Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Prosímtě, to mi moc nedává smysl - jak by tě měla "rozhýbat" artyna? Mně někdy přijde, že cokoliv v týhle hře se dá okecat skrz arty :-D

 

- Před "deartizačním patchem" se často plakalo, že bitvy jsou statický, kempí se - lidi solí artyny a tak zůstanou radši zalezlí za nejbližším šutrem

- Po "deartizačním patchi" se zase pláče, že bitvy jsou statický, kempí se - lidi nesolí artyny a tak zůstanou radši zalezlí za nejbližším šutrem

 

Prostě arty jsou taková milá jistota, ať se děje co se děje, tak se to dá jima zdůvodnit :-D :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosímtě, to mi moc nedává smysl - jak by tě měla "rozhýbat" artyna? Mně někdy přijde, že cokoliv v týhle hře se dá okecat skrz arty :-D

 

- Před "deartizačním patchem" se často plakalo, že bitvy jsou statický, kempí se - lidi solí artyny a tak zůstanou radši zalezlí za nejbližším šutrem

- Po "deartizačním patchi" se zase pláče, že bitvy jsou statický, kempí se - lidi nesolí artyny a tak zůstanou radši zalezlí za nejbližším šutrem

 

Prostě arty jsou taková milá jistota, ať se děje co se děje, tak se to dá jima zdůvodnit :-D :-D :-D

Já na ně nikdá nenadával. Maximálně když mě nějaká trefila. Ale pravda, není to jen tím. Když nováčci dostávají mapy jako Kampánie a Kempinovka, ... a ve hře se přidávají další jako Kempshire, El Kamp a podobný hrůznosti a do toho sem tam nějaká koridorovka, ...  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky nemyslel adresně na tebe, žes na ně nadával, jen mě fakt pobavilo, že před artypatchem se nadávalo, že je kvůli nim hra statická, teď se zase nadává, že bez nich je hra statická :-D Ubohý SPGčka :-D

 

Me zase pobavilo, jak kratkou mas pamet... pokud se nepletu tak 4 a vice hyen na kazde strane znamenal po osviceni na 90% kill dotycneho tanku, heavy na 200%, dnes se tolik hyen ve hre neobjevuje, takze sance na preziti jsou daleko vetsi, nicmene nerf hyen, byl ve vsi tichosti predelan tak, ze dnesni hyeny jsou daleko presnejsi, nez pred patche 8.7, ktery udajne znicil hyeny, ale jak jsem psal hyen, neni tolik, zatim.

 

P.S. Zapomnel jsi dodat za vse muzou TD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

Me zase pobavilo, jak kratkou mas pamet... pokud se nepletu tak 4 a vice hyen na kazde strane znamenal po osviceni na 90% kill dotycneho tanku, heavy na 200%, dnes se tolik hyen ve hre neobjevuje, takze sance na preziti jsou daleko vetsi, nicmene nerf hyen, byl ve vsi tichosti predelan tak, ze dnesni hyeny jsou daleko presnejsi, nez pred patche 8.7, ktery udajne znicil hyeny, ale jak jsem psal hyen, neni tolik, zatim.

 

P.S. Zapomnel jsi dodat za vse muzou TD

 

Co to meleš ? Dělostřelectvo přišlo o přesnost a nejen o ni. Podívej se např. na GW pantera - dřív měl u top děla přesnost na 100 m - 0,46 a nyní má 0,7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to meleš ? Dělostřelectvo přišlo o přesnost a nejen o ni. Podívej se např. na GW pantera - dřív měl u top děla přesnost na 100 m - 0,46 a nyní má 0,7.

Tie čisielká znamenajú len toľko, že sa zvačšil zameriavací kruh .. no to, že od 0.8.6 to hádže podstatne častejšie k stredu zameriavacieho kruhu je fakt :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me zase pobavilo, jak kratkou mas pamet... pokud se nepletu tak 4 a vice hyen na kazde strane znamenal po osviceni na 90% kill dotycneho tanku, heavy na 200%, dnes se tolik hyen ve hre neobjevuje, takze sance na preziti jsou daleko vetsi, nicmene nerf hyen, byl ve vsi tichosti predelan tak, ze dnesni hyeny jsou daleko presnejsi, nez pred patche 8.7, ktery udajne znicil hyeny, ale jak jsem psal hyen, neni tolik, zatim.

 

P.S. Zapomnel jsi dodat za vse muzou TD

 

Nezapomněl, já proti TD nic nemám, na to jsou tu jiní ;-)

 

Ostatně nikdy jsem neměl nic výrazného (ve smyslu, že by ve hře neměly vůbec být), krom případů, kdy byly ve hře v extrémních počtech, ani proti SPG.

