Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vypadá to, jako by ti běželo turbodmychadlo jen na pravé straně, takže JgP se nakonec nevznesl a nestihl odletět na jinou pozici :confused:  :smile:

 

Včera jsem si zas zahrál po deseti dnech...První hru jsem neviděl, moje špatně slepené módy. Zaplaťpánbu...1:14. Další dvě hry 2x první a jednou druhej z poražených. A při tom teda výsledky nic moc. Vzhledem k pauze jsem radši bránil, tak jsem střílel do toho, co přijelo k bázi :biggrin: S uspokojením jsem zkonstatoval, že z map se občas stává závodní okruh a akčnost hry se zvýšila téměř na úroveň TV seriálu z USA, akorát mě chybí nějakej agent FBI. Někdy už to nestačím ani vypnout Esc a jsem v garáži. Naproti tomu jsem snad za celou historii hraní nebyl schopen udělat násobek na SU85. Udělal jsem ho samozřejmě když jsem byl předposlední v tabulce s dmg cca 350, za které jsem byl nakonec rád. Plesnivina z hlíny, kterou pořád žeru už mě pomalu začíná chutnat, a to jsem radši nezkoušel VK36, všeho moc škodí. Ale velké pozitivum...hra nelagovala(EU1), Zvedákův balík, ze kterýho jsem měl obavy je parádní a oproti minule fungoval bez úbytku fps. Asi proto, že jsem konečně vztekle smazal komplet adresář 0.8.8, což jsem (já noob) před tím nedělal. Takže díky Zvedáku a čest tvé charitativní činnosti pro zdejší komunitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, jako by ti běželo turbodmychadlo jen na pravé straně, takže JgP se nakonec nevznesl a nestihl odletět na jinou pozici :confused:  :smile:

 

Včera jsem si zas zahrál po deseti dnech...První hru jsem neviděl, moje špatně slepené módy. Zaplaťpánbu...1:14. Další dvě hry 2x první a jednou druhej z poražených. A při tom teda výsledky nic moc. Vzhledem pauze jsem radši bránil, tak jsem střílel do toho, co přijelo 

:-) to jsou ty díly z číny ....  kdyby to vyráběli pořád v německu, určitě by se to neporouchalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A titul zasranec dne vyhrává.....po tom co sem odstrelil jeho kolegu s T1 v cete me nadsene oddelal..njn,takze pokud jste *****,idiot nebo hbj,muzete se hlasit u velitele tohohle super klanu..

a097958049a6b70cc978bddcce1cfc26.jpg

 

a o kom mluvíš??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dopoledne paráda, odpoledne paráda, večer .. to začlo. Bylo to 5:1 (W:L), skončil jsem na 3:1 a to ještě díky rotám (10:1)...

 

E3, no, štvalo mě to, samé syčení, cinkalo to, co normálně necinká, hry slabší, dost proher...

E-25 parádní, ač se s ní taky začalo prohrávat. Nejčastěji já, dvě sedmičkoý arty a šestky vs 3 sedmičkový tanky...MM je opravdu kripl.

Nacpal jsem T34 goldama. Že to vyzkouším a pobavím se... a osmičkový losy, takže se nekonalo, normálně se šlo APčkama. Asi čtvrtou bitvu desítky, enemák měl víc devítek a lepší hráče. Proti desítková artina kolega z klanu. Dálnice spodní báze. Tak jsem se rozhodl, že to neodpojím a nechám se jím zabít. No, brzy se objevil scout (a jelikož se není moc kde krýt), tak jsem jednou penetroval a následně při zběsilém (fakt zběsilém) kličkování to přilítlo za 1500... konec pokusů.

 

Ale jo, dnešek dobrý, týdení prémko za 2,5 hoďky hotový, nejvíc dal zabrat Sherman...nemám ho rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si můžu psát jak chci a editory písma jsou od toho aby se používaly. Stačí ti to, nebo ti to mám nějak hlouběji vysvětlit?

 

P.S. Mě i mojí ženě moje péro stačí, ty máš nějaký problém s velikostí?

 

Netřeba, jen mě zajímal důvod, proč zvýrazňuješ tučně celý příspěvek, ale nechme to být.

 

Ad to P.S.: Píše se "mně", když už jsi tedy vedle v threadu o pěti top nesmyslech ve WoT peskoval jiné za pravopis :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Očividně o klanu (a těch dvou hráčích v četě) s tagem TYGR.

 

tak mi to nějak včera blblo, protože ty screeny jsem vůbec neviděl. Teď na to čumím jako puk....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkdy se tu neporovnávají virtuální pindíky v podobě EF a WIN6, ale reálné pindíky v podobě pindíků?

 

doba se změnila, virtuální pindík už není to co býval tak ho nahradil pindík reálný  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm koukám, že se nám to zde zvrtlo v nedělní "kdo dál, kdo výš".

