Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nechápu tě. Já jsem naopak šťastný, že můžu střílet do kečupů kteří neuhýbají.

A nebo chceš tvrdit že ti WG ty kečupy schválně háže do tvého týmu ?

Vyhrát bitvu se kupodivu musí člověk snažit sám a nespoléhat na zázraky z nebes :smile: .

 

Dnes jsem dal bitvu dle XVM se 36 % šancí na výhru, náš tým byl červený + 2 oranžoví a já zelený. Protější tým zářil jako duha.

Hned na startu jsem si říkal že to jistě nedáme.

A jak to dopadlo ? Výhra 15 : 12.

Kečupi mi nevadí, prostě se vyskytují jednou v našem a podruhé v nepřátelském týmu. Aspoň dám více XP za bitvu.

Víš, problém je v tom, že s 35% šancí vyhraješ asi tak jednou ze sta podobných losů. Dále pak je problém v tom, že pokud je bitva takto markantně neférová, tak to není žádná zábava a to ani jako u vítězné strany. Jelikože se to v globálu střídá 50 na 50, tak vlastně polovinu bitev hraješ, nebo teda já hraju uplně zbytečně a považuju je za ztrátu času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já jsem podpruměrný hráč ale to co je vydět poslední týdny , no děs  :down:  Dříve to nebejvalo (2měsíce dozadu) tolika nezkušených.(nebo jsem po tom nepídil  :smile: )

Ted je tato hra spíše střílečka než týmová hra , škoda že to jde tak dolu vodou.  :sad:

 

Kupodivu ti musím dát zapravdu. Nevím proč, ale za poslední dva měsíce se vyrozjilo tolik hráčů s tragickým winem, že často bývá v obou týmech dohromady tak 5-6 hráčů s alespoň žlutým ratingem. XVM je pak naprosto nepoužitelné, hra je loterie.

 

Vyhrát bitvu se kupodivu musí člověk snažit sám a nespoléhat na zázraky z nebes :smile: .

 

Kečupi mi nevadí, prostě se vyskytují jednou v našem a podruhé v nepřátelském týmu. Aspoň dám více XP za bitvu.

 

Mě to docela vadí. Hraju teď hlavně o víkendu a už dva měsíce mi statistiky jen skomírají a hru si užívám výjimečně. Nepamatuju si, že bych dřívě dostával tak tragické týmy (ale tragičtí jsou i soupeři, celá hra je pak docela fraška). Asi to bude ale i tím, že teď hraju hlavně o víkendech.

 

Každá hra vypadá tak, že 3 hráči se rozjedou dopředu, obsadí nesmyslné pozice a umřou. 5 tanků zaparkuje hromadně v rohu mapy a prvních 5 minut se odtamtud nehne, dokud si nejsou jisti, že v okruhu 500 metrů opravdu, ale opravdu nikdo není. A ten zbytek se rozjede cestou, kde je nejméně pravděpodobné, že někoho potkají nebo že po nich bude někdo střílet (na Himmelsdorfu už tradiční lemming trainy na kopec, jinak je to vždy nejvyšší kopec v okolí).

 

Je jedno, co hraju, je to tragédie. Když hraju medko a chci obsadit nějakou dobrou pozici, zjistím, že se mnou nikdo nejede, ale že mě kontrolují zpoza rohu 400 metrů za mnou (nejlépe za základnou). Když hraju TD, zjišťuju, že pozice, která dříve bývala druhá linie, je nyní linie s přehledem první, a druhá linie je plná medek a ruských heavy s mizernou přesností. Takže buď můžu tvrdě kempovat s nimi, nebo si to můžu jet naspotovat sám. S lightem pak zase můžu spotovat jako divý, ale nikoho to nezajímá, protože 400 metrů od základny je moc daleko.

