Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Protože, ač je to k nevíře a ve statistikách to nevyčteš, tak i s pene 300 třikrát z pěti dingneš a to si mezi Fochama a podobnou pakáží na tieru 10 nemůžeš dovolit.

No... nesouhlas. Prochází to hezky a ke goldu se uchýlím pouze v nouzi. Samo, nesmíš střílet do věže naúhlovaný E-100 atp... prostě si počkat na střelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě měl ale pravdu :devil: . Hele, já  si myslím, že každý, kdo tohle a podobné a i jiné věci zažil, tak okamžitě, jak někdo vydá jinou hru s tanky, kde nebude loterie, tak tenhle slavný WoT nechá plavat.

 

No každej asi ne. To by ta hra musela bejt 10x lepší abych seknul s wotkem. Začínat někde znova od nuly ? Díky ne......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvláštní ale mě dingá, pokud to naložím goldem prostřelím i naúhlovanou věž E-100. Teď jsem prorval čelně T110E3, což s normální municí nejde.

Jo, s goldem se probije vše, stačí zamířit a vystřelit..umění.

Samo, že čelně probít jde. Do slabších míst... dřív se to tak dělávalo běžně... dnes to bohužel lidi už zapomněli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mě dostalo !!! Vím, že WG je banda intrikánů ale tohle je jejich majstrštyk !!!

 

až bude ve hře možnost skrýt svoje statistiky, tak je neuvidíte ani skrz použití API (patrně interface, na základě kterého pracují veškeré mody)

 

Namísto toho aby se věnovali opravováním 3 roky starých chyb, tak vynakládají nemalé úsilí na to aby nikdo nevěděl, jak na tom je někdo jiný !!! Gratuluju všem STBáckým a KGBáckým managerům z WG!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na tom není nic STBáckýho...prostě jenom chtějí zlepšit hratelnost. Protože když teďka vidím, že jsou lemplové se schopný utopit jenom proto, že jim nějaký pošahaný XVM ukáže, že mají slabší tým. Prostě pokud nebudou "barvičky" tak se bude hrát líp. Ke každýmu spoluhráči i soupeři budeš přistupovat stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na tom není nic STBáckýho...prostě jenom chtějí zlepšit hratelnost. Protože když teďka vidím, že jsou lemplové se schopný utopit jenom proto, že jim nějaký pošahaný XVM ukáže, že mají slabší tým. Prostě pokud nebudou "barvičky" tak se bude hrát líp. Ke každýmu spoluhráči i soupeři budeš přistupovat stejně

Kdy jsi naposledy viděl se někoho po startu bitvy utopit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl pouze příklad. Nebo Ty hraješ úplně stejně proti fialkám jako proti červenáčkům?? Myslím, že ne  :Smile_blinky:

ne, to rozhodně ne. Proti fialkám jsem opatrnější. Takhle alespoň vím, jak hrát a na co dát bacha, dá se toho hodně předvídat. Bez statistik je útrum...upřímně by mě to hodně zabolelo. Opravdu hodně. Bez XVM je skill o 10% menší  :biggrin: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://i43.tinypic.com/wrnqxx.jpg

 

http://i44.tinypic.com/72bvhw.jpg

 

jj, jeden čas v četách to šlo :-D že Zvedáku

Moc hezký screeny. Moc.

 

BigTom - férovější? Jako, že bych se ke všem choval stejně? Všem posílám stejný pozdravy, goldy když musím tak láduju na kohokoli, ne že bych se fialkám věnoval jiným způsobem. Sám vím, že má barvička ostatní dráždí a hraje se mi hůř, ale nevadí mi to. Takže úplně asi nechápu tvou filosofii, zatím  :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle jsem prosím dnes dopadl s JgPII .... sesunul jsme se ze skály a zůstal "viset ve hře" v této nezáviděníhodné pozici... a nemohl se hnout ani o milimetr.... díky tomu mne snadno sundal Centurion na kterého jsem najížděl... a díky tomu i on jako jediný přežil a my jsme prohráli... ale zasmáli jsme se oba...to zase ano... :-)

 

n5kt.jpgiz0t.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plácáte nesmysly! WG potřebuje aby nikdo nevěděl jak na tom je protože rozdíly mezi hráči jsou propastné a spousta jich to hrát nebude právě z toho důvodu, že se budou cítit totálně na dně a bez šancí. Každá hra a onlinovky obzvláště se jen hemží žebříčky a statistikami. WoT dělá pravý opak. Kdo tvrdí, že je to kvůli lepší hratelnosti, tak ten je opravdu velký naivka. Hratelnost 10 rudých + 2 zelní + 3 žlutí versus 10 zelených a 5 modrých bude vždy stejně blbá ať mám XVM a nebo nemám !!! Rozdíl je pouze v tom, že ty rajčátka to nezjistí ale zkušený hráč to pozná během 5-ti minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...