Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To jsou stroje, které te psychicky připraví na wotko.

Jinak jsem přeškolil zpět posádku na FV4202, 6500 dmg a porážka. Ale aspoň to byla super hra.

 

Tohle přeškolování posádky sem a tam je dost hrozný, hlavně když člověk nemá goldy na rozdávání. Moje britská posádka by mohla vyprávět. Dojel jsem na centuriona, ale nesedl mi, a tak jsem ho na nějakých 80 000 expech prodal a přeškolil zpět na cromwell. Jenže na 6. tieru jsem měl Hellcata, a tak jsem přeškolil posádku na Comet. Pak jsem se rozhodl dát Centurionovi druhou šanci a přeškolil posádku zase na něj. Opět jsem konstatoval, že ten stroj není pro mě, a rozhodl se rozjet britskou TD lajnu. Posádka bez žárovky? To by nešlo, takže na pátý tier jsem zase přeškolil posádku (med -> TD = -20 %). Fakt nechápu, že ty tankisti vždycky komplet všechno o tanku, se kterým jezdili, zapomenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhý době jsem čet něco pozitivního z WoT a ty mi to takhle zkazíš.

Já měl takovou radost, že se někomu zadařilo s nějakým neprofláknutým strojem.

Semínko nedůvěry zaseto a nyní už pomůže jedině důkaz, že toho opravdu dosáhl.   

 

Tak já mám prokazatelně jeden takový stroj, je to IS2, mám přes 70 her a WR 71%.....výborný tank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... vytáhl jsem SP... poslední bitva mě utvrdila, že už nikdy víc. Přestřelka s T25/2 na hulldownu. On trefil 5/5 a probil 4x. Já trefil 1/5 a 1 probil. Následně vyjel Type-59. Cinkám mu pod lehkým úhlem bok. On mě za jízdy čelně probjí. Objede mě a já ho střílím přímo zezadu na motor. Dorážková střela - cink. Poslední, co jsem stíhal šla na bok. Jel okolo mě a já mu mířil pod věž. Bohužel, serverový zaměřovač byl cca 3m za ním... Takto jsem byl zničen já. Aneb RNG jdi si hrát jinam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já měl takovou radost, že se někomu zadařilo s nějakým neprofláknutým strojem.

 

Neprofláknutý stroje? Hmm, u mě to byla T150 (33 her, 70%), KV-3 (39 her, 77%), PzIII (34 her, 76%), T14 (zatím 29 her, 76%) a dřív to ještě bylo VK36.01H (60 her, 70%) ještě když byl medko + gold konisch.

 

Drtivou většinu her s těmahle strojema jsem hrál sólo, jsou to vynikající zábavný stroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprofláknutý stroje? Hmm, u mě to byla T150 (33 her, 70%), KV-3 (39 her, 77%), PzIII (34 her, 76%), T14 (zatím 29 her, 76%) a dřív to ještě bylo VK36.01H (60 her, 70%) ještě když byl medko + gold konisch.

 

Drtivou většinu her s těmahle strojema jsem hrál sólo, jsou to vynikající zábavný stroje.

Pak dej vědět jak se ti u těch strojů daří dál držet Win.

Drtivou většinu bitev solo? Tak tomu moc nevěřím. O klany se moc nezajímám a příliš je nesleduju. Přesto jsem si díky zdejšímu foru několik zkratek zapamatoval a to i NIHIL. Co jsem postřehl, tak ty solo skoro nehrají.

