Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím , že včera jsi na mě zasedl velkoserb asi jsem zase moc plival na wargaye..začátek byl neskutečný 10 her a 10 proher, to už jsem uvažoval , že to odinstaluju.Nicméně jsem se hecl,ale byla to dál jen katastrofa....dostal jsem se k 18 hrám a z toho 1 win...nemohl jsem dělat nic wn8 jsem měl 2700 pokaždé nastříleno přes 2k dmg což bylo neskutečné pač jsem měl v týmu vždy rajčata ale opravdu  jen rudé žebráky nic kvalitnějšího. najednou jsem zjistil,že si vůbec nevěřím a nevím jak mám hrát protože ať jsem udělal cokoliv k výhře to nikdy nevedlo, začal jsem ztrácet nervy, takže se objevil nějaký ten team kill a sprostá slova lítala na všechny strany.Poté co mi vypadala půlka vlasů na hlavě jsem to dopracoval na win asi 42% což už jsem bral za obstojné a s nervama jsem to vypnul. jo a s těmi šancemi na výhru je to až moc divné, že když vyhraju při šanci 44% další bitva je třeba 36% dokonce sem i tu druhou nepříznivou bitvu dokázal otočit a co nepřišlo 17% tak co to je do pr..le...toť můj nádherný den........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasim ze vcera zacatek super,pak traga a nakonec sem to vytahl nad 51 % win.

akce 10,20,30 killu splnena asi u 20te hry,ale celkem sem vcera sundal asi 55 tanku a z toho jen 5 amiku na tu akci za pul mega

-a dalsi zaser WG.ell halluf.s ISU 152,3 minuty lag,pak me to koplo ze serveu s hlaskou * ochrana proti vicenasobnemu spojeni server-klient.

-samozrejme sme kvuli tomu prohrali.nestalo se me to poprvy,poslal sem to aji na support.odpoved hodna dementu z WG

Odpovědi
  • avatar_wg.jpg
    Adam Železný 31 Prosinec 2013 12:17

    Dobrý den, 

    Díky za zprávu. 

    V tomto případě se jedná o to, že někdo jiný se pokusil přihlásit do hry při tom, když jste hrál. Z toho důvodu nebyl ani vygenerován záznam z bitvy. Jediné doporučení, které Vám mohu nabídnout je změna hesla a nesdílet účet se třetí osobou.

    Hodně zdaru na bojišti i v životě v roce 2014!

    Best regards,
    Adam Železný

    WOT Customer Service Team
    --"Do not confuse polite and professional answers for templates."--

  • avatar_user.jpg
    Thebigrolf 31 Prosinec 2013 16:45

    moje heslo do hry nikdo jiny nez ja nezna

  • avatar_user.jpg
    Thebigrolf 31 Prosinec 2013 16:46

    Dobry dem.moje heslo k memun účtu nikdo jiny než já nezna a nikdo jiny než ja z toho účtu nehraje.Takže vaše odpověď je nesmysl.

  • avatar_wg.jpg
    Adam Železný 01 Leden 2014 09:18

    Dobrý den,

    Díky za zprávu. 

    Pak je vše v pořádku a nejspíš se jednalo o ojedinělou chybu. 

    Pro jistotu pak ještě smažte herní nastavení pomocí tohoto programu (váš herní účet zůstane nedotčený pochopitelně):

    http://dl-support.wargaming.net/wot/ru/updates/wot_pref.zip



    Hodně zdaru na bojišti v roce 2014! 

    Best regards,
    Adam Železný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... jo a s těmi šancemi na výhru je to až moc divné, že když vyhraju při šanci 44% další bitva je třeba 36% dokonce sem i tu druhou nepříznivou bitvu dokázal otočit a co nepřišlo 17% tak co to je do pr..le...toť můj nádherný den........

mezi I. - V. tierem je šance na výhru dost zavádějící, ono hlavně záleží na který straně vychcípá víc rajčat dřív (a to je nepředvidatelný), teprve potom se začíná hrát. No a pokud pak má enemy početní převahu, přestává na skillu záležet, dáš 5 kousků, každej tě nahlodá a 6. dorazí a lost, protože mají v tu chvíli převahu a můžou si ztráty dovolit.

Na vyšších tierech už pak šance na výhru docela sedí, ale bojovat až do konce i při nepříznivý šanci se vždycky vyplatí.

