Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hezký Švejku, u mne podobné až na ten výron semene, u mne výron bezmoci :Smile_trollface-3:

Expím Emila, 110 a T30 a sem z toho fakt na nervy , já už nedokážu dám ani dvojnásobek za víteznou hru. V MM pořád dole  o 2 třídy níž a jedinej zelenej, nade mnou 14 červených rudých bratrů, proti waflovače a 5 slovy pět!!!! artyhyen, neskutečný zlo.

Win  okolo 40 do 50 už čtvrtý den za sebou a je fakt že ani já toho moc nepředvádím, sice většinou umírám mezi posledními, ale kolikrát ani nestihnu slušně něco nastřílet. Tak si říkám Hellcat to jistí, koukám na MM a v týmu i naproti 5 hellcatů a další 3 TD, ten MM se úplně pomátnul :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dvě hry a už vytočenej. Trefí mě i z otočky snad každý a ještě neviditelný tanky. To zas bude den. Vidíte tu T29 co stojí celá a nekrytá pod mostem co jsem já neviděl.

http://imagelink.cz/images/t29.jpg

Bohužel pozdější snímek nebyl k dispozici pro ukončení záznamu z důvodu zničení tanku.

Ještě dávám současnou přibližnou kvalitu svého obecného připojení, nikoliv k WG.

http://imagelink.cz/images/pipojen.png

 

Dám ještě tak 25k expů a kašlu na tanky a TD. Budu hrát několik měsíců s arty a tam takový věci s viditelností a pochybnou střelbou tolik nevadí. Jinak kámoš mě připravil na to, že to údajně někdy lítá i 100 m mimo zaměřovací kruh a dokonce jsem to u něj i viděl na mapě Prochorovka, kdy střílel na capující stojící tank a plně doměřil.

 

Všem případným spoluhráčům se omlouvám. Já budu s arty teprve zažínat, takže to bude nějakou dobu trvat než se s tím naučím trochu víc a vycvičím nějaký ty posádky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál sám, ostatně jako vždy a jen jsem chtěl dát těch 30 killů, což se povedlo za stavu WN7 skoro 2000 a W/L 70%. Pak mi přišla pozvánka do čety od Bobbka6xvrahounka a ještě jednoho banánožrouta, jehož nick mi ještě neuvízl, sorry. Po pár bitvách jsem to vzdal protože W/L mi spadl na 60% a vyhráli jsme jenom, když jsme vzali tier 10. Jinak to bylo neustále dole v tabulce a o 2 tiery + komplet top u nás rudá záře !!! Ono fakt nejde vyhrát, když s tierem 8 bráníte proti samým desítkám protože vaši chcípnuli hned po zahájení a nic nepomůže ani to, že máte maximální damage a nejvíc killů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U artyn je to jedno. Žádný jiný tank ve hře nepodléhá tak losovacímu bubnu firmy SAZKA WG. Osobně bych to nehrál ani za pravidlený plat. :biggrin: . Vymazli si T40 a budeš spokojený. Pokud ti vyloženě nepadne blbý los a nebo náhodou nenajedeš do průšvihu, tak to co si nastřílíš, to budeš mít. A že toho není málo !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

druha vec, ktera prispiva k absolutni nezabavnosti WoT jsou lidi. nekdo by mohl argumentovat, ze kdyz se mi nelibi random tak bych mel zacit hrat treba roty. jenze tam si nezahraju s T-54, vlastne si tam nezahraju s vetsinou tanku co v garazi mam. cety jsou maximalne tri lidi. tri lidi, tj jedna petina tymu, neudelas nic.

 

Nesmutni, ulož si mě do "přátel" a až budu online, tak písni a dáme četu. Ty mi budeš s T-54 nasvěcovat, já to budu s E-50 lupat z dálky... anebo s M103 pěkně nablízko :-)

 

Ohledně čet nemáš pravdu: pokud hrají 2 lidé, tak to IMHO nemá až takový efekt (plus mám pocit, že dvojčlenné čety nechytají zrovna dobré losy, spíše vytírají dno losu), pokud hrají 3 lidé, je to o poznání někde úplně jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmutni, ulož si mě do "přátel" a až budu online, tak písni a dáme četu. Ty mi budeš s T-54 nasvěcovat, já to budu s E-50 lupat z dálky... anebo s M103 pěkně nablízko :-)

 

Ohledně čet nemáš pravdu: pokud hrají 2 lidé, tak to IMHO nemá až takový efekt (plus mám pocit, že dvojčlenné čety nechytají zrovna dobré losy, spíše vytírají dno losu), pokud hrají 3 lidé, je to o poznání někde úplně jinde.

