Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Od té doby, co běží mise 15win/250.000 cr, je mnohem těžší vyhrát a potřebuji k tomu asi tak 50 her. Pozoruji to už asi 14 dní.

Ano mohu potvrdit, často se dostanu do win 13 a ty dvě hry co potřebuji mi pak trvají třeba další hodinu nebo i déle. Dost často do doby, kdy se mi win a lost srovná na 15:15 a mám tak krásných 50% tak jak WG má nejraději. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mou osobu a staty prosím vynechte. To byl důvod proč jsem zde skončil. Pouze jsem zveřejnil mé mailovaní s WG. WG byl  vždy vstřícný a vždy páni ze supportu odepsali, klobouk dolů.

Jen zdůrazním, že to nejsou jen mé argumenty. Zeptejte se vlastně kohokoliv kdo semnou jezdí v četě...často příjdou s dobrou náladou, deset winů v řadě jako Bedza minule.....po 8 hrách jsme to rozpustili...zkusili jsem všechny třídy..od 3 až do topek. Vždy na chvostu a nahoře hovádka. Aby si kluci udělali dvojnásobky, museli jít hrát sólo. Já se šel uklidnit na matildu BP a dal 6 winů zasebou...

No a když to máte takto po novém ptachy pořád, lidi se v četě střídají a jen nevěřícně kroutí hlavou....to prostě vede k zamyšlení.

Tím nechci říct, že si WG na Švejka a podobné zasedlo. Ne, člověk si vždy nějade stroj s kterým se hraje dobře v každém patchy. Mě se daří a hra mě baví, pěčlivě vybírám stroje i třídy...a pohoda.

Ale obecně WG špatné hráče zvýhodňuje. Snaží se je nastartovat..pomoci jim se rozjet. Nevedu replays apodobně. Ale jeden příklad...

Minulý týden jsem byl u kamaráda z armády. Super kluk. Rád hraje hry, ale prostě mu to moc nejde....Ve WOtu těžký podprůměr. Tak jsem si chtěl ověřit mou teorii....zahrál jsem si 5 her a vždy na topu. Ano tohle opravdu může být náhoda a asi i byla. Jenže já zapnu PC, začnu herní den jako vždy s 2 třídou...a šup hned trojky...vezmu CH hu a šup šiju KV......

Ikdyž musím uznat že MM v sólu je proti MM v četě pohodový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od té doby, co běží mise 15win/250.000 cr, je mnohem těžší vyhrát a potřebuji k tomu asi tak 50 her. Pozoruji to už asi 14 dní.

 

Hele a mě tuhle stačilo v četě nějakejch 22 her :)

 

Já už některý tanky tahám jen když si chci opravdu zavzpomínat a nebo potřebuju stejnej tier jako kluci z čety (Tiger, Panther), některý už skoro ani neexpim jak mě to s nima nebaví (AT-8), aktuálně hraju pravidelně jen PzIV, KV-1S, E-75, občas vytáhnu T-18 na trollení a tuhle sem po dlouhý době vytáhl KV-2. A zrovna s touhle sem vystřílel 8 enemáků, vysloužil si trollcannon nooba kterej nepotřebuje skill v chatu a smáznul 6 enemáků v zoufalý obraně báze sám proti deseti. Někdy to musim nahodit do vlákna k tomuhle tanku :)

 

Je super že alespoň buffli Tigera II, už sem pomalu neměl s čim hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud z 500 her je 80% na topu (400 her) a je opravdu spatny, tak dejme tomu, ze na 90% prohraje. Coz je 40 vitezstvi. Ve ostatnich 100 bitvach na topu neni, takze z nich vyhraje 50%, coz je dalsich 50 vitezstvi. Dohromady 90 vitezstvi z 500 her da krasnych 18% win. Ne 37%!

 

Tvůj příspěvek jsem již nezahlídnul, ale k počtům:

90% proher je moc, pokud to zreálníš podle toho, co ti ukazuje XVM, tak budeš na nějakých 30% vítězství, a to je ještě hodně pesimistické. A tak se potom dostáváš na nějakých 35% vítězství i při 80% nasazení na TOP pro hráče s nízkým EFR.

 

Ale to jsou hry s čísly, které fabulujeme a můžeme tu házet procenta do aleluja. Faktem zůstává to, co vidíš při startu hry a při tom, co potom ti hráči předvádí a porovnáš to s tím, kdy jsi na topu sám. A ani to neznamená, že máš za sebou vyrovnaný tým. Kolikrát se stane, že je %win jakoby vyrovnané, ale když potom skončím, tak zjistím, že se poměr prudce změnil, protože naproti sice nebyl maník srovnatelný se mnou (neplést se sebechválou, prosím, k tomu mám daleko), ale jejich oranžové portfolio válcuje naše červené.

