Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

koukám na tvůj podpis a máš tam avg tier za poslední den 2.8, co tam chceš vzdávat a topit se...., to se pak dělá wr, vidím 75 % :-D

Nechápu co se tomu divíš? Nejsem idiot abych hrál celý den na 15 výher s tierem 10, když to udělám s tierem 2 za 20 bitev. Teď o tom píšu, že se už snažím vybírat si a ne hrát kde co a s kde čím. Když bylo 30 killů, tak jsem to odjezdil s Hetzerem. Jestli to někoho baví to odehrát třeba s JpZE100, tak je to jeho věc ale můj případ to není. Tak nějak zapomínáte na to, že je velký rozdíl mezi tím, jak kdo tu hru vnímal před 3 roky a jak ji vnímá dnes a také, jak ji bere někdo s 5k butev a někdo, kdo má 25k bitev. Každý jsme jiný a já nikdy moc nezapadal do nějaké škatulky... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo souhlas, s tierem x se na randomu 15 x win dosahuje solo přeci jen hůře, než třeba s Hetzerem, či trojkou :)

mno mě už se nedaří w/l s ničím ani s oblíbenejma 5 a 6kama.. v pondělí jsem vzal Hellcata a z 11/4 to skončilo 15/32 :-( ale už se skoro ani moc nerozčiluju, páč vím, že to další den bude přes 60% win.. posledních 10 herních dnů se to střídá s neůprosnou pravidelností.. jeden den neuvěřitelně dřu, věčně na prvních třech místech v tabulce i proti strojům o 2 tiery vejš a přesto neudělám ani 50% a další den se ani nemusím zapojit do hry a přesto jsem v poho přes 60%.. Ach jaká prapodivná náhoda..

Vůbec se Kanárovi nedivím že to teď mastí s prckama ;-)

 

Edit: a kdyby jste mě chtěli hodnotit, tak za posledních 60 dnů jsem po 10k bitvách zapoměl jak hrát a jsem lama nejlamovitější a neumětel ..a měl bych to odinstalovat když s VK3601 nedokážu rozsekat dvě full IS3.. (jak mi doporučil jeden týpek s 600 bitvama a 46% w/l)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera to docela šlo win kolem 61%. Po dlouhé době jsme jezdili 6 roty a to kvůli blížícímu se turnaji. Po vyexpení poslední motoru na VK4502A je ten tank o dost živější tak těch 31.000 ex. stálo za to.

Ještě jedna věc na náš klan poslední dobou spadla nemoc jménem vypadnutí v cw v semifinále asi by to chtělo nějakého alchymistu  :Smile_trollface-3: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dle meho nazoru XVM je mod, ktery u zkusenych hracu odpoutava pozornost a soustredeni od samotne bitvy a ty jsi toho nazornym prikladem.

XVM je dobré hlavně k tomu, že když jedu někam a se mnou točkanon,co má např. 5k bitev a efektivitu  500, tak vím, že mě nechá v klidu zdechnout a sám se bude krčit za barákem a zdechne hned po mě. Když je to naopak průměrný až nadprůměrný hráč (dle XWM), je alespoň jakás takás naděje ke spolupráci. To samé nepojedu zachraňovat točkanona, který zběsile kliká hned o začátku hry o pomoc a navíc beztak na 99% pojde během následujících 2-3 minut. Naopak alespoň průměrnému hráči se snažím pomoc ze všech svých chabých sil.

Šanci na výhru dle XVM neřeším- na to je v téhle arkádě až moc proměnných, aby to o něčem vypovídalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ignore list hlavně používám na ty, co po mě stříleli z vlastního týmu, úmyslně mě blokovali, nadávali a atd. Pokud je následně potkám v týmu, neváhám se zachovat jako svi...ě a pokud je možnost, vystrčím je před děla nepřátelského týmu. Jsem hold  zastáncem zubu za zub, oka za oko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

tak buď jsem ještě z nikým z ignore listu nehrál, a nebo to zvýraznění není bohvie čo. (prosím jak jsou zvýrazněni)

 

Jde o červenou tečku, kterou vidíš před tankem při načítání hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dělá asi 80% hráčů, že hrají mechanicky. Ovšem s malým rozdílem. Oni si nikdy nevzpomenou, jak se s tím jezdí a míří..... :devil:

 

To máš asi pravdu, ale já mám jen teď nějaké osobní problémy, tak hraju jen tak, bez nějakého zájmu, vášně do hry atak. A možná je to i lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne poslední dny špatné.... buď dostanu hordy lam... bitvy co jsou předem prohrané a končí 2:15 mne nebaví.....  nebo naopak dostanu tým skillerů, takže výhry 15:1 mne taky nebaví...... a těch pár NÁDHERNÝCH a napínavých her, kdy to na konci bylo 2 vs 2 nebo 1vs 1.... jsme jako tým vždy prohráli..... většinou šlo o jednu jedinou ránu  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 15 výročí WG mě hra celkem zpracovala. Naučila mě prohrávat a přestal jsem řešit tolik win, ikdyž ho stále sleduju a snažím se hrát méně se stroji kterým se nedaří. Emocí je mnohem méně a celkem často je to takové nějaké hraní bez zájmu. K losům a výhrám se nyní stavím tak, že když to má přijít, tak to přijde. Přestal jsem se zajímat o fungování hry a když se jednou za čas najde něco podivného či zajímavého tak vysvětlení nehledám. Nesnažím se odjezdit všechny násobky (7) a ignoruju většinu akcí. WoT se už dostalo k té pomyslné hranici, kdy hry z důvodu ohranosti-nudnosti odinstalováním. Většinou na vždy.

 

Vzhledem k dost ležérnějšímu přístupu jsem dnes udělal něco ve hře poprvé. Los byl takový horší - odhadem prohra. Nepřítel na topu četu a u nás četa až dole a já v dolní půlce týmu. Naše četa začala blokovat a střílet do naší topky. Nečekal jsem a vyřešil to raději sám a oba sundal. Top stroj stačil ještě napsat THX, než jsem opustil bitvu z důvodu BANu. Zatím nemám v plánu dostávat BAN moc často, takže by mohl být první a možná i poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...