Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vidím, že tady nemůžu říct vlastní názor aby se na mě nesesypala stále stejná banda chudáků. No šašci, když vás to baví....

 

 

teď si ale za to můžeš sám, koukneš bezmyšlenkovitě na obrázek ( možná jsi ani na něj nekoukl, jenom jsi viděl napsáno JT a hned jsi pálil ), ale bohužel to byl výstřel do tmy, vůbec nešlo o TD a jeho camo bonus, ale o to, kam kdo koukal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tragické týmy. Udělat v desítkové bitvě největší dmg s osmičkovým tankem je smutný příběh o weekend warriors.

 

 

 

...nebo s devítkou. Proč se dementi cpou na tier 10? Vždyť je to musí vycházet strašně draho.

 

 

 

Balíček Pokladnice

 

4 000 zl

4 000 000 cr

 

3 dny PÚ

 

za 50 éček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento víkend MM losů nešetřilo štěstím. Tak jak jsem to proklínal skoro měsíc, kdy mi snižovalo win u strojů, kde byl lepší kolem 60% a u těch nejhorších ho držel stále kolem 40% toho dost napravil. Jako  :down: takový losy to umí dost dobře. 

Win k 60 asi nějak moc vracet strojům nebude, ale aspoň u většiny se ho podařilo zvednout aspoň na 50.

Dokonce i WZ-131 si dost polepšilo skoro o 8% na 48. Bylo mi umožněno si s ním na Dolech udělat i hrdinu (M). Strašně pomohl artynář co znal klávesu W a k mému překvapení měl celkový win jen 47%. Rozhodně příjemnější překvapení než borec co má win skoro 61 a pere to do vlastních, kterého jsem potkal v jiné bitvě. Ve výhru jsem nevěřil a překvapivě se podařilo. Až sem asi nic moc zajímavého. Jen mě v na těch Dolech poslal do garáže poslední enemák s Pz.Kpfw. 38 (t)na. Měl nahráno celkově jen 174 bitev.

Za mě teda víkend hodně dobrý s ohledem na win. Douchám, že zas nebude následovat několik týdnů temnoty.

 

PS: Součet dvou vtipných dvojnásobnů po sobě dělal taky i jen 850 expů. Čert to vem, win je fajn.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už nevím jak to napsat, tuhle hru nekazí vývojáři, patche a změny. Podle mne je naopak čím dál lepší. Bohužel co je s narůstající masovostí katastrofální je právě statistický podíl naprostých (jak to říká Ringo Čech) I*i*tů ,já mám výraz BZUK který to vystihuje lépe. Je to každým dnem horší a horší. Čím vyšší tiér tím horší jelita u Top tanků, absence elementární taktiky a vyhodnocování údajů minimapy. Jestli mě něco donutí tuhle hru nehrát tak to bude právě tohle. Ale možná na to v parlamentu stejně nebudu mít čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si vybral svůj příděl ve WoT na hooodně dlouho- 3x M během hodiny a půl. Nejprve po koupi Su-85B  hned v druhé bitvě M (pravda, na tomhle tieru  s tímhle strojem žádný problém). Potom na křápu BDR v jeho poslední bitvě před prodejem (alespoň trošku vylepšil dojem). A třetí M, asi to nejcennější, na ARL44 v jeho sedmé bitvě a navíc jen s 87% posádkou :smile: . Naštěstí to je třeba kompenzovat, takže hned v další bitvě mě vydingalo KV-1 (prý penetrace 212  TOP děla ARL44, hahaha) aby mě vzápětí jednou ranou zapálilo. A v tomto duchu se nesla naprostá většina následujících bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že tady nemůžu říct vlastní názor aby se na mě nesesypala stále stejná banda chudáků. No šašci, když vás to baví....

 

aamim.jpg

Dritt                1623 WN7

Stingray          1424 WN7

reditelvesmiru 1512 WN7

Sotek              1219 WN7

jack3D-cz        1473 WN7

 

heavy              1187 WN7

 

Na to ti muzu rict jedine,disliky jsi dostal od lidí,kteri maji lepsi staty nez ty,coz znamena,ze tihle lidi misto breceni,fnukani a neustaleho dokazovani na foru,jak jej hra ojebava meli chut se zlepsit(na to kolik mas bitev celkem nic moc),sehnat si relevantni info na wiki a sledovali lepsi aby se sami zlepsili..misto neustaleho kopani do jinych a dokazovani si na foru,jaci sou borci si cetli info o tancich,premysleli co delali zle a poucili se..a proto maji skill jak maji..ty,jakozto jediny ubecanek temto ,,chudakum" nesahas herne ani po kolena..a narovinu,oranzovy a cerveny plebs jako ty likviduji z gustem..pokud to neumim,aspon drzim hubu a nevalim neustale dokola sve blaboly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední měsíc je to doslova katastrofa a přestávám mít chuť to hrát. Tato hra nenabízí na tieru 8 výš takřka žádnou zábavu, páč tam prostě ať sám, či v četě, celkovou hru ovlivníte pouze málokdy. Možná četa třech, ale tu takřka nehraji, takže nedokážu posoudit.
A jen taková malá poznámka pro Stingraye, včera jsem měl WN7 asi 900, hrál jsem pouze Caerna a Obj.140. Nepamatuji si bohužel přesně počet her 12 či 13-náct, ale pouze v jedné bitvě jsem to dokonil a byl s Objectem zbytečně moc rychlej a hned umřel. v ostatních případech jsem byl v expech pokaždé první či druhej a 3x jsem měl nastříleno nejvíce ze všech hráčů na obou stranách. Bohužel, když je tým plnej retardů a 8 tanků si nechá v Himlu capnout od posledních dvou enemáků, tak je pak těžký. Opravdu těžko se dalo v těchto situacích zahrát víc, obj 140 je skvělej tank, ale když na mě vyjede IS7 s IS4 a tým pouze čumí a nepomůže, tak to se opravdu kvalitní staty udělat nedají....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera i predvcerem good. Vypada to, ze kratka pauza byla ku prospechu veci. Rovnez prodej SU-122-54 (kaslu na to, pujde freeXPama, i kdyz to bude trvat) mel velmi blahodarny vliv na herni moralku i vysledky. :-)

