Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes jsem udělal velkou chybu, porušil jsem zákaz co jsem si dal a šel hrát desítky, devítky.....skončilo to tragicky, šíleně malé wr/ wn to samé wn....kolikrát vystřelím 2x...., neskutečné týmy retardů, nakonec 3 teamkilly naprostých rajčat a ban na jeden den...., všechny desítky, devítky jsou určeny k prodeji, definitivně top tiery opuštím..., nemám zapotřebí dostávat hovada na desítkách, když je mohu dostat na osmě, kde to snesu :-) A balanc na jedné straně topky modré, na druhé červené, to fakt ne....,, něco s tím člověk udělá na šestce, na desítce nic.....a to WT neskutečné...to fakt nejde..ten na zásobník dorazí dva polovičně načaté tanky a pak si jde v klídku kryt nabíjet.....pak hrajte s heavy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není, ale ty zažitý návyky!! :mad: Pořád mám tendenci hledat nějaký roští, do kterýho bych se schoval, v parku kácím stromy abych nebyl vidět a v Metru se před nástupem do soupravy úhluju, aby mě někdo blbě netrefil :Smile-playing:

Nervy už mi chyběly, tak jsem pro jistotu začal hrát lodičky od Gajinu a minule jsem měl snahu probourat se asteroidem, wotu se chlapče jen tak nezbavíš :Smile_blinky:

 

už jsem se tak dlouho nezasmál :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska vyjimecne podezrivam sveho providera - spadlo mi TS i WoT, dokonce ani FCB moc nefunguje. Ale to je fakt vyjimecne. Nejsou nejaky slunecni erupce a potize s druzicema ze mi nic nejde?

Dneska je asi opravdu problém na serverech WG, páč takové remcání v bitvách najednou od tolika hráčů z obou týmů jsem ještě nezažil. "Nejvtipnější" byla bitva, kdy jsem  s AMX 50 100 dal v bitvě 5 kousků . Stylem, že jsem poslal přibližným směrem, kde by se nepřítel tak za 2 vteřiny mohl vyskytoval, 1/2 zásobníku a čekal jsem, co se stane. Takže neskutečná náhoda. Pak jsem to  vypnul, páč na slideshow fakt náladu nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sen splněn,zatím dvě bitvy solo(jelikož jsme nemohl nikoho sehnat do Xkové čety,v kterých jsme to pouze chtěl hrávat),je brzy, ale dojmy neskutečné.I po tom nerfu věřím,že bude kvalitní,hlavně to dělo a pohyblivost je fajn.Alespon se z nej stane opet podpurny stroj a ne že si budu na prasáka vyjíždet na chudáky s IX tierem :Smile-playing:  :Smile-playing:

194bf084f7f238948ae7987a2fca1fad.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte, že je to náhoda, když běžně nemám problém držet denní W/L na 60 - 70% a dnes mám 50% a víc to nedám ani kdybych se roztrhal ?! Zkoušel jsem osvědčené tanky T40, Hetzer, Cruiser MkIII a nebo AMX50 100 a nic, furt 50%. Tak sem prubnul i jiné tanky a zas to stejné. 75 bitev a nedám to nad 50% a nedám !!! Jindy dám 20 bitev a končím s parádním W/L. Samozřejmě, že denní WN7 stále kolem 2000, takže rukama to není. Proč jindy to jde a najednou ani prd při stejné kvalitě mého hraní ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není, ale ty zažitý návyky!! :mad: Pořád mám tendenci hledat nějaký roští, do kterýho bych se schoval, v parku kácím stromy abych nebyl vidět a v Metru se před nástupem do soupravy úhluju, aby mě někdo blbě netrefil :Smile-playing:

Nervy už mi chyběly, tak jsem pro jistotu začal hrát lodičky od Gajinu a minule jsem měl snahu probourat se asteroidem, wotu se chlapče jen tak nezbavíš :Smile_blinky:

 

kdysi sem hral léta kulečník - karambol a pokaždý, kdyz jsem videl napr. knedlíčky v polívce nebo hlavy lidi v restauraci nebo šišky na zemi v lese, tak už už sem měl vymyšlenej štouch, faleš a pod. ... prostě deformace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ke včerejšku. Jelikož jsem se rozhodl vyjezdit si darovaný tančík, tak jsem chtěl udělat hned 2x Osu. No povedlo. Kolem dvanácté hodiny kdy jsem to zapnul, šly hry jak po másle. Opět se u hry převážně uvažovalo. MM nebyl nijak tragický, občas plus pro mě občas zase mínus. Jinak krásně vyvážený. Jenže po třetí hodině to začalo. V týmech to začalo vypadat jak v kečupu od Heinze. A když už se mi prvních 15 vyhraných bitev povedlo relativně rychle, tak těch zbylých 15 jsem dělal až do půl jedenácté. Jasně s malými přestávkami, ať se z toho nezcvoknu, ale i tak to trvalo příliš dlouho. No při té příležitosti, když už bylo půl deváté večer a já se cítil unavený, jsem zjistil že mi chybí posledních 5000XP na T92. Můj druhý vysněný stroj. Prostě waflovač, pekař, houskař, prasostroj a všechny různé názvy, které jsem o něm slyšel  :smile:. Při průměru 790XP na bitvu s M53/55, jsem si řekl, že bych to mohl sfouknout za pět až sedm her. No ono by to určitě šlo, kdybych neprohrál 10 her z 11. Nicméně také se povedlo a dal jsem si tři hry. První hra byla seznamovací, takže jsem zjišťoval co a jak. Druhá už byla malinko lepší a třetí byla snová, kdy jsem na Útesech nastřílel 7290dmg. OK, tohle se mi líbí a výhoda všeho je taková, že nemusím nikam jezdit, takže různé UFO mašinky typu WTE apod mě ohrožují až na konci, kdy náš tým prosere jasně vyhranou bitvu  :biggrin:. Já vím, že tady moc SPG nemáte v lásce, já také ne, protože to valí furt jen po mě, ale aspoň jim to chci občas všem oplatit.

