Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dva dny bez porazky a remizy. Sice jen asi 18 her, ale vsechno win a pekne vysledky - jen diky cetam v CFF!

To nesmíš jezdit s experty, kteří pro vlastní prospěch zničí nic netušícího a naprosto nevinného kolegu v četě, který potom kouká jak ho mohl zabít Cromwell, když ho soupeř nemá ani v týmu  :ninja:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nesmíš jezdit s experty, kteří pro vlastní prospěch zničí nic netušícího a naprosto nevinného kolegu v četě, který potom kouká jak ho mohl zabít Cromwell, když ho soupeř nemá ani v týmu  :ninja:

? S takovym jsem cetu jeste nejel....dnes s Balvan a Butcher a jak rika Medar: "dnes to byl masakr, vsechno jsem rozstrilel zas na maderu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba hry není to, že se můžu utopit ale to, že je víc jak 70% bitev naprosto nezábavných pokud hraješ sólo protože je to do pěti minut 2:15 a nebo 15:3. Jestli to někoho baví, tak mě teda nee. Nemožnost jakéhokoliv výběru je největší chyba této hry a ještě by se našli jedinci, kteří by znemožnili i to, že se můžu utopit, což ani nejde na každé mapě a nebo se jen ze hry odpojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dneska to šlo jak po másle 20 bitev 75%. Našel jsem si new mazlíka JgPanter II fakt boží a jelikož se dařilo dělat hodně hromnic i tak jsem byl +565.000 stříbrných.

Pozoruji delší dobou že konečně na E-75 mi win lehce se sune na 48% tj podezřelé jelikož s tímto tankem jsem furt prohrával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nesmíš jezdit s experty, kteří pro vlastní prospěch zničí nic netušícího a naprosto nevinného kolegu v četě, který potom kouká jak ho mohl zabít Cromwell, když ho soupeř nemá ani v týmu  :ninja:

njn... :wallbash:  :Smile_blinky:  je fakt, že jsi byl nejsnadnější cíl :biggrin: :whistling:......jinak přehled za včerejšek...čety Jassonem Smithem, PetanCzech a NailNailem, děkuji pánové za hru...