 

Co se týká denního hlášení, tak hra moc nešla. Lagy, cukání a v bitvách jsem nebyl potřeba. Bud výhra s jasnou převahou nebo prohra. Zítra ze všech víkendových akcí využiju slevu na maskování pokud nezapomenu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od posledního patche,kdy se stabilizoval FPS hraju jak ďas.Včera a dnes to byla strašná zabijačka.S Marderem 38T to je čím dál větší sranda.V jedné bitvě V tieru jsem s Marderem udělal přes 2000 DMG i když si celý tým myslel,že to udělali tři wolveriny v četě,kteří dohromady nastříleli 1200 DMG.Jaké muselo být jejich překvapení ve výsledkové tabulce :devil: .Další hra Kolobanka,kdy sem si dal férovku se sedmi enemáky.Naštěstí to byly tupé ovce a nebyl problém si je udělat.Jen sem měl strach,jestli budou stačit náboje.Pak sem projel celou garáž, a znáte to:válečníci,velký ráže,spojenci,odstřelovači atd..... Prostě su dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak dej vědět jak se ti u těch strojů daří dál držet Win.

Drtivou většinu bitev solo? Tak tomu moc nevěřím. O klany se moc nezajímám a příliš je nesleduju. Přesto jsem si díky zdejšímu foru několik zkratek zapamatoval a to i NIHIL. Co jsem postřehl, tak ty solo skoro nehrají.

 

Co se týká denního hlášení, tak hra moc nešla. Lagy, cukání a v bitvách jsem nebyl potřeba. Bud výhra s jasnou převahou nebo prohra. Zítra ze všech víkendových akcí využiju slevu na maskování pokud nezapomenu.

Když zapnu WoT s tím, že chci odehrát dva násobky a ještě k tomu s tanky různých tierů, tak většinou četu ani nehledám. PzIII jsem odehrál pouze sólo, stejně tak T-150. PzIII je podle mě naprosto super zábavnej strojek, ale teď takhle malé tiery nehraju.

T-14 hraju minimálně, ale když když střílíš goldy ve chvíli kdy potřebuješ, tak je to hodně silná mašina. Ten winrate se dá v pohodě udržet díky redukovanýmu MM. S ním pár her v platoonu mám, cca 5-6.

 

Nejvíc her v platoonu mám v KV3, tak 10. Ale z těch tanků co jsem tu vyjmenoval to pro mě byl nejzábavnější tank, určitě půjde zpět až bude nová posádka.

 

Ale jinak máš pravdu, Nihil=čety. Osmý, devítky a desítky bez čety prakticky nehraju. Teď i šestky, ty jsou teď u Nihil v oblibě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vypadá Bulhar v praxi každý ví ale občas předvádí opravdu pakárnu. :-)

Tohle sem dávám jen abych si ulevil.

 

Slušný tým, XVM 60% na výhru. 15 výstřelů, vždy plně doměřeno. 6 zásahů, 5 průstřelů, 681 dmg. vše goldy. Bylo neuvěřitelné sledovat kam ty střely lítají.

Třetina enemy týmu s dmg 0 a přesto vyhráli. Nad tím už se nedá ani rozčilovat, jenom se smát a dohrát to do konce.

 

shot067ywy.jpg  shot065xpx.jpg  shot066wfw.jpg

 

Až na tuhle povedenou taškařici se mi ráno hrálo super. Čtyři bitvy, 0 win, 2175 WN8 (3350 dmg s E-50M nestačilo na fialový výsledek?). Ale dobrý hry. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... vytáhl jsem SP... poslední bitva mě utvrdila, že už nikdy víc.

Moc s ním nejezdím, ale tank ,kterej jsem dostal,,zadarmo,, je nejlepší premiak na VIII co mám (typ59-kv5)....buď ho ještě nemám plné zuby a nebo opravdu nevím...o KV-5 nemá cenu psát,typ59 už není typem i když tam mám 6skillů,tak se to jeví jak origami a SP  má své mouchy,ale na většině map, to bohatě stačí,proč se někam hnát...dále stačí věž a střílet...a nastřílí člověk víc než by si myslel. Já si prostě nestěžuji na darovanou věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprofláknutý stroje? Hmm, u mě to byla T150 (33 her, 70%), KV-3 (39 her, 77%), PzIII (34 her, 76%), T14 (zatím 29 her, 76%) a dřív to ještě bylo VK36.01H (60 her, 70%) ještě když byl medko + gold konisch.

