Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si na chvíli odpoledne hru zapnul. Měl jsem po středě docela strach. Ale WG na mě pořád nebralo zřetel, tak jsem si to užíval. Druhý den po sobě se mi zadařila bitva s KV1. Asi to bude chtít víc zvyku, nicméně pořád ji nemám rád  :smile:. Jinak se mi hrálo opravdu luxusně skoro se vším. Teda až na tu přiblblou SU-152. Další tank, který mám totálně zakletý. S houfnicí jsem nebyl schopný nic prostřelit a s normálním dělem sice něco prostřelím, ale díky pohyblivosti je ten stroj strašný. To už je Prototyp super mašinka, protože aspoň něco vydrží. Na ISUNU to bude ještě dlouhá a trnitá cesta. Ale nějak to překlepu. Jinak super hry jak s Peršanem, tak T-54. Když člověk dostane dobré mapy, kde se medka uplatní, tak je to super. Horší jsou ty debilní koridorovky typu Perlová řeka a podobně. 

Jinak jak tak koukám na svůj podpis, tak jsem přelezl přes 1300 a 60ti denní dokonce 1700. No hezky se na to dívá, ještě aby mi to k něčemu bylo  :biggrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že moje láska k Hellcatovi vede k tomu, že jsem skoro zapomněl hrát s HT. Jestli mi kočičku nerfnou, budu muset začít jezdit medka, protože už se mi heavyny zdají díky své pomalosti příliš zranitelné. Možná nějaké polomedko jako KV-1S, to by se jen tak nerfovat nemělo, podle toho co jsem četl. :-)

 

Včera se docela dařilo. :-)

 

shot103a.jpg

 

To bych nerfnul okamžitě, nebo aspoň odstranil ten zabugovaný pancíř, to je jak nějaký ochranný štít, jináč s kocourem se hraje fajn, o tom žádná
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T Teda až na tu přiblblou SU-152. Další tank, který mám totálně zakletý. S houfnicí jsem nebyl schopný nic prostřelit a s normálním dělem sice něco prostřelím, ale díky pohyblivosti je ten stroj strašný.

 

Prosímtě na co potřebuješ s houfnicí prostřelovat?!? HEčkem prostřelit nemusíš a co rána to 300+ dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovýhle bitvy tuhle hru zničí. Může mi někdo vysvětlit úkol MT v takovýhle bitvě? Já ty TD ani nespotnu, a to mám tank s dobrým dohledem, optikou a binem. Za pár vteřin od prvního zásahu jsem v garáži.

No chtěl jsem se kouknout, ale přes ty barvičky nic nevidím. Jak to můžete mít...téé hnus jak u kolotočářů :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že moje láska k Hellcatovi vede k tomu, že jsem skoro zapomněl hrát s HT. Jestli mi kočičku nerfnou, budu muset začít jezdit medka, protože už se mi heavyny zdají díky své pomalosti příliš zranitelné. Možná nějaké polomedko jako KV-1S, to by se jen tak nerfovat nemělo, podle toho co jsem četl. :-)

 

Včera se docela dařilo. :-)

 

shot103a.jpg

Jojo, to je pravda. je to hrozně nakažlivé :biggrin: . Po M18 třeba vezmu T30 a tlačím jí v židly..... :biggrin: . Jenže moc podobných strojů není. T49 ...to ano. To je skoro kopiie. T25/2 taky, ale ta je pomalá v akceleraci a o dost. A goldy láduješ oproti M18 pořád, páč základní pene 175 proti 8 a 9 není to pravé ořechové.

Medka bych nejraději hrál taky, taková T20 je super zábavná....ale. Když chce člověk vítězit, musí sakra nastřílet,. Nejen naspotovat či přepadávat ze zálohy. Musí dávat enemáky i čelně. V kečup publiku to bez toho nejde. A až na medka 9 a 10 třídy je penetrace na nové prasátka směšná. Díky obecnému zlepšení pancíře mají klasická medka penetrovat enemáka čelně bez goldů problém. Mě se hrozně líbí PantherII. Už když před 3 roky vyšel...krása. Panthera jedničku bych ještě přetrpěl, páč ten pene má. Ale 202 je na 8 na AP prostě málo. Němec není hbyté medko jako rusák, je to sniper. Jenže co člověk udělá proti 9 a 10, proti kterým jezdí nejčastěji? S Pantherem II jde střílet i na dálku...k tomu dělaný...tak hodně štěstí proti ST1,E75 a dalším asi tisícům pancéřákům. A  na 9 a 10 medka nechci, já na ty desítky nemám nervy..jenže na 6,7,8 třídě není medko s pořádným kanonem, který by byl publickovzdorný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosímtě na co potřebuješ s houfnicí prostřelovat?!? HEčkem prostřelit nemusíš a co rána to 300+ dole.

No to bych nesměl s houfnicí potkávat nestále E75 a podobné hovádka, od kterých se mi to odrazí. Nejednou se mi to stalo. A nabíjet 17 vteřin pro 300 dmg je směšné. Ale je to samozřejmě o rukách a hráči. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlel jsem o T-34, T-34-85 a T-43. Dál jít nechci ale tihle mazlíci vypadají na publicu docela dobře.

