Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Někdo by jim měl ale napsat, že stačí aby trefa do vlastního ubírala damage tomu, kdo vystřelil a je to hotové, vyřízené a není co řešit !!! Nevím proč musí vymýšlet něco, co už dávno jinde funguje.

Tomu se říká originalita za každou cenu, čím víc si tady čtu, tím mám větší chuť udělat si místo na HDD :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasim ze jsem prodal prebytecnej srot (E-75, T69, IS-3..) a tim jsem nasetril nejakej ten mega, co jsem linej farmit.. takze muzu jit do Objektu 140 :)

 

jezdil jsem nejaky medka jako vzdycky, pohoda, nez jsem potkal jednoho vymastence v T71.. Lakeville, na zacatku samozrejme propasl nejlepsi spot na mape, kdyz se zastavil tesne pred mestem, kde stal nasleduji dve minuty vubec se k nicemu nemel. byl to Cech, tak jsem se ho cesky zeptal, jestli by se neuracil aspon neco rozsvitit, protoze jsme nevideli nikdo nic, a on me poslal do haje. napsal jsem mu ze je lama, cemuz odpovidala i jeho cisla, at se smiri s pravdou, nacez mi zacal docela mastne nadavat, tak jsem ho poslal do ignoru. tu bitvu jsme ve trech otocili a vyhrali, konec byl epickej, ale ten blbej pocit zustal.. ja nechapu co za cloveka tohle je... ja kdyz byl uplna lama (ne ze bych ted nebyl), tak jsem to o sobe aspon vedel ze jsem fakt lama. tady ten vul si mysli ze vsechno umi pricemz neumi ani lejno, a zacne se nade me povysovat.  wtf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasim ze jsem prodal prebytecnej srot (E-75, T69, IS-3..) a tim jsem nasetril nejakej ten mega, co jsem linej farmit.. takze muzu jit do Objektu 140 :)

 

jezdil jsem nejaky medka jako vzdycky, pohoda, nez jsem potkal jednoho vymastence v T71.. Lakeville, na zacatku samozrejme propasl nejlepsi spot na mape, kdyz se zastavil tesne pred mestem, kde stal nasleduji dve minuty vubec se k nicemu nemel. byl to Cech, tak jsem se ho cesky zeptal, jestli by se neuracil aspon neco rozsvitit, protoze jsme nevideli nikdo nic, a on me poslal do haje. napsal jsem mu ze je lama, cemuz odpovidala i jeho cisla, at se smiri s pravdou, nacez mi zacal docela mastne nadavat, tak jsem ho poslal do ignoru. tu bitvu jsme ve trech otocili a vyhrali, konec byl epickej, ale ten blbej pocit zustal.. ja nechapu co za cloveka tohle je... ja kdyz byl uplna lama (ne ze bych ted nebyl), tak jsem to o sobe aspon vedel ze jsem fakt lama. tady ten vul si mysli ze vsechno umi pricemz neumi ani lejno, a zacne se nade me povysovat.  wtf

Zoltare,predevcirem jse  mel posledni den brigady,kd jsme opravovali základku,já stál u míchačky a zrovna šli kolem malí(1-2 třída smradi),blbě hleděli no a pak vidím jak se na konci šourají dva a jeden říkal druhému:je to super,konečně sem si koupil velký tank tigr,ted budu uplne dobry...a druhý uknouraval jak dostava na light tierech stale naprdel ze se tesi az bude mit tay neco velkeho..v tu chvili mi spadla huba,mel sme chut zahodit lopatu a narvat jj do te michacky...pak hrajes za sebou mas tank od kereho cekas cover a v nem nejaky 7mi letý smrad co si to plete s CSkem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že se zhoršilo přilepování zaměřovače na kdeco. Dokonce na tieru 2 a nikoliv houfnice. A určitě není dobrý ten maxizoom, který dává větší přiblížení cíle. Když to mám na plné koule, tak to netrefuje ale stačí to dát o krok a nebo dva méně a trefí se každá. Testuju to už dva dny a nestačím se divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo by jim měl ale napsat, že stačí aby trefa do vlastního ubírala damage tomu, kdo vystřelil a je to hotové, vyřízené a není co řešit !!! Nevím proč musí vymýšlet něco, co už dávno jinde funguje.

 

A až tě pak bude někdo schválně blokovat nebo vytláčet, tak předpokládám, že ho slušně poprosíš, aby toho nechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera se dařilo 15 win takže 250.000. doma :-). Jinak koupil jsem ferdu a zatím jsem spokojenej. 