 

teď sem si všiml, že nízký tiery moc nehraješ - tak pak to byla statistická odchylka, to se někdy stává, to přejde :smile:

Upraveno uživatelem Ferenc96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mezi I. - V. tierem je šance na výhru dost zavádějící, ono hlavně záleží na který straně vychcípá víc rajčat dřív (a to je nepředvidatelný), teprve potom se začíná hrát. No a pokud pak má enemy početní převahu, přestává na skillu záležet, dáš 5 kousků, každej tě nahlodá a 6. dorazí a lost, protože mají v tu chvíli převahu a můžou si ztráty dovolit.

Na vyšších tierech už pak šance na výhru docela sedí, ale bojovat až do konce i při nepříznivý šanci se vždycky vyplatí.

běžne prohrravam bitvy s šanci na vyhru 70% a vyš.

a běžně vyhravam bitvy s šanci kolem 30 %

a to vše dycky dopadne 15-2 až 3 nebo 2 až3-15

takže tomu zase tak moc nepřikladam duraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo nízký tiery nehraju, jenom pořád expím včera jsem doexpil at15 a koupil tortilu ted dodělávám borsiga s indianem,t44 a 1390kou.Dnes opět tvrdý začátek pač zase prohry.Teď  bitva s borsigem šance 58% 6,7k dmg 4killy a zase prohra wn8 za 4 bitvy z toho 3 prohry 3000 tak co mám dělat jsem absolutně demotivován..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooooo joooo :Smile_mellow:

 

Já jen nebyl tohle jeden z banánovanejch modů?

 

Klucí k tomu zaměřováku - samo záleží na taktice, ale třebas u Nashorna mi za současnýho stavu nabiják nechybí - když vypálim, tak zaměřím rychlejch než nabiju, a rychlozaměřovák sem vozil kvůlivá nezkušený posádce, která zaměřovala pomalu. Teď se 100% už to zaměřuje rychlejc než nabíjí, tak sem shodil zaměřovák a nahodil bino.

 

Zase jak sem psal, sou tanky, kde bych ty krámy potřeboval dva :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo nízký tiery nehraju, jenom pořád expím včera jsem doexpil at15 a koupil tortilu ted dodělávám borsiga s indianem,t44 a 1390kou.Dnes opět tvrdý začátek pač zase prohry.Teď  bitva s borsigem šance 58% 6,7k dmg 4killy a zase prohra wn8 za 4 bitvy z toho 3 prohry 3000 tak co mám dělat jsem absolutně demotivován..

Doporučuju ti zabrzdit a užívat si hru. Věčné expení ti jen skrývá zábavnost hry....Není nic lepšího, než vzít z garáže nějakého miláška a krásně si zahrát. A nízkých tierů se neboj....co se týká skillu jsou možná náročnější než hra na 9 a hlavně 10 třídě. Včera jsem po nervech s T30( stroj za to nemůže) přešel na BDR ,T40a Hellcat. Krásné hry, spousta zábavy....

Zvláště BDR mě pořád udivuje. Jeli jsme četu, takže fragů a dmg nebylo tolik jako když hraju sám, ale ten kanon...boha jeho. To je taková libůstka. Expení AMX 50100 se odkládá na neurčito. Nechce se mi BDR dávat pryč.

Ikdyž 8 třídu potřebuju...včera dvě hrys ISU v super četě(EXNOM,PTS a já). Oba losty.....jak Vám to hodí 9 a 10 třídu....topky mají 41% jako jantaři v E75..... to je o nervy. Potřebujete blbuvzdorný stroj. A to ISU není....na nových mapách chybí věž, při spotnutí lína iSu nestačí ani zajet...

Asi znovupořídím T32...hold budu goldovat. Na nové mapy se hulldown hodí...Ferda i ISU jsou pase.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím , že včera jsi na mě zasedl velkoserb asi jsem zase moc plival na wargaye..začátek byl neskutečný 10 her a 10 proher, to už jsem uvažoval , že to odinstaluju.Nicméně jsem se hecl,ale byla to dál jen katastrofa....dostal jsem se k 18 hrám a z toho 1 win...nemohl jsem dělat nic wn8 jsem měl 2700 pokaždé nastříleno přes 2k dmg což bylo neskutečné pač jsem měl v týmu vždy rajčata ale opravdu  jen rudé žebráky nic kvalitnějšího. najednou jsem zjistil,že si vůbec nevěřím a nevím jak mám hrát protože ať jsem udělal cokoliv k výhře to nikdy nevedlo, začal jsem ztrácet nervy, takže se objevil nějaký ten team kill a sprostá slova lítala na všechny strany.Poté co mi vypadala půlka vlasů na hlavě jsem to dopracoval na win asi 42% což už jsem bral za obstojné a s nervama jsem to vypnul. jo a s těmi šancemi na výhru je to až moc divné, že když vyhraju při šanci 44% další bitva je třeba 36% dokonce sem i tu druhou nepříznivou bitvu dokázal otočit a co nepřišlo 17% tak co to je do pr..le...toť můj nádherný den........

