Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zdar, tak dneska opravdu výborný zážitek ze hry. Odehráno cca 20 her.  Výsledek ? Nic, prostě nic, nejsem schopen dát dmg, nejsem schopem skoro nikoho zabít, nejsem schopen delší dobu přežít, nejsem prostě schopen ve hře ničeho, přitom si ale procentra WR držím,  ačkoliv na tom nemám žádnou zásluhu.  Kdybych měl třeba 10 proher v řadě, tak to znám, WG zase čaruje, ale tohle ? Kdybych šel hned na začátku AFK, tak to vyjde asi nastejno. Nemám řadu proher, ale totální neschopnosti něco udělat. Zas taková lama přece nejsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna bitva mě utkví na dlouho v paměti.Jedu s JgPzE100 s WT a E100 jednu stranu u vody na Jižním pobřeží a sotva se rozjedem tak máme v týmu 6 medek 9 a 10 tier a oni než se dostanu k zřícenině u vody chcípnou do jednoho!!!!!!!!!Tím pádem už to pro mě přestálo mít smysl a za stavu 1:9 a ten kil jsem dal já jsem to v klidu opustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hůů to byl včera fičák. Řekl bych jak na houpačce. Chvilku excelentní výsledky, chvilku naprosto vůbec nic. Jak píše Krel, to přece není možné, že nejsem schopný ničeho. No ale asi ano  :biggrin:. Koupil jsem si stejně jako jiní tady zpátky KV1. Je ve slevě tak proč ne. Stejně ji potřebuju dojet na KV2. Ještě jsem si pořídil T-150. Ale jen díky slevě. Mám ji v plánu taky jet, ale až bude posádka, a ta se momentálně cvičí v KV1. A jaké jsou zážitky? No zatím nic moc. Už vím, proč je to jediný tanky V tieru, na kterém mám dvojku. Když nastřílím tak prohrajeme, když v bitvě neudělám nic, tak vyhrajeme. No snad se to poddá a něco z ní vytřískám. Dále jsem si teda pořídil SU152. Zatím jen tři hry, takže hodnocení není objektivní, ale za mě je to zatím katastrofa. V ani jedné hře jsem neudělal skoro nic. 3x jsem dostal městskou nebo poloměstskou mapu. Jinak je to teda nepohyblivý šneček. Ale snad si na to zvyknu. Celkově za včerejšek žádná velká spokojenost. Těsně po obědě se mi hrálo slušně. Týmy +- stejné, vyrovnané. Potom po dvouhodinové přestávce už to začalo. Více Indiánů = více potíží. Takže jsem si nakonec spravil chuť dvěma hrami s Kočičkou, dodělal po čtvrté  50K za pět vítězství a vypnul to. Ale občas to stálo víc nervů, než bych chtěl. No co se dá dělat, když člověk pořád něco expí, je to těžké. 

 

A ještě poznatek ke srovnání Pershing vs T-44. Psal jsem, že Peršan je podle mě o hodně lepší. Jen na jednom místě to není pravda. A to mimo terén, tzn ve městě. Tam je T-44 malinko obratnější. Ale v terénu už to není tak slavné. Ono já na T-44 nadávám jen proto, že jsem málokdy jako TopTier, což je s tímto tankem problém. S Peršanem mám lepší losy. Ale ve své podstatě, když už jsem Top v obou případech, tak si to s nimi užívám. Jak s T-44 tak i s Peršanem jsem si jako topka užil skvělé hry. Jenže s T-44 to byla jediná hra, zato s Peršanem to bylo i mezi devítkami fajn. Jen v desítkách jsou oba tanky k ničemu. Na těch pidimapách, kde jste téměř bez šance využít překvapení nepřítele z boku nebo ho dokonce objet je tak málo, že to na desítky prostě nestačí. A když už se potkáte s baťákem, nebo lorkou, tak jste tam vlastně k ničemu. Vysypou do vás zásobník a jste v garáži. Já pořád v T-44 vidím nebezpečný tank, ale jen proti svému tieru a níž. Co je výš, je problém  :smile:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera jsem se nepřehoupl přes win 50 %, končil jsem asi na 45 %.