2 události se kterýma se chci s váma podělit.

1. Mapa Horský průsmyk klasická bitva. Týpek v ELC skočí ze srandy z mostu a zabije se, hned píšu že takto ani tu hru hrát nemusí že je pro k tým k ničemu. Hned mi začal nadával tak byl v ignoru a basta. Často se nadává na Poláky atd. ale je smutnou pravdou že Češi jsou někdy mnohem horší. 

2. Mapa Bažina, zůstali jsme s kámošem z čety sami proti 8 tankům a oni jezdili jak hovádka po jednom takže jsme tu bitvu vyhráli, jsme se pak smáli jak tam jezdili jak ovce na porážku. Ono dvojice Helcatt a VK3601H je dost slušná. 

Jinak jestli nerfnou KV-1S mám pocit že ta moje VK3601H bude páteřní tank na roty 6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když dostaneš banána za to, že ho prdneš, tak to ti vadit nebude?

 

Bude. Jen říkám, že tak jednoduché, jak tvrdíš, to bohužel není. A dokonce si troufám tvrdit, že dokud budou WoT hrát i retardi, tak i sebelepší systém nikdy nebude fungovat (=rozuměj holt si na to budeme muset zvyknout nebo hrát nějaký single player).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že se zhoršilo přilepování zaměřovače na kdeco. Dokonce na tieru 2 a nikoliv houfnice. A určitě není dobrý ten maxizoom, který dává větší přiblížení cíle. Když to mám na plné koule, tak to netrefuje ale stačí to dát o krok a nebo dva méně a trefí se každá. Testuju to už dva dny a nestačím se divit.

Stejná zkušenost v obou případech. Hodně špatně se mi střílelo na tanky, co byly na horizontu. Maxizoom je tak akorát na zjištění, kolik z tanku je schovaného za terénem nebo jak stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kde mi uniklo, co dělali s JgP1 a 2. Kouknul jsem do garáže a bylo z nich všechno dole. Jistotu mám v tom, že JgP2 má na expení o jeden motor míň a zajímalo by mě jestli ten, co byl nejvýkonnější. Co na to odborníci? Nejdřív jsem nacpal nabiják tam kde nebyl a pak jsem musel dokoupit ještě jeden. Mít v garáži třicet tanků tak jsem se na to vyprd a nezalepilo by to ani 250k.

Jako další joke byl bug na Stuggu, u kterýho se dal po celou dobu hraní točit náměr kolem dokola :smile:

Jinak za nedávné banány byla opravdu kompenzace bez rozdílu typu účtu. Patrně zjistili, že vymysleli hovadinu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne luxusní win a výdělky s T49 a T40, odpoledne hry, jaký jsem v životě neviděl, 2:8 (hehe, jaksi se to potřebovalo přiblížit k 50%) ...

 

Poslední bitva? No, na to, že T34 s Hellcatem čelně bez problémů probíjím, jsem teď měl problémy. Na Severogorsku jsem stál na kopci, on pod ním. 7 střel, co šly do podvozku neprošly...lepší úhel, dobrá vzdálenost, prej ne. No, jaksi to ve výsledku chybělo...a solidně nas....

4zuWS.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukni se na to co přinesl a hlavně odnesl tento patch. Myslím, že asi jsi bez motorů

Ne, jen bylo všechno nastaveno na stock a muselo se osadit vyexpenými moduly znova. Ten poslední motor u JgP2 jsem neměl, proto vím, že byly tři. A jak čtu byly to i další něm. tanky :facepalm_wowp: Odnesl už skoro veškerou chuť hrát, nebýt pár hodin té prémiové kompenzace za ban, tak jsem to asi ani nepustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pačem ale maxizoom tohle nedělal. Pánové ve WG se holt snaží. :mad:

Já jsem po zjištění, kam to při max zoomu vlastně lítá dával i před výstřelem zoom dolů, ptz jinak bych si vypěstoval zlozvyk zavírání očí a střílel bych jenom slepýma :Smile-_tongue: , stejně jsem ten pocit měl při několika hrách. Divil jsem se, že mám wr dost v plusu a když mi tam padlo 250k tak jsem to tentokrát rychle zavřel a ještě se radši pokřižoval :Smile-hiding: Ale i přes to z výsledků žádný valný uspokojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...