Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ahoj,

nevěděl by prosím někdo, co znamená, když mám po bitvě ve výsledcích u čísla s obdrženými zkušenostmi připojenou hlášku "(maximum)"? Objevuje se to jen někdy a v jiných hrách, i když mám třeba nejvíc zkušeností, zas nic. Tak mi tak trochu vrtá hlavou, co to znamená. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to kupodivu včera nelagovalo (19-23hod), ale naštvanej jsem byl díky rotaci map.. z 20 her 4x Ruinberg a 5x Lakeville.. a málem jsem zas zničil myš když jsem si dal 5,8k dmg s Rhm proti X. a druhej za mnou s Objektem 2,1k.. ustřílel jsem Mause, WT a rozebíral E100 ale pak mě smahla arta na ránu.. samozřejmě lost.. Ale to mám z toho že jsem vypnul XVM páč mě demotivovalo.. Kdybych ho měl, tak se rovnou utopím a bylo by to bez vztekání..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DtX

Aha, myslel jsem si to prvně taky, ale zaráželo mě, že třeba mi to hlásilo i u t29, kdy jsem dostal čistýho cca 1630 expů, ačkoli před tím už jsem měl i lepší příjem. Jenže tahle bitva byla s prémiem, kdy to dalo něco přes 2,4 k expů. Takže se započítává i bonus z prémia, to mi nedošlo. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pingy vám závidim.....já pod 90 ms nejdu- většinou mám ping kolem 100ms....

Mám adsl od O2- rychlost mám 3 MB/s- víc tu nejde a neni ani jiná alternativa......holt malá vesnice neboli vidlákov :teehee:

Rychlost internetu nemá s pingem pranic společného. Teda až na jednu věc. Když máš například rychlost 8MB/s a ping je špatný, tak je rychlost nižší ale když máš rychlost třeba jenom 1MB/s, tak ani ping nula nula nic ti vyšší rychlost nedá. O2 je velice špatná volba na hraní her. tm u vás není žádný Wi-Fi provider? Jestli ne, tak ti poradím a staň se jím sám. Není to zas tak těžké a ještě něco vyděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem, 3 dny jsem nehrál a nějak mi to vůbec nechybělo. Teď pročítám forum a všiml jsem si, co před pár dny napsal Ferenc96 , nebudu citovat, bylo to delší ale jednalo se kromě jiného zhruba o toto: Fialových a dalších lepších hráčů je menšina, ve hře čekají, až to rudí rozbalí a pak to rozjedou. 

Hned jsem si vzpomněl, to je přece ono , to už jsem někde slyšel !!! Vždyž už kdysi jeden z Největších Bojovníků Steven Seagal v jednom filmu poučoval nezkušeného kolegu detektiva asi takto: " Mladí bojovníci útočí, staří bojovníci vyčkávají, až se mladí odkryjí a pak zaútočí sami. " A to ještě nebylo WOT.

Tolik pro trochu pobavení.

Jinak dnes cca 12 her, prostě můj průměr, někdy top, někdy střed , někdy lama, nic neobvyklého, co by mě naštvalo. Ovšem s tím, že jsem se s plno věcmi smířil. Ale musím se trochu pochlubit, před těmi třemi dny  jsem získal Halonenovu medaili s T40. (Takový Zvedák jich má určitě několik:) ) A jak se mi to povedlo ? To přesně už nevím, protože mi ten večer strašně chutnaly Svijany, ale bylo to asi takto, jak hraje můj jeden známý. Vezmu stroj, nikoho se nebojím, nějak jedu a po někom střílím, pokud žiju, jedu dál. :( Ale dorážky to moc nebyly, protože jsem byl v týmu na topu.) Asi to sem nepatří, proto  krátce, na medailích asi moc nezáleží, pro mě jen zpestření hry, ale já si cením Šťastlivce . Toho nijak moc neovlivníte a je to strašná sranda a škodolibost. Když jsem ho náhodou obdržel, tak jsem se moc zasmál, je to lepší , než se kvůli hře rozčilovat . Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes pouze dvě bitvy, jedna prohra, jedna výhra, mám dalšího padawana, takže četa je komplet. Dva hráči co se chtěj zlepšovat, abych si za chvilku nepřipadal jako Komenskej :-) Ale je z toho docela fajn pocit, oni jsou rádi a já vlastně taky ( je docela fain předávat zkušenosti ), tak to má být, pohoda, klídeček.Když to takhle bude pokračovat, abych založil Akademii :-) Dva jsou tak ale akorát , navíc když nebudu já, mohou hrát spolu a i to je gut , neb sehranost v četách má také svá kouzla :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem začal chápat KV-3. MM byl krutopřísný - 4x devítky, 4x osmičky a 2x sedmičky... 23k XP na KV-4, rád se ho zbavím. Ten pohled, když jsem zezadu cinkl IS, potom dvakrát minul (téměř doměřeno), 4x v řadě na 50m cinkl KV-1S do podvozku... to dělo nemám rád. Na IS nebyl problém...

 

Večer roty... kluci dělali drahoty, tak jsem projel půlku garáže, dokonce i v IS-3 jsem něco odehrál. Ale na T32 a WZ-132 nic nemá. Jó roty... to fakt není poblik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska pár bitev a rychle to vypnout. To už se pozná....lobotomici všude....

T30,M18,BDR...všude podobné bitvy jako obrázku....A ten ping...na EU1 100 a dnes na EU2 150....tak nevím. Skoro je WOT nehratelný.

