Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Švejku, nechci si hrát na člena prognostického ústavu ale myslím, že myšlenka toho, že artyny prošly nerfem, už je překonaná a artyny jsou pořád hodně vlivné stroje ve správných rukách a lidi se k nim pomalu vrací a zjišťují, že to jde hrát v pohodě za cenu mírně většího snažení, než předtím. Sumarizoval bych to asi takto :

 

1) Ti, co měli na arty "křivější pazoury" je budou mít pořád ale stále u nich platí systém lucky shotu

2) Ti, co s artynami umí a adaptovali se, hrajou stále a mnohdy i díky MM mají větší vliv a dělají větší paseku

3) Hráči, co si odvykli na artyny si na ně musí znovu zvykat.

4) Ti, co se odnaučili počítat s artynami a přestali se krýt, zjišťují, že udělali chybu a učí se to znova

5) Ti, co se neodnaučili se krýt, jsou relativně v pohodě a počítají s artynami dále

6) Ti, co se nikdy nenaučili krýt ani předtím a ani teď a nechtějí se to naučit, nebo to ignorují, začnou brzo strašně nadávat

 

A to nepočítám že u artyn do 7. tieru má v 0.8.9 přijít od WG inzerovaný mírný buff :D

Jenže já od začátku jejich"nerfu" tvrdil že to nerf není. Déle zaměřují, ale jsou přesnější...a hlavně MM....osmička artyna na topu vyndavá 6 ....to já věděl od začátku.

Jen mi vyhovovalo jejich zmizení...byla to paráda. Jen se ukázalo, že jsou ve WOT naprosto zbytečný doplněk.Nikomu tedy nechyběly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já od začátku jejich"nerfu" tvrdil že to nerf není. Déle zaměřují, ale jsou přesnější...a hlavně MM....osmička artyna na topu vyndavá 6 ....to já věděl od začátku.

Jen mi vyhovovalo jejich zmizení...byla to paráda. Jen se ukázalo, že jsou ve WOT naprosto zbytečný doplněk.Nikomu tedy nechyběly...

 

To mi povidej. Ted expim S-51 a pokud jsem na topu, tak kazdy tank jde na ranu, idealne dat dva tanky jednou ranou. Napr. vcera, JagdPz 4 a hned vedle KV1S, oba 100hp%. Tak jsem to poslal goldem mezi ne a oba sli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra nestras mne ohledne US arty, ja si chcu dojit pro M44 - HEAT s 240 pene a 700 dmg na tier6 s celkem slusnou presnosti, jak to mohlo zustat ukryto me pozornosti?! Tak dobry jak Hummel to asi nebude, ale treba s tim pujde hrat i TD style. (samo v cete s vyssim tierem - hrat s timhle proti T5 je bullshit, si vystrelis dvakrat a je konec bitky)

ta presnost na heaty nestaci, mozna na TD style, ale to je pomerne peklo protoze nemas HP.. reload taky nic moc.. 

U me vede na VI tieru jednoznacne frantik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra se dostává do stádia, kdy je pro hráče HT nehratelná. Arty jsou zpět, 3 na bitvu už je opět pravidlem, jen mají větší přesnost a vyšší tiery a k tomu hromada neviditelných, neprůstřelných TD s kanóny z křižníků. Asi se opravdu začnu učit letadla.

 Nebo zkus ty neviditelný TD  :smile:  Nevím, hraju málo, většinou jen o víkendu, přes týden jsem utahanej a maximálně si čtu tady forum. Ale kdybych to bral podle 60 denních statistik a hraju spíš heavy než ostatní, tak mně se celkem daří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

poslední dny byli hodně hektické a to hlavně kvůli tomu že jsem dával do kupy pomalu vznikající klan. Včera jsem odešel z klanu a zítra zakládám můj první klan tak snad bude co nejdéle trvat.

Jinak dlouho jsem nemohl získat ocenění Lovec a ted ho mám za 3 dny hned 2x  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM made in WG podle váhy (HP) je fakt bezva. Protože jsme měli v týmu 2 x Mause, tak nám přidělil 2 x tier 9 a enemáci měli pouze tiery 10. Navíc 2/3 TDéček. Mapa nebyla město, takže Mausové nemali velice kam se schovat a desítková TDéčka čelně neprostřelí ani goldem. Kdežto Maus je měkký a prostřelí ho čelně i Lowe. Tragická bitva! Může mi někdo vysvětlit co je na tom tak těžkého dát do každého týmu jednoho Mause?! Ti programátoři u WG mají fakt v hlavách jenom vodku.... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM made in WG podle váhy (HP) je fakt bezva. Protože jsme měli v týmu 2 x Mause, tak nám přidělil 2 x tier 9 a enemáci měli pouze tiery 10. Navíc 2/3 TDéček. Mapa nebyla město, takže Mausové nemali velice kam se schovat a desítková TDéčka čelně neprostřelí ani goldem. Kdežto Maus je měkký a prostřelí ho čelně i Lowe. Tragická bitva! Může mi někdo vysvětlit co je na tom tak těžkého dát do každého týmu jednoho Mause?! Ti programátoři u WG mají fakt v hlavách jenom vodku.... :mad:

