Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 nereprezentovatelná.

 

Jen taková grammar nazi vsuvka: reprezentovat znamená někoho zastupovat (hokejová reprezentace - zastupuje nás a naše hokejisty).

 

Tys měl na mysli spíš prezentaci (čili ukázku něčeho)...

 

812014: pokud si hrál KV-2 s popelnicometem jako klasickej tank, tak budou výsledky špatný, protože parametrově to je MIZERNEJ tank. Je tototiž klasickej troll stroj s opravdu specifickým stylem hraní (a nesedí každýmu). Vyvážený je to tím obrovským funfaktorem, kdy nasolíš komukoliv - a rozdáš minimálně 300DMG.

 

Proti osmičkám sem nastřílel přes 2000, francouzský TD mi ukázalo zadek, dostalo na motor - 680HP dole, T34 čelně za 300, T29 do mantletu za 300... to s jiným tankem neuděláš, navíc co zásah, to kritikál.

 

Jistě, už to není to peklo, co to bylo před předěláním HE damage (to dával HEčkama za 800 běžně) nebo co mu sebrali HEATy, ale HE munice je spolehlivá a pokud máš štěstí na los a jsi ochotnej zariskovat, tak cokoliv do 700HP dáš na ránu, pokud si šikovnej, trefíš to APčkem a prostřelíš (je to loterie, ale občas funguje, vozím asi 10ks AP). Dělo je dostatečně přesný (500m není problém).

 

Jinak zásadní pravidlo - vždycky v houfu (ideálně s nějakým klovadlem) a vždycky z druhý lajny, pokud teda enemákům nesedí za krkem RNG.

 

Joa poslední věc - neber KV-2 do čety s Hellcatem - vyžere ti všechny killy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl ovšem zabijačkový den. Stačilo si nabrousit rybičku a prasnice na ní naskakovaly samy. Odlítávaly už jen tučné jelita a jitrnice. Rozjel jsem několik nových tančíků, ale na co jsem šáhnul, to se podařilo. Někdy se můžete snažit jak chcete, ale nic nezkazíte ani skokem z pátýho patra...41 her, 63,41%, bez mála dvě vraždy, smrti, zabití na hru.

Z velkých se mi dařila E4 a T34, z malých vše, především v Renaultu FT 75 BS jsem našel decentního záškodníka, krom Panzergägera I, kde jsem byl schopný prohrát 4 hry v řadě, což je nejhorší výsledek od sedmdesátýho druhýho, co mě kousl venku pes a já musel hrát jednou rukou. Na zem mě posadil až souboj 1v1, já v KV-1 jist si vlastní nesmrtelností, na druhé straně lama třídy Casio9* v VK 36.01 H a byť se do toho přimotal ChiNuKai, který mě též dal dobrou pecku. jak se říká, čím více jste nahoře, tím větší pád to je. Alespoň mám ponaučení dne, že i lama vás dokáže zabít, do týmu ji sice nechcete, ale člověk si nedá pozor a může jít do garáže.

 

*tento typ lamy umí jezdit dopředu, dozadu a kroutí věží, což je u tohoto typu zelených lam obzvlášť nebezpečné, pokud jedou v lepším tanku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo tu kdysi psal, že přes týden je dobré hrát ráno / dopoledne... včera jsem to vyzkoušel a musím říci, že to není pravda :-) ať hra sólo nebo v četě, vždy jsem měl MM+2 (jezdil jsem 5ky až 8ky). Navíc účast tankistů chabá (dohromady na obou serverech kolem 50k lidí). Bitvy všelijaké... když jsme vítězili (menší polovina her), tak jsem prostřelil vše a dával nadprůměrné šlupky. Když jsme prohrávali, tak naopak (např. s HellCatem v jedné bitvě 1x střela do tuším Cruisera s 220 životy - střela za 205 a pak ding... pak střela do tuším T-34-85, která měla podobný počet životů - opět podmírák, načež mě T-34-85 dorazila). Dal jsem asi 13 her a znechuceně to vypnul. Odpoledne jsem si krapet spravil chuť, ale nějaká vyloženě pěkná bitva se nezadařila. Takže snad dnes :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl ovšem zabijačkový den. Stačilo si nabrousit rybičku a prasnice na ní naskakovaly samy. Odlítávaly už jen tučné jelita a jitrnice. Rozjel jsem několik nových tančíků, ale na co jsem šáhnul, to se podařilo. Někdy se můžete snažit jak chcete, ale nic nezkazíte ani skokem z pátýho patra...41 her, 63,41%, bez mála dvě vraždy, smrti, zabití na hru.