Myslím, že jsi krásně napsal to co ve hře prožívám skoro pokaždé, když hraji sám bez čety, tak nějak to totiž vidím i já a lépe bych to nepopsal, jen když je bulhar a nedaří se plus red army idiots týmy, tak rapidně padá dolu i WN a efektivita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo nízký tiery nehraju, jenom pořád expím včera jsem doexpil at15 a koupil tortilu ted dodělávám borsiga s indianem,t44 a 1390kou.Dnes opět tvrdý začátek pač zase prohry.Teď  bitva s borsigem šance 58% 6,7k dmg 4killy a zase prohra wn8 za 4 bitvy z toho 3 prohry 3000 tak co mám dělat jsem absolutně demotivován..

Já expím jen na O416, T32 a Sturer Emilovi a jen dvojnásobky.

 

Užívám si (jak říká Švejk) T-54, Su-122-44, JgPanther, Hellcat, Tetrarch, T-127 a pár dalších. Prémko nemám (měl jsem přes vánoce hlavně za akce) a jsem zas klidnější, nikam se neženu. W/L jsem přestal řešit, považuju 55% za mý max. dosažitelný maximum, zaměřuju se hlavně na udělenou DMG - a to se pak projeví na killech a ER.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

běžne prohrravam bitvy s šanci na vyhru 70% a vyš.

a běžně vyhravam bitvy s šanci kolem 30 %

a to vše dycky dopadne 15-2 až 3 nebo 2 až3-15

takže tomu zase tak moc nepřikladam duraz

Uplně běžně asi tak 1 x za 20 až 30 podobných případů a to do toho nepočítám extrémy, kdy je 3 x fialka na artyně a nebo dole o dva tiery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ušlo :-) podle této logiky (= "Rychlozaměřování - pokud mi tank zaměřuje rychlejc než nabíjí, tak nemá smysl, to je lepší tam hodit něco jinýho.") by jsi třeba na IS-3 (a obecně na velké laufy s dlouhým zaměřováním) pohon děla vůbec nedával... zaměřuje dlouho jak sviňa, ale nabíjí 3x déle... a musíš uznat, že tohle je prostě krávovina :-)

Jenže je zde také možnost, že mám nabito a jedu a nebo točím laufem a pak dlouho čekám na záměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle hry jsou hrozné...já uchyl na dmg má v těchto hrách smůlu....za 3min. konec. A je jedno jestli je to výhra či prohra....

A Waltere, četu dáme...ale ty moc nehraješ ne? Většinou je online jen Reeki.

 

 

méně než dřív, ale mě nevadí že hraju sám, já si zvykl, dám hru pak třeba 10 minut jdu od PC a pak zase hru, na to čety nerady slyšej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U hry mě drží nyní dost slušně udělaná akce 10, 20, 30. Dám první část a po čase si řeknu, že ta druhá taky není daleko atd.

Celkem to stojí dost času. 20-25 bitev je hodně. Proher je víc než výher :(.

Poslední dni se mi daří vědět výsledek bitvy 7-8/10. Chybný předpoklad jednou za 7-8  bitev.

Někdy se zeptám týmu "lost?" odpověď zní ne a prohrajem třeba 8:15. Takže prohra dle předpokladu. 

 

Nebýt tý akce, tak dávám jen 3-5 bitev denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já expím jen na O416, T32 a Sturer Emilovi a jen dvojnásobky.

 

Užívám si (jak říká Švejk) T-54, Su-122-44, JgPanther, Hellcat, Tetrarch, T-127 a pár dalších. Prémko nemám (měl jsem přes vánoce hlavně za akce) a jsem zas klidnější, nikam se neženu. W/L jsem přestal řešit, považuju 55% za mý max. dosažitelný maximum, zaměřuju se hlavně na udělenou DMG - a to se pak projeví na killech a ER.

 

 

Ako si mozes uzivat SU-122-44? Ja som ho musel predat, lebo tie IX MM ma dohanali k psychickej nerovnovahe, hlavne pri penetracii a presnosti toho dela a HP tanku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...