Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ve středu 11. září konečně přibyl do Muzea obrněné techniky ve Smržovce vysněný britský tank.

 

http://jablonecky.denik.cz/z-regionu/tank-urazil-ze-sionu-do-smrzovky-1300-kilometru-20130912.html

Zajímalo by mě kterej idiot psal ty popisky do fotek "Tank centurion, ráže 105mm", na Libereském nádraží." Sem nevěřil svejm očím :facepalm_wowp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já koupil před patchem VK3001H a 9 proher v řadě a docela rozdílem, nikdy na TOPu, takže za mě nefunguje, stejně jako nefunguje klasický MM :)

Nikde jsem nečet, že by někdo psal, že by nově pořízený stroj měl víc vyhrávat. Ty jo? S novým strojem jsem už taky jednou vyhrál až 10 bitvu a nadšením jsem zrovna neoplýval. Taky nevím nic o tom, že by výhodné MM spočívalo v top postu.

 

Já bych už za zvýhodněné MM považoval to, že většinu prvních bitev počet 5-20 podle třídy stroje pojedu max proti o jednu třídu vyšším strojů. Záměrně píšu většinu, protože z vlastní zkušenosti vím, že to až na první bitvu vždy nefunguje. Víc jsem se tím nezabýval (nesledoval) a tak nemůžu říci jak často jsem jel třeba v první 10-15 bitvách se 6 třídou proti osmé.

 

Být v základu na top postu taky není žádná výhra. Klasický MM to neřeší a když vás v základu na topu bude víc a nepřítel dostane lepší stroje v plné výbavě a ještě v sehrané četě, tak je na prohru 6:15 zaděláno hned.

 

Pokud někdo z WG nenapíše jak takové zvýhodněné MM vypadá, tak o tom můžeme spekulovat a těžko to nějak ověříme. Osobně na nějaké aspoň menší zvýhodnění věřím. Mám odježděno cca 140 strojů a nikdy jsem v první bitvě nedostal nějaký brutální los. Jistě, může to být štěstí, ale při takovém počtu víc věřím nějakému nastavení. 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se mi přestali zobrazovat ikonky klanů :-(

Asi chyba v XVM. Když jsem hodil čistý XVM do modifikací, ani origo nastavení nefungovalo.

 

BTW: Dřív to možná fungovalo, taky si pamatuju, jak jsem se omlouval za stock stroj, když jsem byl na topu, třeba v JgPz IV... mnohokrát třeba jen 3 šestky... dnes už nic takovýho. První bitvu klidně +2 a další taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si pamatuju , kdy jsme měl skutečně asi zvýhodněné MM, bylo když jsem si pořídil E75 a měl ji ve stocku , házelo mě to na top,. co hra, to v topu...., jen sjem se teamu omlouval že mám stock ....

To samý, první dvě bitvy s čerstvě zakoupenou E-75 jsem byl top. Ve stocku fakt sranda. :pinch:

Imho, jak se to tu pořád řeší, mám pocit, že v odpovědích vývojářů někde bylo, že čím vyšší tier, tím méně těch zvýhodněných bitev je. U mě teda s tou E-75 to byly dvě, ale když jsem koupil Indiána, byl jsem první bitvu hned s desítkama, takže nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych si tak ulevil. Stejně má do pondělí čas. :) a že to v tomhle znění neřeší? Oni by to neřešili ani kdyby to napsal slušně. :-D že jsi to napsal zrovna Ty, kterej si tímhle stylem ulevuje od naštvanosti ze hry tady na fóru. :)

Ale řešili,ovšem jednání jak s retardem z pomocné,proste jedou podle osnov,ne zdravého rozumu :down: 

b3740ba061e0ddf3ccdf3e161b4926a6.png7618f2f7ee545c2b96afa57301236f9b.png9d97a82f2f6b843f2539567f240c8275.png13650ed1acc02ea26f27363bc3898d32.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stingray: WG je všechno šumák, support je tam od toho aby ses "vybrečel" a oni tě nějak kultivovaně poslali doprdele, abys neotravoval velmože v bělorusku. Ten jejich systém reportů je na lejno a nikdo koho znám si nemyslí že by fungoval, je to jen takový klikání aby sis vybil frustraci.