Z velkých se mi dařila E4 a T34, z malých vše, především v Renaultu FT 75 BS jsem našel decentního záškodníka, krom Panzergägera I, kde jsem byl schopný prohrát 4 hry v řadě, což je nejhorší výsledek od sedmdesátýho druhýho, co mě kousl venku pes a já musel hrát jednou rukou. Na zem mě posadil až souboj 1v1, já v KV-1 jist si vlastní nesmrtelností, na druhé straně lama třídy Casio9* v VK 36.01 H a byť se do toho přimotal ChiNuKai, který mě též dal dobrou pecku. jak se říká, čím více jste nahoře, tím větší pád to je. Alespoň mám ponaučení dne, že i lama vás dokáže zabít, do týmu ji sice nechcete, ale člověk si nedá pozor a může jít do garáže.

 

*tento typ lamy umí jezdit dopředu, dozadu a kroutí věží, což je u tohoto typu zelených lam obzvlášť nebezpečné, pokud jedou v lepším tanku

 

Pes zůstane psem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua a proto mi to nejde,když Ty se svými staty hraješ jako lama co mám říkat já, ovšem zase to podporuje tu konspirační teorii, že všecho ovládá ta hra sama :Smile_trollface-3:

 

prostě když nemáš vyhrávat nebo probíjet, tak se to prostě neděje a můžeš se stavět na hlavu, ale stresovat se kvůli tomu už nebudu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom losu je blbé to, že to dostane skoro celý tým. Nejlépe to vidí ten, kdo má XVM a vidí, že je celý tým zelený a druhý červený. Šance na výhru je 75 procent nebo i vyšší a stejně to skončí debaklem. Pak se koukneš do výsledků a jenom se divíš a nechápeš, jak je něco takového možné. Už jsem zažil výhru s šancí 7 procent a prohru s šancí 95 procent !!! A to prosím nešlo o nějaký pošahaný výběr ale o co se techniky týká, tak vyrovnané týmy. Jsou případy, kdy jsou šance skoro vyrovnané co se kvality hráčů týká ale technika a mapa tomu dá naprosto na *****. Nedávno pouštní mapa, my samé těžké TDéčko a enemáci pěkně skautíky, medka, těžáky a na hlídání báze 3 TDéčka. Každá strana jednu slušnou artynu. Šanci jsme měli 45 procent. Debakl jak noha. Skoro nic se nedalo hrát protože nám chyběla rychlost, není se kam schovat a skaut zařval díky enemáckým medkům skoro hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl ovšem zabijačkový den. Stačilo si nabrousit rybičku a prasnice na ní naskakovaly samy. Odlítávaly už jen tučné jelita a jitrnice. Rozjel jsem několik nových tančíků, ale na co jsem šáhnul, to se podařilo. Někdy se můžete snažit jak chcete, ale nic nezkazíte ani skokem z pátýho patra...41 her, 63,41%, bez mála dvě vraždy, smrti, zabití na hru.

