Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tjn, WG ma paku na vsechno, i na pedotankery :D

Neřeší pedotankery ale prostě jen hráče s vysokým W/L. O tom nepochybujte!!! Losy jsou naprd a když už mám los s šancí třeba 75%, tak to stejně projedem uplně hladce a pak koukám jako blázen, že ti nejlepší v týmu nenastříleli ani prd a kdejaký červený troubelín u enemáků má co rána, to plné HP dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřeší pedotankery ale prostě jen hráče s vysokým W/L. O tom nepochybujte!!! Losy jsou naprd a když už mám los s šancí třeba 75%, tak to stejně projedem uplně hladce a pak koukám jako blázen, že ti nejlepší v týmu nenastříleli ani prd a kdejaký červený troubelín u enemáků má co rána, to plné HP dolů.

 

Jj nenastřílej protože většina (záhadně) neprojde nebo se (záhadně) netrefují ......WoT stopro ovlyvňuje hru , o tom jsem po posledním měsíci přesvědčen.

A proto mu už nedám ani háka  :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj nenastřílej protože většina (záhadně) neprojde nebo se (záhadně) netrefují ......WoT stopro ovlyvňuje hru , o tom jsem po posledním měsíci přesvědčen.

A proto mu už nedám ani háka  :tongue:

Moje řeč!!! To, co se mi děje od posledního pače je neskutečné!!! Na tieru 2 abych nedal šanci 75% a to prosím ani jednou za celý den, tak to je trošku silné kafe. Schaválně si to zkuste. Tank na tieru 2 je za pár šupů a posádku tam přeškolíte z něčeho také skoro za pusu. T18 anebo Cruiser jsou špica tanky na tomto tieru. Pak dejte zprávu, jaký W/L se vám podařilo udělat. Ani s četou se to nedá !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, proto jsem po více jak 16000 hrách tuhle blbost odinstaloval a už nikdy to nechci v mým PC vidět. Do prázdnin se to dalo, ale pak už ne. Nejhorší, když už člověk přijde na to jak ta hra funguje a pochopí, že jediný co hráč ovlivní je směr jízdy a kdy a na koho vystřelí. Vše ostatní udělá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem nepoučitelnej a po dnu, kdy vše ve WoT vychází, pln euforie, vezmu desítky a začnu je jezdit sólo.  Ano, s dobrým losem a KV1S dokážu nahradit 70% svého týmu(viz má bitva v chlubárně s 11-ti killama), ale toto bohužel s desítkou opravdu nějako nejde...... :biggrin:  

EDIT: koukám že nemám aktualizovanou tabulku, ale včera win 32%......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj konspirační teorie. Jednou jsi nahoře, podruhé dole. A pořád dokola. Včera bitva T-34-85. Přijedna 100 metrů k Kv1. Šup rána do zadního kolečka. A koukám jak blázen. Pás dole 0 dmg. Ok přeměřím v rychlosti na přední kolečko. Šup opět pád dole o dmg. Tak si říkám, kašlu na to a bez míření pošlu jednu do věže. Šup full dmg a enemák mrtev. A pak se snažte se něco naučit. 

Jinak jsem včera moc neodehrál. Když jsem byl sám, pohyboval jsem se relativně dobře co se týče WR. Pak jsme šli do čety. Vzali jsme čtyřky a byly jsme jediné dvě v bitvě. Hm asi náhoda. Prohra 2:15. Tak jsme vzali šestky. Dva Hellcaty. Na každé straně tři šestky, zbytek 7 a 8. Prohra 3:15. Po bitvě s 8, kdy jsme byly opět dole, jsem hru vypnul a šel koukat na film Full Metal Jacket. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Kanárem že po posledním patchy jsou u mne losy o poznání horší. S KV-1S jsem byl většinou před patchem v topu max. ve středu losu, to bejvala jistota. Po patchy hraju nejčastěji s T8, to samé mlíko 48 dříve často T8 či T9 nyní velmi často 10 tier. Nepamatuju se že by dříve KV-1 mívala los se 7 třídou, nyní úplně běžně.