 

Příklad za všechny - včera na Dolech s T71. Jedu na jih na ostrůvek a spotuju, kdo jede z protivníků na kopeček na jihu. Počáteční spot dobrý, likvidujeme ISU-152. Pak na kopeček dorazí jejich JpgzE100 a stoupne si přímo nahoru tak, aby mohl střílet na kopec. Naprosto odkrytý, na sever mu čouhá bok. Po výstřelu se nekryje, jen tam tak stojí. Stojím v křoví 150 metrů od něho a nehýbu se, jen píšu ostatním, ať ho rozstřílí. Máme arty, ale tu nekrytý JgpzE100 nezajímá. Po dvou minutách, kdy tam tak stojím, on tam stojí, ani jeden z nás se nehýbe a on je pořád spotlý, přijede americké medko tier 9 se zásobníkem, vyprázdní to do něj, jednou probije, a přebíjí. Za půl minuty znova. JgpzE100 se nepohne, jen tam tak kouká a občas vystřelí. Nadávám arty, jestli by se neuráčila ho odstřelit. Bez odpovědi (arty je jeden z lepších hráčů týmu se žlutým ratingem). Už tam tak stojím 4 minuty a vůbec nic se neděje, jen já jsem frustrovaný, když tu se JgpzE100 začne otáčet. Já jsem spotlý nebyl, tak si nedělám starosti. Bum, jsem mrtvý. Proč? Aha, nějaký blbeček v td tier 8 si najel 10 metrů za mě a začal na JgpzE100 střílet. 

 

Nová móda na publicu zní - nestřílet na to, co je spotlé, ale když už, tak se předtím schovat za scoutem. Na blití.

 

... jinak nebrečím, mluví ze mě frustrace z toho, že jsem včera s T69 vyhrál 3 bitvy ze 14. Naštěstí je bonus, když překonáte 3k dmg, plus občas medaile sniper, takže mi to často dalo stejně zkušeností, jako vítězům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nemá cenu to ani hrát. ŽE TY TO HRAJEŠ JAKO LICITOVANÝ MARIÁŠ?

Ano, a proč ne? Kdysi dávno bylo mým cílem vlastnit nějakou tu desítečku a později pár vymazlených tanků z nižších tierů. Dnes už to všechno mám a tak logicky hledám jiné pobavení a to bitvy, kde si ani nestihnu 3 x nabít opravdu nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zavítal na dny NATO,kromě techniky jsem se těšil na stánek WG se zvědavostí,jak to bude vypadat.Teď si říkám,že sem se na to měl vy....Ono totiž WG se mnou nev..... jen ve hře,ale i v realu :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3: Sel sem si pro kod a na miste sem zjistil,ze budu muset hadat typ tanku,z ktereho neni 90% videt..zrovn tam byl typek prede mnou,odkrl jen vrch veze a jelikoz batchat byl zrovn predtim tak si rikam ze to bude 13 75 ci 90ka..nikdo nevedel manik se koukl do publika tak sem vypalil,ze je to bud 75 ci 90..a on ze ktera??tak si rikam ku.... dyt ty tanky sou uplne naprosto totozny i uplne stejne vypadaji ale vysvetluj to WG maníkovi..typl jsem 90ku a byla to ona..no nez sem stacil rict ze chci kod,byla mi do ruky vrazena tahle p...... a se slovy dalsi se tam hrnulo dalsich 40cet skolaku a starych tatků..já tam jen stál a kroutil hlavou...a já se tak těšil na kod :Smile_mellow:  :Smile_mellow:

Edit:byli jste tam nekdo???ja byl neprehlednutelny,jelikoz sem tam jediny ze 100 000 lidí měl jen vestu a tričko,netrefil sem počasí a ještě ted rozmrzám :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3:

