Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Docela zábava dlouho jsem nezažil 152 bitev vyhraných v řadě.

 

Jsem zvyklý, že si lidé semtam něco přibarví... ale ty jsi si to IMHO namaloval od začátku do konce :-D

 

http://www.noobmeter.com/player/eu/dom156/501387917/

 

152 výher v řadě jsi IMHO nedal ani náhodou. Viz. noobmeter.com.

 

EDIT: tak 15 výher v řadě, to je jiná... to už nezávidím, jenom trošku ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úchylný zakempený TD. Dmg to má jako artyna, je to 100x hůř prostřelitelný a ještě to není skoro vidět.

 

No a dostali jsme se tam kde jsme byli. Předtím se kempilo kvůli artynám, teď lidi kempí kvůli TD. A ty co hrajou s TD, tak vlastně kempí taky, protože to je kempící stroj. Takže vlastně hrajeme World of camp. :-)

 

A hádej kdo se primárně zaměřoval na TD?! Arty! :-D Vymeť čerta ďáblem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek dopadl dle mého hodnocení dobře.

Mám jen jednu další zajímavost. Rozdíl průměrného winu vlivné čety v mém týmu a u nepřítele byl kousek nad 19%W/L. Ty tři enemáci neměli stroje z takové té kategori OP. Asi jen doexpovali obyč stroje. Na ten rozdíl jsem přišel náhodou, protože prohra byla taková obyčejná 7:15. Doufám, že u dalšího posunu rekordu v této kategorii nebudu a pokud ano tak snad u vítězů :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za včerejšek relativně spokojenost, 15 vítězných bitev během chvilky, celkový Win 70%. Jen mě ničí ARL44, nějak pořád nevím, jak s ním ,abych byl nějak významně pro tým užitečný. Ze zoufalství jsem namontoval 105-tku a zkusím s ní, tak uvidíme. Jen mě děsí, že podle všeho je jeho následovník ještě horší.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslusne hlasim ze včerejšek stal za prd...expim amx 50-100 a strasne trpim..8bitev z toho jeden win ..dnes 6bitev 1 win....mam na nem přes 2200dmg na bitvu ale pouze 38% win za 70 bitev...co muzu delat když v 9 a 10 bitvách jsem na topu v dmg a zbytek nenastrili nic pac pulka tymu ani nevystreli(co to jako ma byt???)je skoda te stupidity na tieru 8 a vys..tento tank ma mnohem vetsi ambice nez 2,2k dmg na bitvu, jenom ti vlastní spoluhraci ho nenechaji se naplno projevit když hned spocnou...mam rozjete 4x 8tier ale asi rozjedu něco nového pac prohravat jednu bitvu za druhou je největší zabava ve wotu.. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 to je hrůza ted každý hraje jenom za td a boje ztraceji zábavu......

hraji s TD už rok a půl vlastně od té doby co nescoutuju. V mém věku  je to lepší než nějaké rychlé medko :-) na které nemám reakce, ale je fakt že poslední týden to jsou často TD párty

 

Edit: no jo protože jsou mise :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Sakra, v jakých časech hrajete (a s kým)? :-)Furt mne zajímá platoon hlavně T8 premiáků s omezeným MM... Rozumná kombinace farmení a zábavy (právě kvůli tomu MM). :-)

Hrál sem včera od 15 do 22 hlavně 7-8-9 ale i sem tam kv 1 a složení čety bylo já + gambi123(csa) kámoš se kterým hraju wot od začátku a zhruba od 18 hod četa já+lucas_cz+bingo_cz (anv) snima sem měl dokonce 90% zhruba na 25 her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy jsem nečekal, že napíšu to aby se zase rozmnožily protože to je hrůza ted každý hraje jenom za td a boje ztraceji zábavu...... jen doufam že se naplní to co wg píše že všechny arty do 8 tieru čeká buff..... hrůza statický boj to mě nebaví vůbec

Boha jeho a co všichni čekáte, když je akce (mise) na TD co plní souběžně ještě další. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry ale údajnej "problem" s TD pozoruju max na x tieru jinde je hra o hooodně lepší než byla za dob nadvlády arty a remízu sem neměl ani nepamatuju bože ať se ten arty humus nevrací

Mam max tier 8 a pomer TD/ostatni bych odhadl na 40/60. Artyhumus byl samozrejme humus, o tom zadna! Doufam ze to ve WG nakonec vyladej na 2 arty na bitvu, to bych videl jako tak akorat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrát četu ve třech a projet skoro všechny tiery je poslední dobou katastrofa.Pořád to je na jedné straně samá TD a na druhé tanky je jasné,že tanky budou ty co budou útočit první,ale jak to vyvětlit 12-ti tupejm hlavám opravdu nevím.U nás v klanu jak vidíme,že přesně zamířená rána neprojde do boku a nebo vícekrát taková haluz se stane bude to prohra a 99% to tak je.Ve třech v četě nastřílíme vice než zbytek týmu dohromady a k čemu to je? :sad: Pořád si říkám proč to hraju asi proto,že můžu pokecta z lidma z klanu a občas se zadaří v bitvě.Už jen vyhrát 15 bitev je pro normální hráče utrpení.Přesně tyhle všelijaké nicneříkající bonusy přitáhnou ten typ hráčů co jen kempí nebo dostřelují a vyžírají killy a nebo i jiným způsobem ničí tuhle hru,protože si myslí,že se u toho nemusí přemýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím si ulevit  :sick:  dnes zase win 47% 15her s AT15 .....ale co dělat když kouknu na týmové hráče tak 70% z nich má okolo 3K bitev s pruměrným dmg 250_500........a hrajou vesele VIII a IX tier . A tak to i vypadá  :confused:

 

 

 

I já jsem podpruměrný hráč ale to co je vydět poslední týdny , no děs  :down:  Dříve to nebejvalo (2měsíce dozadu) tolika nezkušených.(nebo jsem po tom nepídil  :smile: )

Ted je tato hra spíše střílečka než týmová hra , škoda že to jde tak dolu vodou.  :sad:

 

Tak jsem si poplakal ..... :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu tě. Já jsem naopak šťastný, že můžu střílet do kečupů kteří neuhýbají.

A nebo chceš tvrdit že ti WG ty kečupy schválně háže do tvého týmu ?

Vyhrát bitvu se kupodivu musí člověk snažit sám a nespoléhat na zázraky z nebes :smile: .

 

Dnes jsem dal bitvu dle XVM se 36 % šancí na výhru, náš tým byl červený + 2 oranžoví a já zelený. Protější tým zářil jako duha.

Hned na startu jsem si říkal že to jistě nedáme.

A jak to dopadlo ? Výhra 15 : 12.

Kečupi mi nevadí, prostě se vyskytují jednou v našem a podruhé v nepřátelském týmu. Aspoň dám více XP za bitvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delší době sem to včera zapnul, koupil Dicker Maxe a konečně si tu hru zase užíval - i když se lostovalo. To TD je neskutečně skvělý a to sem na něm začínal jen se 75% posádkou - až bude mít nějaký ty skilly tak to bude neskutečnej masakr! S klukama z klanu sme dali četu a kupodivu to šlo víceméně taky, nějaký losty tam byly, ale W/L se po 23 bitvách přehoupl lehce přes 62%, a to sme jezdili i osmy až desítky.

 

Mise jsou dobrý a když člověk splní v jedný bitvě 1,3x a 2x EXP pro posádku, tak to nahoru leze hodně rychle :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...