Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Navrhuji pojďme založit tema HBJ a jeho problémy se všim se všemi a tam se s nim můžeme dohadovat. Jinak spory s HBJ spolehlivé zaneradi kazde vlákno kam tento uživatel přispívá . Omlouvám se za OT.

HBJ tobě doporučuji projít si svoji komunikaci a odpovědi ve více vláknech a určitě si vsimnes ze je to porad stejna píseň: já jsem Velký HBJ a já mám pravdu, vsem vam vysvetlim jak se mate chovat a co si myslet a kdo se mnou nesouhlasí tak je....atd. Dej se na politiku doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odlehčím toto hádavé téma jedním úsměvným "příběhem", který mě opravdu pobavil. 

Vezmu si sám mé prasátko JgPzE100 a dostanu do týmu dvojčetu....E100+ loltractor. Bylo to v době, kdy se za tým kill okamžitě dával BAN. Tak se nikdo neměl k tomu ho sundat. Celý tým nadával  posílal na tu četu reporty, ale jak se zbavit toho zmetka a nezmodrat? Polák v IS7 to vymyslel elegantně. Poprosil enemy artynu, jestli nám sundá na "objednávku" toho blba v loltractoru. Enemák souhlasil a naše IS7 nahlásila souřadnice, kde byl zašitý ten prďola....dítě to nebylo, páč moc dobře věděl co se psalo do chatu a ihned se snažil"rychlo kličkovací" jízdou zmizet z nahlašené pozice....snažil se, navíc mapa Himmel není pro arty jednoduchá....a arty minula.

Ovšem jen o pár metrů....byla to desítková artyna, takže se Loltractor splešem vypařil do neznáma rychleji jak cikán s plným tričkem drogerie z Kauflandu.....

Ani nevím kdo vyhrál, páč jsme se všichni i s enemy tlemili jako blázni....a třešnička na konec. Spoluhráč s E100 se naštval a začal nahánět tu naší IS7....několikrát ji trefil, ale ani jednou nepenetroval.... víc už nestačil. Díky spotu enemy medku měla artyna druhý zařez...soustřel T62 s artynou ukončilo zbytečný život i druhému volovi....

Takhle se 28 lidí dlouho společně nenasmálo :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra mě neskutečně štve. Člověk musí odehrát několik uplně trapných bitev aby si pak jednu užil a tím nemyslím výhru 15:2 za 5 minut. Ovšem dnes mě pobavil jeden exot, který mi poslal toto:

 

tiryri (21:52:00) vcera si bol king off tankista a dnes si zas ***** ty si ten co tu zacal robit z tankov kokotoce a ty tvoji klanovy spoluhraci to od teba len odkukali
tiryri (21:52:56) vyzeras ako keby si robretovi ficovi rovno z predkozky vylecel
tiryri (21:53:58) vyzeras ako schizofrenicky dezo co si 1,5 metra vysoky a na kezdeho hadzes len spinu
tiryri (21:54:12) tam mas do huby
tiryri (21:54:54) BIA klan je kokotocarsky klan plny zebrakov bez chrbta

 

Nevím, kde mě potkal protože málokdo ví, že měřím 150cm :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....málokdo ví, že měřím 150cm :biggrin:

...s podpatkama nebo bez? :devil: :devil: :devil:

 

Ať nejsem úplně OT, dneska se nic výjimečného nestalo, než že jsem odkroutil trojnásobky, což mi "těsně" dalo 15 win a znechucen s výší...teda z níží nasazování jsem si šel uklidnit nervy do Dead Space 2 :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhoda to rozhodně nemůže být. Měl jsem po dnešku ztriplovanou celou garáž a W/L pouze díky závěrečné rotě 57%. Vezmu tier 2 a dotáhnu to na 60%. Hahahahaha, áááááágggghhhhrrrrr, jedna prohra za druhou a bylo to asi 3/4 losů takových, že čance na výhry byla pod 45%. Zbytek byl třeba i 67% ale stejně prohry!!! Vždy jsem měl nejvíc killů a největší damage i když jsem hrál proti tieru 3. 10 bitev a 10 proher !!! Doprdelepřímohleď!!!! Že já ocas blbý nezůstal u těch 57% !!! Tak mám teď 53% a dobře mi tak!!! Tahle hra je zmanipulovaná tak, jak politika v ČR a jen naprostý idealista to nechce vidět !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

attachicon.gifshot_001.jpgopět TOP killer co jezdí s IX tierem.. :teehee: no a hádejte jakou oporu s jeho ST-1 poskytl týmu..???  0  :down:

Ale nedej buh aby si nechal poradit kam jet nebo se postavit.

