Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pokud vezmu fakt, že je to stejný dělo jak na E-100, pak je to rukama. Samo, E-100 má výhodu, že si dojede blíž a zamíří si líp, což Rhm nemůže. Ale pokud to letí kam má, problém by být neměl. Já na CW E-100 jezdím převážně na AP a spokojenost.

nj jenže ono to právě nelítá kam má... a blíž si nedojedu.. jó je fajn když to kopne ale první gun je přesnější a rychlejší.. prostě vhodnější na snipe

 

EDIT: věřím že na E100 je to ultimátní gun ale na snip to fakt není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjednodušeně... nemá smysl se snažit... prostě na těch devítkách budu mít win 30-40%, je jedno jak hraju. Prostě nejdu výš. Nějako doexpím tu T-54, která mi už taky začíná lízt krkem a bude zas chvilku klid...

Už se těším na předělání dálnice. Podésáte v řadě, co jsem jel zespoda jsem prohrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Už se těším na předělání dálnice. Podésáte v řadě, co jsem jel zespoda jsem prohrál.

 Ta Dálnice se dá i zezdola, zrovna včera jsem měl štěstí na četu medek, co nasvítili kopec, my to s "kolegou" s Borsigem z protějšího kopce vystříleli a potom už byli navrátivší nepřátelé z města snadný zákusek nakonec. Ale vyhráli to ty medka, co se nebáli nasvítit kopec a více méně u toho  umřít. Škoda, že takových bitev, kdy spolupracuje cca 50% týmu, se na publiku moc nezažije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konstatuji, že včerejšek byl po pátku vcelku tragédie. Teda z mého pohledu. Opět jsem v několika bitvách zapomněl hrát. Nic jsem netrefil, nic jsem neviděl a byl mrtvý, když jsem trefil, tak jsem dal za 0 nebo totální podmírák. Killy jsem sbíral vyloženě sporadicky. Vždycky jsem nechal enemákovi do 100Hp aby ho mohl dorazit někdo jiný. Samozřejmě bylo hned několik her, kdy se docela i zadařilo. S TigremP jsem si udělal M. Už jsem myslel, že to nezvládnu, ale přišlo, tak jsem byl spokojen. Jinak hry přesně takové, kdy vám zůstává rozum stát. Na Útesech jedu s Peršanem spotnout prostředek. Nachytám tam špatně postavenou IS3. Začnu do ní šít. vždycky vykouknu, vystřelím, zajedu. Díky tvrdé hlavě si to mohu dovolit. Ha, jsem já to ale blázen. IS3 má lepší dělo než kde co jiného. Pokaždé co vystřelil, tak mě trefil samozřejmě do hlavy. A co střela to za 400dmg. Tak koukám na tu svou hlavu a jednou mě trefí do kopulky, podruhé mě lízne z pravé strany, po třetí z levé. Wtf???? Od čeho je tam klopený pancíř??? No když mu zůstalo 210Hp, tak jsem ho 3x za sebou nemohl prostřelit. A když jsem ho prostřelil, dal jsem mu za 190  :biggrin:. Tak buď jsem blázen já, nebo někdo jiný. No a takto to vlastně vypadalo celý den. Ale jinak celkově den dopadl vcelku úspěšně. Pohnul jsem se všemi tanky, zjistil jsem, že mám plný sklad nepotřebných věcí, tak jsem to poprodával a tím si připsal přes 2 mega na účet. Dnes je neděle a to už mám strach vůbec to zapínat. Ale asi to zkusím. Nicméně už dopředu tuším, že to bude naprostá tragédie, jako téměř každou neděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson: včera RNG fakt kralovalo. V rotě s klanem sme nikdo nemohli prostřelit, vlastně vůbec trefit, a rudí enemáci nám to prali kam se jim zlíbilo. No a četa uplá příšernost. Šest bitev s osmama a nic, ani win, přitom v tabulce výsledků stále v horní polovině, takže uplně blbě sme nehráli. Jediné, s čím to šlo, byly šestky, tam se nechaly uhrát solidní výsledky - KV-2 je fakt super tank.

 

Jako tuhle zhovadilost už hraju jen se setrvačnosti, ty tanky od Gaijinu jsou fakt nutnost, WG prostě nezná míru jak v tancích (Waflovač), tak v nadržování rudochům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem zde pochvalil BDR G1 B a tak se mi to hned druhy den vratilo. včera jsem si jako páty tier mezi sermickama, nepripadal jako outsider a ani jsem nezvazoval pouziti goldu neb vse pekne proslo. zato včera se karta nějak obrátila a s penetrací jsem měl problém. AP ma průměr 135mm a Gold 175mm a ... neprobil jsem 8x za sebou KV-1. ukazoval mi jen věž, tak jsem neměl moc možností na výběr. vzdálenost 100m. počítal jsem, že s tou penetrací nemusím vymýšlet žádný weakspoty a pod. - navíc, jak jsem psal, nebylo moc na výběr. nadruhou stranu, musím vozítko pochválit, že jsem obdržel víc jak trojnásobek HP. než mě dostali ... :)

 

4 sice prošli, ale jen 2 dali DMG ... :(  2 z 12ti ... :)

 

u35Z.jpg

 

 

Klasika RNG by WG. U BDR doporučuji dávat goldy jen opravdu tuhé HT. Nevím proč, ale z těch 60 her s BDR jsem vypozoroval, že goldy prostě neskutečně nefungují. Za to klasické AP 135mm při dobrém míření na spodek jsou x krát spolehlivější. Dokonce i zabugovanou KV1S to dává líp jak 90mm kanon u M18 s pene 160. Jen to ukazuje inidividuální nastavení každého stroje ve WOT....papírové předpoklady jsou jen Sci - fi.