Z velkých se mi dařila E4 a T34, z malých vše, především v Renaultu FT 75 BS jsem našel decentního záškodníka, krom Panzergägera I, kde jsem byl schopný prohrát 4 hry v řadě, což je nejhorší výsledek od sedmdesátýho druhýho, co mě kousl venku pes a já musel hrát jednou rukou. Na zem mě posadil až souboj 1v1, já v KV-1 jist si vlastní nesmrtelností, na druhé straně lama třídy Casio9* v VK 36.01 H a byť se do toho přimotal ChiNuKai, který mě též dal dobrou pecku. jak se říká, čím více jste nahoře, tím větší pád to je. Alespoň mám ponaučení dne, že i lama vás dokáže zabít, do týmu ji sice nechcete, ale člověk si nedá pozor a může jít do garáže.

 

*tento typ lamy umí jezdit dopředu, dozadu a kroutí věží, což je u tohoto typu zelených lam obzvlášť nebezpečné, pokud jedou v lepším tanku

 

skutečně ses tu kůli sdělení svých zážitku nebo kuli rozdávání mínusek?

 

na týdle stránce jsi rozdal třem příspěvkům po sobě mímuska. všechy ty tři posty se týkali reakce na tento post:

 

Já dnes vyhrál 200 bitev z 230 a ještě že jsem měl prémiak :)

 

předpokládám tedy, že ty jsi Santiiik a super_jerk dohromady... a přišel si pouze prudit a rozdávat mínuska - tohle se zde bohužel netrestá neb Modi mají hodně práce se apamováním chatu, zbytečným mazáním postů a rozdávání banů lidem, kterým by měli vykat ... takže GL and Ignore

 

EDIT: díky super_jerk_u za další 3 mínuska za dnešek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potreboval bych poradit a trochu si postezovat na jednoho pána.Vcera mi to teda totalne neslo.Mam KV-1S ve stocku a kdyz jsem konecne jako top tank a muzu si zastrilet, tak mam v tymu pána co hned po startu vlitne do stredu mapy vsechno si sam nasviti a co si nasviti, tak postrili a ja nez se nekam dosouram, tak koukam, ze neni do ceho strilet. Vsichni rikate, ze s TD se ma cekat nekde v křovíčku a cekat. Tento nenasytny pán vlitne dopretu vymlati tam pulku nepratel a na ostatni nic nezbyde. Mam vyzkoumanou houfnici, myslite si ze ma cenu hrat s ni a s goldama? Jeden je za 5.000,- .Deset krat vystrelim a nemam skoro na opravy. Jak jste to hrali vy?

 

shot034gcg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš tím říci, že po shlédnutí WN svých spoluhráčů jsi z bitvy odešel dobrovolně??

Já v bitvě WN a ani jiné statistiky hráčů nevidím. Odchod z bitvy je v současnosti dost penalizovaný a tudíž to takto neřeším.

Jen prostým AFK, kdy vynesu koš, postavím si na čaj nebo kávu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že at je situace na mapě jakákoliv, tak se z toho dá vždycky vytěžit nějaké to plus. topit se nebo se odpojovat přeci nemá valný smysl. než abych se odpojil, tak na mapě skusím něco udělat - jedu někam kde jsem ještě nebyl nebo udělám něco co obvykle nedělám - alespon si z toho odnesu, že takto to nepůjde nebo zjistím nějakou skutečnost, která se bude příště hodit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom losu je blbé to, že to dostane skoro celý tým. Nejlépe to vidí ten, kdo má XVM ....

Xwm jsem neměl, ptz jsme ho můj PC a já nesnášeli, ale vidět to bylo i bez něj. Jezdil jsem vždy TD druhou lajnu a bylo vidět, jak to všichni dávali a já si říkal, no to zas bude výhra do 5 minut a já prd nastřílím. Kdysi jsem to tu i psal. Tohle byl jeden důvod, pro který mě nemrzí, že to už nehraju...konspiračka nebo ne, ale spíš ne. Tam kde byla normálně tuhá přestřelka se najednou projelo jak nůž máslem a ani taková výhra člověka nějak netěší, ať má staty jakýkoliv, nebo snad jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xwm jsem neměl, ptz jsme ho můj PC a já nesnášeli, ale vidět to bylo i bez něj. Jezdil jsem vždy TD druhou lajnu a bylo vidět, jak to všichni dávali a já si říkal, no to zas bude výhra do 5 minut a já prd nastřílím. Kdysi jsem to tu i psal. Tohle byl jeden důvod, pro který mě nemrzí, že to už nehraju...konspiračka nebo ne, ale spíš ne. Tam kde byla normálně tuhá přestřelka se najednou projelo jak nůž máslem a ani taková výhra člověka nějak netěší, ať má staty jakýkoliv, nebo snad jo?

