Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

V každé stovce hráčů jsou pouze 2 takoví jako ty (jo, kouknul jsem na Noobmetr), s kým by tě měli dát do týmu? Dobrejch je nedostatek - a vždycky bude.

Já bych ti na tvou otázku odpověděl jinou otázkou: Proč ve hře není daleko více dobrých hráčů, hráčů s mozkem ? Obzvláště v královské třídě X se to dnes červená jako na rudém náměstí v Moskvě, což kdys nebývalo. Proč se WG nesnaží nováčky naučit a pochopit základní principy hry význam a role tanků v bitvě, spoting, scauting, úhlování, proč je nenaučí používat minimapu a vůbec poznávat mapu, přes kvalitní tutoriály, proč dává nováčkům k dispozici VIII prémiové stroje, kde jsou v bitvě naprosto ztracení a vůbec netuší co mají dělat ??? Odpovědět si můžeš sám.

 

To je právě ta haluz, že jsou OP tédéčka + se ještě vrací stav artyn před nerfem, tzn. dvojí nebezpečí, když k tomu přidáš nové mapy, samé koridorovky a uprostřed obří prostor a návrat starých ultra camp map komarin a bažina, tak je jasné, že se campí, já to dělám taky, nejsem blbej, abych se někam cpal a umřel ranou arty od nějakého rudého krypla,  kterému WG nalosuje luckbox, já si počkám a pak ty hovádka pošlu na měsíc. Já bych uvítal větší balance, tzn. razantní nerf tédéček, pokud bude mizet camo efekt, bude to jedině dobře, musí se posílit pozice heavy a medek, které jsou prostě nehratelné, i ty tabulky výkonnosti strojů,  co tu někdo postoval, tomu napovídají, je to prostě rozbité

Bohužel co píšeš je naprostá pravda, ale já jsem asi ze staré školy a když jsem v bitvě topka, tak mi to nedá, abych se nehnal do útoku, pokud na to mám daný stroj a také pomohu i tomu rudochovi a zachráním ho, když je v nesnázích, také se snažím vyčíst situaci z minimapy a přesouvat se tam, kde to nejvíce hoří ... atd. Kempení se mi totiž ve hře začíná čím dál více hnusit i když WG dělá vše proto, aby se kempilo čím dál více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ti na tvou otázku odpověděl jinou otázkou: Proč ve hře není daleko více dobrých hráčů, hráčů s mozkem ? Obzvláště v královské třídě X se to dnes červená jako na rudém náměstí v Moskvě, což kdys nebývalo. Proč se WG nesnaží nováčky naučit a pochopit základní principy hry význam a role tanků v bitvě, spoting, scauting, úhlování, proč je nenaučí používat minimapu a vůbec poznávat mapu, přes kvalitní tutoriály, proč dává nováčkům k dispozici VIII prémiové stroje, kde jsou v bitvě naprosto ztracení a vůbec netuší co mají dělat ??? Odpovědět si můžeš sám.

 

 

 

Inteligence na planetě zemi je konstatní veličina, jenom lidí furt přibývá. Hráči s mozkem nejsou, protože je málo lidí s mozkem. Ty myslíš, že by někdo hrál kvalitní tutoriál? Buď by to přeskočili, nebo by nehráli (" ... teprve když selžou všechny možnosti, přečtu si návod!"). Souhlasím ale s omezením nákupu prémiáků, pokud nemáš 8. tier, prémiák 8. tieru si nekoupíš, trochu by to pomohlo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalitních hráčů týhle hry je v Evropě míň než třicet tisíc, a to sem nejspíš ještě hodně přestřelil... :sad:

 

Casiopeus: no dyk to píšu - dobrej hráč se nikam nežene, protože i dobrej hráč v chumlu rudejch rychle umře, takže se musí počkat až se chumly sežerou navzájem a pak dočistit zbytek. A ty si dobrej hráč.

 

Ono titiž dneska nemá kdo prorážet enemy obranu - to byla role hevyn (dvě či tři top Hevyny většinou dokázaly projet až k enemákům, pokud si nenechaly nepokrytý boky), jenže ty dneska propere kde co a ten zbytek nabije goldy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inteligence na planetě zemi je konstatní veličina, jenom lidí furt přibývá. Hráči s mozkem nejsou, protože je málo lidí s mozkem. Ty myslíš, že by někdo hrál kvalitní tutoriál? Buď by to přeskočili, nebo by nehráli (" ... teprve když selžou všechny možnosti, přečtu si návod!"). Souhlasím ale s omezením nákupu prémiáků, pokud nemáš 8. tier, prémiák 8. tieru si nekoupíš, trochu by to pomohlo.