fa8fd5e3790bf12bfbb62f8a6dea69a7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou se situace na tieru 8-10 natolik zhoršila, že už nepomůže ani četa a win prostě absolutně neovlivníte. A vím o čem mluvím, protože na uvedených tierech mám odehráno 65% ze všech svých her, což je už slušná zkušenost. Dokonce už i začínám "věřit" konspiračním teoriím Kanára o předem prohraných bitvách..... :biggrin: 
Byl jsem za poslední měsíc tak znechucen, že jsem dával přednost Skyrimu, což bylo dříve absolutně vyloučeno! :smile: 
Ovšem tanky jsou silná "droga", proto mi to nedalo a začal jsem pedotankeřit s Hetzerem. :biggrin:  A najednou se přede mnou objevil zcela novej svět, jste max +1 tier? Výborně, v 70-80% případů jste schopni hru ovlivnit! Ne ji úplně sám vyhrát, ale zásadně ji ovlivnit třeba tím, že pomůžete spoluhráči, kterej pak zbytečně nechcípne, drží se vás pak jak klíště a snaží se od vás něco odkoukat, což ve výsledku může převážit výhru na naši stranu. Pokud toto praktikujete na vyšších tierech, tak je to houby platné, páč tam je každej "skilla" a má vlastní rozum......
Doslova polit živou vodou jsem zakoupil Dickera v akci a nakonec i SU100Y, což je i proti osmičkám překvapivě platnej stroj. Velice nerad bych to zakřikl, ale asi u tanků ještě "chvílu" vydržím. Ovšem vyšší tiery pouze s otazníkem.... :smile:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady tak čtu, musím se podělit s korespondencí, kterou jsem vedl s WG. Předem musím dodat, že mi vždy odepsali a naše diskuze byla taková jakou jsem nečekal. Samo, že i já byl slušný. Mé otázky se týkali většinou toho co tady spostu hráčů trápí.

- velké procento ultra špatných hráčů(pod 47%)

- znevýhodnění čet v MM

- nasazování dobrých hráčů do" těžších losů" obecně.

 

Zkrátím odpovědi WG:

 

Vše je jen náhoda, jako když hážete kostkou....taky vám může 7x zasebou padnout šestka nabo jednička.....ale v dlouhodobém horizontu bude vše 50/50.

 

Tak jsem kontroval matematikou,  která nešla okecat. Když má velice špatný hráč na tanku 37% win i po 500 hrách je jasné, že musí být z velké části na topu, protože kdyby tomu tak nebylo, tak má logicky win někde mezi 47-53%. I největší vůl v týmu. když je s KV mezi 7 třídou, tak je tým v poho schopen hru vyhrát....i bez něj. Ale když je s KV na topu a často jako jediná heavy....tak se jeho nekvalita projeví na 100% a tým pukne. Tím získa 37% na stroji....čistá matematika. Tak jaký je logicky poměr her na topu a dole???

A co WG na to?

Hráče dle kvalit neřadíme, vše je jen náhoda a zas věta o kostce.......na výše uvedený  argumet nenašli odpověd.

 

Nové grafické zpracování statistik krásně ukázalo, že přehled o hodnotách hráče mají krásný. Svítí to na vás ihed po rozkliknutí statů.

Jsem přesvědčen, že tyto staty využívají. Zvláště poslední patch ukázal, jak se řadí zkušené čety. Nejde o to, kolikrát jsem úplně dole, ale spíš o to, kolikrát mám topky hovada, ale doslova hovoda. Za posledních 14dní, jsme s četou potkali jen pár dobrých  topových hráčů v lose, kdy jsem byli dole. Je to stále dokola.......

WG to vysvětlí jednouše......vše je jako při hodu kostkou....v tom případě přestávám hrát se synem hru v kostky.....je to nefér hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera trošku zařádil, 19 bitev na US serveru, 30 na EU. Na US serveru (vlevo) převážně Stug, páč mě neskonale baví, ale ať dělám, co dělám, pořád s ním prohrávám. Alespoň jsem dostal nějaké finační prémie, posunul posádku k prvnímu perku a získal titul Invincible. Celkově to ovšem od dosažení 402. bitvy a WR přes 57% jde pořád jenom dolů.
O něco zábavnější pak byla hra na EU, kde jsem strávil část noci (epická bitva s Tigrem v chlubárně), ale i ostatní HT šly pěkně, většina násobků na první pokus. Oproti tomu šílené utrpení s SU-100, kdy opět střely lítaly i při úplném doměření kamsi do ztracena. Tímto se omlouvám hráči Zavlazovac z klanu PIVO, že jsem nejel na reset základny, ale vzteky jsem už nevěděl, co dělám. Nakonec jsem si spravil náladu pár bitvami s AT 2, nevím proč, ale mám neskutečné potěšení, když potkám stejný stroj u nepřítele a ustřílím ho do poklopu.
Než jsem hru vypnul, zakoupil jsem VK 45.02 (P) Ausf. B, teď ještě musím vymyslet, kde do něj vezmu posádku :smile:
h-hmwmhnyj.jpgh-dl0kgo.jpg
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem po nadšení ze skvělý soboty zapnul v neděli a to ci mi WG nadělil mě rozpálilo do běla. Nejen ultra špatní hráči, ale ještě samá mapa kde je uplatnění pomalého TD přinejmenším obtížné (rozuměj samej zvlněnej hnus jako Perlová řeka, kde se půl týmu nahrnulo do údolíčka a druhá půlka do kopců - no a enemáci prorazili oběma stranama. Nahánět Cromwella v tom zvlněným labyrintu pěšinek se fakt nedá...)