 

Drtivou většinu her s těmahle strojema jsem hrál sólo, jsou to vynikající zábavný stroje.

příliš málo her.. KV1, T1HT, Hellcat, KV3, IS3, T29, VK3601 Konisch, PzlV gold, Nashorn, Rhm, KV1S, T40, Hetzer, Matilda, Marderll, teď nově Marder 38T a KV2 který jsem pořídil včera. U VŠECH těchhle strojů jsem měl (při 30-60 odehraných hrách) win mezi 65-75%. Vše odehráno sólo na randomu. To jsem ale borec co?

Ne nejsem.. Všechny tyhle stroje šly pěkně pomalu dolů a teď jsem rád, že je držím nad 50%. Některý (GER TD)padly až pod hranici 50%. Pro mě je hranice kde se dá určit, jestli s tím umím něco zahrát, cca 200 her. Momentálně existuje několik "OP" strojů, ale už ani ty nejsou, sólo hraný, zárukou vítězství. Tou je jen a jen četa.

Včera jsem dal 10x Hellcat, mam ho najetýho a s 5perkovou posádkou a 7x lost.. Koupil jsem KV2 stock, posádka s 2 perkama, 10 her a 8x win.

 

Edit:píšu to jako průměrnej hráč, skileři to můžou mít jinak :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příliš málo her.. KV1, T1HT, Hellcat, KV3, IS3, T29, VK3601 Konisch, PzlV gold, Nashorn, Rhm, KV1S, T40, Hetzer, Matilda, Marderll, teď nově Marder 38T a KV2 který jsem pořídil včera. U VŠECH těchhle strojů jsem měl (při 30-60 odehraných hrách) win mezi 65-75%. Vše odehráno sólo na randomu. To jsem ale borec co?

Ne nejsem.. Všechny tyhle stroje šly pěkně pomalu dolů a teď jsem rád, že je držím nad 50%. Některý (GER TD)padly až pod hranici 50%. Pro mě je hranice kde se dá určit, jestli s tím umím něco zahrát, cca 200 her. Momentálně existuje několik "OP" strojů, ale už ani ty nejsou, sólo hraný, zárukou vítězství. Tou je jen a jen četa.

Včera jsem dal 10x Hellcat, mam ho najetýho a s 5perkovou posádkou a 7x lost.. Koupil jsem KV2 stock, posádka s 2 perkama, 10 her a 8x win.

 

Edit:píšu to jako průměrnej hráč, skileři to můžou mít jinak :-P

Tak ona debata začala původně kolem neprofláknutých strojů a proto se tak na počtu bitev nebazírovalo. Ve tvém seznamu je snad přesný opak strojů. V tom, že 30 bitev je celkem málo máš pravdu, ale zas na druhou stranu si můžeš zkusit odehrát těch tvých 200 bitev na M7 pak na T-28, AMX 40, AT8. Mám pocit, že většina tzv skillerů by dala tak horko těžko 50 bitev na tož 200 i přesto, že hodnocení dle WN8 by jim v tom moc nebránilo.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona debata začala původně kolem neprofláknutých strojů a proto se tak na počtu bitev nebazírovalo. Ve tvém seznamu je snad přesný opak strojů. V tom, že 30 bitev je celkem málo máš pravdu, ale zas na druhou stranu si můžeš zkusit odehrát těch tvých 200 bitev na M7 pak na T-28, AMX 40, AT8. Mám pocit, že většina tzv skillerů by dala tak horko těžko 50 bitev na tož 200 i přesto, že hodnocení dle WN8 by jim v tom moc nebránilo.

 

KV3, VK3601 se shodnem, T150 jsem zapoměl, ty další dva jsem nehrál.. T1HT tam jistě patří..