 

Nicméně, koupil jsem T28, protože bych se rád dostal na T95 a E3 (T95 pro mě pořád ještě má ten samý WOW moment jako když jsem WoT začínal hrát). Hodil jsem ji rovnou do fullu (vše jsem měl vyzkoumáno z Prototypa, krom pásů, které jsem nahradil torzními tyčemi) a vydal se zabíjet. Musím říct, že mě T28 docela baví. Mám s ní bitvy na prd i bitvy naprosto super. Zatím největší potenciální dmg kolem 5k, zato i bitvy, kde prošlo úplně všechno. Byl jsem překvapen poměrně solidním camo bonusem (oproti T30 je to paráda). Největším nepřítelem na tieru 8 je momentálně Borsig. Neviditelné monstrum které rozdává obrovské šlupky. A samozřejmě Waffenträger, kdykoli ho potkám. Monstrum, které dá dvě rány a až pak se objeví. Včera mě štval Waffenträger ve vlastním týmu. Kdykoli někdo něco naspotoval a já zaměřoval s T30, on už měl nasázené dvě rány a až třetí jsme dávali spolu. Pokud bylo ještě do čeho.

 

Jinak stále mě hrozně baví T71. Říkám si, že bych kvůli ní měl rozjet frantíky, ale nikdy jsem se nedostal přes AMX 12t, kterou jsem prodal už dvakrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento víkend úspěch - neožral jsem se :biggrin: . Se šetřím na 1.2. kdy máme zabijačku :Smile-bajan2: . A tak jsem dlouuuuze přemýšlel.

A zjistil jsem, že hra je v takové stádiu, že zásadní změny, po kterých toužíme by ji ještě více destabilizovaly. Prostě další a dašlí lajny a patche jsou tvořeny na míru již nové verzi hře. Návrat ke starým časům by byla ještě větší katastrofa. Snad jen zmizení artyn by nikdo ani nezaznamenal. Ty byly, jsou a budou vždy zbytečnou zátěží.

 

1. gold ammo za peníze

Ikdyž je používám, nejsem nadšen z této změny a návratu gold ammo jen za golds bych se nebránil. Chlapi je to ovšem utopie. Spočítejte si těch pacthů a nově nasazených strojů, který byly po změně koupi gold ammo. Spousty mašin bylo vytvořeno, aby na daném tieru něco vydržely i v době goldů. A teď si představte, že by gold ammo zmizelo. Jak by trpěla medka, které si v některých losech bez goldů můžou jet utopit. Kolik premium strojů má chytře nastaven kanon aby musel používat goldy, jinak je k ničemum, páč pene AP munice je úmyslně poddimezována.

A hlavně, všichni víte, že byl před měsíci obecně bufnutý pancíř všech strojů ve hře. I díky tomu je třeba goldy používat i na stroje, které před bufem nebylo problém penetrovat. Hra už je prostě moc daleko.....

2. TD 10tier

Nasazení 10 TD lajny bylo od počátku velká chyba, která totálně rebalancovala poměr sil na 9 a10 třídě. Jenže cesta zpět už nění. Vyřadit nejdou. Nějaký extrémní nerfnutí taky nejde. A proč? Ze stejného důvodu jako u gold ammo....už je provedeno tolik změn na ostatních strojích, že by se rázem s 10TD stal odpad.

Maus, E100 a další HT dostali hafo bufů....více hp, více vydrží apod. Teď si představte, že 10TD zmizí.....ale parametry HT zůstanou. Kdo zastaví čety E5 či E100? JT či Object 704? Utopie. Jen místo 10x TD bude na každé straně 10x E5....a nadávaní se přesune tam...

3. Zásobníkové UFA

Zde platí také, že je nezle odstranit. Ale úplně z jiného důvodu než u předešlých dvou problémů. Prostě Fr lajna by neměla co to WOT dát. Není kde brát. US lajna je něco jiného, ale ve WWII fratníci logicky nic nového nevymysleli a tak se muselo brát z poválečných let...

 

 

Takže jak je vidět máme smůlu....WOT se bude točit vždy jen okolo konkrétních bufů či nerfů, ale nějaká rozsáhlá změna, není možná a to i v případěm že by WG chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš Švejku, ono by to šlo. Vzhledem k tomu, že hru neustále záplatují, jak naši asfaltéři silnice, tak by museli udělat na měsíc stop, což se finančně nevyplatí, a rebalancovat úplně všechna vozidla do nějaké rozumné roviny. Pak by nemusely být ani goldy ani předimenzované TD. Do tieru 5 to funguje, proč by to nemohlo být i na vyšších tierech?