 

No nakonec sem to vypnul, zapl až navečer a dal s klanem osmovou rotu - párkrát sme sice rupli, ale Tiger II je po úpravě konečně platný tank a hezky sme si zabojovali. Jo a vyexpil sem IS-8 :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady tak čtu, musím se podělit s korespondencí, kterou jsem vedl s WG. Předem musím dodat, že mi vždy odepsali a naše diskuze byla taková jakou jsem nečekal. Samo, že i já byl slušný. Mé otázky se týkali většinou toho co tady spostu hráčů trápí.

- velké procento ultra špatných hráčů(pod 47%)

- znevýhodnění čet v MM

- nasazování dobrých hráčů do" těžších losů" obecně.

 

Zkrátím odpovědi WG:

 

Vše je jen náhoda, jako když hážete kostkou....taky vám může 7x zasebou padnout šestka nabo jednička.....ale v dlouhodobém horizontu bude vše 50/50.

 

Tak jsem kontroval matematikou,  která nešla okecat. Když má velice špatný hráč na tanku 37% win i po 500 hrách je jasné, že musí být z velké části na topu, protože kdyby tomu tak nebylo, tak má logicky win někde mezi 47-53%. I největší vůl v týmu. když je s KV mezi 7 třídou, tak je tým v poho schopen hru vyhrát....i bez něj. Ale když je s KV na topu a často jako jediná heavy....tak se jeho nekvalita projeví na 100% a tým pukne. Tím získa 37% na stroji....čistá matematika. Tak jaký je logicky poměr her na topu a dole???

A co WG na to?

Hráče dle kvalit neřadíme, vše je jen náhoda a zas věta o kostce.......na výše uvedený  argumet nenašli odpověd.

 

Nové grafické zpracování statistik krásně ukázalo, že přehled o hodnotách hráče mají krásný. Svítí to na vás ihed po rozkliknutí statů.

Jsem přesvědčen, že tyto staty využívají. Zvláště poslední patch ukázal, jak se řadí zkušené čety. Nejde o to, kolikrát jsem úplně dole, ale spíš o to, kolikrát mám topky hovada, ale doslova hovoda. Za posledních 14dní, jsme s četou potkali jen pár dobrých  topových hráčů v lose, kdy jsem byli dole. Je to stále dokola.......

WG to vysvětlí jednouše......vše je jako při hodu kostkou....v tom případě přestávám hrát se synem hru v kostky.....je to nefér hra.

 

 

Me ty pocty svejku ale nejak nesedi. Pokud by byl onen spatny hrac z velke casti na topu, musel by mit %win o hodne mensi. Napriklad:

 

pokud z 500 her je 80% na topu (400 her) a je opravdu spatny, tak dejme tomu, ze na 90% prohraje. Coz je 40 vitezstvi. Ve ostatnich 100 bitvach na topu neni, takze z nich vyhraje 50%, coz je dalsich 50 vitezstvi. Dohromady 90 vitezstvi z 500 her da krasnych 18% win. Ne 37%!

 

pokud z 500 her je 50% na topu (250 her) a je opravdu spatny, tak dejme tomu, ze na 90% prohraje. Coz je 25 vitezstvi. Ve ostatnich 250 bitvach na topu neni, takze z nich vyhraje 50%, coz je dalsich 125 vitezstvi. Dohromady 150 vitezstvi z 500 her da krasnych 30% win. Ne 37%!

