Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Mám dotaz, vzhledem k tomu, že 95% mých her jedu s Hellcatem, který je díky mm velmi nákladný na provoz (hodně používám zlatou munici), budu si muset pořídit moneymakera. Doporučil by mi někdo něco kolem tieru 5-6? Předem díky.

 

 

KV 1 s F30, Stugg, T1 co se týká 5 tieru, ti sypou dobře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ho trefil jsem E75 do zadku a řeklo mi hezky rusky: njeprobil a já myslel, že rozkoušu klávesnici.

 

Tak tos tam měl omylem AP. Druhá věc - střílet E-75 HEčkem do zadku je nesmysl. Ten plát je tlustej a nedá to takovuo DMG, mnohlem lepší je mířit na věž, protože výbuch jde před žaluzie na motoru přímo dovnitř. Naopak čelně je nejlepší místo čelní plát věže, pod ním je poklop řidiče a radisty a tudy to jde taky dobře. Ale obevně u HE na popelnicometech nějak moc míření neřeším, sedne to vždycky.

 

300DMG za 20 sekund se může zdát málo, ale zase je to jistota - u AP řešíš probiju/neprobiju, tady zamíříš a valíš. A navíc - je to s KV-2 na těhle tierech jedinej stroj, kterej dá DMG dvacetdevítce čelně do mantletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Hellcata na AP munici  :thumbsup:

 

Já to tak neumím a když potřebuji praštit osmičku zepředu, tak lovím zlatou. Ono i IS zepředu nic moc, zvlášť na nějakou větší vzdálenost. Proti šestkám to samozřejmě jedu na AP munici. Když v šestkové bitvě udělám 20k do plusu, a v osmičkové 30k do mínusu, tak jdu pomalu dolů až nakonec dojedu na dno. Kdyby byl battletier pro Hellcata +-1 tak by nebylo co řešit ale 50% bitev proti osmičkám je na výdělek, alespoň pro mně, docela náročné. Jsem lama, třeba až se naučím plně využívat potenciál tohohle mazlíka tak to bude jinak. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, vzhledem k tomu, že 95% mých her jedu s Hellcatem, který je díky mm velmi nákladný na provoz (hodně používám zlatou munici), budu si muset pořídit moneymakera. Doporučil by mi někdo něco kolem tieru 5-6? Předem díky.

Doporučil bych ti buď SU100Y nebo T-25, za pár korun výborné vydělávače kreditů. Osobně bych ti prémiové osmičky nedoporučil, podle mne se nevyplatí. Ovšem můj názor je dost ovlivněn tím, že hraji vlastně pořád s PÚ, bez něj by asi taková T34 byla lepší, než mnou uvedené tanky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naopak prémiové osmičky doporučím, vyzkoušel jsem T34 a Super-Pershinga (před nerfem) a oba vydělávají parádně. S čím se musíš smířit je nižší zábavnost prémiáků. Proto za sebe pětkové či šestkové prémiáky spíše nedoporučuju, protože ty výdělky až zas takové terno nejsou, abych se donutil s nimi jezdit.

 

Jinak z neprémiových doporučuju T49.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tak neumím a když potřebuji praštit osmičku zepředu, tak lovím zlatou. Ono i IS zepředu nic moc, zvlášť na nějakou větší vzdálenost. Proti šestkám to samozřejmě jedu na AP munici. Když v šestkové bitvě udělám 20k do plusu, a v osmičkové 30k do mínusu, tak jdu pomalu dolů až nakonec dojedu na dno. Kdyby byl battletier pro Hellcata +-1 tak by nebylo co řešit ale 50% bitev proti osmičkám je na výdělek, alespoň pro mně, docela náročné. Jsem lama, třeba až se naučím plně využívat potenciál tohohle mazlíka tak to bude jinak. :-)

 

kdyby byl battletier u hellcata +-1, tak by to byl vrchol demence

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučil bych ti buď SU100Y nebo T-25, za pár korun výborné vydělávače kreditů. Osobně bych ti prémiové osmičky nedoporučil, podle mne se nevyplatí. Ovšem můj názor je dost ovlivněn tím, že hraji vlastně pořád s PÚ, bez něj by asi taková T34 byla lepší, než mnou uvedené tanky. 