 

Jj byl jsem jedna z těch devítek. Já měl IS8, kolega Veku béčko v základu. Pravda, hrálo se jižní pobřeží, takže pro IS8 zrovna né dobrý terén, protože nesklopí dělo a v tak členitém terénu je to sakra znát. Bitva nedopadla zase až tak tragicky. Byť jsme prohráli, tak se ctí. Bohužel Když mi začne nadávat borec s E100, že používám na své ubohé IS8 goldy, tak to je potom něco špatně. Celkově se rozmohly ve hře urážky a to hlavně na vyšších tierech a je to smutné. Nejvíce urážejí rádoby "ultraskilleři", kteří mají pocit, že používat gold je něco špatného. 

A nejraději mám to, když se na začátku objeví F*** you. Na to odepíšu You too. Včera takhle začala bitva a enemák si musel asi ulevit. Měl T34. Po mé odpovědi psal něco ve smyslu, že potrefená husa se ozve, nicméně potřeboval by pomoci s angličtinou. Dopadlo to tak tak, že borca jsem nakonec poslal do garáže a za celou bitvu vystřelil 3x s 0 dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ti uberskilleři nadávající na goldy, to je zlo. Sám mezi ně patřím. Vezmu Mause, vyhodnotím situaci, zajedu do kryté pozice, vhodně se natočím, proti IS-8, E-75 a Ferda a? ... (teorie - natočení a tlustej pancíř, klika, aby mě čelně dali) projde každá rána, protože to syčí a syčí a ... dělá malé dírečky. A jakej byl Mausík. 

 

Člověk to expí a expí a když to doexpí? Z pevnosti je máslo. (Já Mause nemám, ale je to jen příklad toho, co se děje na publiku a těch lidí mi je líto)

 

Na co nezapomenu je, když jsem s WZ-131 čelně zničil E-100... byl na dorážku, lupl jsem golda, bum a ...kaput. Bylo mi ho sakra líto a následujících pár minut jsem přemýšlel, co to WG s těmi goldy vyvedlo za koninu...je to hnus. Tečka. S Goldy se z Wotka stává COD. Doslova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ti uberskilleři nadávající na goldy, to je zlo. Sám mezi ně patřím. Vezmu Mause, vyhodnotím situaci, zajedu do kryté pozice, vhodně se natočím, proti IS-8, E-75 a Ferda a? ... (teorie - natočení a tlustej pancíř, klika, aby mě čelně dali) projde každá rána, protože to syčí a syčí a ... dělá malé dírečky. A jakej byl Mausík. 

 

Člověk to expí a expí a když to doexpí? Z pevnosti je máslo. (Já Mause nemám, ale je to jen příklad toho, co se děje na publiku a těch lidí mi je líto)

 

Na co nezapomenu je, když jsem s WZ-131 čelně zničil E-100... byl na dorážku, lupl jsem golda, bum a ...kaput. Bylo mi ho sakra líto a následujících pár minut jsem přemýšlel, co to WG s těmi goldy vyvedlo za koninu...je to hnus. Tečka. S Goldy se z Wotka stává COD. Doslova.

me se moznost goldovejch naboju za kredity libi.. ale dal bych je 2-3x drazsi.. at si to proste clovek nemuze dovolit dat defaultne.. at vyrazne pozna kazdej naboj na stavu uctu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale ono bez goldu by bylo trošku více tanků ve hře k ničemu. Ano, strašně nerad je používám, ale co mám dělat? To se mám s IS8 otočit a ujet? Vemte si jen takovou T54. Ta je bez goldů nepoužitelná. AMX 50 100 v bitvě proti IX a X tierům je ten samý případ. A mohl bych pokračovat dále a dále. Ale když už i E100 střílí goldama nebo MAUS, tak už je něco špatně  :tongue: . Nikomu to neberu, když není zbytí, šup tam s nimi. Když nemusím, tak raději normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale ono bez goldu by bylo trošku více tanků ve hře k ničemu. Ano, strašně nerad je používám, ale co mám dělat? To se mám s IS8 otočit a ujet? Vemte si jen takovou T54. Ta je bez goldů nepoužitelná. AMX 50 100 v bitvě proti IX a X tierům je ten samý případ. A mohl bych pokračovat dále a dále. Ale když už i E100 střílí goldama nebo MAUS, tak už je něco špatně  :tongue: . Nikomu to neberu, když není zbytí, šup tam s nimi. Když nemusím, tak raději normální.

Tak u E-100 střílet goldy je snad povinnost, ne?

 

Ono obecně z toho stává povinnost. Zejména na nejvyšších tirech.

Když vytáhnu  IS-7 a potkám nepřítele taky s IS-7, začneme na sebe čelně střílet. Já bez goldů, on goldy. Já jeho budu dingat o 106, on mne penetruje každou ránu. Co udělám příště? Budu brečet do chatu o gold noobech nebo je nabiju taky?