Jasně, že to nikoho netěší ale jde o to, že díky tomu systému se slosovácím bubnem made in WG, který nelosuje všem stejně pak vznikají situace, které by nikdy vzniknout neměly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že to nikoho netěší ale jde o to, že díky tomu systému se slosovácím bubnem made in WG, který nelosuje všem stejně pak vznikají situace, které by nikdy vzniknout neměly.

Já nemám rád manipulaci v reálu, ještě abych z ní slinil ve virtuálním světě! Teď jsem zkoušel online BSGalactica, baví mě to, ale běží to dva roky a někteří tam mají obrovskýho fóra, co se týká nejen skilu ale hlavně nabustřenýho vybavení (nutno investovat), tam zase prskám, že proti nim není šance kolikrát ani zdrhnout, ale aspoň vím, že je to normální a žádný konspiračky mi ani nepřijdou :biggrin: A co si sám nenaspotuju přes vlastní detektor to nevidím a mám klid :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první bitvu jsem odehrál a prohra.

Ve druhé už při nahrávací obrazovce pozitivně působila přítomnost vody na mapě. Věděl jsem, že se bude hodit a po 3 minutách využil možnost prozkoumat jedno hlubší vodní zákoutí. Nejsem si 100% jistý, ale za utopení tanku je 50% penalizace na stříbře.

Vzhledem k dlouhodobým losům budu mít ještě mnoho možností si toto ověřit :smile:.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první bitvu jsem odehrál a prohra.

Ve druhé už při nahrávací obrazovce pozitivně působila přítomnost vody na mapě. Věděl jsem, že se bude hodit a po 3 minutách využil možnost prozkoumat jedno hlubší vodní zákoutí. Nejsem si 100% jistý, ale za utopení tanku je 50% penalizace na stříbře.

Vzhledem k dlouhodobým losům budu mít ještě mnoho možností si toto ověřit :smile:.  

 

Ty si ale... no nic slušnýho si o tobě nemyslim.

 

Když tě to nebaví, tak to nehraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první bitvu jsem odehrál a prohra.

Ve druhé už při nahrávací obrazovce pozitivně působila přítomnost vody na mapě. Věděl jsem, že se bude hodit a po 3 minutách využil možnost prozkoumat jedno hlubší vodní zákoutí. Nejsem si 100% jistý, ale za utopení tanku je 50% penalizace na stříbře.

Vzhledem k dlouhodobým losům budu mít ještě mnoho možností si toto ověřit :smile:.

vím že už se to tu kdysi řešilo, když Kanár psal, že mu stačí pohled na úvodní tabulku a jde se utopit ... ale že je takových lidí víc, jsem netušil.

je to ještě pořád hra, když si někdo vybírá jestli vůbec bude danou mapu nebo nebude hrát?

ano, před cca 2ma měsíci mě na mapě vytočily, tak jsem nechal tank stát a šel pryč - v závěrečné tabulce jsem zjistil, že můj opuštěný tank naspotoval za 1800 a vyhráli sme (tedy ti co hráli)

když se vám v porodnici nebude líbit vaše dítě, taky ho tam necháte? :smile: a počkáte si až se vám nějaké zalíbí? :biggrin: (joo, je to přehnanýý ..:)

možnost úmyslně se utopit považuji za chybu hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...