Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pokud se dobře pamatuji, tak jsme se potkali v Karélii, vy s šestkama a já měl T29 Ten třetí byl na R, ale jméno už taky nevím. Hru jsme vyhráli, byť pravda, byl jsi jako jeden z prvních mimo. Nakonec ještě artyna jako poslední tank vystřelila i svejka. Ale hru jsme vyhráli, takže aspoň jedno pozitivum. 

No tak tuhle hru si pamatuju. Vyvezu KV1S a dám si blbých 1100dmg. O té artyně jsem věděl, páč smahla tank vedle mě....jedu si pro ní....full 810hp. A když jsem od ní cca 50m tak vylítne homokoule a dá mě na ránu. A vidět byl až když začal zdrhat...nerozsvítil se ani po výstřelu. Neskutečný. Navíc se jen ukázalo, jaký MM mají artyny....6 arty vs 6 heavy....super.

Ale hráči už to pomalu začínájí hápat a vracet se k artynám....toho se bojím. Pro zajímavost, tan hráč měl 47%....klik a má kill.....hmm skiller.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem za celou dobu co to hraji udělal včera první unistal (už jsem to psal výše) .... nevydržel jsem to ....

před týdnem jsem potkal EvilJoe a zahrál tužku z IX, včera jsem ho potkal 2x a myslel jsem že to byla náhoda ... ne nebyla, nevím kdo to hraje, jestli se tam střídají na tom účtu, ale aby top tier byl k.o. během 1min tak už se nedivím, že má tolik her nahráno ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem potkal hráče s nickem EvilJoe. Má odjeto 58 tisíc bitev, účet založen 13. dubna 2011.

 

Denní hlášení:  Já ho potkal dnes - EvilJoe - odehráno 97 395 bitev - při přepočtu v průměru 4 min na bitvu - 6 493 hodin života - cca 270 dnů čistého hraní - tak to musí být už závislost :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl opět nucen psát na podporu. Dnes z 5 her 4 losty, ale proč? Lagy, lagy a zas lagy. Zkusil jsem i 2 server. Žádná změna. Od patche se mi i často stává, že to zamrzne úplně. To se mi nikdy za 3 roky nestalo. začátek první hry je vždy ultra humus.....než se vše sroná mám tam 999. Po ca 10s mohu jet.

Obecně už mám tyto problémy několik měsíců a má hra tím neskutečně trpí. Netrefuju i o 10m tanky, protože si myslím, že jim mířim na motor....ale tank už je dávno jinde. Tak nějak sem si zvyknul. Ale po patchy 8.8 už o nejde. Jsou dny jako dneska, že jsem hru musel vypnout. Připojením to přitom není.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukal jsem na jeho staty a na 99,9%% bych rekl, ze tento polak bude malej klucina, ktery hru hraje stylem, ze je rad za kazdy tank co ma v garazi a nema ani potuchu jak se ma hrat, ale nemel bych mu to za zle, proste nekdy ti MM nadeli tyhle rajcatka a neudelas nic.

Dobre.Ale ako je mozne,ze sa prekempil az k T-54.Mal zostat zamrznuty niekde na Tier 4-5.Maximalne.Ved to je neskutocne mnozstvo bitiek na tie expy bez dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7/20 se su-122-54 .... já tu hru tak nesnáším,ono si to dělá co chce,prostě od včera mi to dalo ban, že si nezahraji a opravdu.... všechny hry dle xwm po 40% na win...dobře to se dá nějak hrát,ale když to je za 2 min vždy stejné 0:5 a X tanky jsou tuhé,tak mi to připadá jak ve zlém snu....komu co jsem tak provedl?

Myslel jsem ,že to nějak překousnu,ale ono se to nedá.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wotko nějako ztratilo grády... ty hry jsou příšerný a nudný... teda poslední s KT byla fajn, na Ensku (TOP!!!) jsem nastřílel 4,3k dmg a v koncovce proti KV-2 (popelnice), VK.3601H a Caernavon jsem držel asi 40s se 600HP, nejdřív mi poškodili dělo, pak mi dala KV-2, nechala mi 120hp, pak periskop, dělo, periskopy, dělo...naši je ale už mezitím dodrbali. 1 kill scházel na válečníka...