Ale to by bylo zřejmě moc práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek jsem strávil celý v četě na tieru VIII,jedna bitva hezčí než druhá,2xTop gun jen jsem neustále měl problém přežít..a pak co to hraje za neskutečné hovada..s kluky dřeme jak psi,team to nedává i přesto to drtíme a na úplném konci,kdy zůstává jediný enemák,kterého potřebujeme na medaile,enemák na mě útočí,ja se jen úhluji a čekám,až jej spoluhráč sundá,ten dává podmíráka a enemáka s 30 hp hrdinně elimminuje naše arty lama..nakopat také lidi...

5fd1309ddfc767bbc509f787a01b40dd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, bohužel, je to tak !!!

A proto je to stále beta i když letadla už beta nejsou aby jim to někdo nemohl vyčítat, že se s tím furt manipuluje.

Není jiné možnosti, než si vymazlit něco do tieru 8 maximálně, takový tier 4 bude asi optimální a na tier 10 zapomenout protože na tieru 10 je jisté pouze to, že se jmenuje tier 10.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, že by se něco mělo změnit při oddělání goldové munice. Např včerejšek. Roty i CW jsem jel bez goldů (IS-7, E-100, 50B...) a neměl jsem sebemenší problém. Pokud byl enemák čelně, prostě jsem si počkal, až se naskytne vhodná doba na výstřel. Odstraněním goldů by se akorát ztížilo expení a některé stroje by byly horší jak jiné. A taky by to i mělo být... 

 

Nevím proč si všichni myslí, že se vším musí čelně penetrovat +2 tiery. Pokud nedokážu penetrovat +2 tier čelně z otočky, pak je něco patně... tohle smýšlení nepobírám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na X. tieru jezdím jenom obj.263 a jen dvojnásobky. Ostatní X. jsem odložil k ledu (Maus, Foch 155, obj. 268, IS-4, BatChat). Na X. tieru mám (s vyjímkou obj.263, tam W/L cca 53%) průměrné W/L 45% a furt prohrávat mě nebaví. Jinak mám teď takovou houpačku, jeden den W/L 40%, druhej 60% (při cca 20-30 bitvách) a tak furt dokola, přitom ER je pořád 1200-1700.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno na muj vkus až moc TD :D

 

Heh tohle jsem už zažil také, takže mohu za sebe říct jednu věc, tohle je přesně to, proč se X iter nedá hrát s čímkoliv jiným než s Baťákem a nebo nějakým TD  :smile:. Když si vemu HT, tak mám buďto losy příznivější, nebo jsem tam jen do počtu a čekám někde vzadu za těmi neprůstřelnými, nebo neviditelnými stroji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zahrál po x měsících odpoledne o víkendu....mno, co jsem čekal, že?

Ale tolik retardů ne...

1390143238.jpeg

 

 

Pak jsem konečně vyexpil top kanon na BDRku...ten prostřední dingne snad i MS1.....strašný dmg jsem měl na bitvu. První bitva s topovým kanonem, město proti KV1S....zkoušel jsem i goldy. Sakra to dává pecky. BDR ihned chytlo jiný rozměr. Předtím šedá nudná myš. Teď už jen nudná myš :biggrin: . Na KV1 nemá ani náhodou, ale až si na něj zvyknu a vymakám posádku..nebude to špatný stroj.

 

1390143543.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se hrálo dobře, USA + France expert

33wmurl.jpg9rr6ew.jpg

 

Sedmičky jsou stejně asi nej tiery :smile:

29woe1t.jpg

 

2e2kv2q.jpg

 

A tohle naštvalo... otřesný team, a když to porovnám s předešlým screenem, tak kolik by tohle asi tak bylo expů při výhře? 1800 ? 5800 dmg a přesto soupeřům pořád ilo 7 tanků, to něco vypovídá o zbytku týmu.

6nxxl4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento víkend úspěch - neožral jsem se :biggrin: . Se šetřím na 1.2. kdy máme zabijačku :Smile-bajan2: . A tak jsem dlouuuuze přemýšlel.

A zjistil jsem, že hra je v takové stádiu, že zásadní změny, po kterých toužíme by ji ještě více destabilizovaly. Prostě další a dašlí lajny a patche jsou tvořeny na míru již nové verzi hře. Návrat ke starým časům by byla ještě větší katastrofa. Snad jen zmizení artyn by nikdo ani nezaznamenal. Ty byly, jsou a budou vždy zbytečnou zátěží.