Na 5 mizernejch dní kdy šudlám win od nějakých 40-50 % potom připadne jeden den, kdy enemáky zabíjím pouze pohledem přes zaměřovač a win vyskočí na 60-70%. Potom se ale opět opakuje hrůza losů, netrefování na pár metrů, kdy střela nesmyslně padne na zem a dingání všeho jako např. včera s mlíkem 48 opakovaně do boku tigra a další lahůdky.  :facepalmic: 

Ta hra mi připomíná hrací automaty, na spoustu proher jedna výhra, aby se člověk uklidnil a vrátil se opět do nesmyslného hraní, bohužel.

Už aby byla konkurence ve WT, třeba to nebude ze začátku nic moc extra a bude to mít svoje mouchy, ale bude to konečně nějaká konkurence a tu potřebuje WG jako prase drbání. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že ten debil střílel HEčkama :ohmy:

 

No ale včera sem to pln optimismu pustil, chvíli to šlo a pak už to bylo všechno v režii WG - za vyrovnanýho stavu enemácká KV-1S s pár HP smahla naší téměř plnou VK36 (munice), kámoš pak scoutující enemácký artyně nechá 1HP (ovšem je pravda že kdybych nevyjel dorazit KV-1 s pár %, kde mě vyhmátla AT-2, tak bychom mohli vyhrát). Pak s DMaxem 3x za 0 do enemácký T-150, tak sem přesunul pozornost na VK36 co jelo s ní - do pásů za 0 (střílel sem na 100m a šlo to uplně na stranu kruhu), potom 2x mimo (zase to lízalo kraje) - vysloveně vyvzdorovanej Win s průměrným DMG 100 :confused:

 

Ještě sem dal trojnásobek s AT-7, nasranej to vypnul a šel zkusit betu BF4.

 

Pak se tu někteří diví, že má člověk podezření na ovlivňování bitvy ze strany WG. Třikrát po sobě minout veku, když naposledy byla 70m daleko... vážně by meli předělat výpočty dráhy střely, současnej systém je příšernej :yucky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som si všimol narastajúci počet hier s predpokladom win nad 60% s výsledkom hladkého lostu. Pár krát som si prešiel výsledkové listiny po týchto hrách a zistil som veľký nepomer medzi nepenetrujúcimi strelami kvalitných hráčov a tých v červených číslach.  Akoby hráč "zabudol" hrať :-D.

 

Ale v 0.8.8 dávam plus za to, že pri týchto hrách dalo satisfakciu za predvedený výkon tým, že aj keď prehráš, získaš viac XP ako top enemy hráč ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ze zvedavosti, koho povazuejs za hrace s vysokym winrate?

Asi každého, kdo má W/L minimálně 60%. Odhaduju to tak, že se rapidně zhorší všechno ve hře včetně losů a pokud je hráč s horší efektivitou, tak je to pro něj velký problém. Hráči s vyšší efektivitou se s tím poperou samozřejmě lépe. Nevěříš-li, tak vem tier 2 a dej si s ním tak 20 bitev. Budeš nemile překvapený, jak málo jsi schopen ovlivnit výsledek i když budeš mít každou bitvu nejlepší výsledky ze všech. A toto opravdu před pačem nebylo. Když uděláš četu, tak se to nijak zvlášť neprojeví a to už je fakt docela divné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som si všimol narastajúci počet hier s predpokladom win nad 60% s výsledkom hladkého lostu. Pár krát som si prešiel výsledkové listiny po týchto hrách a zistil som veľký nepomer medzi nepenetrujúcimi strelami kvalitných hráčov a tých v červených číslach.  Akoby hráč "zabudol" hrať :-D.

