Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Komarin není špatná mapa když víš jak na to :tongue:

 

Bohužel ubrečený děcka pořád řvou takže se mapa bude nejspíš předělávat nebo rušit.

Hmm no když myslíš. Já vím jak na to, ale bohužel většina spoluhráčů ne. A děcko si můžeš odpustit. Myslím, že většina z nás tady je malinko starších dětského věku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si od kamaráda půjčil účet a vyzkoušel T-25. No, tohle není tank pro mě. Že je to papír mi nevadí, přeci jen jezdím s T49 a s Hellcatem ale to, jak se pomalu otáčí na místě (asi jako HT), jak do zatáček nezatáčí, že se mu pomalu otáčí věž jako Hellcatovi a tragický mm, kdy 75% her je proti šestkám a sedmičkám, kde nic neprostřelí (čili nevydělá), to mi na něm vadí. A ještě jedna věc, camo factor je prakticky nula i s maskovačkou a nátěrem svítí ve křoví jako pouliční lampa o půlnoci.

Zatím zůstanu, co do vydělávání, u KV-1 a časem se uvidí.

Díky všem zúčastněným za rady a Stingrayovi přeji mnoho dobrých her s tímto tančíkem. 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že se dělají 3 násobky ten sprominutím zkur*ný červený hnůj na X tancích to opravdu nemá obdobu, jedná prohra za  druhou ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si od kamaráda půjčil účet a vyzkoušel T-25. No, tohle není tank pro mě. Že je to papír mi nevadí, přeci jen jezdím s T49 a s Hellcatem ale to, jak se pomalu otáčí na místě (asi jako HT), jak do zatáček nezatáčí, že se mu pomalu otáčí věž jako Hellcatovi a tragický mm, kdy 75% her je proti šestkám a sedmičkám, kde nic neprostřelí (čili nevydělá), to mi na něm vadí. A ještě jedna věc, camo factor je prakticky nula i s maskovačkou a nátěrem svítí ve křoví jako pouliční lampa o půlnoci.

Zatím zůstanu, co do vydělávání, u KV-1 a časem se uvidí.

Díky všem zúčastněným za rady a Stingrayovi přeji mnoho dobrých her s tímto tančíkem. 

:-)

mám ho a je to tank na prd a že když se s ním povede hra je super, to je super každej tank když se povede hra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zejtra se to budu bát zapnout, 10 her, 10 výher, vyděláno 100tis....[/quote

 

No vidis ja rano 9 her a 8 proher. Takze to bylo k vuli tobe, ted si srovnal prumer:rolleyes:

Posledni tyden mam hrozny vykyvy ve hre. Strasne dlouhy serie porazek i vyher. Jeden den wl 80%, druhej 20%. Ale vzdycky jsem aspon neco uhral a wn di drzel, ale dneska dopoledne to byl des, wn prumer 550:(

 

Odesláno z mého GT-I9070 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zejtra se to budu bát zapnout, 10 her, 10 výher, vyděláno 100tis....[/quote

 

No vidis ja rano 9 her a 8 proher. Takze to bylo k vuli tobe, ted si srovnal prumer:rolleyes:

Posledni tyden mam hrozny vykyvy ve hre. Strasne dlouhy serie porazek i vyher. Jeden den wl 80%, druhej 20%. Ale vzdycky jsem aspon neco uhral a wn di drzel, ale dneska dopoledne to byl des, wn prumer 550:(

 

Odesláno z mého GT-I9070 pomocí Tapatalk 2

takže když prohrávám já, tak je to kvůli tobě jo ?! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minule jsem si stěžoval na lagy, dnes na artyny... Jezdili jsme tier 8 a když to hodilo mezi destíky, klidně i 5 artyn na každé straně.. Co pak chcete dělat, když moje T-44 má dohled 370m.. A když pak byla jen jedna na každé straně, sejmula mě v plné rychlosti za 600 hp, proč ne. Nějaký rudoch v GW Pantheru  :smile: Mise na čety splněny, WR zase nešel pod 70%, takže s tímhle jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co furt s tím Komařínem máte? Jsou tu mnohem horší mapy...

Je to totální camp mapa, není tam žádná možnost jak hrát aktivně, nebo něco vymyslet. Prostě pokud chceš bejt něco platnej, tak začně hra, zajedeš do křoví a čekáš. Zároveň musíš doufat že enemy tým bude mít víc odvážnejch (nebo znuděnejch), kteří zaútočí, my je postřílíme a pak to těsně před koncem zkusíme my. I takovej Erlenberg je podle mě lepší.