 

Dokud bude mít WG mrtě platících hráčů a stálej přívil retardů sco si nakoupí všechny prémiový tanky, tak s nima nic nehne. Možná až Gaijin udělá konkurenci v podobě svých tanků a jim půlka vetránů zdrhne, tak se chytěj za nos a začnou něco dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

patch ještě hodnotit nebudu je na to pro mě brzo. Jinak win včera kolem 48% což není nic moc. Ale aspon jsme rád, že jsme postoupili v turnaji do další a to dnešní fáze. Mimochodem v 1/126 finále je už jen jestli jsem dobře počítal 15 československých klanů tak nám držte palce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 -zjevně (a možno i nově v 8.8) je zde nová funkce. Pokud na sebe 2 tanky vystřelí a (teoreticky) se zničí navzájem jednou střelou, jenom jeden zemře, ten, který (dle serveru) vystřelil rychleji. Jinými slovy, pokud je tank zničen, jeho vystřelená střela zřejmě zmizí

 

Dnes jsem na vlastní oči viděl,jak naše T62 dodělala enemy arty a ta ji výstřelem smázla,takže to ještě nejspíš nebude fungovat jak má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk WG mě převezl :biggrin: . Nevím jestli to je tím, že si snima často píšu(né včerejším stylem), ale tohle mi odepsali:

 

Dobrý den,

děkujeme, že jste zkontaktoval naši zákaznickou podporu ohledně Vašeho banu v důsledku našeho nového systému kontrolující team-killing.

Jak se můžete dočíst v následujícím článku:
http://worldoftanks.eu/cs/news/46/td-tk-88/
rozhodli jsme se pro navrácení nastavení tohoto systému do stavu ve verzi 8.7.

Hráči, kteří byli ovlivněni tímto novým systémem, byli odbanováni a na účty, které byly zabanovány v době mezi 11.9.2013 12:00 a 13.9. 8:00 SELČ, bylo přidáno 24h premium účtu.

Mějte, prosím, na paměti, že pokud jste momentálně online, může být vyžadováno odhlášení ze serveru a opětovné přihlášení, abyste tento den premium účtu obdrželi.


Děkujeme za pochopení.


Best Regards,
Mike Kö***

World of Tanks Support Service
https://support.worldoftanks.eu

 

 

 

Takže nejen, že nemám BAN,ale  dali mi i den prémka :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

A pak, že nemá cenu se ozvat.....když to člověk udělá slušně, ne? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to nazvat? Nebýt toho jejich automatu na odpovědi, asi by ses neradoval, protože styl, jakým jsi jim napsal byl napřesdržku  :biggrin:

 

Taky jsem dnes jeden posílal... napsal jsem to slušně s žádostí, aby to neznělo, jako by odpověděl automat...jsem zvědav. Nějaký T92 se po startu nelíbilo, že jsem při lemming trainu zůstal s KT kempit u základny. Tak mi dala jednu do prďochu. A jedinou, co jsem tu hru dokázal vstřebat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesek sem mel 6ty volny den prazdin a rozhodl sem se jej stravit u Wot,no napad debilni..zezacatku jeden lost za druhym,zlepsilo se to az prihodem Tesiho do cety(kamo,Foch je OP jak svine,tech 5000+ DMG ti tam stale padalo jen tak ze:D:D,jinak sry ze sem se neozyval,z nejakeho duvodu(polskeho) mam banchat do 15.zari)..jeden den premia ziskan,s T62 sem stale lama jako prase,ale hlavní úkol dne splněn!!!už to chce jen peníze,s lorry se na konci dařilo jak hrom,ja uz ho chci a hned!!:D

272672158b17e7a78a95ccad498dfeea.jpg

Upraveno uživatelem George352
Vulgarita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu tak v posledních odpovědích od veleSerba se píše že nový stroje maj speciální MM, ale jen když je dáte za volný hnedka do Topu. Kdo to vyzkouší?? já toliko volných nemám .)

No to je přece klasickej pobídkovej systém. Za převod se platí a tak tě za to milostivě na několik her(kolik asi?) zvýhodní. Jako kdybych to tady už dřív nepsal, oni se s tím obchodním duchem ani netají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...