A když to tvrdím já, tak jsem za vola. Každý tam máte ty staty po bitvě, tak se tam laskavě koukejte. Zase tolik času to nezabere a budete hned vědět, jak se to losování nemůže nazývati losováním, anébrž se musí nazývati ovlivňováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysoké winraty jsou nahoněné buď trollčetami nebo na CW. Jinak sólo hráčům (na které je hra zaměřena) WG moc nedovolí ani prohrávat ani vyhrávat. Jednak aby hru neopustili a druhak aby dál platili v bláhové naději, že se to zlepší.

to je zase kravina.. kdybys napsal že se to týká tierů 8+ tak možná..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi každého, kdo má W/L minimálně 60%. Odhaduju to tak, že se rapidně zhorší všechno ve hře včetně losů a pokud je hráč s horší efektivitou, tak je to pro něj velký problém. Hráči s vyšší efektivitou se s tím poperou samozřejmě lépe. Nevěříš-li, tak vem tier 2 a dej si s ním tak 20 bitev. Budeš nemile překvapený, jak málo jsi schopen ovlivnit výsledek i když budeš mít každou bitvu nejlepší výsledky ze všech. A toto opravdu před pačem nebylo. Když uděláš četu, tak se to nijak zvlášť neprojeví a to už je fakt docela divné.

Sice to bylo na JejKey, ale já mám v plánu v nejbližší době najezdit s 2 třídou asi 29 bitev. Můžu se na některé věci mrknout, pokud to nebude vyžadovat dodatečnou instalaci či registraci čehokoliv. Bohužel můj celkový win nad 60% není a tak asi nebude vidět nějaká ta herní penalizace. Odjezdím to v T1E6. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár trochu mystifikuje....v sobotu jsme jezdili s kolegou 2 až 4 tier a T18 v četě, či Alecto s T40, či jiné stroje  velmi významě do výsledků zasahují... Já sám jsme ten den měl wn přes 2000 a wr 79 % 69 bitev...., takže neřekl bych že je nějaká konpiračka...., my je hrajeme pro zábavu, oderagování a jsme na těch tierech velmi vlivní....a předpověd výsledků i 90 % win chance nebyla překvapením....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysoké winraty jsou nahoněné buď trollčetami nebo na CW. Jinak sólo hráčům (na které je hra zaměřena) WG moc nedovolí ani prohrávat ani vyhrávat. Jednak aby hru neopustili a druhak aby dál platili v bláhové naději, že se to zlepší.

Asi jsi nikdy nehrál CW, jinak by jsi asi mluvil jinak....to trollování dobrá,ale ani to se nedá stále zvyšovat i s borečkem (2300wn7) na T18 jsme prohráli 10 z 10... jo rota na 8 nebo nižší, tak to beru zvyšovat win (ale více faktorů lidi a hlavně velitel) ,10 rota je jak kdy... 

a říkat, že by jsi zakázal kupovat lidem premiak než se tam dokopou... to je úplná chujovina...důvod? i ty jsi zrovna v té bitvě nic nepředvedl s T34, která umí nakopat někomu zadnici...člověk by měl začít nejdřív u sebe ...

 

před týdnem jsem ,,brečel,, tady, že se SU-122-54 mě WG už nemá rádo ze 150bitev win 60% najednou 30bitev a byl jsem na 50%, chtěl jsem to roztřískat, ale vydržel jsem to jezdil jsem skoro sám (nikdo s tímhle šmejdem něchtěl nic mít) a nejednou jsem měl zase 58% win

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

největší problém II tieru je,že se míchá s III tierem,což dříve nebylo.Po půl roce jsem nedávno vytáhl BT2 a jezdil četu s Kanárem.BT2 byl dříve král bitev a dnes je z něj naprosto průměrný tank.V bitvách trojek nemá šanci.Tam bude zakopán pes.

Bylo. Už když jsem začínal, tak BT-2 jezdila s trojkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo. Už když jsem začínal, tak BT-2 jezdila s trojkami.

Přesně.