Jedna perlička...s T30 v hře s 10 nám zůstala IS4 a enemy artyna...poté co IS4 sundala enemy ST1 a zůstali tak jen ona a ta artyna, tak byl konec hry a my lostli! Jako proč? Bylo ještě 4min....nikdo nekapoval...nechápu.

 

1391721728.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes záviděl asi tzv kečupářům. Naše četa KV-1 se postavila četě KV-1S všichni hráči s win 47-49%.

Naše KV sice lehla, ale vytvořila frontovou linii a došlo tím i ke slušnýmu poškození enemácký čety. Jó být to souboj modrých a fialek, tak je to asi 8 minut kemp a pak naše jasná prohra dle techniky. Co jsem záviděl? To jakoby nadšení a snahu tvořit hru u KV-1. Tu já čím dál víc ztrácím a chovám se víc jako parazit. V překladu to znamená zneužívám poslední dobou tým a pro něj skoro nic nedělám.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost internetu nemá s pingem pranic společného. Teda až na jednu věc. Když máš například rychlost 8MB/s a ping je špatný, tak je rychlost nižší ale když máš rychlost třeba jenom 1MB/s, tak ani ping nula nula nic ti vyšší rychlost nedá. O2 je velice špatná volba na hraní her. tm u vás není žádný Wi-Fi provider? Jestli ne, tak ti poradím a staň se jím sám. Není to zas tak těžké a ještě něco vyděláš.

takhle paušálně se to říci nedá, že internet od O2 je špatná volba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 je velice závislý internet na tom, kde se účastník nachází a jaké dráty k němu vedou a odkud. Vzhledem k naprosto obrovské agregaci také podléhá momentálnímu zatížení. Rychlosti jsou i docela slušné v některých lokacích ale ping, ten je většinou dost špatný a nebo kolísavý. Málokdo může tvrdit, že má od nich internet s pingem stabilně 20 - 50ms. Sosám přímo z optiky pro svá Wi-Fi APéčka a i když rychlost u některých vzdálených zákazníků, kteří navíc musí být připojení jen na 2,4GHz kvůli prostupnosti terénem, kolísá od 1 do 3MB/s, tak ping jim nad 60ms asi ani nevyleze. Znám tady u nás místa, kde O2 nedokáže poskytnout víc jak 1,5MB/s s pingem kolem 200ms. V centru města sice na to jede televize a fičí to tam 25MB/s ale ping je stejně nestabilní a poletuje od 60 po 300ms. Stahovači a filmoví maniaci jsou v pohodě ale hráči moc nee. Proto také někteří přecházejí k Wi-Fi providerům i když u nich je horší spolehlivost protože  se občas nějaký ten výpadek prostě stane. Stačí, když namrznou antény a nebo začne hustě a mokře sněžit. Ale to je tak málo, že někteří na to ani nepřijdou, že byl nějaký výpadek, když zrovna u PC nebyli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska pár bitev a rychle to vypnout. To už se pozná....lobotomici všude....

T30,M18,BDR...všude podobné bitvy jako obrázku....A ten ping...na EU1 100 a dnes na EU2 150....tak nevím. Skoro je WOT nehratelný.

Jedna perlička...s T30 v hře s 10 nám zůstala IS4 a enemy artyna...poté co IS4 sundala enemy ST1 a zůstali tak jen ona a ta artyna, tak byl konec hry a my lostli! Jako proč? Bylo ještě 4min....nikdo nekapoval...nechápu.

 

1391721728.jpeg

Joo, to mi takhle zničehonic skončila bitva po dvou minutách od začátku, bylo to 3:2 pro nás a byla to výhra... Nechápu.... Capnout nemohli tak co se kurňa stalo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle paušálně se to říci nedá, že internet od O2 je špatná volba...

 

jj, pred lety zase breceli lidi od UPC - hral jsem strilecky a byly caste narky prave na UPC. na O2 si nikdo nestezoval. me tech stabilnich 60ms ve WoT staci i ted. problem nastane, kdyz hraju na servech umistenych na zapadnim pobrezi USA. tam mam cca 240ms (na vychodnim 110-150ms) a pritom nekeri tam jednou na cca 170ms - ja na tech cca 170ms musim vyuzivat placenou sluzbu, ktera to asi presmeruje nejak jinak. pocitam ze se to da pouzit i na WoT, ale tech 60ms mi staci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už fakt nevím, ten jejich divnej matchmaking si na mě zasedl nebo fakt nevím. Podle barviček mám z 90% jasnou prohru, nedám na to, snažím se, ale co mám ***** dělat víc? Mám rád německý tanky,ale vybral jsem si blbuvzdornej tank se kterým mám blbý staty, abych si to vylepšil a vůbec se mi nelíbí a losuju takový idioty, že bych brečel. Mám zkusit týmovky?

m-8eu7x8r2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes so si krasne uhloval s KV4 Ferdiho, zacuvam vystrelim, idem dopredu a nabijam - klasika, asi po druhom vystrele pozeram, ze nemozem ist dopredu nieco z predu ma blokuje a koho nevidim, nas Chi-Ri mi vosiel do predu a kto za volantom wolfram_cz, kedze som tym padom neskryl predne koleso, Ferdi ma detrakol a artyna ma dorazila...Kto by to do toho Wolframa povedal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že moje láska k Hellcatovi vede k tomu, že jsem skoro zapomněl hrát s HT. Jestli mi kočičku nerfnou, budu muset začít jezdit medka, protože už se mi heavyny zdají díky své pomalosti příliš zranitelné. Možná nějaké polomedko jako KV-1S, to by se jen tak nerfovat nemělo, podle toho co jsem četl. :-)

 

Včera se docela dařilo. :-)

 

shot103a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...