Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

:Smile_trollface-3:

Malý chlapeček se vždy před spaním pečlivě modlil. Jednou tatínek řekl, že si synkovu modlitbu poslechne. Tak večer zastavil s uchem na dveřích. Synek odříkal Otčenáš a poté:

"Dobrou noc tati, dobrou noc mami, dobrou noc babi, sbohem dědo."

Týden nato dědeček umřel. Tatínek si vzpomněl na divnou modlitbu a velice ho to překvapilo. Proto se večer zase zastavil u dveří
a poslouchal: 

"Dobrou noc tati, dobrou noc mami, sbohem babi."

A za týden umřela babička. Tatínkovi už se to vůbec nelíbilo, a o to více ho šokovala večerní modlitba:

"Dobrou noc mami, sbohem tati."

Neváhal, vzal vkladní knížky a jel si na týden užívat zbytku života. Chodil po barech, nechal se doprovázet sličnými ženami až na hotelový pokoj…  Po čtrnácti dnech vyvádění (když mu došly peníze) si uvědomil, že před týdnem měl umřít a pořád žije. Jel tedy hned domů. Hned u dveří na něj vyrazila jeho žena:

"Ty svině ožralá, co ty jsi to za člověka, všechno jsi prochlastal, taháš se s děvkama, soused umřel a ani na pohřbu jsi mu nebyl…!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adam odjel z ráje na služební cestu.
Po týdnu už chodí Eva po ráji celá nadržená a přemítá, kdo by ji
tak mohl uspokojit.
V tom uvidí mamuta a rozběhne se k němu.
Mamut se vyděsí, začne utíkat a zřítí se do propasti. Pak
běží kolem pavián. Eva po něm chňapne, ale pavián skočí na strom,
Evě zůstane v hrsti jen chumáč chlupů z paviání prdele.
Zase nic...
Jde dál kolem řeky a konečně dostane ten správný nápad:
Skočí do vody, čapne pstruha a udělá si to s ním.
A co z toho plyne?
Jak skončili mamuti - UŽ TEDA VÍME.
Proč mají paviáni holou ***** - TAKY VÍME.
Ale už nikdy se nedozvíme, jak původně voněly ryby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synáček se ptá matky:
„Mami, proč jsou svatební šaty vždycky bílé?“
Matka se zamyslí a povídá:
„To všem svatebčanům a přátelům říká, že nevěsta je čistá.“
Syn se zamyslí a jde s toutéž otázkou za otcem.
„Tati, proč jsou svatební šaty bílé?“
Otec se na něj překvapeně podívá, pak jej vezme za rameno a provede ho po bytě. V kuchyni ukáže na lednici a ptá se, jakou má barvu. Syn odpoví, že bílou. Ukáže na myčku nádobí a znovu se ptá, jakou má barvu. Stejná odpověď. Totéž udělá otec v koupelně s pračkou a sušičkou. Potom povídá:
„Vidíš, chlapče, všechny domácí spotřebiče jsou přece bílé!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Iron Man a Crysis ve filmu thumbup.gif

 

 

 

Na ten film se neskutečně těším. Cruise si teď umí vybírat filmy a scifi já rád.

Když jsem viděl první trailer: http://www.csfd.cz/film/307556-na-hrane-zitrka/videa/?video=157693307

Tak jsem si pak našel tu knížku a přečetl ji - na jeden zátah asi za 3-4 hodiny. Paráda, těším se na to moc. Ale doporučuju podívat se jen na první, max i na druhej trailer. Jinak vám vyspoilerujou celej film :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten film se neskutečně těším. Cruise si teď umí vybírat filmy a scifi já rád.

Když jsem viděl první trailer: http://www.csfd.cz/film/307556-na-hrane-zitrka/videa/?video=157693307

Tak jsem si pak našel tu knížku a přečetl ji - na jeden zátah asi za 3-4 hodiny. Paráda, těším se na to moc. Ale doporučuju podívat se jen na první, max i na druhej trailer. Jinak vám vyspoilerujou celej film :ermm:

 

On pořád umírá? A ožívá na stejném místě? :D Cha! :D Kenny :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...