20 bitev = 14 výher/6 proher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsem si dal pauzičku a včera se opět pustil do víru hry. Sehnal jsem kolegy do čety (MaXi_cz byl můj sparringpartner) a směle do boje. Hry byly víceméně dobré. Všechno se neslo v duchu: Jasson je primární cíl artyn  :biggrin:. Kolik toho já zase od těchto strojů schytal, bylo až neuvěřitelné. Ale jo, když to ty OneClick hráče baví, tak ať to tak hrají. Sice mě to občas teda pořádně naštve, ale zase na druhou stranu je povětšinou nakonec rozsekáme, tak mě to trošku uklidňuje. No docela se divím hráčům, kteří stačili přejít přes KV3. Já si myslel, že ukrutně pomalý a neohrabaný je T28 Prot. Ha, to je proti KV3 ještě svižné vozítko. Sice ten stroj dokáže občas něco dingnout, ale ta neohrabanost je strašná. Snad mi nakonec bude odměnou ST-I a IS4. Už od toho nebudu čekat nic víc, než malinko pohyblivosti navíc. Jinak jsme Maxovi pohnuli s expením PantheraII a já u toho aspoň pohnul s Pershingem. Sice se mi zdá, že mu po patchi ubrali na obratnosti, ale asi je to jen dojem. Nicméně pořád je to super stroj. V desítkové bitvě jsem si s ním hezky nastřílel, rozebral E4, která mě dokonce i dingla  :biggrin:. Odměnou byly skoro 2000XP. A už jen kousek chybí na Pattona. Podle všeho je to ukrutně špatný tank, ale snad budeme kamarádi. A ještě bych zmínil velice vtipnou hru s šestkami na Himmlu. Já T-34-85, Max Cromwella a poslední kolega KVS. Vydali jsme se na kopec, kde jsme přesně podle předpokladů potkali hezkou hromádku enemáků. Tak se tam s nimi přestřelujeme, ničíme jednoho po druhém a když chci vystřelit po JgPz.IV tak zničeho nic koukám na bitvu z pohledu Maxe. WTF?? Kdo mě sejmul?? Rychlý pohled na spodek obrazovky mi prozradí, že jakýsi Cromwell. Tak ho hledám, kde mohl být chovaný, protože jsem žádného Cromwella na kopci neviděl. Nikde ho nemohu najít, tak koukám na seznam protihráčů a ani tam není žádný Cromwell. Tak ještě jeden rychlý pohled dolů a co nevidím: Vozidlo zničeno MaXi_cz  :biggrin:. Jasně, pro kill všechno. I svého spoluhráče poslat do garáže  :biggrin:.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsem si dal pauzičku a včera se opět pustil do víru hry. Sehnal jsem kolegy do čety (MaXi_cz byl můj sparringpartner) a směle do boje. Hry byly víceméně dobré. Všechno se neslo v duchu: Jasson je primární cíl artyn  :biggrin:. Kolik toho já zase od těchto strojů schytal, bylo až neuvěřitelné. Ale jo, když to ty OneClick hráče baví, tak ať to tak hrají. Sice mě to občas teda pořádně naštve, ale zase na druhou stranu je povětšinou nakonec rozsekáme, tak mě to trošku uklidňuje. No docela se divím hráčům, kteří stačili přejít přes KV3. Já si myslel, že ukrutně pomalý a neohrabaný je T28 Prot. Ha, to je proti KV3 ještě svižné vozítko. Sice ten stroj dokáže občas něco dingnout, ale ta neohrabanost je strašná. Snad mi nakonec bude odměnou ST-I a IS4. Už od toho nebudu čekat nic víc, než malinko pohyblivosti navíc. Jinak jsme Maxovi pohnuli s expením PantheraII a já u toho aspoň pohnul s Pershingem. Sice se mi zdá, že mu po patchi ubrali na obratnosti, ale asi je to jen dojem. Nicméně pořád je to super stroj. V desítkové bitvě jsem si s ním hezky nastřílel, rozebral E4, která mě dokonce i dingla  :biggrin:. Odměnou byly skoro 2000XP. A už jen kousek chybí na Pattona. Podle všeho je to ukrutně špatný tank, ale snad budeme kamarádi. A ještě bych zmínil velice vtipnou hru s šestkami na Himmlu. Já T-34-85, Max Cromwella a poslední kolega KVS. Vydali jsme se na kopec, kde jsme přesně podle předpokladů potkali hezkou hromádku enemáků. Tak se tam s nimi přestřelujeme, ničíme jednoho po druhém a když chci vystřelit po JgPz.IV tak zničeho nic koukám na bitvu z pohledu Maxe. WTF?? Kdo mě sejmul?? Rychlý pohled na spodek obrazovky mi prozradí, že jakýsi Cromwell. Tak ho hledám, kde mohl být chovaný, protože jsem žádného Cromwella na kopci neviděl. Nikde ho nemohu najít, tak koukám na seznam protihráčů a ani tam není žádný Cromwell. Tak ještě jeden rychlý pohled dolů a co nevidím: Vozidlo zničeno MaXi_cz  :biggrin:. Jasně, pro kill všechno. I svého spoluhráče poslat do garáže  :biggrin:.  

ten poslední kolega byl PetanCzech......a taky napiš, že jsme tu hru vyhráli....(kvůli tomu) :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po týdnu naprostého utrpení, kdy jsem byl bičován RNG a MM, jsem si včera konečně dobře zahrál, odpoledne asi 10 her solo s typem 58(8 x jsem byl top = naprosto neuvěřitelné) s WN8 4000, navečer jsem to trošku pokakal ježděním devítky(kde bylo naopak MM naprosto tragické, ty X tier zásobníky jsou fakt nechutná blbost, nevím, co je na tom tak zábavného, když je v týmu 6 dementů se zásobníkem a ještě zásobníková arty, fakt to nechápu), ale i tak 22 her s WN8 kolem 3000, 2 fragy na bitvu, a tak:-)........už bylo na čase....jinak bonusy jsou fakt fajn, být +132 k s typem 58 je příjemné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zažil výhru s šancí 7 procent a prohru s šancí 95 procent !!!

