Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Chlapík kupuje od staré cigánky koně. 
Chlapík: "Kolik za něj chcete?" 
Cigánka: "Dvacet tysýc" 
Chlapík: "Je nějak vyhublý" 
Cigánka: "On né vyhublý, on štíhlý" 
Chlapík: "Ten kůň kulhá" 
Cigánka: "On né kulhá, on tákovou zvláštní chůzi mít!" 
A takhle to pokračuje dál, chlapíkovi se pořád něco nezdá a cigánka mu pořád tlačí nějaké klíny, a že se na něm má projet, že prý uvidí jaký je to skvělý kůň. Chlapík teda sedne na koně, kůň se rozběhne a narazí do zdi. 
Chlapík: "Proboha, ten kůň je slepý!!" 
Cigánka: "On né slépý, on odvážný!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již od nepaměti se vede spor o to, co je největší bolest. Ženy většinou zastávají názor, že největší bolest je porod. Muži naopak tvrdí, že kopnutí do koulí. Bolest se dá těžko změřit, ale pokusme se rozhodnout tento spor logickou úvahou.. Poměrně často se stává, že rok, či dva po porodu žena prohlásí: "Miláčku, co kdybychom měli další děťátko?" Naproti tomu není znám jediný případ, kdy by nějaký muž dva roky po výše zmíněné zkušenosti řekl: "Bylo by pěkné, kdyby mě zase někdo kopl do koulí."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To takhle nastoupí do pražský firmy nový šéf. Svolá všechny zaměstnance a říká: 
"Vím, jak to chodí, takže to nechci nějak hrotit. Je mi jasné, že pondělí je každý rozlámaný po víkendu, to po vás nemůžu nic chtít. V úterý se musí pomalu připravit na práci. Ve středu se pracuje, ať něco uděláme. Ve čtvrtek musí odpočinout po středě a v pátek je příprava na víkend. Tak vám to snad bude vyhovovat."
Přihlásí se jeden týpek a zeptá se: "A v tu středu tu jako máme smrdět do kolika?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu: nemám čas to číst a zcela vyjímečně a z časových důvodů jsem nečetl poslední "rádobyvtipné" příspěvky... nesedím celý den na kačeně, realita je taková, že přijdu z práce, odjedu násobky a jdu spát a jediný důvod proč reaguju na VÁS je ten, že se nenechám drbat kvůli takové hovadině, která se mi stala poprvé... ahoj, jdu zase do práce... :thumbsup: (navíc v době přidání toho postu to ani na jedné straně nebylo... jako je nyní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

DIN DINS EVERYWHERE

Já vím :-)

 

 

 

Jinak jaro je v plném rozpuku, pánové. No a všude na nás začínají potěšitelně vykukovat kozičky. Tak jsem si dovolil (koneckonců naprostá většina z nás už jsme dospělí) malou ukázku…

 

 

10313472_643951029018020_155788592818792

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muž: Ztratila se mi žena, šla jenom do obchodu, a pořád se nevrací! 
Policajt: Jak je vaše paní stará? 
M: To přesně nevím … třicet... pět?? 
P: A jak je vysoká? 
M: No … je menší než já.... 
P: Štíhlá - silnější? 
M: Asi tak - akorát. 
P: Barva očí? Vlasů? 
M: Barva očí … to nedovedu přesně popsat. A barvu vlasů má podle ročního období a módy. 
P: A co měla na sobě? 
M: Asi … džíny?? Tričko?? 
P: Šla pěšky nebo jela autem či MHD? 
M: Jela autem! SPZ AA-1234, tmavomodré Audi A8 quattro, střešní okno s kovovým rámem, 18 palcové disky s ET35, obsah motoru 3 litry V6, výkon 333 koní, 8 stupňová automatická převodovka s možností tiptronic do polohy manualu…LED světla pro všechny polohy, jemňoučký škrábanec na levém předním nárazníku a odřeninka 0,5x1 cm na předním disku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pedro, Mexikán jak poleno, cestuje s manželkou na oslu po pampě.

Osel zničehonic klopýtne. Pedro: "To bylo poprvý". Jedou dál, cesta ubíhá, ale osel za chvíli opět klopýtne. Pedro: "To bylo podruhý". Když ujedou další kus cesty oslovi se znovu podlomí nohy. To se Pedro naštve: "To bylo potřetí" a osla svým Coltem zastřelí.

Manželka, když to vidí, začne: "Pedro, ty jseš takovej hňup!! Zastřelit osla uprostřed pampy. To teď, abysme snad šli pěšky, nebo co!? To svět neviděl, co ty jseš za blbce!!"
Pedro: "To bylo poprvý ..."

 

 

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot.

Natočí mu perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích...
Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší.

Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru. Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech... Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru.
Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu říká: "Poslyš, příteli, ale za komunistů bylo nejlíp, že jo?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...