 

Ale já bych se nováčků vůbec neptal, zda chtějí tutoriál či nechtějí, prostě před začátkem první bitvy, by se spustil povinný obsáhlý tutoriál, který by danému hráči vysvětlil základy hry a nešel by přeskočit, to samé bych udělal, při přechodu na jednotlivé třídy a také druhy tanků, jako první TD, první LT, první HT a neříkej mi, že by se alespoň část hráčů něco nenaučilo, stačí jen chtít.

 

Vzpomínám si na betu, kdy jsem poprvé spustil hru s loltraktorem a čuměl jsem na hru jako tele, nevěděl jsem praktický nic, neexistovaly žádné mody xvm, žádné videjka na YT od kvalitních hráčů, žádné weakspoty a přesto všechno jsem se snažil na internetu si nalézt maximum co šlo. Dnes je toho všude plná pr*el a rudých imb*cilů jen přibývá. Masovost, goldy a ufo bestie, jsou hrobem této hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase se nám debata zvrhla. Všichni víme, co je na této hře špatně. A taky co je na ní dobré. Když máte den a příznivé RNG, tak zahraje každý lepší hráč "s mozkem" neskutečné bitvy. Rozhodne Jasně prohranou bitvu, postřílí půlku týmu, aniž by potřeboval asistenci někoho jiného, nemusí kempit, páč artyny si ho vůbec nevšimnou, atd atd. Když máte nepříznivé RNG, tak skončíte tak jak já poslední čtyři dny. Snažíte se co to jde a je to k ničemu. A jen díky svým schopnostem udělám aspoň slušný výsledek. A ano, stojí za tím hromada minut a her, kdy kempím i s TigremP  :biggrin:. Krom Hellcata, a pro mě StugII, nemám žádný vyloženě ultimátní stroj. Takže to naháním na těch dvou. Btw, dnešní hraní byla lahoda. Po čtyřech dnech jsem chytl vlnu. A až na to, že se opět točili čtyři mapy pořád dokola, tak to šlo. Dělal jsem co jsem mohl, a zásluhou je dobrý WR i WN. Jen ta banda ruďochů umí překvapit tím, že s HT jedou na nesmyslná místa, tak jsem 3x umřel jako "noob". Byť jsem dělal co jsem uměl, tak s RAMII těžko zadržíte dvě IS a T-43. Tak samo s T-34-85 vs M6, VkH, VkD, KV1 2x. Ale to neva. Hlavně že jsem si to užil  :biggrin:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já bych se nováčků vůbec neptal, zda chtějí tutoriál či nechtějí, prostě před začátkem první bitvy, by se spustil povinný obsáhlý tutoriál, který by danému hráči vysvětlil základy hry a nešel by přeskočit, to samé bych udělal, při přechodu na jednotlivé třídy a také druhy tanků, jako první TD, první LT, první HT a neříkej mi, že by se alespoň část hráčů něco nenaučilo, stačí jen chtít.

 

Vzpomínám si na betu, kdy jsem poprvé spustil hru s loltraktorem a čuměl jsem na hru jako tele, nevěděl jsem praktický nic, neexistovaly žádné mody xvm, žádné videjka na YT od kvalitních hráčů, žádné weakspoty a přesto všechno jsem se snažil na internetu si nalézt maximum co šlo. Dnes je toho všude plná pr*el a rudých imb*cilů jen přibývá. Masovost, goldy a ufo bestie, jsou hrobem této hry.

 

Ono je to složité, já ti řeknu, jak jsem přemýšlel já, teď mi to přijde pitomé, ale jel jsem první Němce, kde byla spousta LT a medek, takže jsem byl pořád naspodu, tak jsem chtěl hodně rychle nahoru, abych byl top, a tak nějak to šlo až do desítky, v průběhu jsem zjistil, že čím jsem víš, tak tím hra rozhodně není lehčí, pak přišel čas, kdy jsem začal být zklamaný z toho, jak moc jsem špatný, tak jsem začal sjíždět videa kvalitních hráčů a přihlásil se na fórum, abych sehnal informace, protože jsem taková povaha, že nesnesu být špatný v něčem, co dělám, prostě to nejde:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já bych se nováčků vůbec neptal, zda chtějí tutoriál či nechtějí, prostě před začátkem první bitvy, by se spustil povinný obsáhlý tutoriál, který by danému hráči vysvětlil základy hry a nešel by přeskočit, to samé bych udělal, při přechodu na jednotlivé třídy a také druhy tanků, jako první TD, první LT, první HT a neříkej mi, že by se alespoň část hráčů něco nenaučilo, stačí jen chtít.

 

........................ Dnes je toho všude plná pr*el a rudých imb*cilů jen přibývá. Masovost, goldy a ufo bestie, jsou hrobem této hry.

Souhlasím s tebou, ale vycházíš z nesprávného předpokladu - oni nechcou!

WG potřebuje masovost - to jim vydělá, "hráči" tj. masa chce hrát, nic jinýho je nezajímá.