 

naprostý souhlas, tier VIII premium jsou vyhozené prachy, už tolik nevydělávají, dřív jsem měl výdělky s lowem kolem 150k minimálně jednou za 10 bitev, ted už jsem to nedal minimálně 3 měsíce, navíc je to nudný vrak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem si udělal večer s WoT, ale stálo to za ... Mě se dařilo, ale ty týmy, ty týmy !!!

Vrcholem všeho bylo když jsem s AMX 50 100 rozdal 5500 dmg a prohráli jsme o 7 tanků. Čety OK, Hellcat je prostě OP monstrum, ale ani čety nedokázali prolomit prokletí osmiček. Když jsme vzali osmičku, tak hned proti desítkám a hrozný týmy...

Pak jsem si ještě vzal na solo T30 a to byla chyba. Věčně mezi desítkama (cca 1 z 5 her byla max. devítky), winrate někde kolem 50%. Pak přišly 2 prohry za sebou. Tak ve třetí se to musí zlomit... Komařín (!!!), na každý straně 11 desítek, 2 arty a 2 devítky (včetně mě), podle XVM jsme měli podstatně horší tým. A po startu nikdo (!!!) nejel do středu na ostrůvek, to už jsem nevydržel a poprvé v životě jsem se záměrně utopil hned po startu. Zatím jsem si zahrál pěknou hru s T71 a dostal jsem Orlikovu medaily, kouknu na výsledek kokotořína, 15 minutová remíza. WOW, to  je mapa, kdo tohle vymyslel ten by si zasloužil pověsit za koule do průvanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, vzhledem k tomu, že 95% mých her jedu s Hellcatem, který je díky mm velmi nákladný na provoz (hodně používám zlatou munici), budu si muset pořídit moneymakera. Doporučil by mi někdo něco kolem tieru 5-6? Předem díky.

Pokud střílíš tolik goldů s Hellcatem, tak to neumíš (bez urážky).

 

Dobrý moneymakeři: T49, KV1 s F30, T1Heavy, BDR, ale i Stug a SU85. Hledáš tank se kterým ti to jde (heavy/med/TD), kterej rozdá dmg a nemusí střílet goldy. Nebo si kup premiák, minulý týden byla třeba T14 za půlku (750 goldů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem si udělal večer s WoT, ale stálo to za ... Mě se dařilo, ale ty týmy, ty týmy !!!

Vrcholem všeho bylo když jsem s AMX 50 100 rozdal 5500 dmg a prohráli jsme o 7 tanků. Čety OK, Hellcat je prostě OP monstrum, ale ani čety nedokázali prolomit prokletí osmiček. Když jsme vzali osmičku, tak hned proti desítkám a hrozný týmy...

Pak jsem si ještě vzal na solo T30 a to byla chyba. Věčně mezi desítkama (cca 1 z 5 her byla max. devítky), winrate někde kolem 50%. Pak přišly 2 prohry za sebou. Tak ve třetí se to musí zlomit... Komařín (!!!), na každý straně 11 desítek, 2 arty a 2 devítky (včetně mě), podle XVM jsme měli podstatně horší tým. A po startu nikdo (!!!) nejel do středu na ostrůvek, to už jsem nevydržel a poprvé v životě jsem se záměrně utopil hned po startu. Zatím jsem si zahrál pěknou hru s T71 a dostal jsem Orlikovu medaily, kouknu na výsledek kokotořína, 15 minutová remíza. WOW, to  je mapa, kdo tohle vymyslel ten by si zasloužil pověsit za koule do průvanu.

 

Já normálně sprostě nadávám, když vidím, že se mi ta mr..ka loaduje, to byl totální průser už dřív, nechápu proč ji vraceli do hry, to už byl ten přístav 1000x lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komarin mi celkem vyhovuje, mám teda mapy, které mám nerad daleko víc. V čem je problém?