Jen většina zapomíná, že dříve snad vůbec nebyla bitva čistě první třídy a tak ve dvojkové bitvě byla i víc jak polovina jedniček. Proto si také hráči chrochtali v BT2 a hlavně PZ 38(H). Losů se třetí třídou díky tomu bylo málo a nebo jen s 1-4 ks v týmu. Dnes je výhodný los pro dvojkový stroj už ten, kde nejsou žádný trojky a samé dvojky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu.Když zavzpomínám,tak jezdila.Ale jezdily jiné trojky jak dnes a taky to nebyla každá bitva.Dnes je zázrak když hraji pouze s dvojkami.Když přidám jak se zmršilo maskování,tak dnes člověk musí sakra přemýšlet jak hrát.Již to není jen stání s maskovačkou v křoví a střílení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár trochu mystifikuje....v sobotu jsme jezdili s kolegou 2 až 4 tier a T18 v četě, či Alecto s T40, či jiné stroje  velmi významě do výsledků zasahují... Já sám jsme ten den měl wn přes 2000 a wr 79 % 69 bitev...., takže neřekl bych že je nějaká konpiračka...., my je hrajeme pro zábavu, oderagování a jsme na těch tierech velmi vlivní....a předpověd výsledků i 90 % win chance nebyla překvapením....

Jde o to, jaká četa hraje. 3 x modrý je jistě na tom lépe, než 2 x zelený a jeden modrý. Já netvrdím, že bitvu neovlivním ale prostě je to málo. Ale před pačem to stačilo. Ten los totiž vypadá tak, že je tam moje četa a pak polovina hráčů s ještě žádnými staty a zbytek má efektivitu od 1 po 200. No, a hrát to sólo, to je totální děs a běs. Včera jsem například dal jen pár bitev s Lowem a T34. W/L jsem měl 80%. Frčí ta soutěž o nejvíc zkušeností a tak jsem vzal AMX50 100, kde mám největší průměr XP na bitvu a dal 10 proher v řadě, čímž mi W/L spadl na 45% a pak jsem 2 hodiny hrál tier 2 abych to dotáhl alespoň na 50%. Nadřený jak hovado, hromada killů a damage v každé bitvě minimálně 2 x a někdy i 3 x vyšší, než kdokoliv jiný. Všechno málo protože za výhrou následovala vždy prohra a furt se to jen houpalo sem a tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi nikdy nehrál CW, jinak by jsi asi mluvil jinak....to trollování dobrá,ale ani to se nedá stále zvyšovat i s borečkem (2300wn7) na T18 jsme prohráli 10 z 10... jo rota na 8 nebo nižší, tak to beru zvyšovat win (ale více faktorů lidi a hlavně velitel) ,10 rota je jak kdy... 

a říkat, že by jsi zakázal kupovat lidem premiak než se tam dokopou... to je úplná chujovina...důvod? i ty jsi zrovna v té bitvě nic nepředvedl s T34, která umí nakopat někomu zadnici...člověk by měl začít nejdřív u sebe ...

 

před týdnem jsem ,,brečel,, tady, že se SU-122-54 mě WG už nemá rádo ze 150bitev win 60% najednou 30bitev a byl jsem na 50%, chtěl jsem to roztřískat, ale vydržel jsem to jezdil jsem skoro sám (nikdo s tímhle šmejdem něchtěl nic mít) a nejednou jsem měl zase 58% win

Mám 30k bitev a za tu dobu už jsou jisté věci, které tím neustálým opakováním dostaneš do podvědomí i kdybys nechtěl. Není nic zvláštního pozorovat, jak se mění vlastnosti tanků, map, losů a vůbec všeho a to nemyslím jen pač od pače ale i z bitvy do bitvy. Prodávat prémiáky lidem, kteří ještě nemají ten tier vyježděný je od WG velká chyba a vůči ostatním hráčům bezohlednost protože jestli někdo hraje uplné prd na tieru 2, tak na tieru 8 zahraje těch prdů asi tak 8 x víc a to je pak těžký problém pro jeho tým. Je to stejné, jako když si frajírek s novým řidičákem koupí nabušeného bavoráka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...