Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Se mi ten vtip tak líbil, že jsi si ho "půjčil" na FB. A takhle jsem dopadl... I když, nutno podotknout, že jsem to čekal.  :laugh: 

Jo. Tak to to opravim i tady. Já si to jméno vymyslel, bo sem vůbec neměl šajna, kdo tomu moh velet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden chlápek se živil zařizováním interiérů, pokládal lino. Jednou byl dělat nějakým zazobancům celý barák, stovky čtverečních metrů. Konečně po několikahodinové únavné práci dodělal podlahu ve vstupní hale, otřel si čelo a že si konečně může dát cigaretku. Hledá v monterkách cigarety a kde nic tu nic. Jeho zrak spočinul uprostřed místnosti, kde se na něj usmívala taková malá vyboulenina.
"Sakra, přece to už nebudu předělávat," říká si.
Vzal tedy velkou palici a tak dlouho do cigaret bušil, až byla podlaha opět perfektně rovná. Paní domu se přišla podívat na výsledek, pochválila práci zaplatila a povídá:
"V kuchyni na lednici jste si nechal cigarety, ... a mistře, neviděl jste tu někde našeho křečka?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde pepíček s maminkou k doktorovi.Doktor si zavolá maminku do ordinace a prohlíží jí prsa. "Pepíčku hádej co teď dělám???" Pepíček hned odpoví "hledáte prsní nador".
Doktor si řekne že to byla náhoda, že to ví a začne mamince prohledávat přirození a říká "Pepíčku hadej co teď dělám??" Pepíček opět pohotově odpoví "hledáte bulku".
Doktor je už naštvanej, že pepíček všechno ví a začne divoce souložit s maminkou a říká "a co dělám teď pepíčku???" A Pepíček říká "pěknou kravinu, my jsme sem šli kvuli vyšetření na AIDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Máámííí, máámíí, co mám dělat, moje tamagoči je v jiném stavu."
"To není možné, co je to za divnou hračku, přines mi to, já se na to musím podívat."
Dítě přinese tamagoči, maminka čte a zbrunátní. Na displeji je skutečně napsáno: " Jsem v jiném stavu, co budeš dělat?" " To ale není tvoje tamagoči, Aničko, to je tatínkův mobil."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,,Nedávno si to tak šinu kolem paneláku když si všimnu muslimáka jak v pátym patre na balkoně klepe koberec.......nedalo mi to a volám na něj,,tak co Abdule? nestartuje??
Hudral cosi s aláhem a prdelí z čehož sem usoudil ze ten koberec asi vážne nešel nastartovat :-D :-D ,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...