Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dopoledne vyexpeno: JgTiger, SU-152 a Tiger II. Expení do topu si nechám na...lepší časy.

 

Odpoledne pár her (násobky) kruté...kruté... nedodělal jsem to. 

 

Večer četa T29. Nejdřív jen s Lord-ice-cube, po deseti hrách i s Binfordem. T29 je ukrutnej masomlejnek, hlavně ve třech. Opravdu má výborný MM a to dělá hodně. Sice asi 4-5 her mezi devítkama, ale jen 3 mezi osmičkama a jinak top. Prostě nářez. Ve většině her jsme měli slovo my, mezi devítkama jsme oddalovali katastrofy nebo capovali. Nálada neskutečná. Proto WOT hraju. 20:0.

T29 je dokonalej stroj, v četě ještě lepší a když MM neháže klacky pod nohy, je to parádní poježděníčko. Dokonce i ty týmy nebyly extra katastrofální, většinou i vydržely, než jsme to přijeli zachránit. Paráda.

 

Jo, tak dnešní skóre 49:9... sakra, jsem toho najel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ze začátku 6 her..tragédie..3x v řadě s Hellcatem 30% šance na výhru. Pak 2xIS a 1xT32..6 her/4 výhry..ale úplně o ničem. Pak napsal Zvedák, jesli nedáme T29 a začali jsme to kostit. :Smile_trollface-3: Takhle to u mě dopadlo. :Smile_popcorn1:(Případné replaye ze Zvedákova vyžírání jsou ve vlákně o masakroidním tanku T29. :Smile_teethhappy: )

mwlb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož sem lačný po goldech za CW a T62 to po 8 přežitých bitvách o území včera koupila a já nemám s čím jezdit,dnešní večer jsem strávil v lorry a snažil se dodělat posledních 50 000 exp na bata..a celkem jsme čuměl jak se dařilo na to jak ji nesnáším..ale bat,to bude jiné pošušňáníčko,snad do víkendu bude..kdyžtak,jaké vybavení na něm vozíte v současnosti???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

jak píšete od patche 8.6. cca dělá MM hrozný psí kusy. Dnešním dnem je max tier 7 a vejš nejdu tam je to opravdu nehratelný. Aspon že nižší tiery jdou jinak bych se picnul. Jinak Do konce týdne bude ferda v garáži alr má smůlu 8 ted pár dní možná týdnů nepojedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci moji vy mě znáte, víte že jsem v podstatě kliďas, ale posledních pár dní ve mě sílí pokušení skončit a 0.8.8 vůbec neinstalovat. Koncentrace BZUKů dosáhla katastrofické úrovně (řekl bych plný třetí kruh) a počet red kilerů na +8 tiérech je tragický :facepalmic:  veškerá radost ze hry nějak vyprchala :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší hraní nevybočovalo z průměru, nicméně 3 bitvy stály za to:

 

1) 7čková bitva s Black Princem, kdy jsem oddingal přes 8.000 damage (než mě sejmuli :-)),

2) druhá a třetí bitva se STOCKOVOU T-150, kdy jsem dělal chvost 8kovým tankům (ještěže mají stock tanky ten lepší MM :-)),

3) téměř dokonalá bitva s mojí T-34-1, kdy jsem na mapě "Dálnice" zůstal sám proti Ferdovi, VK3601H a nějakému medku... všechny jsem vykostil, nicméně poslední tank = VK3601H s 50ti životy vystřelil zároveň se mnou, přičemž já ho zabil a týpek mě zapálil (bylo to "rajčátko", já stál naúhlovaný předkem proti němu)... mno, a jelikož jsem s tím nepočítal + byl konec bitvy, tak jsem se vyděsil, zmáčknul namísto hasičáku opravy a než jsem se překlikal zpátky na hasičák, tak jsem dočista shořel (měl jsem kolem 500 životů) :-)

 

PS: expení stockových tanků je TOTÁLNÍ OPRUZ a nechápu, jak v tom někdo může mít zalíbení (expení následujícího tanku s elitem tankem je samozřejmě úplně mimo) ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahraj si tolik bitev s temi tanky a uvidis sam jakove mas predpolady vydrze u hry  :smile:

VK2801 byl na mě moc provozně náročný a nějak mě neoslovil. Po doexpení prodáno (cca 90 bitev).

VK1602 byl zajímavější stroj a vydržel se mnou dost dlouho až do doby, kdy se v něm WG víc pohrabalo a udělalo z něj tuctový stroj. Došlo ke změně třídy a drobné úpravě výzbroje. Hlavně MM bylo poštelováno pro většinu hráčů k lepšímu a tím pro mě přestal být zajímavý. Měl jsem ho rád přesně takový jaký byl a vydržel se mnou ze všech strojů zatím nejdelší čas a odjezdil i nejvíc bitev (cca 3000).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bych se chtěl pochlubit skvělými výsledky. Celkově odehráno 48 bitev. A co je na tom tak skvělého?? No asi to, že jsem vyhrál pouze 15. Velice dnes děkuji WG, jak sestavuje týmy. Jelikož jsem zatím jen žluťásek, tak ta má žluťoučká barva razila v záplavě rajčatové docela výrazně. Snad se večer povede rotička, abych si zvedl náladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T1 hvy je výborná, když se s ní naučíš něbýt všude první. Mezi pětkama i cinká, když se vrtíš.

 

Ja z ni mel vzdycky srandu kdyz jsem expil, tak nevim nevim... To bylo v dobach, kdy bylo KV tier 5.

 

Aspon jsem rad, ze dobre pokracuje sprateleni s T34. I v desitkovejch bitvach se bez problemu chyta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám  uvidíš jak se ti sním bude hrát na normálním serveru protože test server ti toho moc neukáže.

já už dávno vzdal expení 263 už jen čekám kdy mě to nasere natolik abych ho prodal.

vydž prdka vydrž protože 263 je parádní :) sice mám s ním obrovské štěstí na top hráče v uvozovkách ale jinak paráda jináč zdravím hugáče  v celku mi chybíte :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší hraní solo publick mě cosi bavilo,dokonce mi hlavou proběhla myšlenka,že nenáviděnou lorry neprodám(prostě zabíjela vše na potkání ten večer) a už jen par expiku na bata..no a dnes hledím,že WG je milostiv a pěkných 76% win rate..jestli ej to odmenou za predchozi dva dny,kdy nebyl problem mit s t62 9 lostu v rade a uz pri nacitani sem vedel ze zas puknem diky uzasne postavenemu MM a non clan players vs 10 enemaku z klanu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstate potvrzuji. Top delo na 122-54 je neuveritelne, aiming time ma lepsi jak BL-10 na Obj, ale realne to zameruje daleko dyl kvuli vetsim penalizacim za pohyb/pohyb delem, coz je dost pruser. Navratil jsem se k 100mm, kde to sypu furt HEATama, ale je to spatny, spatny, spatny. Po instalaci posledniho dela mi padl dmg/battle z 2300 na 1900... Navic s tim chytam furt koridorovy mapy, kde je to uplne, ale uplne k nicemu.

Zbejvajících 40 k exp šlo z volnejch protože se stim už nedalo hrát prostě já potřebuju aspon nějakou výhodu tohle nemá nic ale nebejt x5 tak ho mam ještě na vánoce 263 koupim už se na ni těšim jinak sem skončil něco kolem 2100 dmg/bitva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...