Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ono stačí, když Tigra potkávám jako enemáka. Jak je pod spotem jde do kopru. Já nikdy netvrdil, že je to úplná plečka...ale s klidným srdcem mohu tvrdit, že je daleko horší jak T29 a to i v případě, že jsem ho dva roky možná déle nehrál. Takové větší TD :biggrin: .

Za tu "bouřlivou" reakci si Balvan může sám, páč nazvat Tigra králem 7 třídy.....to zrudne hřebínek snad všem :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden čas mě to po Buffu docela lákalo koupit, protože 5,5s reload a 1500HP je luxus. Akorát ty snipe místa s takovou krabicí nic moc... a navíc už se mi to nehodí do expení.

Tak ten kanon je luxus.....jeneže sklopí? Moc ne...a víš jak to na nových mapách je....a ukaž tu papírovou alamru.....jdeš hned do kopru. Palice taky vydrží tužku, takže nějaký snip vykukovandou jako s T29 nejde....

Snad jen v druhé vlně...to může flákat pěkně.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

mě přijde, že kažý máte tu svoji pravdu - pokud to vezmu čistě statisticky:

 

Svejk007

cyUKL.jpg

 

Zvedák

41U6f.jpg

Juchů měří se pindíky..sleduju že s tím mám shodnou DMG jako švejk,Zvedák uniká o 6 dmg na hru,asi ji pořídím zpět :devil: Druhého mám dle statů Tigra,třetí ISa poslední tramtadada P Tigr(první moje VII,to sem nevěděl že nějaké forum a spol existuje a mé WR atakovalo hranici 49% :sweat:

Edit:ale tfuj,vy na tom máte taky bitev,je se co učit,no v blízkém budoucnu okusím francouzkou 7 HT bestii...uvidíme co z ní dostanu..

e82a4da6858e76744e0c46664cb8aef4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus 7kového heavy Frantíka nebo Anglána, možná ten "nejhorší tank na 7. tieru" přehodnotíš ;-)

 

 

Tiger sice dostal buff (aby byl hratelný :-)), ale že by byl králem na 7. tieru?? To určitě ne :-) hrál jsi 7kového Amíka? Zkus ho, pak zřejmě přehodnotíš svoje konstatování o "nejlepším tanku na 7. tieru" ;-)

****.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky mě pobaví, kdy někdo po bitvě koukne od garáže a nazve mě pedoušem. Ale že mám vše vyrovnané....s Objectem či Ferdou nebo ISU mám lepší výsledky jak ten blb se 4 třídou.....to najednou nevidí....  :biggrin:

Object a ISU jsou na svoji třídu sakra silné,navíc v rukou TDčkaře jako ty..předpokládám že s ferdou jsi během posledního půl roku nevyjel a většinu bitev jsi najezdil v době,kdy když sem jej potkal proti sobě tak sem se zahryzl do stromu a dělal,že jsem větev..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ted jsem dojel nejhorší bitvu, co jsem kdy jel. V týmu samý červený idioti, 10 zůstalo stát a 5 se nechalo hned rozstřílet. Opravdu tohle mi hlava nebere. co na tom publicu jezdi za dementy. WOT je si myslim celkem dobra hra, ale tyhle idioti tu hru odrovnají. Lituju toho ze mam premium ucte, po tomhle vystoupeni bych to opravdu odinstaloval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tier 7 vůbec nehrál. Není tam jediný tank, který by se mohl slušně prosadit proti tieru 9 a losy jsou velmi často takto postavené. Tier 7 je asi nejméně vlivný ze všech tierů. Prý budou nějaké nové německé tanky na 0.9, tak snad bude něco zajímavého ale tier 7 to zase asi nebude.

Jde vidět, že T7 nejezdíš. Je to nejvíc funny tier, který je ve hře. Má skvěle postavený MM. Hned několik tanků, které se mohou směle rovnat T8 a minimálně dva, které se bez problémů mohou postavit i T9. Ale s devítkama jezdím spíše vyjímečně. Za to jako top jsi s T7 každou druhou bitvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Object a ISU jsou na svoji třídu sakra silné,navíc v rukou TDčkaře jako ty..předpokládám že s ferdou jsi během posledního půl roku nevyjel a většinu bitev jsi najezdil v době,kdy když sem jej potkal proti sobě tak sem se zahryzl do stromu a dělal,že jsem větev..

Občas je oba vytáhnu a musím říct že raději Ferdu. ISU he hrozně neobratné a líné na couvání. Po spotnutí ihned končí. To ferda je celkem "laňka" a i něco dingne. Ovšem musí sednout mapy...na většině to je nepoužitelné...

 

Dnešní večer byl šílený...tolik hovad jsem nezažil dlouho. Ale na všech tierech. Fakt humus....raději budu v MM dole než na topu s rajčaty....