Každopádně shrnutí včerejšího dne. Po problémech s tím, že jsem si smazal něco, co jsem smazat neměl a novou instalací, to nebyl tak do deváté hodiny večerní nijak špatný den. WR nad 60%, věčně mezi prvními třemi v dmg. Nicméně bitvy s IS7, která má velký potenciál, mi WG musí kazit tím, že jsem všech osm her prohrál. Výsledky 3:15 nebyly vyjímečné , spíše pravidelné. Ale dá se to očekávat, když proti sobě máte 2x Foch 155, 2JgPzE100, T110E4, MAUS a E100, a vy v týmu máte jen 2x IS7, E100 a T110E5. Žádný desítkový stíhač, který by dával za litr a více. 2x jsme měl FV255b, ale ti vždycky vystřelili jednou a hotovo. V našem týmu více kečupů, žádný modrý. Na druhé straně modráci, fialováci, zelenáči a jedna hořčice. Super hry, dobrá zábava. Hlavně pro soupeře. Asi přestanu desítky hrát úplně, protože je to dost demotivující, když půlka týmu nemá ani páru, jak hrát. 

Jak jsem se zmínil výše, do devíti večera to docela šlo. Za deset her jsem najezdil BDR a poslední bitvu s ním dokonce Acetankera. Za dalších deset her T49 a směle vyrazil na M4. A v tom to začalo. Jelikož jsem měl WR vysoké, tak WG se mi muselo odvděčit týmy tupounů z nejtupějších. Hráči s 17K bitvami a WN 600. Já z 90% na spodku. Na to všechno jedenáct čistých proher v řadě, kdy skóre nebylo lepší než 6:15. Nakonec jsem za více jak tři hodiny hraní převážně právě s M4 udělal 20 killů a spokojeně šel spát. Když s takovými tanky jste věčně i mezi sedmičkami v TOP3 s dmg, je něco špatně. Na poslední 4 killy jsem se neskutečně nadřel a musel jsem si hrát na vyžírku. Pozorně sledovat kolik má soupeř HP a kdo do něj může střílet, abych ten kill nakonec dokonal já. Ale odměna byla sladká. Stejně jako ráno se ženou a bez potomka, kteréž to si vzala babička  :teehee: .

Pomalu a jistě začínám věřit na konspirační teorie. Ale odradit se nenechám  :ninja:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave, ze to je duvod toho malyho smejda sesmahnout.

Pravé ze to je jeden z mala důvodu kdy střílet spojence. Jinak ty dementy nikdo nenauči ze brát do cety tank o 3 tiery niž je zhovadilost vůči týmu. Kdyz je takto parkrat někdo vypne hned na startu tak si to příště snad rozmyslí.

HBJ ty musíš byt vždycky v opozici a ostatní vychovávat ze jo? Někdy je lepší si ty moudra nechat pro sebe a počítat tak do 100 v tvém případe a ono to přejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravé ze to je jeden z mala důvodu kdy střílet spojence. Jinak ty dementy nikdo nenauči ze brát do cety tank o 3 tiery niž je zhovadilost vůči týmu. Kdyz je takto parkrat někdo vypne hned na startu tak si to příště snad rozmyslí.

HBJ ty musíš byt vždycky v opozici a ostatní vychovávat ze jo? Někdy je lepší si ty moudra nechat pro sebe a počítat tak do 100 v tvém případe a ono to přejde...

Jsem rád,že proti střílení o 3 tiery menších blbečků byl v opozici opět jediný,skilem a rozumem neoplývající uživatel.Ti normální to pochopili a napsali i rozumné a pádné důvody proč to dělat.navíc pokud vidíte skill velitele klanu,stačí si udělat obrázek.Jsou prostě lidi,co si svůj neúspěh mindráky a selhávání v reálném životě léčí virtuálně.Já to nechápu.Ani ten debilní thread 5 nej.nesmyslů..dyt je to jen hra a hra má bavit.Nesnáším lidi,co bud machrují nebo jen brečí.Vytahuji se,že náš klan víceméně měsíc drží zhruba 8 území???Že klan platí co se dá???Eventuelně brečím,že jsou X TD OP jak prase???Že mi MM losuje blbé losy???I kdyby,hra je od slová hrát a má bavit,né člověka znechutit a pokud na to nemá či to nedává.Tak si dá na 4 měsíce pauzu jako já.Pokud se nedokáže ovládnou a umí jen brečet a napadat,měl by jít za roh a naliskat si.Eventuelně se nad sebou zamyslet.Viz kanár.I když má někdy své drblé názory či pravdu,vždy se pobavím nad tím co píše a na co nadává,ale má můj respekt za te počet her.Ale pak jsou tady jen lidi,co hrají hov....,melou ho.... a akorát všechny napadají,rádi užívají  tučně zvýrazněný text či si do podpisu dávají bláboly,že vše berou jako urážku.Takoví lidé akorát ku... tohle forum.Ono se dá normálně diskutovat.Debatu začne nováček,dostane odpoved od normalnich uzivatelu,pak se ozve obcas skilla jako Zvedak,Svejk,JeyKey to potroli a jde to.Ale pak se najde pripad,ktery jen prska kope a ma svou pravdu a ostatni si naserte.Proto mi pomalu ale jiste zacina lezt tohle forum krkem.Po nekolika vzestupech a padech sem myslel,ze se to tu vse urovnalo,ale posledni dobou se najde sorta lidi a jejich prisluhovacu,kteri umi znechutit den..Je to forum,ma se tady diskutovat a nazory jinych a zkusenejsich by mely byt prijimany a reseny,ne jen napadany a shazovany..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...