 

pokud z 500 her je 33% na topu (167 her) a je opravdu spatny, tak dejme tomu, ze na 90% prohraje. Coz je 17 vitezstvi. Ve ostatnich 333 bitvach na topu neni, takze z nich vyhraje 50%, coz je dalsich 166 vitezstvi. Dohromady 184 vitezstvi z 500 her da krasnych 37% win. A jsem tam !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady tak čtu, musím se podělit s korespondencí, kterou jsem vedl s WG. Předem musím dodat, že mi vždy odepsali a naše diskuze byla taková jakou jsem nečekal. Samo, že i já byl slušný. Mé otázky se týkali většinou toho co tady spostu hráčů trápí.

- velké procento ultra špatných hráčů(pod 47%)

- znevýhodnění čet v MM

- nasazování dobrých hráčů do" těžších losů" obecně.

 

Zkrátím odpovědi WG:

 

Vše je jen náhoda, jako když hážete kostkou....taky vám může 7x zasebou padnout šestka nabo jednička.....ale v dlouhodobém horizontu bude vše 50/50.

 

Tak jsem kontroval matematikou,  která nešla okecat. Když má velice špatný hráč na tanku 37% win i po 500 hrách je jasné, že musí být z velké části na topu, protože kdyby tomu tak nebylo, tak má logicky win někde mezi 47-53%. I největší vůl v týmu. když je s KV mezi 7 třídou, tak je tým v poho schopen hru vyhrát....i bez něj. Ale když je s KV na topu a často jako jediná heavy....tak se jeho nekvalita projeví na 100% a tým pukne. Tím získa 37% na stroji....čistá matematika. Tak jaký je logicky poměr her na topu a dole???

A co WG na to?

Hráče dle kvalit neřadíme, vše je jen náhoda a zas věta o kostce.......na výše uvedený  argumet nenašli odpověd.

 

Nové grafické zpracování statistik krásně ukázalo, že přehled o hodnotách hráče mají krásný. Svítí to na vás ihed po rozkliknutí statů.

Jsem přesvědčen, že tyto staty využívají. Zvláště poslední patch ukázal, jak se řadí zkušené čety. Nejde o to, kolikrát jsem úplně dole, ale spíš o to, kolikrát mám topky hovada, ale doslova hovoda. Za posledních 14dní, jsme s četou potkali jen pár dobrých  topových hráčů v lose, kdy jsem byli dole. Je to stále dokola.......

WG to vysvětlí jednouše......vše je jako při hodu kostkou....v tom případě přestávám hrát se synem hru v kostky.....je to nefér hra.

uz je to tady zase... zase ti pripada ze ses moc dobrej a hra si na tebe zasedla ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že Švejk si tyhle odsudky nezaslouží. Jeslti jsi s ním někdy hrál, a já věřím že jo, tak jistě víš, že to není namyšlená skilla, ale člověk, který o hře přemýšlí. Já jeho názory sdílím, ale nemám koule nebo náladu na to, vypisovat si s WG a snažit se je dostat k nějaké rozumné diskuzi.

Zkus nějaké jeho argumenty vyvrátit. Mě přijdou rozumné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že Švejk si tyhle odsudky nezaslouží. Jeslti jsi s ním někdy hrál, a já věřím že jo, tak jistě víš, že to není namyšlená skilla, ale člověk, který o hře přemýšlí. Já jeho názory sdílím, ale nemám koule nebo náladu na to, vypisovat si s WG a snažit se je dostat k nějaké rozumné diskuzi.

Zkus nějaké jeho argumenty vyvrátit. Mě přijdou rozumné.

 

Ja jsem je vyvratil (viz muj posledni prispevek na predchozi strance). Ted zkus zase ty vyvratit me argumenty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobby: když s pětkovejma tankama v četě pravidelně končíš na chvostu losu a enemáci třebas ani pětku nemaj, tak si začneš říkat co to je. Bitvy rozhodnutý ve třetí minutě 15:3 na jistotě taky nepřidaj (zejména když TOP tanky ve výsledcích ustavičně končí s nulou) a hlavně to není zábava - nejlepší sou ty kde si člověk není do poslední chvíle jist a končí to 14:15 v poslední minutě (hlavně když si ten poslední ty).