 

Moje statistika na vysokejch tierech na kokotořínu je 3/5 her = remíza. A čím víc TD, tím horší, pokud je v týmu třeba 7 desítkovejch TD (nic neobvyklýho) tak to nemá už vůbec cenu. Tohle opravdu není nic pro mě, uvažuju že se na tý sračce budu pravidelně topit po začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co bych řekl ke včerejšku. Docela pohodka. Žádný zázrak se sice nekonal, ale jinak to nebylo celkově špatné. Čím dál víc si užívám hry s MT. Začíná mi to jít víc a víc. Začal jsem tahat znovu do bitev i 34-85ku. V osmičkové bitvě jsem nastřílel 2700dmg. To docela potěší. Byla to mapa Fjordy a já ji objel 2x celou. Nejdřív jsme rupali na jedné straně, potom na druhé straně a nakonec ještě na středu. Za mnou se honil úžasně modrý Hellcat, který mi vyžíral killy. Dokonce počkal, až mi dá Tvrdohlavý Emča ránu a já mu ji oplatím a on ho potom dodělá. Přitom měl 100% nabito zmetek jeden. A jo, ten hráč má odjeto 1500 bitev, přičemž 500 jen s Hellcatem. Já mu to neberu, ale bylo to dosti nefér. Tak jsem mu potom pláchnul a dal si taky konečně aspoň nějaký kill. Mít ho pořád za zadkem, tak jsem odešel z bitvy sice s krásnou dmg ale bez killu  :biggrin:. Jinak jsem zažil opět bitvy, kdy jsme prostě museli prohrát děj se co děj. S Prototypem jsem prvních pět střel sice trefil cíl, ale všechno to byl Critical hit nebo We didnt ........, dál to už znáte. Až už jsme zůstal já + dvě T30, tak jsme začal trefovat za dmg. Malinko pozdě, že jo. A další ukázka konspirační teorie RedArmyProtection. Střílím si takhle s TigremP do M6 z boku. První rána s dmg. Druhá rána s dmg, třetí taky, čtvrtá spadne před něj, pátá ho přeletí, šestá se odrazí až sedmá rána ho dodělala. Hráč s 8K bitvami a WN 650. Tohle byl opravdu kvalitní WG štít.

Jsem zvědav jak to bude probíhat dnes a hlavně zítra, je víkend, tak to očekávám zase tragédii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co furt s tím Komařínem máte? Jsou tu mnohem horší mapy...

Komarin je šáša mapa pořád, ale máš pravdu...nové mapy jsou tak ....."vymakané", že se v nich Komarin v poho ztratí :tongue:

 

EDIT: k té otázce dobře vydělávajícího tanku na 5 třídě....píšou to i na wiki. BDR. Ten tank dá na 4 střely 1000dmg....vydělává krásně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T-25 ve slevě..mě sedí neskutečně,pohyblivý,super gun,co neprostřelíš,tomu zrhneš,ted je navíc za pár kaček,asi nej premiák V tieru.Jezdím jej skoro z 95% solo a mám 58% win,ovšem dřív sem to hrál jak prase,ted si užívám fun fuctoru a penízků:D

NO zkus matidlu BP.......WN8 mám přes 3000. Hraju sní jen sám a mám snad kolem 70%. Ale je to něco naprosto jiného než T25......uber lenochod. Proto teď hraju s BDR. Ovšem neprodám ji. Má MM jen do 6 třídy a super kanon. Vždy když se nedaří tak si dám sólíčko.....výborný stroj. Jen ta rychlost je někdy o nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud střílíš tolik goldů s Hellcatem, tak to neumíš (bez urážky).

 

Dobrý moneymakeři: T49, KV1 s F30, T1Heavy, BDR, ale i Stug a SU85. Hledáš tank se kterým ti to jde (heavy/med/TD), kterej rozdá dmg a nemusí střílet goldy. Nebo si kup premiák, minulý týden byla třeba T14 za půlku (750 goldů)

Takhle drsně bych nehodnotil. Já často fláknu gold i na papír stroj, páč jsem ho měl připravený na nějaké HT. Když je mela a není čas nebo zapomenu tak třeba flákák jen goldy....a přitom sundám blbýho scouta....

