Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Vinetou vyjde ráno ze stanu a dostane ránu mezi oči, hned klesne k zemi. Za ním vyjde Old Shetterhand. Dostane taky ránu mezi oči a klesne k zemi. Po chvíli se oba probírají a Vinetou praví:
„Můj bílý bratr taky šlápl na hrábě?“

 

Medvěd si otevřel obchod. Přijde k němu zajíček a ptá se:
„Medvěde, máš shnilou mrkvičku?“
Medvěd na to: „No dovol, zajíci, v mém obchodě je jen kvalitní čestvé zboží. Nic starého ani shnilého tu nemám.“
Zajíček odešel a druhý den je tam znovu:
„Je shnilá mrkvička?“
Rozladěný medvěd ho vyhodil a myslí si:
„Ten zajíc mi nedá pokoj, dokud mu tu mrkvičku neseženu.“
Dalšího dne přjde zajíček a ptá se:
„Máš shnilou mrkvičku?“
Medvěd říká: „Podívej, zajíci, tohle je solidní obchod a shnilou mrkvičku tu nevedu, ale speciálně pro tebe jsem ji sehnal. Takže shnilou mrkvičku mám.“
Zajíček vytáhne legitimaci a povídá:
„Obchodní inspekce!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde programátor ke kámošovi (taky programátor) a hned ve dveřích vidí, že chudák sedí u stolu, všechny prsty na klávesnici a zkouší nohou vytáhnout šňůru ze zásuvky. "Co se děje?"
"Ale stáhl jsem si nějaký program a když jsem ho pustil tak se vypsalo: 'Zmáčkni současně deset libovolných kláves a uvidíš super obrázky ženských.' Tak jsem ty klávesy zmáčkl a objevilo se: 'Teď pusť jedinou z nich a zformátuju ti disky!'"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákazník: "Na mém počítači se zlomil stojan na šálek. Je ještě v záruce, tak se chci zeptat, kdy mi ho můžete přijít vyměnit." Technik: "Prosím? Jaký stojan na šálek? To jste dostal jako reklamu někde na výstavě nebo co? Je na tom nějaká značka?" 
Zákazník: "O žádné reklamě nevím, byl vestavěný v počítači, je na něm napsáno "8x" a když jsem stlačil tlačítko, tak se vždy vysunul."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vejde turista v San Francisku do obchodu se zvířaty a prohlíží si opice.
V tom vejde jiný chlap, jde rovnou k prodavači a říká: "Prosím jednu opici typu C++."
Prodavač mu ji podá, chlap zaplatí 5000 dolarů a odejde. 
Překvapený turista se ptá: "Prosím vás, co to bylo za opici, že byla tak drahá?"
"No, víte, ona dokáže programovat v C++, bez chyb, efektivně, úhledný kód. Velmi dobrá investice."
"A tamty opice?"
"Ty stojí 10 000 dolarů, ale umí programovat v C++, v Javě i v XML."
"Proboha, a tam máte opici za 50 000! Co dokáže ta?"
"No, abych řekl pravdu, ještě jsem ji neviděl nic dělat, ale ostatní opice ji oslovují 'project manager'."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve škole povídá paní učitelka: A čím je tvůj tatínek, Jirko? 
On je pekař. 
Hmm, to je hezké, na to paní učitelka, peče nám, děti, chléb. A tvoje maminka je čím, Maruško? 
Sím, ona je zdravotní sestra. 
Aha, vidíte děti, stará se o nemocné. To je krásné povolání! A co ty Honzíku? 
Můj tatínek tancuje nahatej v gayklubu. Hmmmm, povídá paní učitelka, no, i taková zaměstnání jsou... O přestávce přijde za Honzíkem a povídá: Opravdu tvůj otec tancuje v tom klubu? A Honzík odvětí: Ne, on pracuje v Microsoftu, ale my se za to všichni stydíme... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Školí starý šnek mladé, jak cestovat večer přes silnici. 

"Jak uvidíš světla, zamiř si to mezi ně, auto nad tebou přejede a může pokračovat v cestě. Zkus si to!" 

Mladý vyrazí na silnici, z dálky se blíží světla, rozpálí to po asfaltě co to dá, přesně uprostřed světel se zabalí do ulity a čeká. 

Prsk, ze šnečka je masný flek. 

Starý zakoulí očima: " ***** drát, Velorex, ten už tady dlouho nejel! "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapík je první den v práci. Zvedne telefon, vytočí číslo zařve:
"Dones jedno kafe a to ***** rychle!"
Z telefonu se ozve: "Co si to dovolujete? Víte vůbec s kým mluvíte?"
"Ne. Nevím."
"Jsem ředitel této společnosti, vy idiote!"
"A víte vy s kým mluvíte, vy idiote?"
"Ne." odpoví ředitel.
"Tak to mi ***** spad kámen ze srdce." řekne chlapík a zavěsí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...