 

Koukat se jak lemming train shoří tváří v tvář třem zakempenejm enemákům a pak ti ještě nadávaj do debilů zatímco si celou dobu držel druhou stranu s pár tankama, na scouty zalezlý za artynou a podobný výjevy, na hráče s W/Lkem 44% a s naprosto tragickejma výsledkama u všeho co v tý hře jezdí (už sem viděl i retarda co měl necelejch 40= s Lowkem), to se prostě na jednom podepíše.

 

A pak přijde den, MM ti začne losovat normální lidi a hraje se skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom červené lamky a Bobby nevědí, že se v této hře lamkám nadržuje. Možná ještě nějaký naivka, který nepochopil, že je to velký kšeft a jelikož se se hrou dá dělat leccos, tak by pouze idiot nevyužil všechny prostředky k tomu aby z toho vydoloval o nějaký ten dolárek víc, než když by do toho nevrtal. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobby: když s pětkovejma tankama v četě pravidelně končíš na chvostu losu a enemáci třebas ani pětku nemaj, tak si začneš říkat co to je. Bitvy rozhodnutý ve třetí minutě 15:3 na jistotě taky nepřidaj (zejména když TOP tanky ve výsledcích ustavičně končí s nulou) a hlavně to není zábava - nejlepší sou ty kde si člověk není do poslední chvíle jist a končí to 14:15 v poslední minutě (hlavně když si ten poslední ty).

 

Koukat se jak lemming train shoří tváří v tvář třem zakempenejm enemákům a pak ti ještě nadávaj do debilů zatímco si celou dobu držel druhou stranu s pár tankama, na scouty zalezlý za artynou a podobný výjevy, na hráče s W/Lkem 44% a s naprosto tragickejma výsledkama u všeho co v tý hře jezdí (už sem viděl i retarda co měl necelejch 40= s Lowkem), to se prostě na jednom podepíše.

 

A pak přijde den, MM ti začne losovat normální lidi a hraje se skvěle.

a sem tam s fialovou cetou pravidelne na topu.. serie 6 z 10-ti atp.. S cetou 3x KV-1S u me pomerne casta situace, kdy me to vrazdeni jehnatek dokonce prestava bavit... jeste ze sem asi porad v meritkach WG lama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobby, KV-1S je specifickej tank u kterýho mám stabilně dobrý MM, většinou na topu nebo občas T7, T8 spíše vyjímečně. Což se např. u Hellcata říci nedá, tam mi padá T8 velmi často.

Stejně se nikdy pravdu nedozvíme, protože to by byl pro WG průser, kdyby se provalilo že v rámci lepšího prodeje svýho produktu nadržují podprůměrným hráčům tak aby je hra více bavila. A tak nezbývá než poslouchat tu jejich odrhovačku o náhodném losu alá hod kostkou. MM se mi obecně neskutečně zhoršil po patchy 0.8.7., kdy mívám jeden den solidní kdy na co ukážu to umře a winy jen prší a pak mám většinou 2 hodně mizerný dny, kdy i s OP tankama se můžu stavět na hlavu a neuhraju vůbec nic.

Např. včera sem se fakt snažil viz. výsledky

Victory ratio: 46.88%   Battles: 32   Efficiencyold: 2473.88   Efficiencyv2: 2450.44   WN6: 1830.02   Average tier: 6.09   Experience: 16336 510.5 Capture points: 1 0.03 Defense points: 286 8.94 Damage: 37154 1161 Kills: 56 1.75 Spotted: 34 1.06

ale byl sem hodně často v MM max ve středu pole, ale spíš dole a to hraju sám. Nevyhráli jsme ani bitvu  když sem dal válečníka a když máš skoro pořád v topu tanky s EFR 300-600, kteří umřou tak rychle že člověk ani nestihne doject na pozici a takhle je to hra za hrou jako přes kopírák, tak začíná být člověk opravdu zoufalý.

Ano zůstane to konspirační teorií, protože to jinak nejde a přesto všechno mi ta hra baví i když někdy bych u toho někoho zabil. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...