 

A jak sám píšeš - šance na přežití jsou daleko větší, takže opravdu, ale opravdu nevím, proč by mě za současné situace, kdy třeba i na screenu od HBJ je jedna jediná arty na každý straně, měly zrovna arty být příčinou toho, že se nějak hodně kempí... Na té mapě co na tom screenu je se prostě kempí skoro furt, občas to pár lidí nevydrží a vyjede, občas se sejde "bratrstvo trpělivých" a jsou schopni takhle prosedět 15 minut a pročekat se k remíze, no... A zrovna na téhle mapě mi přijde, že se to fakt děje pomalu nezávisle na tieru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapomněl, já proti TD nic nemám, na to jsou tu jiní ;-)

 

Ostatně nikdy jsem neměl nic výrazného (ve smyslu, že by ve hře neměly vůbec být), krom případů, kdy byly ve hře v extrémních počtech, ani proti SPG.

 

A jak sám píšeš - šance na přežití jsou daleko větší, takže opravdu, ale opravdu nevím, proč by mě za současné situace, kdy třeba i na screenu od HBJ je jedna jediná arty na každý straně, měly zrovna arty být příčinou toho, že se nějak hodně kempí... Na té mapě co na tom screenu je se prostě kempí skoro furt, občas to pár lidí nevydrží a vyjede, občas se sejde "bratrstvo trpělivých" a jsou schopni takhle prosedět 15 minut a pročekat se k remíze, no... A zrovna na téhle mapě mi přijde, že se to fakt děje pomalu nezávisle na tieru...

Však právě proto, že jich je málo se kempí. Kdyby jich bylo víc, tak si lidi to okounění v křákách rozmyslí  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj... když jich bylo moc, tak se kempilo, protože jich bylo moc a člověka hned zabily, když je jich málo, tak se kempí, protože je málo artyn a je pohoda a tak si lidi otevřou pivko ve křovisku, kam se hnát, že :-D A když jich bude tak akorát, tak se bude kempit zas, protože jich bude tak akorát a proč se někam hnát :-D Občas říkám, že je fajn, že v onlinovkách jsou lagy a vysoký pingy, na který se v případě potřeby dá leccos svést, ve WoT k tomu ještě připočítávám SPG jakožto univerzálního bitvokaziče :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu kempení- není to vliv artyn nebo TD,ale čím dál víc hráčů hraje čím dál hůř, nic nenastřílí a navíc neustále ládujou goldy. Je celkem pochopitelné, že nevydělaí a bojí se. Pak nedej bože ,aby platili nějakou opravu- tím by se jejich deficit ještě víc prohloubil. Sleduji to čím dál častěji, že když to někde začne zavánět nebezpečím, pár dobráků raději ujede úplně pryč, než by se pokusili zastavit nepřítele popř. získat čas, aby zbytek týmu mohl např. capnout nebo přijet na pomoc.

 

Víkend celkem standardní, vzhledem k úrovni publiku a "nadržování" točkakonům ze strany WG jsem už naprosto rezignoval na nějaké staty či Win/lost a jen se pokouším bavit těmi pár podařenými bitvami. Proto mě hodně potěšilo s T71 naspotovaná damage 8 500 na Malinovce, zatím můj rekord :smile:  . A také 250k za 15Win, hlavně proto ,že jsem ani nevěděl, že nějaká taková akce zrovna běží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj... když jich bylo moc, tak se kempilo, protože jich bylo moc a člověka hned zabily, když je jich málo, tak se kempí, protože je málo artyn a je pohoda a tak si lidi otevřou pivko ve křovisku, kam se hnát, že :-D A když jich bude tak akorát, tak se bude kempit zas, protože jich bude tak akorát a proč se někam hnát :-D Občas říkám, že je fajn, že v onlinovkách jsou lagy a vysoký pingy, na který se v případě potřeby dá leccos svést, ve WoT k tomu ještě připočítávám SPG jakožto univerzálního bitvokaziče :-D

Koukám, že Tobě se nikdo nezavděčí  :biggrin:  Nenadávám na SPG, ale na WG a jejich balancovací systém  :biggrin:

 

K tomu kempení- není to vliv artyn nebo TD,ale čím dál víc hráčů hraje čím dál hůř, nic nenastřílí a navíc neustále ládujou goldy. Je celkem pochopitelné, že nevydělaí a bojí se. Pak nedej bože ,aby platili nějakou opravu- tím by se jejich deficit ještě víc prohloubil. Sleduji to čím dál častěji, že když to někde začne zavánět nebezpečím, pár dobráků raději ujede úplně pryč, než by se pokusili zastavit nepřítele popř. získat čas, aby zbytek týmu mohl např. capnout nebo přijet na pomoc.