Je mi to jedno. 50 000 000 a pořád to jde nahoru. A když jedu proti 8 tak dávám automaticky goldy. Bez rozdílu. Páč soustředit se na to, že teď proti mě vyjden jen KV1s, kterou můžu dát i AP a pak zas proti KV4 rvát gold....bych se pak na nic jiného nesoustředil. All golds a frčí to. V rudím publicku rozhoduje každá stovka dmg...nemůžu si dovolit dingat jen díky mé hlouposti. V nových koridorovkách se hraje skoro vše čelně....tajemství úspěchu M18 je v rychlé pudové střelbě a v  ještě rychlejším couvnutí. Rychle zaměřím spodek KT a fláknu.....na nějaké průzory poklopy není v takové MM čas. Soustřel a je Hellcatovo  570hp dole. Když je hra tak postavna, peníze hráč má.....ať to klidně rve. Zvláště když je to spoluhráč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komarin je šáša mapa pořád, ale máš pravdu...nové mapy jsou tak ....."vymakané", že se v nich Komarin v poho ztratí :tongue:

 

EDIT: k té otázce dobře vydělávajícího tanku na 5 třídě....píšou to i na wiki. BDR. Ten tank dá na 4 střely 1000dmg....vydělává krásně.

 

 

jj, ono se dnes může rict, ze dobře vydělavající tank je každý, kde primárně nejsou potřeba Goldy (neb pouziti Goldů, i na dobre vydělávajícím tanku, je holt kontraproduktivni:)) a to BDR velmi dobre splnuje neb průmerny pene 135mm na V Tier je víc nez slušné ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nu tak jsem dnes dal pár bitev .... jen s pekelnou číčou.... 4 prohry a jedna vydřená výhra. To co dnes jezdilo (nebo spíše co jsem dostával do týmu) to bylo opravdu neuvěřitelný. Vždy nastříleno 4x více než druhej za mnou... td a arty jedou v první linii do útoku, HVY kempí na bázi .... 4 medka se vrhnou na jeden HT a po urputném boji je on všechny dostane, protože se ani jeden z nich netrefí nebo mu střílejí do nejsilnějšího pancíře...  neuvěřitelné ... 90% točkanonů..... asi se wot dostalo ze sféry základních škol do školek..... jinak to není možný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle drsně bych nehodnotil. Já často fláknu gold i na papír stroj, páč jsem ho měl připravený na nějaké HT. Když je mela a není čas nebo zapomenu tak třeba flákák jen goldy....a přitom sundám blbýho scouta....

Je mi to jedno. 50 000 000 a pořád to jde nahoru. A když jedu proti 8 tak dávám automaticky goldy. Bez rozdílu. Páč soustředit se na to, že teď proti mě vyjden jen KV1s, kterou můžu dát i AP a pak zas proti KV4 rvát gold....bych se pak na nic jiného nesoustředil. All golds a frčí to. V rudím publicku rozhoduje každá stovka dmg...nemůžu si dovolit dingat jen díky mé hlouposti. V nových koridorovkách se hraje skoro vše čelně....tajemství úspěchu M18 je v rychlé pudové střelbě a v  ještě rychlejším couvnutí. Rychle zaměřím spodek KT a fláknu.....na nějaké průzory poklopy není v takové MM čas. Soustřel a je Hellcatovo  570hp dole. Když je hra tak postavna, peníze hráč má.....ať to klidně rve. Zvláště když je to spoluhráč.

Já na Hellcatu vozím tuším 7 goldů a vystřílím je málokdy, nemyslím ale že bych se dostal nějak hodně do mínusu ani když těch 7 použiju. Asi hlavní důvod proč je vozím je IS3, protože těch 160pene není dost čelně na šíp. Nedávno mě taky nemile překvapila KV-4, kterou jsem 3x za sebou dingnul do boku věže z 50 metrů skoro pod 90° úhlem. Dál weakspot KV-4 na věži bez goldů nejde, ale to je asi tak v zásadě vše, možná ještě T28 proto do věže. A někdo tu psal že občas dělá problémy IS, cože? :ohmy: Ta je stejně měkká jak KV1S.

 

Ale je pravda že Hellcata hraju asi dost jinak něž většina lidí, stát v křoví a čekat kdo mi vjede po lauf, to není nic pro mě. Takže většinou útočím na menší vzdálenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na Hellcatu vozím tuším 7 goldů a vystřílím je málokdy, nemyslím ale že bych se dostal nějak hodně do mínusu ani když těch 7 použiju. Asi hlavní důvod proč je vozím je IS3, protože těch 160pene není dost čelně na šíp. Nedávno mě taky nemile překvapila KV-4, kterou jsem 3x za sebou dingnul do boku věže z 50 metrů skoro pod 90° úhlem. Dál weakspot KV-4 na věži bez goldů nejde, ale to je asi tak v zásadě vše, možná ještě T28 proto do věže. A někdo tu psal že občas dělá problémy IS, cože? :ohmy: Ta je stejně měkká jak KV1S.