 

To je přesně ono, domnívám že to náhoda nebude...neboť se mi to stává prakticky vždy. Jakmile si dám pauzu.... tak se najednou herně daří, dobré losy, slušné týmy..... jakmile jako závislák hraju večer co večer.... je to jen zmar a bída. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední měsíc je to doslova katastrofa a přestávám mít chuť to hrát. Tato hra nenabízí na tieru 8 výš takřka žádnou zábavu, páč tam prostě ať sám, či v četě, celkovou hru ovlivníte pouze málokdy. Možná četa třech, ale tu takřka nehraji, takže nedokážu posoudit.

A jen taková malá poznámka pro Stingraye, včera jsem měl WN7 asi 900, hrál jsem pouze Caerna a Obj.140. Nepamatuji si bohužel přesně počet her 12 či 13-náct, ale pouze v jedné bitvě jsem to dokonil a byl s Objectem zbytečně moc rychlej a hned umřel. v ostatních případech jsem byl v expech pokaždé první či druhej a 3x jsem měl nastříleno nejvíce ze všech hráčů na obou stranách. Bohužel, když je tým plnej retardů a 8 tanků si nechá v Himlu capnout od posledních dvou enemáků, tak je pak těžký. Opravdu těžko se dalo v těchto situacích zahrát víc, obj 140 je skvělej tank, ale když na mě vyjede IS7 s IS4 a tým pouze čumí a nepomůže, tak to se opravdu kvalitní staty udělat nedají....

Pokud vidim,ze tym prohrava,nesnazim se delat hrdinu a proste si najdu misto kde naflakam DMG,navic jak pises,jedna se o medka a ty se lehce presunout,kdyz vidim ze ejdna strana to urcite neda,hledam osamocene kusy na krajich ci uprostred mapy a likviduji,at nezdecham jak lama..jinak je to o stroji,T62 se mi motala kolem 1300 effi,batchata mam lehce prez 2000..je to o tvem stylu a jak se dari..ale uz sem vyrostl z toho,ze zachranim stranu ktera rupla,stejne na te vyjede 6 tanku temer neposkozenych a pak si ani neprdnes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vidim,ze tym prohrava,nesnazim se delat hrdinu a proste si najdu misto kde naflakam DMG,navic jak pises,jedna se o medka a ty se lehce presunout,kdyz vidim ze ejdna strana to urcite neda,hledam osamocene kusy na krajich ci uprostred mapy a likviduji,at nezdecham jak lama..jinak je to o stroji,T62 se mi motala kolem 1300 effi,batchata mam lehce prez 2000..je to o tvem stylu a jak se dari..ale uz sem vyrostl z toho,ze zachranim stranu ktera rupla,stejne na te vyjede 6 tanku temer neposkozenych a pak si ani neprdnes..

Medka se stále učím, je to daleko těžší než heavy, takže musím přiznat, že teda nejsu rozhodně žádnej "skiler". :) Bohužel speciálně s Obj.140 mám zatím dost smůlu, páč třeba ani 5200 DMG nastříleného a 2700 nasvíceného poškození nestačí na vítězství.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medka se stále učím, je to daleko těžší než heavy, takže musím přiznat, že teda nejsu rozhodně žádnej "skiler". :) Bohužel speciálně s Obj.140 mám zatím dost smůlu, páč třeba ani 5200 DMG nastříleného a 2700 nasvíceného poškození nestačí na vítězství.....

Tez se ucim,prvni TDckar,pak Heavy noob ale v teto dobe se da dobre hrat jen s medky,male,ryhle,super pene(X tier)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda dnes se to moc hrát nedá. MM tomu teda dává dost na ***** a my to v týmu moc nezvládáme. Zatím denní win 13%. Za větší polovinu výsledku si může můj tým sám a tak dám ještě několik bitev a uvidím zda prohry nechá MM na hráčích mého týmu, nebo to bude víc řídit sám. Bitvy s větším počtem artyn (5 na tým) tedy rozdělit rozumně neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po automatickem banu jsem dostal 1 den premka tak jsem si řekl ze zacnu expit FRA tezkou heavy, no dostal jsem se az na amx 50-100 a je to tragedie...jako tank dobry ale zase ta demence..prum. 2200dmg na bitvu a win pouze 44%..nemuzu delat absolutne nic proste....dnes i 6 proher v rade. to me opravdu nebavi..Jnak bdr si zasluzilo místo v me garazi, je to neskutecny zabijak a arl slo naopak hodne rychle..AMX M4 super delo tank mozna ze si ho taky necham fakt me to s nim bavilo..doufam ze priste budu mit vetsi stesti na trotly v tymu pac dnes to byla tragedie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera velmi tragicke vykony nejen tymu na ktery jsem si jiz kapanek zvykl, ale i muj osobni vykon stal za ho**o - wn7 1400 mluvi za vse, asi spatna konstalace hvezd ve spojitosti souhvezdi proxima kentaury ... des a bida 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...