 

Když je premium munice poměrně dostupná, je nutné je používat. Někdy více, někdy méně, ale goldy vozí každý. Kdo tvrdí opak, lže si do kapsy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale ono bez goldu by bylo trošku více tanků ve hře k ničemu. Ano, strašně nerad je používám, ale co mám dělat? To se mám s IS8 otočit a ujet? Vemte si jen takovou T54. Ta je bez goldů nepoužitelná. AMX 50 100 v bitvě proti IX a X tierům je ten samý případ. A mohl bych pokračovat dále a dále. Ale když už i E100 střílí goldama nebo MAUS, tak už je něco špatně  :tongue: . Nikomu to neberu, když není zbytí, šup tam s nimi. Když nemusím, tak raději normální.

no zrovna IS8 a T54 goldy fakt nepotrebuji....pro E-100 je to povinnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je premium munice poměrně dostupná, je nutné je používat. Někdy více, někdy méně, ale goldy vozí každý. Kdo tvrdí opak, lže si do kapsy. 

 

Nevozím je prakticky na ničem, mám je na německejch E-75, E-50 a Dickerovi - a prakticky je nepoužívám, z Tigera II sem je vyhodil.

 

Goldy snížily nutnost znát weakspoty, z některejch tanků udělaly zabijáky a z některejch papíráky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldy používám v souvislosti s tím jak mi padne MM. Když jsem na "svém" tieru, střílím "zásadně" klasikou, ale jinak 5-10 goldů vozím v každém tanku, protože v okamžiku, kdy mě to nasazuje +2 :sick: tiery výše, tak si chci "zakousat" do nepřítele každou ranou a ne tam být od toho, aby si na mě "IS a spol" udělali medaili "Chladnokrevný" :down: .

 

Nejraději bych viděl, aby se MM pohyboval MAXIMÁLNĚ o jeden tier. To se ještě (až na nějaký výjimky) dá. By se goldy mohli zrušit komplet. Protože na to jak jsou propastný rozdíly mezi některými ob dva tiery, to je fakt na palici a proti zdravýmu rozumu...i když jak do hry pronikám, tak postupně chápu, že zdravý rozum v Minsku je krajně nedostatkové zboží :ermm: a hru řídí úplně jiný orgán (zdravím SergeB :biggrin: :biggrin: :devil: ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale ono bez goldu by bylo trošku více tanků ve hře k ničemu. Ano, strašně nerad je používám, ale co mám dělat? To se mám s IS8 otočit a ujet? Vemte si jen takovou T54. Ta je bez goldů nepoužitelná. AMX 50 100 v bitvě proti IX a X tierům je ten samý případ. A mohl bych pokračovat dále a dále. Ale když už i E100 střílí goldama nebo MAUS, tak už je něco špatně  :tongue: . Nikomu to neberu, když není zbytí, šup tam s nimi. Když nemusím, tak raději normální.

Ehm, teď jsem v šoku, doslova. A to spíš z této diskuze, než jen z citovaného příspěvku. To už nikdo neumí hrát?

 

Pokud vím, že tank neprobiju, tak vymyslím něco, jak udělám, abych ho probil. Dostat se blíž a trefit weakspoty, objet, detrack, nechat ho vystřelit a během toho ho objet? ...

T-54 hraju bez goldů s druhým dělem (200 pene) a dá se hrát dobře. Jinou T-54 čelně neprocpu...tak co? detrack a on se krásně natočí bokem... E-100? Je sám? Nechat ho vystřelit a objet ho.

50 100...a co pak Lorraine se stejným dělem o tier výš? To dělo je parádní...na devítky čelně stačí, na desítky už tolik ne, ale stále je výborný. Goldy rozhodně nejsou třeba.

 

Goldy použiju, jen když se fakt nedaří nic z toho, co jsem psal, nebo je to nutný, nemám kam utéct, tak ještě pozlobím, nebo když potřebuju jistě probít, abych zvrátil bitvu...

 

Vážně, všichni potřebují každou ranou probít... sakra, tohle mi nedělá dobře... 

 

Své staty mám vyhnaný bez goldů. Goldy jsou cca 0,5% vystřelený munice když započítávám CW. JDE TO! Koukněte, co vše jsem jel a jedu, stačí trošku myslet. Bez goldů je ta hra MNOHEM zajímavější, říkám, COD si můžu jít zahrát jinam. Fakt to jde...i ta blbá T69 pokud není mezi desítkama jde uhrát bez goldů. Hold ne všechny stroje jsou určený k rozdávání, proto si vybírám stroje, který jsou zábavný a rozdají i bez goldů. Zkuste si zahrát T40, T49,Hellcata,T29, AMX 50 100, JP II, SU-76 a další...jde to a je to zábava. Stačí se naučit, jak a kam střílet KV-1 a další monstra. Sám jsem s T40 zastavil četu 3x KV-1, nakonec zůstal sám proti 8 a dal remízu...jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...