T-34 možná, T-34-85 podle mě nejlepší medko společně s Cromwellem. T-43 = utrpení. Proti devítkám s dělem ze šestky je to bída bída bída. Ale jinak taky umí zavařit enemákům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cromwell + Comet = nejlepší medka na tieru 6 a 7. Na tieru 7 ještě T20 - dobrý kanón (jen ten reload), dobrý camo faktor, dobrá pohyblivost, úžasná deprese. Vykouknout, napálit mu to a mezi reloadem se přesunout za jiný kopeček. Cromwell u mě konkuroval oblíbeností Hellcatovi, i když výkonem lehce (ale opravdu jen lehce) zaostával.

 

Jen na tieru 8 mi prostě žádné medko k srdci nepřirostlo. Mají prostě nedostatečné dmg a většinou i penetraci, často i nic moc camo a nepřesvědčivou pohyblivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Pershing jsem hrál dávno, když ještě nebyly goldy za stříbro. Tank to byl dobrý a měl jsem ho kvůli stylu hry moc rád, ale ten kanón nestačil čelně ani na většinu osmiček. Měl jsem s ním super hry, ale většina byl šedý průměr. Patton je pak už o něčem úplně jiném, tam se o děle můžeme bavit. Škoda je, že je tahle americká lajna tak nevyrovnaná. T20 super, Pershing ok, Patton super, Patton II.. ehm... mám ho vyzkoumaný už rok a půl, ale ještě jsem se nepřinutil ho koupit. Velká krabice, která nepřesvědčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si před víkendovým odjezdem zahrál pár 3x násobků. A jsem rád že mizím. Že to hraje rudý retadovaný lobotomický dobytek...to si člověk musí zvyknout. Tak jako na obrázku......Ale když mi do toho zasáhne zas samotná hra s RNG....to rudnu vzteky. Teď jsem dal v super lose nulu s BDR. A proč? Protože jsem 5x posobě nepenetroval či nedal dmg dvoum Churchillům. A to ani goldama. Dvě naprosté nuly...stály tam, neuhybaly.....jen flusali a flusali...každá i přes natočení do mě prošla. Já nedal nic.

Tohle v jiných hrách nemá obdoby. Fakt se těším na WT....díky tomuhle zázračnému RNG WOT rád přestanu hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nevydržel a zase si dopisuju s WG :biggrin: . Jsem zvědav co mi odepíší, vždy odepsali. Proto jsem to napsal. Doufám, že to zas nebude nějaký obecný slint. Zvláště na ty UFA jsem zvědav.....to může WOT fakt do budoucna potopit.

 

 

 

Dobrý den,

 po delším čase jsem to opět nevydržel a musím napsat své postřehy ze hry. Nevím jestli tyto poznatky od hráčů sledujete, ale měli by jste.

Asi po měsíci jsem WOT znovu nainstaloval a vstoupil do funn klanu. Hry pěkné, ovšem některé chyby hráče až neuvěřitelně vytáčí a stále více a více se ptají po konkurenční hře WT. Hraji tuto hru od zaří 2010 a nechci aby začala pomalu umírat...ikdyž náznaky už tu jsou. Zde vypíšu ty nejpalčivější problémy, které hráče vedeou k pokukování jinam.....

1. UFO stroje. Chápeme, že s historickými stroji se do nekonečna vyjít nedá a tak používáte i prototypy či jen nákresy....ale poslední něměcká TD lajna už je moc. Zvláště 10TD, které nemá ani chlup reálné předlohy. O válečnou historii se velice zajímám a "waflovač" je jen WG UFO dílko, nic víc. Tohle Vám spapají děti, ale fotříci či hráči z klanu už toho mají pomalu dost. Začíná se hra podobat Star wars....hráči jako já, kteří s nostalgií projíždějí M18 a další reálné stroje jsou popravdě natšeni přesnými modely ve hře WT.

2. RBG ....žádná jiná hra, nemá takový vliv na hru hráče jako Vaše RNG....před 30min. jsem dohrál hru, kde jsem 5x přesně vystřelil na hráče s 46%(rajče) v Chruchillu co jen tupě stál a střílel a střílel....já nedal ani 1dmg...ani při použítí gold ammo. RNG je asi nejpalčivější problém ve WOT.

3x mikro lagy, lagy....ani zdaleka nejsem sám co máme problémy s lagy. Včera jsem měl na EU1 100ping a na EU2 dokonce 150. Každý den je to jiné. Ovšem nějakým způsobem to cuká každou hru.

Jako 4 bod bych napsal až fraškovitě úsměvný spoting systém, ale ten snad v příštím patchy vyřešíte. Aby TD či jiný stroj po výstřelu i z pár desítek metrů neodkryl zášleh jeho pozici, tož už ani neni úsměvně, to je čistý amatérismus.


Nebudu jen kritizovat, jsou oblasti kde se snažíte a WOT je stále dobrou hrou. Ale bohužel WOT s UFO stroji, RNG by SAZKA atd ....stále více sklouzává do parametru dětských arcád. Ani Serbova nadutost nezabrání, že Vás bude takto konkurence zlobit....aby za pár měsíců nebylo pozdě. Zpět se hráči získávají špatně......

Neberte tento mail jako nějaké hanlivé osočování, ale jako upřímné vyjádření názoru z "očí do očí" od dlouhodobého hráče.

S přátelským pozdravem

Svejk007
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...