 

Tím tuto diskuzi za sebe končím, není to nic, co by mi bránilo dál hrát a bavit se s určitými stroji. Jen si o tom myslím svoje a při neznalosti stavby herní logiky v pozadí se budeme zbytečně hádat. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz osobne neverim nikomu, ani nicemu, co se samotne hry tyce, ale verim tomu, ze skoro vse co se ve hre deje, je jeden veliky roll kostkama, presne jak WG odpovidalo Svejkovi, WG samotne v tom ma takovej srumec, ze ani mnohdy nevi co se na servrech deje viz posledni zabugovnay patch 0.8.8. no a pak samozrejme prichazeji na radu ruzne konspiracni teorie atd. atd. Ja mel o vikendu celkem pozitivni win/lose, takze v brzke dobe ocekavam v potrestani a tak je to porad dokola, jednou nahore, jednou dole :-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůj příspěvek jsem již nezahlídnul, ale k počtům:

90% proher je moc, pokud to zreálníš podle toho, co ti ukazuje XVM, tak budeš na nějakých 30% vítězství, a to je ještě hodně pesimistické. A tak se potom dostáváš na nějakých 35% vítězství i při 80% nasazení na TOP pro hráče s nízkým EFR.

 

Ale to jsou hry s čísly, které fabulujeme a můžeme tu házet procenta do aleluja. Faktem zůstává to, co vidíš při startu hry a při tom, co potom ti hráči předvádí a porovnáš to s tím, kdy jsi na topu sám. A ani to neznamená, že máš za sebou vyrovnaný tým. Kolikrát se stane, že je %win jakoby vyrovnané, ale když potom skončím, tak zjistím, že se poměr prudce změnil, protože naproti sice nebyl maník srovnatelný se mnou (neplést se sebechválou, prosím, k tomu mám daleko), ale jejich oranžové portfolio válcuje naše červené.

 

Tím tuto diskuzi za sebe končím, není to nic, co by mi bránilo dál hrát a bavit se s určitými stroji. Jen si o tom myslím svoje a při neznalosti stavby herní logiky v pozadí se budeme zbytečně hádat. :-)

 

Ano, tech 90% je mozna moc, ale nadruhou stranu jsem do toho nezapocital hry, ve kterych neni onen spatny hrac na topu. Protoze i kdyz neni na topu, stale svoji neschopnosti dokaze ovlivnit vysledek bitvy, takze tech 50% win her, kde neni jako top je zase nadsazene. Take jsem nezapocital 1% remiz. Atd....

 

Ale hlavne jsem tim chtel ukazat to, ze kdyz ma nekdo jen 37% win, neni dukaz, ze MM nadrzuje slabsim hracum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom červené lamky a Bobby nevědí, že se v této hře lamkám nadržuje. Možná ještě nějaký naivka, který nepochopil, že je to velký kšeft a jelikož se se hrou dá dělat leccos, tak by pouze idiot nevyužil všechny prostředky k tomu aby z toho vydoloval o nějaký ten dolárek víc, než když by do toho nevrtal. :biggrin:

Presne tak.

Mam jiny argument - pred dvema patchi jsem mel 60ti denni win 60%, ted se sotva drzim na svem celkovem 52. Obcas jdu i na 51. To se deje v dobe kdy nic neexpim, zlepsuju posadky a hraju mnohem lip nez driv. Toto neni mozne bez manipulace s MM (dle skillu hrace).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny se mi ve wot dařilo. Možná je to tím, že nehraju denně. Ale i když zalamím, a tým viditelně prohrává, nakonec je to vítězství. Včera se mi povedly dokonce 3 epické bitvy, kdy jsem nastřílel 4x tolik co druhej nejlepší (většinou 6-8 zářezů) a vždy jsme o fous vyhráli. Takovéhle hry příjemně zahřejí. Zvláště když je člověk s Hellcatem na chvostu tabulky a končí jako vítěz s posledním zbývajícím nábojem. Jasně... pár proher 2:15 bylo ... týmy neuvěřitelných borců.... ale celkové win okolo 70%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu mě včera nadával borec s E75 v základu co jsem za blbce,když bráním bázi s Jagtigerem a nejedu v čele útoku.Mám prý si koupit mozek a podobně.Ani ho v nevzrušovalo,že levou stranu v Komarinu držím jen já a taky jsem zastavil tři tanky.Kouknu na něj po bitvě borec co má 2500 bitev.no smůla byla,že o dvě bitvy dál jsem ho potkal znova a zase byl s náma.Tak,že dvakrát prohra.Spoléhat se na hráče co mají top tanky je ošemetné klišé :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polemika co se týče teorie o MM nadržující kečupům, je ve skrze stejná jako Teorie relativity. Všichni o ní ví, všichni vědí jak by měla fungovat, ale pravdu nikdo nezná. To že mám již pravidelně 3 dny katastrofální týmy, potom den až dva je to OK a zase tři až čtyry dny katastrofa, na to už jsem si zvykl. Kečupů je pořád více než dost a bohužel tomu nikdo nezabrání.