 

 

Tohle je ještě v klidu. Teď si vem, že si 3 tihle úchylové vezmou E100, udělají četu a jsou jediní v topu. Proti nim tam WG prdne četu fialek.

 

Přijde mi to, že E100 je tank, který nějak láká tyhle ty lamičky, co to neumí. Asi proto, že je velkej a silnej (papírově).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem si novou hračku na odreagování se a to M8A1. Konečně něco, co jede rychle, slušně střílí a dokonce i trefuje. O víkendu jsem zas po čase vytáhnul M36, zahrál několik her a zjistil, že není důvod ho dávat z garáže. Večer velmi dobrá BAGO četa s devítkama, tak za víkend dávám  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že v sobotu sem konečně dosáhl na win 54%. Bohužel se asi ve WG rozsvítila červená žárovička, že je třeba průměrovat na 50% a v neděli mi po obědě servírovalo takový dementy (rozuměj spoluhráče), že to bylo peklo. Staty šly do kopru a když už sem se bál o výsledek i v bitvě s T14 (viz. sekce pochlubte se s výsledky), kdy sem Na Perlové řece bránil most ještě s jedním chrchlem a poškodil 10 enemáků a 6 zabil než mně sejmulo jejich poslední KV-1 a pak se ještě bál o výsledek, aby to naši 3 spoluhráči nepokakali, tak sem to raději vypnul. Večer sem to alespoň trochu zkorigoval, ale i tak už sem opět na 53,99% :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že po 13 hrách s IS7 jsem konečně vyhrál. Jinak jsem na 15 vítězných bitev musel včera odjezdit bitev 40. Já se jen ptám, co jsem komu udělal? Nejlepší )nejhorší) hra byla s M103 na Erlenbergu. Borec s T110E4, který měl za sebou FV255b a druhou E4, nadával mě a kolegovi s IS8 že jsme ********* campeři na hradě a on nemůže v klidu projet přes most. Potom, co jsem mu napsal, že to jako mám se svou devítkou přijet k němu a bojovat, tak mi napsal, že M103 je dobrý tank, ale já stojím za lejno. Souhlasím s tím, že M103 je dobrý tank, ale ten zbytek už byl mimo mísu. Jak se můžu postavit třem tankům, přičemž každý mi sebere minimálně půlku života a to ještě přes otevřené prostranství??? Idiotství a egomaniactví v téhle hře nezná mezí. Myslel jsem si, že na šestkách a osmičkách jezdí hodně blbů, ale s desítkami jich jezdí ještě více. Lemming na jednu stranu není nijak neobvyklý. Nicméně je to vždycky na mé straně, soupeři se hezky rozprostřou a když někam najedu, abych aspoň malinko pokryl i jinou stranu, tak jsem během chvilky v garáži. 

Každopádně je i nadále třeba pokoušet osud, tak si půjdu zkusit, jestli náhodou idioti nejsou někde jinde než ve WoT. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sobota byla odpoledne ve znamení sleziny, fajn kolínko, pivčo , k tomu pohoda s lidma. V neděli jsme se věnoval více hře, šlo to, s kolegou jsme proháněli T18 a byla legrace. Opět jsem vytáhnul devítky  Focha i Jagtigera, aspoň na násobek, možná se rozhoupu ty desítky vyexpit. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera pohoda, hrál jsem si s novou hračkou v garáži T40 a i s posádkou na 80% je to slušné vozítko. Navíc většina bitev zábavných, za jediný večer bylo vidět pokusů o týmovou hru od spoluhráčů i protihráčů víc, než vidím na tieru 8-10 za týden. Jako bonus potom Win přes 60%, takže co víc si od hry přát :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Faktem je, že s T40 jsem taky zažil nejvíc pokusů o týmovou hru. Ono možná to je tím, že když vidí, že máš na kontě 4-6 kousků, tak začnou rádi komunikovat a poslouchat  :biggrin:

 

Jinak já mám už tři dny cca 75% win, vůbec si nestěžuju, půlku bitev si skoro vyhraju sám, E-25 je borec co umí a i s dalšími stroji to celkem vycházelo. Kéž to chvíli vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...