 

Ale tu výhru s šancí 7% jsi viděl jenom v replayi, páč jsi se ihned po začátku hry a spršce nadávek na dementní tým spoluhráčů UTOPIL, viď? :-D

(sorry, ale nemohl jsem si pomoci... tohle sem nenapsat :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, hold jsem chtěl vyždímat bonusy co nejrychleji  :biggrin:

 

Nechci být "grammarnazi", ale jelikož používáš slovíčko "hold / holt" celkem často (a vůbec si to tu plete víc lidí), musím ti uštědřit decentní lekci češtiny ;-)

 

HOLT (HALT) = inu; zkrátka a dobře

 

HOLD = okázalý projev pocty nebo úcty;výkupné, vynucený poplatek ve válce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci být "grammarnazi", ale jelikož používáš slovíčko "hold / holt" celkem často (a vůbec si to tu plete víc lidí), musím ti uštědřit decentní lekci češtiny ;-)

 

HOLT (HALT) = inu; zkrátka a dobře

 

HOLD = okázalý projev pocty nebo úcty;výkupné, vynucený poplatek ve válce

 

jj, vždycky mi to dá hroznou pecku, když to někde vidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek jsem si pokroutil výsledky četou. Čety moc nejezdím, protože je to iddqd mód a challenge je nápadně podobná rozhrabávání mraveniště hrabičkama s dlooouhou násadou. Ale když se jedná o povození kamárádky Lucie ve vleku, odolat nejde, ona je taková hodná a má upřímné oči.....navíc nejsem žádnej Osvald, truhlík ze třetího patra.

Hráli jsme desítky a devítky, ale jelikož jsme se často zakecali a pořádně nesoustředili na bitvy, nakonec jen 70,59% ze 14 her, což je slabší průměr. Ale docela příjemný oddych od roboticky rutiních her, kde zábavou je cíl, nikoliv cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek jsem si pokroutil výsledky četou. Čety moc nejezdím, protože je to iddqd mód a challenge je nápadně podobná rozhrabávání mraveniště hrabičkama s dlooouhou násadou. Ale když se jedná o povození kamárádky Lucie ve vleku, odolat nejde, ona je taková hodná a má upřímné oči.....navíc nejsem žádnej Osvald, truhlík ze třetího patra.

Hráli jsme desítky a devítky, ale jelikož jsme se často zakecali a pořádně nesoustředili na bitvy, nakonec jen 70,59% ze 14 her, což je slabší průměr. Ale docela příjemný oddych od roboticky rutiních her, kde zábavou je cíl, nikoliv cesta.

 

Já bych tě chtěl vidět, jak jedeš solo nad 70% dlouhodobě, to je trolling jak hovado, prostě lžeš, na druhou stranu něco je vtipné, takže mi to ani nevadí, akorát bych rád věděl, kdo je tak zoufalý, že si musí vytvářet alterega, aby mohl trollit na fóru, tady na to lidi mají dobrou obranu, že si toho prostě nevšímají, upadneš v zapomnění jako rozšláplá veš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek jsem si pokroutil výsledky četou. Čety moc nejezdím, protože je to iddqd mód a challenge je nápadně podobná rozhrabávání mraveniště hrabičkama s dlooouhou násadou. Ale když se jedná o povození kamárádky Lucie ve vleku, odolat nejde, ona je taková hodná a má upřímné oči.....navíc nejsem žádnej Osvald, truhlík ze třetího patra.

Hráli jsme desítky a devítky, ale jelikož jsme se často zakecali a pořádně nesoustředili na bitvy, nakonec jen 70,59% ze 14 her, což je slabší průměr. Ale docela příjemný oddych od roboticky rutiních her, kde zábavou je cíl, nikoliv cesta.

 

Prosím, prosím, CHYŤTE TROLLA a dejte ho pěkně pod zámek :-D

 

Já bych tě chtěl vidět, jak jedeš solo nad 70% dlouhodobě, to je trolling jak hovado, prostě lžeš, na druhou stranu něco je vtipné, takže mi to ani nevadí, akorát bych rád věděl, kdo je tak zoufalý, že si musí vytvářet alterega, aby mohl trollit na fóru, tady na to lidi mají dobrou obranu, že si toho prostě nevšímají, upadneš v zapomnění jako rozšláplá veš

 

Moderátorem "waisik" prověřeno připojování na účet "super_jerk", výsledek negativní (IP adresa se nedubluje s jiným uživatelem). Tudíž je to jenom TROLL... a trolla, jak známo, živí reakce ostatních na jeho osobu.