 

Ale je pravda že Hellcata hraju asi dost jinak něž většina lidí, stát v křoví a čekat kdo mi vjede po lauf, to není nic pro mě. Takže většinou útočím na menší vzdálenost.

Nehraješ to jinak jak ostatní. M18 je pro agresivní hraní....spot a zaroveň rozdávát dmg. Dřív jsem taky měl jen 7 goldů ale v 8 třídě je to málo. 10 je ideál. I na krátkou vzdálenost potřebuješ rychle vyjet , flusnout a sakra rychle zajet. Je jedno jestli je proti tobě IS3, KV4 nebo zabugovaná sviňe KV1S.....chci vždy maximum dmg...chci win. Raději narvu papír scouta goldem než zbytečně dingnout Apčkem 8 HT....okamžik překvapení je pryč a nula dmg nepotěší....na "hero" efekty se ve WOT nehraje. Chceš být špička, tak nesmíš nic nechat náhodě.....jak si nejsem na 100% jistý, že proti mě nevyjede nic co bych nepentroval ,tak dávám goldy. Na reds public je to nutnost...jinak umřeš v šedím průměru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš být špička, tak nesmíš nic nechat náhodě.....jak si nejsem na 100% jistý, že proti mě nevyjede nic co bych nepentroval ,tak dávám goldy. 

Tady bych to asi upravil na "Statistická špička" ... Pro mě je stále borec ten, co si mou KV-4 vyndá APčkama. Goldem to umí každej, takže nic, nad čím bych se měl pozastavovat. Proto mě ta goldová munice tak mrzí, prostě vezmu železnou krabici, máčknu levý tlačítko a dle parametrů tý krabice mu dám jednou za čas nějaký dmg.

 

Ano, teď když expím KV-4, tak bez goldů bych nedal ani 2k dmg, protože to nestačí ani na weakspoty osmičkám... no ale když goldy nebyly, tak ty topový tanky aspoň neměl každej blb, díky tomuto urychlení  :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem to teď o víkendu znovu nainstaloval, a že moje T28 goldy neuvěřitelně trpí.

 

V jedné bitvě si mě zepředu dal goldy S-Pershing s ratingem rudým jako pavián, a to za stavu 13:14 pro nás. Pak ještě oddělal zepředu goldy Typa 59 a vyhrál. Já měl v té bitvě nastříleno přes 6k dmg, ten S-Pershing skončil na 1200. Sounds fair.

 

Protože jsem nainstaloval balíček od Crabtra, vidím, čím do mě kdo pálí. O to větší bylo překvapení, když jsem zjistil, že v bitvě s desítkami se do mé T28 goldy vyprázdnila T57. A ne, v našem koutě mapy proti němu stály jen osmičky, takže zřejmě prostě nic jiného nevozí.

 

Taky mě překvapilo, když do mého scouta v sedmičkové bitvě pálila goldy T29. Taky měl rating rudý a taky asi nevozil nic jiného.

 

Vážně jsem netušil, že jsou goldy na publicu tak populární, že jimi tolik hráčů střílí prostě jen tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem to teď o víkendu znovu nainstaloval, a že moje T28 goldy neuvěřitelně trpí.

 

V jedné bitvě si mě zepředu dal goldy S-Pershing s ratingem rudým jako pavián, a to za stavu 13:14 pro nás. Pak ještě oddělal zepředu goldy Typa 59 a vyhrál. Já měl v té bitvě nastříleno přes 6k dmg, ten S-Pershing skončil na 1200. Sounds fair.

 

Protože jsem nainstaloval balíček od Crabtra, vidím, čím do mě kdo pálí. O to větší bylo překvapení, když jsem zjistil, že v bitvě s desítkami se do mé T28 goldy vyprázdnila T57. A ne, v našem koutě mapy proti němu stály jen osmičky, takže zřejmě prostě nic jiného nevozí.

 

Taky mě překvapilo, když do mého scouta v sedmičkové bitvě pálila goldy T29. Taky měl rating rudý a taky asi nevozil nic jiného.

 

Vážně jsem netušil, že jsou goldy na publicu tak populární, že jimi tolik hráčů střílí prostě jen tak.

Zajdi se podívat na 1. a 2. tier kolego  :biggrin:

Tahle modifikace... když jsem ji přidal... upřímně jsem nečekal to, co teď vidím pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...