Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nejsem konspirátor,ale dnes sem se jím málem stal,sedl jsem do batchata a jedna krásná hra za druhou viz tři hry asi z 10,no a pak přišla super hra:9 střel,6 hitů(na cca 200 m stál jsem a doměřoval,soupeři byli patton(pas,3xding na vanu stal celne),batchat natoceny bokem(za 0) a poslední frajer s T21 s 200 HP zajizdejici za bunkr,opet bokem(spadl pas ale smykem zajel za bunkr)..tak sem zustal cumet a pan foch mi dvěma výstřely ukončil trápení..prostě WG řeklo že NE! :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3:

 

e96f5fef55c3c6805d3f58bbe7389100.jpg90c842c9a207f9f3f4fdadd6af8ad2ec.jpgaa9dda2f68b6255036ee0910da03ce3d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návrat z dovolený, sedám k PC, jej, ten nezvyk.

 

První bitva KT. Desítky, bažina. Pecka, 2:15.

Druhá bitva kupuji JgTiger a za volný pásy. Devítky, 1:15 - 1. rána motor, 2. munice, 3. dorážková motor - oheň

Třetí bitva JgTiger desítky - 1. motor, 2. konečná 7:15

Čtvrtá bitva JgTiger bažina - 1. rána motor, mezitím jsem ocinkal věž M103 (když jsem ji řídil, byl to papír...) přičemž ona penetrovala každou ranou, 4:15 

 

Dnešní stav 0:4, chuť na uninstall... ono to tak brzy dopadne, nebude čas a když, tak ... ta hra je ******. Občas fakt zábavná ******...dnešní večer kraluje. Debilita v kombinaci s JgTigerem, první dojmy? Na šroťák s ním, jeden velkej pojízdnej weakspot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

Jgtygr je vynikají a zábavnej stroj, s nejlepším kanónem nemá konkurenci. Ani objekt 704 na něj nemá. Holt spodek se musí u JT schovávat a taky je nutné vozit autohasičák. S hořením jsem u JT problém neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcerejsek byl ve znameni pro*raneho zacatku a famozniho konce v cete, tak jako obvykle, jsem chtel udelat nasobky na nekterych tancich, ale po 6 prohrach s Obj.268 jsem to vzdal a logl se do hry, az na klanovky, kde po viteznem udrzeni se na mape :-) jsme rozjeli smrtici cetu, hral jsem prevazne za E100, Obj268, T32 a vysledek WN6/7 2388, 74% W/L, v posledni bitve jsem si dal s Obj.268 skoro 8000 dmg a top gunu, takze vcerejsek nakonec spokojenost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijit jste mohli max na to, ze mate levy ruce. JT je super :)

Promiň, ale levý ruce? Jak ovlivním inkasované kritičáky? Jasně, víc hledat hulldown. Jak ovlivním skóre 2:15? No, nevím. Mám stock dělo, takže to ještě není taková hitparáda, určitě není zlej, hodně jsem četl, proto jsem ho koupil, každopádně včerejší večer nemohl být horší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera odpoledne sem byl jak Alenka v říši divů. Jedna výhra za druhou a i kdybych se jenom díval, tak stejně vyhrajem win 11/13. Potom sem hru přerušil a byl manželkou odejit dělat něco užitečnýho (spoluklohnit večeři).

Říkám si, večer dojedu 15 winů na premii, ale měl sem tušení že po odpoledním hracím orgasmu to bude asi big problém.

WG nezklamalo a nasadilo těžký kalibr ve formě rajčat ze všech nejčervenější. Po hodině hraní stav win 2/12 a ty dvě hry co mě chyběly sem prostě nemohl uhrát. Hra taky lagovala jako prase z EU2 mně to dokonce vykoplo a to bylo asi velký štěstí, protože jsem přerušil tuto marnou serii a po nalogování na EU1 sem dal dva winy a rychle hru vypnul, bo sem byl vzteky bez sebe a tlak měl asi 200. :facepalmic:

Nicméně 250 k stříbrnejch je doma, 50 k stříbrnejch za 10 winů s HT je taky doma a ventilace za 60 killů je taky doma, ale ty nervy jak u toho trpí.

Dneska to moc zapínat nebudu a půjdu se nervovat na jinou lahůtku a to WT, to je taky silnej kalibr na moje nervy. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JTygr je pomaly stroj nevhodny pro agresivni hrani, tudiz pro hrace vyznavajici agresivni herni styl naprosto nezabavny. S Obj704 se opravdu neda srovnavat, protoze Obj je mobilni, nakladajici a zepredu bez poskozeni modulu (vyjma pandulaku, ti dostavaj na frak). V pripade JT je nutno vozit hasicaky oba (a taky dve opravy, jednu na pasy a motor, druhou na motor - jenze ouha, tech fochu na consumably je malo), v pripade Obj si muzu vozit zradlo nebo omezovac a nezahorim, pokud se nenecham oretardit nejakym LT.

 

Tydle kemp stroje jsou na celkove ovlivneni bitek na solo randomu zcela nevhodne, protoze narozdil treba od Obj potrebuji nekoho, kdo udela navnadu, aby si panacek z JT mohl milostive vystrelit, kdezdo pan v Obj si naspotuje, nalozi a otevre.... V pripade platoonu dvou je to nadherna otviracka na dve faze, v pripade platoonu tri pak soutez "kdo komu uzere driv damage" a problemy v bitce se redukuji na to, ze neni do ceho strilet :-)

Tak tady musím hodně nesouhlasit. Včem je Object agresivnější? JT se otáčí rychleji, díky bufu jede stabilně 30km a v klidu se drží většiny heavy v týmu. Ve městě je daleko hbytější než Object. Navíc díky vysoko usazenému kanonu si čato najde pozici jako tanky kdy má krásnou palebnou pozici. O tom se Objectu může jen zdát. Object i JT jsou oba vynikajíci TD. Je jedno jestli jede četa JT nebo Objectů. Vždy se jedná o smrtící četu.