 

I já začal v betě a nic nevěděl, fórum objevil bůhví kdy, ale - tady na fóru jsou hráči kteří chtějí a těch bude vždycky menšina. Dneska hraju pár tanků (z cca 25 co mám v garáži) a na 10. tier nelezu, většinou max. 8., z 9. tieru vyjímečně T-54, takže: T-127, Tetrarch, Hellcat, Rheinmetall - Borsig (včera vyexpen ) a O416, T32 - oba expím.

Před začátkem hraní se mi jakoby nechce, jakmile to pustím jsem v tom, ale už sem to dost omezil ( ale to si lžu do kapsy :smile:. manželka si to určitě nemyslí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou, ale vycházíš z nesprávného předpokladu - oni nechcou!

WG potřebuje masovost - to jim vydělá, "hráči" tj. masa chce hrát, nic jinýho je nezajímá.

 

I já začal v betě a nic nevěděl, fórum objevil bůhví kdy, ale - tady na fóru jsou hráči kteří chtějí a těch bude vždycky menšina. Dneska hraju pár tanků (z cca 25 co mám v garáži) a na 10. tier nelezu, většinou max. 8., z 9. tieru vyjímečně T-54, takže: T-127, Tetrarch, Hellcat, Rheinmetall - Borsig (včera vyexpen ) a O416, T32 - oba expím.

Před začátkem hraní se mi jakoby nechce, jakmile to pustím jsem v tom, ale už sem to dost omezil ( ale to si lžu do kapsy :smile:. manželka si to určitě nemyslí).

až to omezím na 325 her za týden, tak to čus:))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych koupil, ale dávat 1500 za něco co nevím jaké bude se mi moc nechce.

stoji to 700 když to koupíš na ruských stránkách. A zatím to vypada hodne dobre a mechanika je úplně jiná než u WoT. Takže bud počkej na otevřenou betu ( coz může byt pul roku az rok ), nebo kup balíček a hraj za cca týden :)

 

 

 

 

 

Sent from my RM-941_eu_hungary_356 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh na to kolik toho mám naježděno se stále musím učit,např to,že na publicku se mluví zásadně česky:

 

Taky jsem se dozvěděl zajímavou věc o klanech,alespoň už vím,co jsem to za hráče(btw to už je tento týden druhý čech,co to napsal)

Tak je dobře, že to píšou česky. Podstatně méně hráčů tak ví, že máme v národě o další hráče typu ..............................víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo.. se vzdycky zastydim kdyz ctu takovy blitky

Popravdě řečeno jsme ve sprostém a urážlivém nadávání suveréní jedničkou. Zvláště rudí lobotomici z našeho krásného státu......neskutečná ostuda. Bohužel nejen herní, ale i slovní a tudíž i mozková. Kam se hrabou poláci. Ti si zasiemkujou, rychle umřou a je klid....

Náš rudý debil pozdraví nějakým chytrým povelem "útok či nekempěte noobové", umře a pak zbytek hry nadává sprostě jako dlaždič.

Zvláštní kapitolou jsou pak "klany" mající někde v názvu CZ ši CS....různé československé roty, čety, prapory a já nevím co všechno. Bohužel to jsou většinou 44-46% nuly, kteří jen nechávají Evropu koukat na jejich nemohoucnost a aby se nikdo nespletll, tak mají právě v názvu zkratku země.....ano některým klanům bych křivdil, ale těch je hodně málo. Vždy se stidím za ně....

 

Kucíí jednou z hlavních příčin poklesu kvality hráčů je rychlost expení. Za den je člověk schopný mít 5 třídu ve full!! Tohle dřív nešlo....

když si vzpomenu jak jsem hrál já :biggrin: . První hru jsem ani nevěděl, že existuje sniper mód - že se dají dokoupit doplňky a to i oprava jsem zjistil snad po třech měsících :biggrin: atd atd....... ale člověk se učil praxí, ta byla hlavně bez prémka dlouhá i v close betě. Než jsem dojel na Panthera tak jsem dal tuším 800-1000 bitev! Snažil jsem se hrát jako tankysti v reálu, což bylo dosti z dnešního pohledu kempící, ale své jsem si vždy nastřílel. Pořád lepší jak se tupě rozjet a chcípnout za 30s.....

Co jsem dělal ovšem ihned od začátku tak pomáhal....hrál jsem tužku, ale vždy jsem se snažil sledovat mapu. Vždy jsem se vracel, když bylo potřeba atd atd. Tímto se nový generace hráčů strašně liší. Tým je jim u zadele, o taktice či hře vůbec nepřemýšlí, berou WOT jako tupou 3D střílečku.

Ale berte to pozitivně!!! Alespoň je co střílet :biggrin: :woot::yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se nemohl tak nějak dokopat ke spuštění hry a to poslední dny plním jednu vlastní misi - jedna prohra denně.