Co se týče nadávání ve hře, tak hlavně na artyny (a občas je hraji) se nadává velice dobře. V sobotu mě takhle sepsul jeden byť zelený neiteligent, který najede v Abbey skrze město na bázi enemáků, umře a pak mi nadává co jsme za idiota, že jsem to tam nevystřílel, když ve třetí minutě jsem bránil naši bázy proti nepříteli, který prosvištěl jednou stranou. Po skončení bitvy jsem měl 6 výstřelů, 4 zásahy, dva killy a 1100 dmg. On 4 výstřely, 3 průstřely a 1100 dmg. Ale já jsem lama největší. Asi zapomněl, že umřel ve třetí minutě, a bázy bránily dvě artyny a jedno TD. Zbytek poslušně jezdil z města po jednom a nechával se zabíjet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě zajímalo, jak se lamám nadržuje. Já teď chytil jelito (ta slečna odpustí) na topu a skutečně jí nikdo nenadržoval.

 

shot029drd.jpg

úplně sdílím tvé pocity,když dokáže dostat 6x hodnocení nezranitelný já ho nemám ani jednou tak o čem vypovídá styl hry v podání této hráčky? :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arty se vrací. Nevím, co s nimi udělali v patchi ale jsou sakra přesné a na vysokých tierech se v dmg umísťují na prvních místech. Za posledních 30 her jsem měl většinou dvě až tři na hru.

jsou furt stejne, hraju s nima pomerne hodne 4-10tier.. .. lidi byli z toho nerfu tak zblbli ze je prestali hrat.. pritom vlastne duvod nebyl.. nerfli rychlost strel, nerfli reload ale na nakterych tierech ne nijak zasadne.. diky novymu MM se s artynama hraje lip nez pred patchem, rikam to furt :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám to melduju od toho slavného "nerfu" artyn. Krom několika změn ohledně reloadu a malých úprav prakticky žádný Nerf neproběhl a za artyny se pořád hraje velice dobře. Může se namítnout, že díky reloadu mohou více trpět na hloupost svého týmu ale to může trpět jakýkoliv jiný stroj. Ale díky úpravám v MM to je mnohem lepší. Artyny jsou pořád velice slušně hratelné a funkční a dá se s nimi udělat luxusní paseka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mou osobu a staty prosím vynechte. To byl důvod proč jsem zde skončil. Pouze jsem zveřejnil mé mailovaní s WG. WG byl  vždy vstřícný a vždy páni ze supportu odepsali, klobouk dolů.

Jen zdůrazním, že to nejsou jen mé argumenty. Zeptejte se vlastně kohokoliv kdo semnou jezdí v četě...často příjdou s dobrou náladou, deset winů v řadě jako Bedza minule.....po 8 hrách jsme to rozpustili...zkusili jsem všechny třídy..od 3 až do topek. Vždy na chvostu a nahoře hovádka. Aby si kluci udělali dvojnásobky, museli jít hrát sólo. Já se šel uklidnit na matildu BP a dal 6 winů zasebou...

No a když to máte takto po novém ptachy pořád, lidi se v četě střídají a jen nevěřícně kroutí hlavou....to prostě vede k zamyšlení.

Tím nechci říct, že si WG na Švejka a podobné zasedlo. Ne, člověk si vždy nějade stroj s kterým se hraje dobře v každém patchy. Mě se daří a hra mě baví, pěčlivě vybírám stroje i třídy...a pohoda.

Ale obecně WG špatné hráče zvýhodňuje. Snaží se je nastartovat..pomoci jim se rozjet. Nevedu replays apodobně. Ale jeden příklad...