Co se týká toho dalšího seznamu, tak se mi dělá špatně, jen jsem ho přečetl ;-) a dal by se i rozšířit.. ale není to třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Marderovi II sem držel W/L 73%, jednu dobu dostával v sólu vynikající losy (někdy po buffu přesnosti, přesně nevím), dost často na topu čili naprostej predátor. Teď sem spadnul na 70%, protože bitvy zhusta začínaly vypadat tak, že než člověk dojel na pozici, tak 2/3 týmu padlo, zbytek nenaspotil a záplavě enemáků ani tak OP stroj jako MII na třetím ranku dlouho neodolá. Ale byly tam i takový perly jako průzkumník na Province, kde sem zakempenej u opatství s Binem spotil enemáky naproti ve svahu, přičemž můj dohled byl delší než našich blech, který pod ten svah najely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Marderovi II sem držel W/L 73%, jednu dobu dostával v sólu vynikající losy (někdy po buffu přesnosti, přesně nevím), dost často na topu čili naprostej predátor. Teď sem spadnul na 70%, protože bitvy zhusta začínaly vypadat tak, že než člověk dojel na pozici, tak 2/3 týmu padlo, zbytek nenaspotil a záplavě enemáků ani tak OP stroj jako MII na třetím ranku dlouho neodolá. Ale byly tam i takový perly jako průzkumník na Province, kde sem zakempenej u opatství s Binem spotil enemáky naproti ve svahu, přičemž můj dohled byl delší než našich blech, který pod ten svah najely...

 

jj, to je klasika s trojkovým FCM, na Province jsem jich získal hned několik, bývala to sranda, ale teď už tu mapu nedostanu, dostanu 6 x po sobě himmel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příliš málo her.. KV1, T1HT, Hellcat, KV3, IS3, T29, VK3601 Konisch, PzlV gold, Nashorn, Rhm, KV1S, T40, Hetzer, Matilda, Marderll, teď nově Marder 38T a KV2 který jsem pořídil včera. U VŠECH těchhle strojů jsem měl (při 30-60 odehraných hrách) win mezi 65-75%. Vše odehráno sólo na randomu. To jsem ale borec co?

Ne nejsem.. Všechny tyhle stroje šly pěkně pomalu dolů a teď jsem rád, že je držím nad 50%. Některý (GER TD)padly až pod hranici 50%. Pro mě je hranice kde se dá určit, jestli s tím umím něco zahrát, cca 200 her. Momentálně existuje několik "OP" strojů, ale už ani ty nejsou, sólo hraný, zárukou vítězství. Tou je jen a jen četa.

Včera jsem dal 10x Hellcat, mam ho najetýho a s 5perkovou posádkou a 7x lost.. Koupil jsem KV2 stock, posádka s 2 perkama, 10 her a 8x win.

 

Edit:píšu to jako průměrnej hráč, skileři to můžou mít jinak :-P

Když se podíváš na moje statistiky tak zjistíš že jen s 12 stroji mám víc jak 200 her a většinu těch strojů s 200+ hrama jsem hrál daaaavno. Mě nebaví jezdit to samé pořád dokola, jasně mám tanky co si nechávám, ale že bych je nějak hodně točil, to ne.

Ale nevidím žádný důvod proč by např. s T14 měl ten WR klesat - pokud teda nedojde k nerfu / skrytýmu nerfu MM. Všechno to jsou stroje které jsou extrémně vlivné v MM ve kterém běžně hrají. Možná ta T-150 byla trochu haluz. Ale za KV-3 dám ruku do ohně. I JeyKey ji tu chválil. Gold konisch je pryč a VK prej dostalo i nerf mobility, takže už je pasé.

 

Ke zbytku: Hellcat je prostě hrozně OP, V četě je normál 80-90% win, sólo (teď - to byla moje první šestka) 70-80%. KV2 dobrý win sám neudrží, na to je prostě moc pomalý a na některých mapách skoro k nepoužití. Já s ním sám horko těžko udržím 60% a to s ním mám nejvyšší dmg/bitvu ze všech šestek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...