Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Služebná z Ukrajiny pracující v rezidenci bohatých podnikatelů přišla za paní domu a nesměle požádala o zvýšení platu.
Paní se rozhněvaně zeptala: "No dobře, Marie, ale řekni mně jediný důvod, proč si myslíš, že odměna za tvoji práci má být větší?"
Marie: "Není jen jeden, myslím že je jich víc, snad tři."
Paní: "Dobře, tak mi řekni první."
Marie: "První důvod je ten, že lépe žehlím než vy."
Paní: "Kdo to říká?"
Marie: "To říká váš manžel."
Paní: "A druhý důvod?"
Marie: "Protože vařím lépe než vy."
Paní: "Neříkej mi zase, že toto říká můj manžel."
Marie: "Ano, to říká váš manžel."
Paní: "A třetí důvod?"
Marie: "Třetí důvod je to, že jsem lepší v posteli než vy."
Paní: (zrudne v tváři): "Neříkej mi zase, že toto říká můj manžel!"
Marie: "Ne, paní, to říká váš zahradník."
Paní: "Tak k věci, Marie, kolik bys tak chtěla?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"- Prečo si taký ustaraný?
- Ale, zajtra má manželka narodeniny a k tomu máme zajtra výročie svadby a ja už neviem, ako by som ju mohol naozaj prekvapiť.
- Tak bež domov, je u vás Karol."

 

:Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:

 

 

"Dcéra príde za otcom do krčmy a kričí:
- Oci, oci mamičku odviezla sanitka!
Otec zdvihne hlavu zo stola a pýta sa:
- Biela alebo čierna?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do firmy nastoupí nový šéf. Je o něm známo, že je to tvrďák.
Poprvé prochází kancelářemi a vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen tak kouká.
Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, kteří se flákají.
Jde k onomu muži a nahlas se důrazně ptá: "Jaký máš plat?"
Muž na to, trochu překvapeně: "12.000,- korun měsíčně... proč ?"
Šéf vytáhne peněženku, podá mu 6.000,- a zařve: "Tady máš dvoutýdenní plat a teď vypadni a už se tady neukazuj !!!"
Muž zaraženě kouká, vezme peníze a odejde. Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá: " Může mi někdo říct, co tu vlastně dělalo to líný hovado ?"

Jeden ze zaměstnanců se pousměje a s klidem odpoví: "Dovezlo nám pizzu...."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rovném úseku dálnice mě zastavil policajt. Byl to takový ten typický muž s Napoleonským komplexem, který se baví akorát tím, že buzeruje lidi. Přiznávám, že jsem jel trochu rychlejc.. Policajt chtěl evidentně úplateček, protože brzy vyrukoval s větou: "A copak vlastně děláte za práci?" 
Rozhodl jsem se, že se trochu pobavím: "Pracuju jako prodlužovač penisů na soukromé klinice."
To jej zaujalo a začal se vyptávat: "Vážně? A jak se to vlastně dělá?" 
No, a tak jsem začal fabulovat: "No, my máme takovou speciální biotechnologickou emulzi, kterou velmi odborným hmatem vmasírovávám do penisu. Takže když má někdo třeba, odpusťte ten výraz, malýho čuráka, tak po deseti minutách už má čuráka dlouhýho patnáct čísel. Po další hodině ho má dvacet čísel, po další hodině třicet čísel.. No, a když ho masíruju - samozřejmě s přestávkama - asi tak dva dny, tak klidně způsobím, že má čuráka dlouhýho metr padesát." 
Polda na mě koukal jak tele na nový vrata a debilně se zeptal: "Metr padesát? Co proboha může kdo dělat s čurákem dlouhým metr padesát?"
No, a v té chvíli přišla moje chvíle. S kamennou tváří jsem odpověděl: "No, to je jednoduchý, ale musí se to provést přesně, takže pořádně poslouchejte.." (Polda se naklonil blíž, protože jsem začal šeptat...) "..nejdřív si najdete pořádně dlouhej, bezpečnej a rovnej kus dálnice, jo?"
Poldovi se rozzářila očička nad tím tajemstvím, které mu právě odhaluju a výrazně přikývl, jako že rozumí.
".. No, a pak tomu čurákovi dáte do ruky radarovou pistoli a necháte ho pokutovat řidiče za rychlou jízdu!" dodal jsem vzápětí.
Shrnutí:
Pokuta za rychlou jízdu ......... 2000 Kč
Pokuta za urážku veřejného činitele ........ 20 000 Kč
Pohled na toho policajta, když jsem domluvil ... k nezaplacení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Pokuta za rychlou jízdu ......... 2000 Kč

Pokuta za urážku veřejného činitele ........ 20 000 Kč

Pohled na toho policajta, když jsem domluvil ... k nezaplacení

je to fake, urážka veřejného činitele už dávno není. Navíc by to dotyčný orgán musel být schopen prokázat… :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Vážně jsem netušil, že je to fake  :biggrin:

Ale jestli se živíš jako policista, tak to neber tak vážně.

nene, já se živím poctivou prací (a vlastní hlavou)  Tohle jen patří do základního vzdělání občana, v rámci primární právní sebeobrany pro případ potřeby. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

aha... no a jak dlouho už to neplatí?

To nevím, Nyní už je místo toho „úřední osoba“. Nicméně zajímavá je pasáž, kde „Policista je oprávněn zajistit osobu, která: ……v budově útvaru policie úmyslně znečišťuje nebo poškozuje majetek anebo slovně uráží policistu nebo jinou osobu…“, což by mohlo mít docela zajímavé důsledky, zejména s ohledem na to místní omezení na budovu útvaru policie… :-)

 

Mickhesh: no, ale počty by měly být spíš obráceně, ne? Napřed 12 a po dvaceti letech těch 6… :-)

 

dodatek: eh, v té záplavě pozadí jsem se nedopočítal, 13 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...