Minulý týden jsem byl u kamaráda z armády. Super kluk. Rád hraje hry, ale prostě mu to moc nejde....Ve WOtu těžký podprůměr. Tak jsem si chtěl ověřit mou teorii....zahrál jsem si 5 her a vždy na topu. Ano tohle opravdu může být náhoda a asi i byla. Jenže já zapnu PC, začnu herní den jako vždy s 2 třídou...a šup hned trojky...vezmu CH hu a šup šiju KV......

Ikdyž musím uznat že MM v sólu je proti MM v četě pohodový.

nejde o superstroj se kterym hrajes..drtiva vetsina je slusne vybalancovana, takze volbou tanku to nespasis...ad tvoje priklady.. .kdyz ma nekdo 8 vyher v rade tak se nemuze divit ze pak x-krat prohraje.i kdyz jste tri tak jste jen 20% tymu, takze stejne muzete hrat jak bohove a stejne nadelate prd.. moc dobre vedeli proc nedali cety pro ctyri.   . a vubec resit spatnej win lost u nekoho kdo ma 67%.. porad ti to prijde malo ? opravdu te system musi desne znevyhodnovat... 

A nakonec.... kdyz pises na forum tak nemuzec chtit a ocekavat ze te nekdo bude vynechavat a nereagovat na to co pises.. obvlzast kdyz to tema byl vlastne duvod tveho odchodu z tohoto fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HeavyBoy, při dosažení určité vzdálenosti tě enemák spotne i když si za skálou, v tvém případě tedy za kolejema. Mám vyzkoušeno na El Halufu, když se drapu vlevo do kopce a enemáci jsou nasáčkovaní ke skále, tak se mi rozsvítí žárovka i když enemáka nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, jak mě mohl enemák s T-54 spotnout, když stál ve stejné pozici jako já jenom na druhé straně kolejí.

 

shot030uku.jpg

 

 

Joe

 

myslím, že existuje něco jako automatický spot na vzdálenost menší než 50 metrů. Ale opravte mě jestli kecám.

Mohl kousek povyjet a spotnout tě.

Další věc je, že není jisté, zda tě spotl on. Nezapomínej, že v téhle fázi hry ( vidím že máš od Crata ty žárovky u ikonek tanků ) pořád ještě nikdo nenaspotoval toho focha a ten, pokud by byl někde na E-F 6, tak tě mohl vidět on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arty se vrací. Nevím, co s nimi udělali v patchi ale jsou sakra přesné a na vysokých tierech se v dmg umísťují na prvních místech. Za posledních 30 her jsem měl většinou dvě až tři na hru.

Je to dívný, ale souhlasím s tebou :biggrin: ....a nejen na vysokých tierech.....je jich více všude....snad se to zastaví, páč mi absence artyn hodně vyhovovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dívný, ale souhlasím s tebou :biggrin: ....a nejen na vysokých tierech.....je jich více všude....snad se to zastaví, páč mi absence artyn hodně vyhovovala.

 

Švejku, nechci si hrát na člena prognostického ústavu ale myslím, že myšlenka toho, že artyny prošly nerfem, už je překonaná a artyny jsou pořád hodně vlivné stroje ve správných rukách a lidi se k nim pomalu vrací a zjišťují, že to jde hrát v pohodě za cenu mírně většího snažení, než předtím. Sumarizoval bych to asi takto :

 

1) Ti, co měli na arty "křivější pazoury" je budou mít pořád ale stále u nich platí systém lucky shotu

2) Ti, co s artynami umí a adaptovali se, hrajou stále a mnohdy i díky MM mají větší vliv a dělají větší paseku

3) Hráči, co si odvykli na artyny si na ně musí znovu zvykat.

4) Ti, co se odnaučili počítat s artynami a přestali se krýt, zjišťují, že udělali chybu a učí se to znova

5) Ti, co se neodnaučili se krýt, jsou relativně v pohodě a počítají s artynami dále

6) Ti, co se nikdy nenaučili krýt ani předtím a ani teď a nechtějí se to naučit, nebo to ignorují, začnou brzo strašně nadávat

 

A to nepočítám že u artyn do 7. tieru má v 0.8.9 přijít od WG inzerovaný mírný buff :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že Švejk si tyhle odsudky nezaslouží. Jeslti jsi s ním někdy hrál, a já věřím že jo, tak jistě víš, že to není namyšlená skilla, ale člověk, který o hře přemýšlí. Já jeho názory sdílím, ale nemám koule nebo náladu na to, vypisovat si s WG a snažit se je dostat k nějaké rozumné diskuzi.

Zkus nějaké jeho argumenty vyvrátit. Mě přijdou rozumné.

A mě třeba baví občas něco poslat na podporu :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...