Tak ještě mi chybí 12000XP na T-54. Tak jsem zvědav, jestli to o víkendu zvládnu. Pokud to bude probíhat stejně jako včera, tak to zvládnu tak příští víkend  :confused:. A opravdu perlička na konec, ať už Vás nenudím dlouhými hlášeními. Ještě pořád mám troll gun na SU 152. A jedu si takhle stezkou, mám hezky nabito goldíka, v tom spatřím FV artynku hezkou, jak krásně utíká. Pustím ji tam jednu, a? Shodím ji pás  :biggrin:   :biggrin:   :biggrin:   :biggrin:   :biggrin:. Samozřejmě byla ke mě bokem. Tak se borec stačil opravit, otočit, dát mi za 300 a zbytek zařídil mistr invisible RHM. 

A tady končí celá pohádka by WG, přeji všem dobré ráno. :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jinačí syndrom. Každý potůček, říčku, jakoukoliv tekoucí vodu a to dokonce i vodu, která spěchá po ulici ke kanálu prohlížím a spekuluju, kudy bych to nejlépe projel. Tady kolem toho šutru, pak je tam hezká peřejka a zaní bacha, tam je zábalák, tomu se raději vyhnu vpravo a profičím to mezi těmi dvěmi dřívky od nanuků, těsně štrejchnu tu krabičku od cigaret a pak už je to jenom olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne cajk, 4-5 tier pohoda, vyhrál jsem si, co jsem potřeboval. Odpoledne četa tieru 4. 80% šestky, tak jsme to po jedný Ose zabalili... A zbytek večera ani nemásmysl komentovat... T-54, t30... násobky pravidělně na X-tý pokus, neskutečný Lemming trainy (Murovanka nikdo do lesa? ...) ... milionkrát popsaná demence v jednom večeru. Desítky a devítky na poblik dnes už nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera docela katastrofa, vítězství byly, ale v jednu chvíli mi to na EU2 začalo nehorázně lagovat, dokonce jsem opustil i bitvu a to jsem nikdy neudělal. Přepnul jsem se na EU1, tam to běželo už normálně. Ale vůbec mi to nešlo, chudák Georg se mnou v četě  :biggrin: T-43 se ale expí krásně, je to fajn stroj. Pomalu se ale blížím T-44 a na to se teda vůbec netěším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas tam plusko za modry nick. Ja byl vcera taky modry. Rybarsky pristav, severni base, devitkova bitka, ja v T71.

Fjordy,T8 bitva,našw VIII měla v četě klanovou 1ku...nepíšu,nenadávám neupozornuji..jen nabiju a smažu..na argumenty že T1 je výborný spoter odpovídám též palbou..už to,že někdo dělá takové prsárny značí,že má v hlavě nasráno a stejně by jsme porhráli...navíc to bylo T7-T8 takže jsme měli defecto o 1 sedmu méně..najel sme si pak uplne doleva kolem pobřeží,odrazil dva enemy tanky,zrušil borce,který mi neschopný team pustil an záda a pod útokem zbytku enemy jako poslední chcípl..klasika..mě už nic nerozhodí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam ze vcera se modralo.i ja sem byl modrasek :D

možna su jeste ted.

prochorovka.ja AMXAC48.zalezu si do kra.vedle me si stoupne typek s VK 30.01 a za me jeho kolega s čety s AMX12t.a porad do me vrazeli.takže se nedalo strilet,zamerit,nic.tak sem napsal at dou spotit a ne kempit a hlavne at me nezavazi.no a ta AMX to do me zacala sypat.otocka,dve rany a sel.a hned do me ten druhej,tak sem ho sklidil taky.pochopitelne  byli oba červeni jak ruska vlajka a oba polaci.

i presto sem dal jeste 3 killy,bitku sme vyhrali.takže spokojenost :D

a dve super rozlosovani v podani MM.hlavne ze v posledni dobe cekam na bitvu s osmickou bezne minutu

h-5x0ur0d.jpg

h-gpcpzo4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera vecer jsem se vratil domu a v sobe par pivek, chrapat se mi nechtelo, tak jsem pustil tanky.. v prvni bitve Severogorsk mam v tymu cloveka z WG :D nahodicka. tak jsem jen tak napsal, ze tahle mapa se nepovedla. uplne slusne. clovek z WG nijak nereagoval... pak dam druhou bitvu a vite co? tyden ban na chat :-D :-D :-D za to ze jsem napsal svuj nazor, tak jsem dostal tyden ban. super pristup od WG. z myho pohledu je tohle posledni kapka. jestli si chteji timhle udobrit svoji komunitu, tak bych rek ze se jim to asi nepovede. nezapnu to pekne dlouho, jestli vubec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...