 

Víkend celkem standardní, vzhledem k úrovni publiku a "nadržování" točkakonům ze strany WG jsem už naprosto rezignoval na nějaké staty či Win/lost a jen se pokouším bavit těmi pár podařenými bitvami. Proto mě hodně potěšilo s T71 naspotovaná damage 8 500 na Malinovce, zatím můj rekord :smile:  . A také 250k za 15Win, hlavně proto ,že jsem ani nevěděl, že nějaká taková akce zrovna běží.

+1, ale já budu radši jako lamák mlčet, nebo si pro mě přijde nějaká hvězda formátu JK, K a dalších  :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduji to čím dál častěji, že když to někde začne zavánět nebezpečím, pár dobráků raději ujede úplně pryč, než by se pokusili zastavit nepřítele popř. získat čas, aby zbytek týmu mohl např. capnout nebo přijet na pomoc.

Upřímně řečeno, začal jsem to praktikovat taky. Zjistil jsem, že zbytek týmu totiž většinou o nějaký čas nestojí, protože kempí ve vláčku na druhé straně mapy. Tak jsem se rozhodl, že se na publicu už nenechám zbytečně rozstřílet, a pokud na to mám tank, tak odjedu a zkouším nastřílet DMG kde to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně řečeno, začal jsem to praktikovat taky. Zjistil jsem, že zbytek týmu totiž většinou o nějaký čas nestojí, protože kempí ve vláčku na druhé straně mapy. Tak jsem se rozhodl, že se na publicu už nenechám zbytečně rozstřílet, a pokud na to mám tank, tak odjedu a zkouším nastřílet DMG kde to jde.

To je ale ujždění s nějakým efektem. Ty sis nevšiml jedinců, co se seberou a jedou se schovávat do křáků "mimo hlavní trasy"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend ve znamení utrpení a vztekání, ale jezdil jsem většinou sám a to je znát.Psát zde o hejnech rudochů a co vše lze vidět na randomu je mrhání časem..

 

Točím nyní hlavně T69, rád bych doexpil T54E1 dříve, než nerfnou jeho gun, resp. penetraci premium ammo. Aktuálně 120k expů ze 170k potřebých. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se už dostanu do situace, z které ostatní ujíždějí, nemám čas koukat, kam jedou ;-)

Já se naopak dostávám do této situace relativně často- vidím, že nám zabírají bazi, jediný se vracím a proti mě jede houf prchajících trotlů se schovat ,aniž by se snažili o cokoliv. Nebo bráníme jednu stranu, najednou koukám, že bráním sám a zbytek hrdině ujíždí přes 1/2 mapy se schovat.  A takových situací je čím dál víc a houšť :sad: . Ale možná mi jen něco uteklo, možná od nějakého patche mají tanky nejsilnější pancíř vzadu a já to jen nezaregistroval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neutíkají takový ty slabý rychlý potvory co doufají že ty jako správný mastodont se tam ještě chvíli udržíš na živu i za cenu že nenastřílíš tolik HP a on v něčem co má sice solidní tvar, nic moc pancíř a rychlý gun (např T-54) to objede a našije jim to do měkké částí těla? Poněvadž hraju medka a lighty tak obracení a utěk je dost často moje taktika. Ted jsem s Type 34 utíkal tak dlouho až jsem nejdřiv KV3 vyšil ze zadu do věže 6 ran a pak Jagpantheru z boku dost podobný vzor. Prostě hrát s něčím co je o dva tiery a o půlku lehčí než ty souboj čumák čumák je trapárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud počítáš za malý rychlý potvory IS-3, KV-4, IS-8, E-100, Mause,KV-3, KV-1.... tak to potom ano, byly to rychlý potvory :smile:  . Je samo rozdíl mezi ústupem se na na smysluplnou pozici, kdy to dokáže zachránit občas bitvu a bohapustým útěkem ve snaze vyhnout se zničení (poškození) s následkem oprav. Ale nakonec, je to jedno, WG tlačí hru směrem, kde jí chce mít a tohle je jeden z důsledků.....Takže to chce hrát free, neřešit točkanony a max . se nad zoufalostí jejich výkonu pousmát. Pořád lepší, než si zkracovat život rozčilováním se nad nějakou PC hrou :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

ted jsem se po bitvě koukal na jednoho hráče quentin1971, protože mě zaujal, hrál dobře a držel jednu stranu nepřátelského útoku

v garáži má 18 premiáků, jsem ani netušil že jich je tolik (ironie :-)

když to vezmu za kolik se prodávají, tak se WG dobře napakovalo 

 

 

Podívej se na hráče Fandior. Měl jsem to štěstí si s ním zahrát. A ten má prémiáků víc, neschází mu snad žádnej, co se dá/ dal koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

 Ja som napocital 44.Ale je z klanu WOT-Syndicate,tak ich ma asi zo zlavou,alebo zadarmo :ermm:

 

Proč se slevou nebo zadarmo ? Copak členové klanů mají takové výhody ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...