Žádné TD se nehodí pro agresivní styl hraní(Foch 155 nepočítám). To si hráč může dovolit jen v případě super losu, absenci většího počtu artyn a detailnímu přehledu enemáků. Rozhodně nejde Object použít na styl hry ...."sám si spotne sám si killne"....sorry, ale tohle je utupie...to jde udělat tak ve 20% hrách a jen za předpokladu drtivé palebné převahy v případě spotnutí... V případě, když jde vše hráčům do karet tak si vykillují enemáky v četě sami s jakoukoliv technkou...od T18 do JgPzE100....zas tak bych Object nedémonizoval.....JT si ho opravdu vyndá kdy chce...stejně jako Object vyndá v poho JT....

S objectem jsem dal 910 her a moc krásně se mi sním hrálo a dařilo. Ale v garáži mám JT...právě kvůli publiku a z důvodu, že mě baví víc jak Object. To dělo je neskutečně zábavné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scouti nechcípají v prvních minutách, TD podporujou útok, moji červenáčci v heavynách hrají jak fialky, enemácký fialky chcípaj v prvních minutách, nebo kempí až do konce bitvy a pak už nestihnou nic udělat. A já si vesele lamím páč to za mě vyhrávají týmy. ;-)

Tohle není sen ale zážitky ze včerejšího hraní. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice sme nějaký winy uhrály, ale když je člověk stabilně dole v lose a ve výsledcích uplně nahoře, zatímco Topka okupují spodní příčky, tak je fakt něco blbě. Se Švejkem sme na bažině bránili bázi, on se 4% spotoval pod zámkem a já s Dickerem stál u větrníku a snajpil, zatímco naši spojenci jeden po druhým najížděli pod laufy enemáků. Vyndal si mě nějakej lehkej holomek, co se mi objevil za zadkem (všim sem si ho až potom co vystřelil a mám takovej blbej pocit, že se dřív nespotl).

 

Občas se vyhráli, občas prohráli, občas sem zalamil, občas zaperlil (aktuálně lamím s KV-1S, zatímco s KV-2 mi to jde skvěle)... klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , včera tak nějak normál, bitvy jsem nějaké  vyhrál i prohrál, jednou zaexceloval, abych příště byl za lamíka.- taková ta klasika. Jediné co stojí snad za pozornost byla Malinovka v bitvě sedmiček, kdy jsem dostal od velmi slabého hráče s ratingem 230  v IS-2 do zadele svého Tigera hned po startu a byl týmem neprodleně zlikvidován, to mě překvapilo.Asi tým věděl, že se nám bitva povede , i přes handicap -1 tank hned po startu....to bylo vcelku v poklidu a dvojka já a sedmičkové AMX jsme si dali po 4 killech a de facto téměř sami rozhodli bitvu, musím ho ano poláka pochválit, výborně jsme se doplňovali.

A pak že jsou pšonci na houby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se dařilo, Win 70%, takže spokojenost, jen se pořád nějak nemůžeme zkamarádit s ARL44. Za zmínku stojí parádní výkon naší arty Su-8 na Prochorovce. Přitom podle barviček by člověk řekl nic moc hráč, ale co jsme mu nasvítili, to sejmul, poctivě hlásil, kdy nabíjí a na co míří. A ve finále  nám nakonec vyhrál bitvu, když zůstal sám proti E25 a dal jí čelně v TD modu, páč borec v E25 to hrubě podcenil. V garáži jsem mu potom ještě poslal gratulaci k povedené bitvě a poděkování. Potkat takového spoluhráče na své straně je paráda :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem točil JPII a Hellcata.9xwin,2xlost a 1xdraw.V jedné bitvě jsme vyhráli 15:0.V jiný bitvě jsme udělali četu opic(HUGO),kdy jsem byl přesvědčen,že jasně prohrajeme.Hraji furt stejně a jediný rozdíl od předešlých mizerných dní je ten,že jsem nehrál v četě.Je smutný,že aby člověk udělal dobrý výsledek nesmí hrát s lidmi,které má rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se chtěl jenom pochlubit ,že i arty může jezdit na hraně a to doslova  :tongue: vůbec nevím jak se to mohlo podařit asi jsem jel moooooc rychle  :ninja:

Jo, občas se povede v zatáčce, když najedeš na kopeček. Jednou jsem borcovi shodil pás zrovna v této póze. No, jeho mrtvola stále byla na jednom páse.

 

Včera dobrý, vytáhl jsem JgTigera, naštval se, vypl jsem to. Odpoledne jsem koupil PScard a koupil 2,5k goldů. E-25 se leskne v garáži a je to bomba stroj. A večer jsme si s vopičákama vybrali nějaký blechy, paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale levý ruce? Jak ovlivním inkasované kritičáky? Jasně, víc hledat hulldown. Jak ovlivním skóre 2:15? No, nevím. Mám stock dělo, takže to ještě není taková hitparáda, určitě není zlej, hodně jsem četl, proto jsem ho koupil, každopádně včerejší večer nemohl být horší...

 

Se stock delem je to naprd no, ale s topkou se da zachranit lecos. Clovek musi mit odhad kdy muze vyjet a hrat agresivne a kdy kempit.

germany-jagdtiger.png
Jagdtiger 536 bitev  53% class-ace.png
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...