 

to není pocit,  to tak skutečně je, dvoučlenná četa je největší zlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych chtěl říct, že mám poslední týden vždycky před odpoledne takové mikrolagy, že je to až nechutné, nevím, čím to je, večer uplně v pohodě, ale jak je hodně hráču na serveru, tak je hrozný problém, nevím, co je příčinnou, nejsem ajťák, ale docela mě to vytáčí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že už více jak týden zase nehraju a není to vůbec špatný. :-) Místo toho sleduji na youtube veškeré dokumenty o tancích a bitvách a je skvělé, že se u toho vůbec nerozčiluju. :-D  Tak chlapci, přeji vám pevné nervy a žádné nerfy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned prvni bitva vcera me totalne znechutila.

Perlova reka, tier 5-7, leva strana. 1 tank (7) zustal AFK, 12 jich jelo do prusmyku k mostu, no a zbyly jsme dve stredni 6ky na druhou stranu. Ani jsme tam nemeli jezdit - nebylo pro koho spotit, ani artina ve hre nebyla. Dopadlo to samozrejme tak jak muselo.

 

Bitvy na public jsou cim dal horsi a horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že už více jak týden zase nehraju a není to vůbec špatný. :-) .... 

To není, ale ty zažitý návyky!! :mad: Pořád mám tendenci hledat nějaký roští, do kterýho bych se schoval, v parku kácím stromy abych nebyl vidět a v Metru se před nástupem do soupravy úhluju, aby mě někdo blbě netrefil :Smile-playing:

Nervy už mi chyběly, tak jsem pro jistotu začal hrát lodičky od Gajinu a minule jsem měl snahu probourat se asteroidem, wotu se chlapče jen tak nezbavíš :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není, ale ty zažitý návyky!! :mad: Pořád mám tendenci hledat nějaký roští, do kterýho bych se schoval, v parku kácím stromy abych nebyl vidět a v Metru se před nástupem do soupravy úhluju, aby mě někdo blbě netrefil :Smile-playing:

Nervy už mi chyběly, tak jsem pro jistotu začal hrát lodičky od Gajinu a minule jsem měl snahu probourat se asteroidem, wotu se chlapče jen tak nezbavíš :Smile_blinky:

Hehe, to mi pripomelo dobu kdy jsem intenzivne hral Doom, v obchode mezi regaly a do dveri jsem obcas vchazel ukrokem do strany. Jeste ze WoT na me takovy vliv nema a neparkuju s Felicii v krovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrozný, ráno vstanu, mnu si ruce s tím, že v sobotu je v S.C. sleva na 6ky, kouknu do šrajtofle....jen dvě stě kreditů, kouknu na ibanking, krize trvá a bída pokračuje, začínám se rozhlížet, co půjde z bytu do bazaru. Nepůjdu k holiči, okudlám se za pomocí dvou zrcadel sám a začnu jíst tištěné spoje. Jsou nejlevnější a i k nalezení zadarmo vedle popelnice, dlouho leží v žaludku, 6ku ve slevě musím mít :wallbash:  :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 bitev 9 killů a win% v hajz....

Bohužel jediný čím se fakt bavím je nedáním killu enemákovi. Některé mapy to neumožňují, ale i tak je to dost prudí. Zatím to překvapivě štve pouze ty se závorkama za jménem a většinou v Top třídě bitvy. Často píšou něco o reportu, tak uvidím co se za to vyfasuje. Jen nevím zda umožnění dalšího hraní v podobných losech co má většinou poslední dni není horší jak BAN. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to WG neumí, tak ať to nedělej omg. Dneska 3 prohry kvůli server lagům, 2x jsem sjel do vody jak debil, jednou jsem v lagu vjel mezi 5 soupěřů.

Já to mám taky stále častěji a častěji....a zdaleka to není jen díky mém PC dědečkovi.....

První hru, kdy WOT zapnu, mám vždy ale opravdu vždy brutal lagující...pak se PC nějak zvykne a jde to. Ale pak jsou hry, které mám každý den, kdy mi fps lítá kolem 9-15.....a další kolo pohodových 28. Mikrolagy ani nepočítám, ty mám pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se vám poslední dobou tak množí artyny? Pod tři na hru už prakticky nejdu a čtyři nebo pět nejsou nic mimořádného. Takže je hra ve stádiu 3 x arty, 7x TD, 2x scout a 3x HT. To celé krát dvě. Tak nějak už asi KV-1 hned tak nevytáhnu a budu kempit s T49 nebo Hellcatem někde ve křoví a modlit se aby mě někdo nespotl. To bude nuda.

 

shot086yyy.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...