 

Budu zas muset skládat čety 3x T29. To je sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední měsíc si na mne WG "zasedlo", mohu se snažit sebevíc, přesto mi win pořád klesá. Už jsem z toho značně frustrován............ :sad:  

V klidu, prostě blbá serie. Já si pořídil nové hračky (M8A1, Stugg) a nestačím se divit. A také dobré čety v posledních dnech. Před 3 týdny jsem to chtěl odinstalovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem to s*al, pak se povedla bitva s E-75, kde sem i přes počátečního bulhara nastřílel kolem 5k a po vyhroceném závěru proti plné ST-1 a 75% KV-4 podporované AMX a artynou se nám povedlo vyhrát, i díky dobré práci naší IS-3, která dokázala dvě minuty oba výše zmíněné HT enemáky držet, zatímco já sem řešil dvě medka, které jinak hrozily že mě při souboji s hevynama ustřílí do boku. Po jejich zhasnutí jsme pak s další vrátivší se E-75 zlikvidovali ty dvě hevyny a jeli si capnou. Uprosil sem ISko, aby hlídalo bázi, a s E-75 jsme dohlodli enemáskou 100% IS-3, která nesmyslně kempila, poté sem si smáznul artynu a naše E-75 dorazila ELC které na mě hrdinně vyjelo. Výsledek stál za to, získal sem Elitu a už mi zbývá poslendí procento na 2. skill :)

 

Pak sem dvakrát po sobě blbě chcípl a tak sem šel provětrat Dragona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu, prostě blbá serie. Já si pořídil nové hračky (M8A1, Stugg) a nestačím se divit. A také dobré čety v posledních dnech. Před 3 týdny jsem to chtěl odinstalovat. 

Já si v čirém zoufalství zpětně koupil KV1S, jenže ač je to jednoznačně OP stroj, tak sám to stejně většinou nevyhraješ. Jezdím se švárou, kterej se rozhodl vyexpit Focha a to jeho TD ARL stojí slušně za prd. Navíc, zcela pravidelně má 10 lidí max 200 dmg.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si v čirém zoufalství zpětně koupil KV1S, jenže ač je to jednoznačně OP stroj, tak sám to stejně většinou nevyhraješ. Jezdím se švárou, kterej se rozhodl vyexpit Focha a to jeho TD ARL stojí slušně za prd. Navíc, zcela pravidelně má 10 lidí max 200 dmg.....

 

Vzdyt ses v HUGO tak mi nepovidej, ze tam neslozis poradnou cetu, se kterou to budes louskat jedna basen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si v čirém zoufalství zpětně koupil KV1S, jenže ač je to jednoznačně OP stroj, tak sám to stejně většinou nevyhraješ. Jezdím se švárou, kterej se rozhodl vyexpit Focha a to jeho TD ARL stojí slušně za prd. Navíc, zcela pravidelně má 10 lidí max 200 dmg.....

 

Jasně, já včera v přístavu, Stugg. Naše KV-1 mělo 7 killů, já 4 killy, po jednom někdo v týmu, jeden enemák se utopil. V podstatě jsme hráli u nás 4 tanky. Jak jsme jeli četu, pokud se to opravdu nepodělalo, byli jsme většinou nahoře, přestože v lose jsme byly pod středem. Smutné, ale pravidelné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt ses v HUGO tak mi nepovidej, ze tam neslozis poradnou cetu, se kterou to budes louskat jedna basen :-)

To je složitá situace, bohužel jsem do této hry šváru navezl, takže se mu musím věnovat a nemohu hrát tolik s klanem. Hraji většinou až večerní CW, když je místo......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl opět nucen psát na podporu. Dnes z 5 her 4 losty, ale proč? Lagy, lagy a zas lagy. Zkusil jsem i 2 server. Žádná změna. Od patche se mi i často stává, že to zamrzne úplně. To se mi nikdy za 3 roky nestalo. začátek první hry je vždy ultra humus.....než se vše sroná mám tam 999. Po ca 10s mohu jet.

Obecně už mám tyto problémy několik měsíců a má hra tím neskutečně trpí. Netrefuju i o 10m tanky, protože si myslím, že jim mířim na motor....ale tank už je dávno jinde. Tak nějak sem si zvyknul. Ale po patchy 8.8 už o nejde. Jsou dny jako dneska, že jsem hru musel vypnout. Připojením to přitom není.....