Tak jsem si koupil VK déčko. Sedmičkové Ger medko. Chci toho 10 Leoparda. No dal jsem si jen dvě hry...a navíc hrozně smolné..jako celý dnešek. V první mě sundá náš Tiger a v druhé se na mě vyhrne 5x 7HT....páč celý náš tým byl na druhé straně...takže nemůžu vůbec objektivně hodnotit.

Ale jak jsem si zvyknul na ARL ve full, kdy se to už dá a hry jsou lepší a lepší...tak tady vím, že budu hrozně trpět. Ta sedmička nemá kanon! Jsem ve stocku a mám stugáckou 75....jsem si říkal....lepší jak topová krátká 88 s pene jen 138. Ten kanon má i E25..jenže posádka na 80% a délka zaměření 2,9s!!!! Ty hovada z WG, dají 75mm kanůnečku 2,9s zaměření! Bych dal Serbovi na celou noc Španělskou botu. Reloadnuto mám už dvě hodiny, ale kruh se ještě nezačal ani zavírat....hrůza. A to jsem nadával na Panthera..ten má alespoň penetraci....

Po půl hodině tedy zaměřím a vystřelím....a když náhodou penetruji, což je u 8 a 9 třídy zázrak tak dám za 110....

Kdyby nebyla konverze volných expů tak drahá, tož tuhle plečku přeskočím.....

A to jsem se na VK Déčko těšil. Pamatuji si ho totiž z bety. To byl panečku stroj...lepší jak starý Panther. To staré Vkáčko hrozně drželo. Co to vydželo.....fakt super strojek. No po třech letech evoluce WOT je tedy Dečko silně za zenitem......mě mrdne...

 

EDIT: A to prý devítka Leopard je ultra **** stroj...než se vyexpí do topu tak má hráč šediny a ani pak to není zázrak....začínám věřit Kanárovo teorii, kdy se Wg snaží nevyvážeností nutit hráče volňáskama přeskakovat tanky....10 Leo chci hrozně, ale ta cesta???Jebka, jebka, ultra jebka...a bůh...nevím jestli to dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, že já vůl šel s tebou do čety. Tolik proher jsem neměl snad ani když jsem hrával sólo.... :biggrin:  Švejk je děsná lama totiž :biggrin: . Kolik už je hodin a já to ještě nedostal ani na 55% a to furt vyhrávám s jinou četou. Ale bez legrace. My si prostě se Švejkem vůbec nesedíme a nebo nevím co je zle ale s jinými mám výher teda mnohem víc. Vidět je to na podpisu. A není to jen dnes. Už jsem s ním hrál víckrát a je to vždycky dost špatné ty výhry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, že já vůl šel s tebou do čety. Tolik proher jsem neměl snad ani když jsem hrával sólo.... :biggrin:  Švejk je děsná lama totiž :biggrin: . Kolik už je hodin a já to ještě nedostal ani na 55% a to furt vyhrávám s jinou četou. Ale bez legrace. My si prostě se Švejkem vůbec nesedíme a nebo nevím co je zle ale s jinými mám výher teda mnohem víc. Vidět je to na podpisu. A není to jen dnes. Už jsem s ním hrál víckrát a je to vždycky dost špatné ty výhry.

No jo, spotování rybiček není moc účinná taktika  :laugh:

 

Dnešek byl skromnej, spousta věcí na práci. 

ICeMH.png

 

Mohlo být lépe vzhledem k výsledkům. Ale potom ještě rota převážně 13 90 a celkově dobrý. Akorát proti modrým fialkám na Arktidě ze spodní strany se prostě nedá NIC vymyslet... vůbec v takovém složení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas je oba vytáhnu a musím říct že raději Ferdu. ISU he hrozně neobratné a líné na couvání. Po spotnutí ihned končí. To ferda je celkem "laňka" a i něco dingne. Ovšem musí sednout mapy...na většině to je nepoužitelné...

****** na otočnou věž,i když RHM se blíží,JP II si své čestné místo v garáži najde(i když bez posádky)..první linie a za bojového pokřiku jsem to kosil..

a569cc1beed1527797e4fc802d168a38.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

****** na otočnou věž,i když RHM se blíží,JP II si své čestné místo v garáži najde(i když bez posádky)..první linie a za bojového pokřiku jsem to kosil..

 

Jedna vlaštovka jaro nedělá. Každý má svý něco co se na každý mapě využije jinak. Jinak zde je krásně vidět srážka WN u Borsiga... a i ten win bych asi měl zlepšit...

 Btw Rhm dělám 1. skill na posádce, vs JP II se 400% posádkou.

7mKN.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, že já vůl šel s tebou do čety. Tolik proher jsem neměl snad ani když jsem hrával sólo.... :biggrin:  Švejk je děsná lama totiž :biggrin: . Kolik už je hodin a já to ještě nedostal ani na 55% a to furt vyhrávám s jinou četou. Ale bez legrace. My si prostě se Švejkem vůbec nesedíme a nebo nevím co je zle ale s jinými mám výher teda mnohem víc. Vidět je to na podpisu. A není to jen dnes. Už jsem s ním hrál víckrát a je to vždycky dost špatné ty výhry.

