílím a když už je bitva v plném proudu, jdu záškodničit. Díky rychlosti realodu Pz38 uklove všechno co penetruje za pár vteřin. Tedy mimo šmejdské houfnice...to jde na ránu...osvědčuje se mi klasické cukání či popojíždění...by jste nevěřili kolikrát enemák mine....

Lost byla až poslední bitva...sice jsem byl mezi 5 zase první..jenže jen s 620dmg...to nestačí, to je v případě 44% topek hrozně málo. Bojoval jsem s výbornou T49, která dala 1800dmg a vymlátila všechny naše pětky....už měla jen 100hp, když mi do zad vjela PzIV s troll gunem....jsem zasvítil až na měsíci :woot: .

Nic pro nezkušené hráče, ale jinak Pz38 pohlazení na duši....

 

1394436708.jpeg

 

 

 

 

 

Pz38 Slayer :woot:

 

1394437567.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem si pustil tanky i o víkendu, což mi vyšlo skvěle, protože byly troj násobky.

Nejprve jsem sousedovi rituálně zařízl ovci, aby mě tato oběť zajistila přízeň bohů a neházelo mi to do týmu zastydlé otce od rodin,nebo třicátníky s reakcemi lenochoda a myšlenkové kapacity ještěrky ve stínu, kteří místo toho, aby o víkendu řešili své beznadějné existence, raději kazí hru.

Nu, sice tu mám velkou hubu, ale včera jsem hrál jak tatík s ratingem 1700. Netrefil jsem ani mause na 5m, všude jsem byl pozdě, nebo jsem stál blbě, příště musím nejspíš ovce zabít dvě....Trochu mě zachránili až OP tanky typu KV-1, Panzerjäger I, dařilo se mi i na T110E4, takže jsem nakonec končil s bilancí těsně nad 60% WR, ale spíše se projevil vliv té nebohé ovečky, než můj vytříbený styl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem si pustil tanky i o víkendu, což mi vyšlo skvěle, protože byly troj násobky.

Nejprve jsem sousedovi rituálně zařízl ovci, aby mě tato oběť zajistila přízeň bohů a neházelo mi to do týmu zastydlé otce od rodin,nebo třicátníky s reakcemi lenochoda a myšlenkové kapacity ještěrky ve stínu, kteří místo toho, aby o víkendu řešili své beznadějné existence, raději kazí hru.

Nu, sice tu mám velkou hubu, ale včera jsem hrál jak tatík s ratingem 1700. Netrefil jsem ani mause na 5m, všude jsem byl pozdě, nebo jsem stál blbě, příště musím nejspíš ovce zabít dvě....Trochu mě zachránili až OP tanky typu KV-1, Panzerjäger I, dařilo se mi i na T110E4, takže jsem nakonec končil s bilancí těsně nad 60% WR, ale spíše se projevil vliv té nebohé ovečky, než můj vytříbený styl.

 

Kolik ti je let? Jen tak pro orientaci:D....myslíš, že zrovna tahle skupina hráčů kazí hru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem měl ještě čas, tak jsem si chtěl dát rychle pár her....A konec...lagy jako kráva. Z 60 to vylítlo na 250 a já byl o 10metrů jinde....

Chtěl jsem dát 3x násobek s T30...a mé poznatky?

- lagy, takže to nešlo hrát

- naši se pěkně rozjeli....jenže byla mapa Doly, což je pro 10 naprosto šíleně malá mapa. naše E100 ani nestihla zajet do bezpečí před město a potkala Sfoukaváče 183....jedna rána + zapálení a E100 zbylo 450hp.

Zjistil jsem, že mi 9 a 10 třída vůbec nic neříká. Sice jsem byl s T30 druhý, ale z hry žádná radost. Lítající batmani, UFO TD a další fraško stroje,dělají z WOTu na těchto třídách jinou hru...bez atmosféry. Nejde mi o kvalitu hráčů...to nemá cenu komentovat. Ale o možnost si pěkně zahrát, ukázat svou kvalitu a to v alespoň trochu reálných strojích....I s blbou Pz38 je pěkně hardcore hrát proti 5, které Vás dají na ránu, nebo s T49 či M18 apod. Ale v těchto třídách jsou TD přecijenom vyváženější, je v nich méně UFO šaškáren. Není v těchto třídách tolik zásobníků.

A hlavně ...většinou člověk potká stroje co opravdu bojovali...T34.KV, KV1S, M18. M10,M3Lee, M4, IS, KV2,....

No a pak si dám hru s T30, kde E100(která byla alespoň z části vyrobena) sfoukne blbost z 50 let, a další batman šílenost střílí na náš Startrek Wafolovač......Opravdu jak jsem na to pak mrtvý koukal ze zhora....fakt Sci- fi ujetina. Ani tu E4 nechci. Jsem zvědav, kdy Wg nasadí Enterprise.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem si pustil tanky i o víkendu, což mi vyšlo skvěle, protože byly troj násobky.

Nejprve jsem sousedovi rituálně zařízl ovci, aby mě tato oběť zajistila přízeň bohů a neházelo mi to do týmu zastydlé otce od rodin,nebo třicátníky s reakcemi lenochoda a myšlenkové kapacity ještěrky ve stínu, kteří místo toho, aby o víkendu řešili své beznadějné existence, raději kazí hru.

Nu, sice tu mám velkou hubu, ale včera jsem hrál jak tatík s ratingem 1700. Netrefil jsem ani mause na 5m, všude jsem byl pozdě, nebo jsem stál blbě, příště musím nejspíš ovce zabít dvě....Trochu mě zachránili až OP tanky typu KV-1, Panzerjäger I, dařilo se mi i na T110E4, takže jsem nakonec končil s bilancí těsně nad 60% WR, ale spíše se projevil vliv té nebohé ovečky, než můj vytříbený styl.

Koukám, že jsi ses tady na fórku jako nováček hezky zapsal, jinak ti nechci kazit iluze, ale opravdu si myslíš, že to jsou hráči nad 30tzv. taťkové, kteří kazí hru? Není to spíše opačně?

 

Každopádně nekladu ti to za vinu, mi kdys dávno také bylo 13, jako teď tobě a také jsem si tehdy myslel, že jsem mistr světa, který ví naprosto vše, ale postup času zjistíš, že vše není, tak jak to vnímáš ve 13.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že jsi ses tady na fórku jako nováček hezky zapsal, jinak ti nechci kazit iluze, ale opravdu si myslíš, že to jsou hráči nad 30tzv. taťkové, kteří kazí hru? Není to spíše opačně?

 

Každopádně nekladu ti to za vinu, mi kdys dávno také bylo 13, jako teď tobě a také jsem si tehdy myslel, že jsem mistr světa, který ví naprosto vše, ale postup času zjistíš, že vše není, tak jak to vnímáš ve 13.

 

 

tomu dotyčnému tutově není 13 ale dělá si tady zadel pěkně... :-D

 

jinak doufám že sleduješ že jsem týden nehrál wotko :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waltare vím, že je to jen další provokatér, takových tady bylo a ještě bude ...

 

 

Jinak waltare, pořád tě sleduji ... pořád

 

 

p.s. Již jsem skoro měsíc čistý bez wot i má mysl je čistější a jasnější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...