Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

 

 

:biggrin:  :biggrin:

Sorry, ale tam je pi** opravdu ten operátor, nehledě na to, že chybí začátek. "Zákazník" se ho ptá jestli ho může spojit s daným člověkem nebo mu na něj dát tel. číslo a ten retardovanej operátor si tam mele furt to svoje, že jaký máte problém a další sračky místo toho aby mu odpověděl, že ho nemůže spojit a ani mu dát tel. číslo. Toho ocasa někde za přepážkou potkat a todle říkat do očí tak bych se asi taky neudržel... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veronika a Michal jsou oba pacienti na psychiatrii. Jednoho dne se procházejí okolo bazénu a v tom Michal náhle skočí do vody. Potopí se jako kámen a nevyplave. Veronika okamžitě skočí za ním, aby ho zachránila. Ponoří se na dno a vytáhne Michala ven. Když se o tomto hrdinském činu dozví ředitel ústavu, okamžitě dá příkaz propustit Veroniku z psychiatrie, protože poznal, že je duševně naprosto stabilní a příčetná. Tak jde tedy k ní, aby jí sdělil velkou novinu: "Veroniko, mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Nejprve dobrá zpráva, a sice můžeš opustit ústav, neboť jsi byla schopna zachránit jinému pacientovi život. Myslím tedy, že jsi opět mentálně v pořádku. Špatná zpráva je ta, že se Michal, kterého si zachránila, krátce poté oběsil v koupelně na pásku z kalhot jeho obleku. Je mi to líto, je mrtev." Veronika se na něho krátce podívá a prohlásí: "On nespáchal sebevraždu, já jsem ho tam pověsila, aby uschnul."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale tam je pi** opravdu ten operátor, nehledě na to, že chybí začátek. "Zákazník" se ho ptá jestli ho může spojit s daným člověkem nebo mu na něj dát tel. číslo a ten retardovanej operátor si tam mele furt to svoje, že jaký máte problém a další sračky místo toho aby mu odpověděl, že ho nemůže spojit a ani mu dát tel. číslo. Toho ocasa někde za přepážkou potkat a todle říkat do očí tak bych se asi taky neudržel... 

 

Ty výhrůžky těma fackama na konci si mohl nechat, ale jinak souhlasím, tohle by se mělo přejmenovat z "Šílený zákazník firmy Peugeot" na "Dementní operátor na zákaznické lince Peugeot"... Chápu, že ti operátoři mají asi nějaké standardní procedury, jak postupovat a že je podle toho nadřízení hodnotí, ale taky zapojit tu hmotu, co má operátor (snad) v kebuli a říct normálně "Nezlobte se, ale nejsem oprávněn vám předat kontakt na pana XY", mohl si chlapec tak tři minuty hovoru ušetřit... a taktéž moc nechápu, proč je ta nahrávka "ustřižena" - asi aby zákazník vypadal šílenější...

 

Pamatuju si na podobnou historku, kdy mi volal nějaký chlapík z Vodafone, jak jsem spokojený s jejich službami - měl jsem zrovna čas cestou do práce, tak jsem mu odpověděl trpělivě na to, jak mi vyhovuje tarif z pohledu SMS, volných minut, FUPu na data... Tak mi nabídl, že předá můj kontakt kolegům do oddělení optimalizace tarifů, že se se mnou spojí a nabídnou mi něco lepšího... na což jsem neměl námitek, dokud nechtěl část mého hesla do internetové samoobsluhy... Což jsem několikrát zdvořile odmítl... on pořád argumentoval tím, že to potřebuje pro předání kontaktu a já se mu pořád pokoušel vysvětlit, že má můj mobil i odpovědi na své otázky, takže by neměl být problém to takto předat... Celou dobu jsem byl naprosto slušný a hovor nakonec končil zhruba takto:

 

"Pane, ale já Vám opravdu chci pomoct, tak mi musíte dát ten druhý a čtvrtý znak z hesla!"

"Nezlobte se, ale já Vám opravdu to heslo nedám, údajů o mně pro předání kontaktu máte víc než dost..."

"Tak proč se se mnou do prdele bavíte?!!!!"

... a po této své větě operátor ukončil hovor :-)

 

Podotýkám, že jsem na něj byl naprosto slušný a zdvořilý, jen jsem mu prostě nedal to heslo :-) Tohle se mi předtím ani potom nikdy nestalo, že bych operátora co mi volá vytočil jak klíště :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšetruje Mara dcéru Marku, ktorá sa práve vrátila z rande:
- Marka! Kde si si roztrhala pančucháče?
- Ale, o tank som sa zadrela. - vysvetľuje dcéra.
- Preboha! O tank? O aký tank?
- No o ten, čo mal na výložkách...

 

******************************************************************

Manželka pred spaním:
"Čo keby si mi aspoň raz povedal pár hrejivých slov?"
Manžel odvetí:
"Infražiarič, leto, slnko, radiátor..."

 

*******************************************************************

Dvaja chlapi pília veľkou pílou strašne hrubý strom:
"Jožoóóó, aj tebe to ide tak ťažko?"
"Neviem, ja teraz fajčím..."

 

******************************************************************

-Žena, rýchlo ber taxík a okamžite uháňaj ku mne do práce!
  Budeme sa milovať na mojom pracovnom stole!
- Však tam máš sekretárku!
- Hej? Môžem??? Tak ahoj!
 

******************************************************************

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Na samotě u lesa

2.

3. Slunce, seno, jahody

4. Na kolejích čeká vrah

5. Což takhle dát si špenát?

6.

7.

8. Dva lidi v ZOO

9. Rok ďábla

10.

11. Drahé tety a já

12. Líbáš jako ďábel

13. 4 vraždy stačí drahoušku

14.

15. Nemocnice na kraji města ? to není film ale seriál, takže asi to mám blbě

 

Blbé je, že některé obrázky vůbec nerozeznám co na nich je. Třeba u 6. je to 3 x bouřka a nebo co to tam je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...