To je zajimava vec, me se s nekterymi lidmi kteri objektivne hraji hur nez jini hraje taky lip. Asi je to o vnimani hry - napr. nekdo s TD hraje jen zezadu, nekdo ofenzivne atd.....kdo hraje jinak, toho to asi zmate a ceka spoluhrace jinde, jindy, jinak........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš že to jde.....zdravá sebekritika je první krok ke zlepšení :biggrin: ....ale Tiger není nejhorší....zas to tak nepřeháněj :biggrin: .

Švejku ty vůbec nečteš vlákno. Celý flame vznikl k vůli tomu, že Casio označil Tigera za nejhorší VII. ve hře. Prostě nenašel k Tigerovi cestu. S některým tankem je člověk kámoš hned(u mě T32) a s některým to trochu trvá.

 

U mě:

T69 prvních 30 bitev:total šrot,wl snad 30%, vůbec jsem nevědel co hrát a ještě štěstí na týmy a pak jsem skoro zamačkával slzu když jsem ho doexpil a prodával, možná ho později koupím a vylepším staty, který byly začatkem naprosto mimo.

M 103 začátek naprostá hrůza, strašný dilema jestli doexpit top dělo nebo ne. Pocit že mě prostřelí každej. I v Topu jsem celou dobu říkal že půjde z garáže a pak se to zlomilo a zůstal mi.

AMX m46 - po čtení fora jsem se ho naprosto děsil. A nakonec jsem ho vyexpil ani nevím jak. Dokonce s ním mám jeden z nejlepších wl poměrů.

Tiger 2 hrálo se mi s ním hezky, ale prostě jsem nevytáhl wl nad 50%, dodnes nevím proč

A furt se nemůžu zkamaradit s E75,JP E100 a nově s RHM,ale nebudu říkat že to jsou tanky k ničemu, prostě musím počkat, než k sobě najdem cestu.

Prostě někdy si člověk najde cestu hned, někdy to trvá, někdy jí nenajdeme( u mě třeba M7)

Stejně jako ty švejku se pomalu kamarádíš s ARL a nakonec ti zůstane v garáži:) Jen to ještě nevíš:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajimava vec, me se s nekterymi lidmi kteri objektivne hraji hur nez jini hraje taky lip. Asi je to o vnimani hry - napr. nekdo s TD hraje jen zezadu, nekdo ofenzivne atd.....kdo hraje jinak, toho to asi zmate a ceka spoluhrace jinde, jindy, jinak........

V tom to není. Spolupracujeme celkem bez problémů až na nějaké výjímky ale to je jen občas a to by nedělalo takový rozdíl. Tady jde spíš o ty příšerné losy, které máme. Ty čety jsou snad čím dál tím víc znevýhodněné a díky tomu, že mi narostl W/L, tak už nemůžu vůbec hrávat sólo, to je výhra jednou za 5 bitev, na to kašlu. Stabilní los je při mém sólo hraní asi tak 40% šance na výhru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom to není. Spolupracujeme celkem bez problémů až na nějaké výjímky ale to je jen občas a to by nedělalo takový rozdíl. Tady jde spíš o ty příšerné losy, které máme. Ty čety jsou snad čím dál tím víc znevýhodněné a díky tomu, že mi narostl W/L, tak už nemůžu vůbec hrávat sólo, to je výhra jednou za 5 bitev, na to kašlu. Stabilní los je při mém sólo hraní asi tak 40% šance na výhru.

Mam dva kamarady, se kterejma do cety nechci. At delame co delame, tak prohravame pomerem 4:1 a to porad. Zkouseno posledni dva mesice 2x tydne. Proste konspirace, ale WG si zasedlo. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včerejšek stál totálně za starou belu, jak se říká. Vůbec se nám a potažmo mě nedařilo. Losy byly dost ujeté, hráči totálně marní a bohužel musím uznat i to, že jsem byl i já v jakémsi špatném rozpoložení. Prostě se nedařilo vůbec nic. Sice mám WR nad 50%, ale to je tak jediná pozitivní věc z celého hraní. Hry byly podprůměrné, nebyl jsem schopný vůbec nic udělat, když jsem měl rozhodnout bitvu, tak mi to začalo lagovat. Prostě a jednoduše katastrofa. No co se dá dělat. Nemůže být každý den super, to by to bylo už nenormální. Každý si musí vybrat svou špatnou chvilku, ale proč zrovna já???  :biggrin: No tak snad mě to honem rychle pustí a vše se vrátí do starých dobrých kolejí co nejdříve. Neposledy když jsem měl takto špatný den, tak to trvalo čtyři dny, než jsem se zase chytl zpátky. Ale na to už jsem si jaksi odvykl, to bych to raději ty čtyři dny nehrál  :cool:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...