V ničem, jen se na té mapě musí tvrdě kempovat protože když tě někdo uvidí, tak tě zároveň vidí ještě asi 8 jiných a minimálně 5 jich na tebe může střílet a to z minimálně tří různých směrů.... :biggrin: . Kdo se hne jen trochu blbě, ten je mrtvý. Není tam žádný koridor, kde by se mohlo nacpat 20 tanků a kde by po sobě mohli v klidu střílet jen v jednom směru a z ostatních stran byli všichni krytí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučil bych ti buď SU100Y nebo T-25, za pár korun výborné vydělávače kreditů. Osobně bych ti prémiové osmičky nedoporučil, podle mne se nevyplatí. Ovšem můj názor je dost ovlivněn tím, že hraji vlastně pořád s PÚ, bez něj by asi taková T34 byla lepší, než mnou uvedené tanky.

Ja si SU100Y koupil a vydelky nic moc. To s Tigrem vydelam vic. Nekde jsem i cetl ze mu zkrouhli vydelky.

 

Odesláno z mého GT-I9070 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám SU100Y, výdělky jsou dobré, ale musíš nastřílet minimálně 1200. Pak je přes 30 doma. Jenže jaksi tomu v novém patchi ubrali něco. Nejsem schopný s tím tankem nic trefit. Když trefím, tak se to odrazí. A reload je potom smrt. Dále mám Pz.IV Schmalturm. Dobré vozítko jako sniper, dělo je neskutečně přesné. Pene vcelku v pohodě. Pohyblivost na střeďáka tragédie, ale dá se s tím naučit. Bohužel co ten tank ničí je MM. Věčně proti osmám a tam už jsi za šaška. Jinak nastřílíš opět kolem 1000 a máš 30 doma. Beru to všechno s PÚ.

 

A ještě se vyjádřím k mapě Komarín. Ta mapa je tak naprosto debilní, že už ji začínám nenávidět stejně jako Přístav, který naštěstí zrušili. A už koukají, že by zrušili i ten Komarín. Zdá se jim, že je jaksi nevyvážená a pokud to nepůjde opravit, tak jde do kytek. A já se jen modlím, aby to bylo co nejdříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naopak prémiové osmičky doporučím, vyzkoušel jsem T34 a Super-Pershinga (před nerfem) a oba vydělávají parádně. S čím se musíš smířit je nižší zábavnost prémiáků. Proto za sebe pětkové či šestkové prémiáky spíše nedoporučuju, protože ty výdělky až zas takové terno nejsou, abych se donutil s nimi jezdit.

 

Jinak z neprémiových doporučuju T49.

Souhlasím

 

Premiák tieru 5 a 6 je dobrý leda na posádku.Na výdělky jsou 7,8 tiery. Jinak o zábavnosti třeba s T34 se nedá mluvit.

T49 bych moc nedoporučoval zvlášť začátečníkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, vzhledem k tomu, že 95% mých her jedu s Hellcatem, který je díky mm velmi nákladný na provoz (hodně používám zlatou munici), budu si muset pořídit moneymakera. Doporučil by mi někdo něco kolem tieru 5-6? Předem díky.

T-25 ve slevě..mě sedí neskutečně,pohyblivý,super gun,co neprostřelíš,tomu zrhneš,ted je navíc za pár kaček,asi nej premiák V tieru.Jezdím jej skoro z 95% solo a mám 58% win,ovšem dřív sem to hrál jak prase,ted si užívám fun fuctoru a penízků:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale T-25 je good, za málo peněz hodně (zábavné) muziky. Samo výdělky úměrné tomu V. tieru.

Ale když to sedne tak to stojí za to,právě že ten stroj vydělává neskutečně i bez prémka díky nulovým nákladům na provoz a munici.2000DMG uděleno,1500 asist.S prémkem se stabilně držím na cca 35 000-45 000 hrubého,když to hodí samé pětky,tak se dá jít přez 50 000 v klidu.

48703837b4f023f7146a51e6d6796b1b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...