Většinou byla splněná na první nebo druhý pokus. Dnes bohužel až na 4 pokus.

2x jsem byl zaskočen tvarem a nebo průchodností terénu, což bylo na mapě dříve jinak. Je na čase si mapy trochu oživit.

Jelikož si je člověk sám asi i v další verzi hry projet nebude moci, tak na to vezmu opět stroj VK1602 hned po tom co na něj bude sleva.

To zas bude nadávek až budu na některých mapách testovat a hledat hlavně brody, ale vzhledem k losům se šancí 30 nebo opak

70% win to výsledek většiny bitev neohrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem odjet násobky na 4 strojích... asi to už nechám být. Tak nějak doexpím Lorr 155 50, protože to je tak extrémně špatnej tank, že bych brečel. Rány max za 300, do RHM a 9. Waflovače za 400... v tý artině si připadám, jako bych ve hře vůbec nebyl a to je opravdu zlej pocit. Pomalinku přestávám poblik jezdit a zaměřuju se už jen na roty a CW...

Na účtě vyhraných 15k goldů, ale nevím co s tím. Další 2k ještě přibudou...WOWP je srájda, takže ani tak to nevyužiju.

 

Akorát se u toho dá navztekat. Dneska mi stačily lemmingy na 9 a 10 tieru. Že se devítky seberou a na pouštní řece jich 11/15 pojede do skal... to víte, že ze nebudu odpojovat z bitev. +-25%  taky  dělá své. A goldy už nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

 

Akorát se u toho dá navztekat. Dneska mi stačily lemmingy na 9 a 10 tieru. Že se devítky seberou a na pouštní řece jich 11/15 pojede do skal... to víte, že ze nebudu odpojovat z bitev. +-25%  taky  dělá své. A goldy už nemluvě.

Normálně jsem zjistil, že se musím čím dál víc ovládat, když vidím přes zaměřovač bandu 6-10 trubek ,co jedou v houfu na jedno místo. To mě ten prst na tlačítku myši tak moc svědí, jak si tak říkám, jestli by je alespoň střelba ode mě donutila se trošku rozprchnout....

 

Ale dnes totálně nehratelné, jak na jedničce, tak dvojce neustálé mikrolagy. Nechápu, jak jsem dnes  s tím slide show mohl udělat s T49 Radley-Waltersovu medaily. Každopádně, na tohle fakt oči ani nervy nemám :sad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si myslel, že když to včera nešlo, bude to dneska lepší. Omyl. Sice to nelaguje, ale každou hru je minimálně 1 člověk afk, většinou rudý hrdina s top tankem. Taky jsem potkal nefalšovanýho bota, zůstal celou dobou schovanej v křoví u základy s KV-1 (byl top) a rozjel se až v okamžiku, kdy zůstal jedinej živej a dva nepřátelé capovali. Rozjel se, motal se po kruhu a vůbec nevystřelil. Měl dva tisíce bitev a EF kolem 120. Tak já už fakt nevím.
Koupil jsem si KV-1, bo jsem jí tenkrát nějak rychle prodal, protože jsem si taky naivně myslel, že čím větší tier tím líp. Hezky dingá, ještě ty spoluhráče by to chtělo.

Nevím, jak funguje ten novej modul inzerce, ale vzhledem k tomu, že moje dva inzeráty kromě mě nikdo nečetl, tak tam asi nikdo nechodí, tak to napíšu sem, že mi zbyly věci z upgradu, kdyby někdo chtěl, tak tam mrkněte a kdyžtak PM (SZ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak shrnout dnešek? Lagy, lagy, lagy... 8 bitev, pak jsem to musel vypnout, tímto se omlouvám Kanárovi a Georgeovi. Vyvedla se jen jedna bitva (pokořen Ace tanker na T-44) a jinak katastrofa. Hrozně to skákalo, neovladatelné.

Ty lagy byly dneska fakt pekelný....zajímalo by mě, kdy WG hodlá zainvestovat do nových serverů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělalo také problémy. Chvílemi se tank vůbec nedal ovládat ale přitom to ukazovalo ping bez výpadků a kolem 20 - 40ms, takže evidentně něco blblo na serveru. Zajímavé bylo, že v našem týmu to lagovalo a u enemáků ne. Ale jak jsem už psal, to nebyly lagy ale nějaké zpomalené pakety protože hra vypadala jak ve zpomaleném filmu. Začínám myslet na novou konspiračku. Když modrofialové čety tak likvidují ta rudá stáda a nepomůže bulhar a ani 12 megaretardů v týmu, tak jim to trošku poštělujeme aby jim to tak rychle nejezdilo a nestřílelo.... :devil:  Teď v noci už je to ok. 20 bitev a 14 výher za dnešek, to je ok i s tím polagovaným začátkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...