Nereaguj na trolla a on chcípne. Hotovo dvacet klid :Smile_playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem expil a defacto i značně lamil. navíc jsem si do ted ve hře nevšimnul, že T21 je jako VI tier většinou jako scout pro 9 a 10 tier ... takže toho člověk moc nenastřílí. těch bitev s rovnocenými soupeři je jen cca 10-15%.

při expení jsem hrál na úrovni rajčat, kam asi patřím neb by člověk měl být schopný zahrát se vším ... :)

6nKjz.th.jpg

na posledních pár bitev jsem vytáhnul BDR a najednou byli výsledky jiné - čím to? je to rukama? je to OP stroj? WN mu přeje?
dal jsem s ním 10 bitev - 3 jsem prohrál a pokaždé vlastní vinou. 500K kreditů a WN8 cca 4000.

yFD6T.th.jpg

prohrál jsem 3 bitvy:
Karelia - nebyla to prohra, ale Remíza. stejně zabraný základny. capování na kopci. já bránil náši vlajku a 3 naši capovali. já si bohužel nevšimnul že jich capuje tolik a vystřelil jsem jednu ránu za sebe, abych dadělal čtvrtého, kterého jsem měl na sobě. bohužel už na další ránu nedošlo. kdyby jedna rána do KV nedingla a kdybych svoji poslední ránu poslal na druhé KV (a sundal tak pár % capu) tak jsme vyhráli.
Live Oaks - bila to pychlá bitva. vedli jsme 11:6 a trochu ze strachu :), že už nestihnu rozdat žádnou DMG jsem vyjel na otevřený prostor a jal se dorazit KV-220. 2 výstřely. jeden poškodil pásy, druhý je shodil. žádná DMG a tudíž mě KV sundalo. v klidu jsem tedy odešel z bitvy a až později zjistil, že jsme prohráli. kdybych nespěchal, tak věřím, že jsme vyhráli.
Lakevile - hned na začátku bitvy vidim protivníka v ruským Churchilu s WN8 3000. ke konci bitvy on 40 HP já cca půlku. hrál agresivně, přijel si pro mě. když já zabíjel jeho kolegy u nás na capu, tak mě kloval do zadku. přijeli i jejich arty a nakonec sme zůstali jen mi 2. musel jsem si zpomaleně pustit replay, abych viděl proč jsem to vlastně prohrál. dal mi čas na 2 výstřely. první jsem nestihnul přesně domířit a ze záznamu jsem viděl že to skrtlo bok věže a když jsem vsadil na jistotu, naládoval Gold, přijel si k němu na metr tak ... jsem mu trefil a zničil kanon, ale za nula. kanon opravil a vyhrál.

hZQI.th.jpg

jinak BDR musím pochválit neb na 570 metrů 2x za sebou čelně trefila E-25 a to je nějaký prcek ... na Prokhorovce jsem zase byl jako spoter - 1300 naspotováno... na tý mapě jezdím už od bety stále na stejné místo. už bych měl skusit i jinou část mapy neb to jinde defacto neznáám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, prosím, CHYŤTE TROLLA a dejte ho pěkně pod zámek :-D

 

Moderátorem "waisik" prověřeno připojování na účet "super_jerk", výsledek negativní (IP adresa se nedubluje s jiným uživatelem). Tudíž je to jenom TROLL... a trolla, jak známo, živí reakce ostatních na jeho osobu.

Nereaguj na trolla a on chcípne. Hotovo dvacet klid :Smile_playing:

 

Je zajímavý, že když jde o to cenzurovat vlákno, tak to sou modi celí žhaví, ale zabanánovat trolla, to už ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavý, že když jde o to cenzurovat vlákno, tak to sou modi celí žhaví, ale zabanánovat trolla, to už ne...

 

No já jsem o "lustraci" trolla požádal "waisika" skrze SZ, kdyby si ho admini nevšimnuli ;-) jinak on to zjevně není klasický troll, neb vykazuje známky inteligence a některé jeho příspěvky mají jistou dávku humoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted s BDR 4x dingnutí z boku T-28 - měl potencionální poškození 1200HP - musel ho zabít někdo jiný neb já bych ho asi nikdy nedal :) a to mi jen zacláněl, abych mohl sundat 2x KV, která se k nám blížila. ale nemohl jsem vyjet neb by mě ta T-28 snad ukovala .. :)

ale proč píšu - lagy, lagy ... vozítka předemnou se všechna zastaví a za 1-2sec odskočí na své pozice ... nebo výstřel, miss ... tak né, po 3 sec je z toho zásah ... ping na seznam.cz stabilní standart 27ms ... takže pauza.

 

btw - jsou známy nějaký IP kam si pingnout - přímo na WoT server nebo někam tam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...