Švejku máš tam nějaký módy? Mě to po tomhle patchi taky zlobilo, zvlášť na začátku bitev ale po instalaci poslední aktualizace Crabtrovo balíčku už je to v poho.. velký lagy kdy mě to i vykoplo ze hry (to dělá server) jsem měl jen 2x za cca 200 her..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že začínám ztrácet nervy. Dneska jsem to už musel vypnout, protože co mě se děje, tomu se smějí i spoluhráči v četě. Zajedu s artynou pěkně do koutku, předemnou čtyři naše tanky a prosviští kolem nich stuart. Ještě že jsem to čekal, tak jsem si ho vyndal sám. Jedeme s těžáky, já jsem uprostřed. Bác a mám o půlku Hp méně, protože přiletí pozdrav od artyny. A ejhle až potom se rozblikne žárovka. Kolegové projedou v klidu dále. Když už si počkám až si nepřítel vystřelí na kolegy, vyjedu a chci si vystřelit, bum, zničehož nic se tam objeví tank, který tam ještě vteřinu předtím nebyl. Já samozřejmě dingnu, ale mě prorvou do místa, kde to normálně odráží. A takto mohu pokračovat dále. 

Pořídil jsem si IS7. Neskutečná bilance WR. Celých 19%!!! Je tohle normální? Prohrál jsem s ní 13 her v řadě. Potom jednu vyhrál a zase dalších 5 prohrál a takto pořád dokola. Mám schovaný spodek, ale z nějakého důvodu se objeví tank z boku a nikdo si ho nevšímá. Hádejte po kom začne ten tank střílet? Povětšinou je to nějaký úžasný zásobník. 

Držím si ještě WR a WN jen tím, že jezdím pětky a tam si většinou zastřílím. Byť povětšinou proti sedmičkám. Ale zkušenosti využiju ve svůj prospěch, takže se dostanu do míst, kde mě rajčata nečekají. Aspoň malá útěcha. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že začínám ztrácet nervy. Dneska jsem to už musel vypnout, protože co mě se děje, tomu se smějí i spoluhráči v četě. Zajedu s artynou pěkně do koutku, předemnou čtyři naše tanky a prosviští kolem nich stuart. Ještě že jsem to čekal, tak jsem si ho vyndal sám. Jedeme s těžáky, já jsem uprostřed. Bác a mám o půlku Hp méně, protože přiletí pozdrav od artyny. A ejhle až potom se rozblikne žárovka. Kolegové projedou v klidu dále. Když už si počkám až si nepřítel vystřelí na kolegy, vyjedu a chci si vystřelit, bum, zničehož nic se tam objeví tank, který tam ještě vteřinu předtím nebyl. Já samozřejmě dingnu, ale mě prorvou do místa, kde to normálně odráží. A takto mohu pokračovat dále. 

Pořídil jsem si IS7. Neskutečná bilance WR. Celých 19%!!! Je tohle normální? Prohrál jsem s ní 13 her v řadě. Potom jednu vyhrál a zase dalších 5 prohrál a takto pořád dokola. Mám schovaný spodek, ale z nějakého důvodu se objeví tank z boku a nikdo si ho nevšímá. Hádejte po kom začne ten tank střílet? Povětšinou je to nějaký úžasný zásobník. 

Držím si ještě WR a WN jen tím, že jezdím pětky a tam si většinou zastřílím. Byť povětšinou proti sedmičkám. Ale zkušenosti využiju ve svůj prospěch, takže se dostanu do míst, kde mě rajčata nečekají. Aspoň malá útěcha. 

Nervy neztrácím, ale děje se mě něco podobnýho s obj. 268, po 10 bitvách 2 výhry ..., ono se to srovná ... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mládenci, až potkáte debílka jménem sando84 (klan noobů ZIPPO) nebo AwesomePlantCz, držte se od nich dál, oba stojej herně za bačkoru a akorát trollí a provokujou. O jejich herní kvalitě svědčí že sem je na closecombat s DMaxem málem oba ustřílel (měli KV-1). Hovňousové přijeli a začali nás vytlačovat z pozic a pak se divili že je fakujem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...