 

1. gold ammo za peníze

Ikdyž je používám, nejsem nadšen z této změny a návratu gold ammo jen za golds bych se nebránil. Chlapi je to ovšem utopie. Spočítejte si těch pacthů a nově nasazených strojů, který byly po změně koupi gold ammo. Spousty mašin bylo vytvořeno, aby na daném tieru něco vydržely i v době goldů. A teď si představte, že by gold ammo zmizelo. Jak by trpěla medka, které si v některých losech bez goldů můžou jet utopit. Kolik premium strojů má chytře nastaven kanon aby musel používat goldy, jinak je k ničemum, páč pene AP munice je úmyslně poddimezována.

A hlavně, všichni víte, že byl před měsíci obecně bufnutý pancíř všech strojů ve hře. I díky tomu je třeba goldy používat i na stroje, které před bufem nebylo problém penetrovat. Hra už je prostě moc daleko.....

2. TD 10tier

Nasazení 10 TD lajny bylo od počátku velká chyba, která totálně rebalancovala poměr sil na 9 a10 třídě. Jenže cesta zpět už nění. Vyřadit nejdou. Nějaký extrémní nerfnutí taky nejde. A proč? Ze stejného důvodu jako u gold ammo....už je provedeno tolik změn na ostatních strojích, že by se rázem s 10TD stal odpad.

Maus, E100 a další HT dostali hafo bufů....více hp, více vydrží apod. Teď si představte, že 10TD zmizí.....ale parametry HT zůstanou. Kdo zastaví čety E5 či E100? JT či Object 704? Utopie. Jen místo 10x TD bude na každé straně 10x E5....a nadávaní se přesune tam...

3. Zásobníkové UFA

Zde platí také, že je nezle odstranit. Ale úplně z jiného důvodu než u předešlých dvou problémů. Prostě Fr lajna by neměla co to WOT dát. Není kde brát. US lajna je něco jiného, ale ve WWII fratníci logicky nic nového nevymysleli a tak se muselo brát z poválečných let...

 

 

Takže jak je vidět máme smůlu....WOT se bude točit vždy jen okolo konkrétních bufů či nerfů, ale nějaká rozsáhlá změna, není možná a to i v případěm že by WG chtěl.

éééé, teda nevím, ale myslím si, že nastavit parametry všech strojů na systém goldy za peníze, by nebyl vůbec žádný problém, je to pouze jenom o posunutí nějaké pomyslné lajny nastavení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

éééé, teda nevím, ale myslím si, že nastavit parametry všech strojů na systém goldy za peníze, by nebyl vůbec žádný problém, je to pouze jenom o posunutí nějaké pomyslné lajny nastavení...

Jak by jsi to chtěl udělat?

Máš v podstatě 3 možnosti. 1)Můžeš změnit mechaniku jak funguje penetrace a mechaniku jednotlivých druhů munice. 2)Můžeš všem přidat pancíř (a tvrdit že to nemá vliv na dalších X parametrů tanku), ale tím budeš všechny nutit střílet goldy a to ani nemluvím o tancích co už teď mají problémy prostřelovat standartní municí. 3)Snížit hodnoty penetrace (opět nutíš všechny střílet goldy).

 

Pokud chtěj nechat goldy za kredity tak jak je to teď. Tak žádný globální jednoduchý řešení není, musí jít tank po tanku, munici po munici a snažit se to vybalancovat penetraci, dmg, cenu (tady smutně volá T71 s šílenou cenou HEATů), atd. Osobně třeba nevím proč desítkový TD mají možnost střílet goldy, copak 280-300 pene není dost? Pokud neprostřelíš s 300 pene, tak si ani nezasloužíš prostřelit.

 

Svejk: Zapomněl jsi že problém nejsou jen T10 TD, ale i T10 MT. U všech 9 tierů to funguje, najednou na tieru 10 mají TD víc hp než heavy tanky (doteď měly podstatně míň), medka mají větší pene jak heavy, atd. Prostě bordel, bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, goldy za crd jsou hnus. Dneska mne dala AMX50B na 3,rany....vse gold, prvni dve cca po 400, treti za 1200....ja mu stihl dat jednu za 815....

Zajimavy je, ze ty dve prvni sly i pasama.... Mel jsem T110E4...

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...