Mě hra s BDR neskutečně baví. Nikdy nebude mít BDR WN7 jako KV1, páč prostě zabudovaná KV1 často vydingá i 7 HT(nebo spíš tu ránu sežerou pásy), ale ty pecky za to stojí. Reload už mám na 8,31s což je super.

 

Obecně je neskutečně znát, jak jsou goldy skoro k ničemu. A to u všech strojů. WG se snaží napravit svou chybu a tak se snaží jak může......jak enemáka netrefíte přesně kolmo stojícího, je tam jen malinký úhel = ding!. AP munice je často na natočené enemáky lepší.

Klasická ukáza choas sytémůve WG.....něco povolí, zjistí, že to brutálně rebalancovalo hru a tay vymyšlí, jak to utlumit...když to nemůžou zrušit. Já goldy taky nemám rád, ale když je něco ve hře povoleno, tak ať to funguje, když to tolik stojí. To jejich odrážení je až úsměvné....přitom ta tavenina z kumulatovních střel se dokázala uchytit a propálit i na pěkně skosených pancířích...WG si prostě dělá co chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, tak vítej v četoklanu NIHIL! :biggrin:

Děkuju. Moc se tam nesnažím protože do pondělka mám banána na chat a už jsem se musel kvůli návštěvě odpojit z čety, což bez rozloučení a omluvy asi vypadalo dost hulvátsky. WG by v tomto směru mělo udělat úpravu a u hráčů, kteří mají chat  vypnutý a nebo zabanovaný nechávat nějakou značku aby každý věděl, že komunikace není moná a nikoliv, že dotyčný je namyšlené hovado, když je jenom hovado :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Waffeny tieru 8 a 10 se nedává TOP dělo !!! Kolikrát to tu skara mám opakovat?! Každý si prostě myslí, že u něho to bude jinak. NE!!! NEBUDE!!! Je to naprosto nepoužitelné dělo !!!

no no no snad jsem toho tolik neřekl.. přišel jsem na to sám i bez tvejch rad a vykřičníků.. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no no no snad jsem toho moc neřekl.. přišel jsem na to sám i bez tvejch rad.. :-P

A o to právě jde !!! Někdo se tu snaží poradit ale stejně si to každý musí vyzkoušet sám, že? :biggrin:  Ale nic si z toho nedělaj, já tam ze zvědavosti také zkusil dát top děla. Stačila jedna bitva a bylo mi to jasné, že jsem se na to měl vykašlat. Zvědavost je holt sfiňa :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek pokračuje,musím se tlemit ještě víc..ano losy naprostá dokonalost ale ten materiál,to je fest.Jinak chtěl byhc poděkovat WG,že změnilo dálnici.i když to mohlo být rychlejší.Aneb co stačí k dokonalé prohře??min 5 poláků v týmu kecajících při odpočtu a silný leader v KV-1s který z pozice top tanku velí vzít město útokem..když sem viděl jak 12 tanků se rozjelo do města,tak jsem enemákům poslal zprávu ve smyslu,že přeji dobrý lov..jediní kdo mě potěšili byly dva maníci,co se mnou jeli na druhou stranu a probili jsme se až k enemákům na cap..

17712e6b03d966e530311fb770d5b08e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera 35her, dopo a po obědě nic moc WN8 kolem 2300, ale v noci s razshem a smirdou docela jízda s průměrným WN8 3180, takže overall přes 2600...samozřejmě hraju jen IX. WT...během dne jsem si aspon splnil přes 10% z té akce na 500 killů, s takovou to mám za 14 dní hotové:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjednodušeně... nemá smysl se snažit... prostě na těch devítkách budu mít win 30-40%, je jedno jak hraju. Prostě nejdu výš. Nějako doexpím tu T-54, která mi už taky začíná lízt krkem a bude zas chvilku klid...

Už se těším na předělání dálnice. Podésáte v řadě, co jsem jel zespoda jsem prohrál.

fakt? to se mi nějak nezdá, asi si na tebe WG zasedlo, já si na devítkách držím poslední dva metry winrate přes 60%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem.  Asi to do denního hlášení přímo nespadá, ale stejně: Mám odehráno víc jak 5000 bitev, WR si držím lehce nad 50 % Na  oficiením  ratingu jsem žlutý. . Není to asi moc, ale hraji jen sám na publicu a nedrtím to. Nicméně si myslím, že už jsem pochopil mechaniku hry se všemy klady a nedostatky, naučil jsem se většinu map, kromě třeba Tundry, smířil jsem se s někdy očividnou idiocií spoluhráčů, protože i já sám dělám  hovadiny. Prostě kliknu na hru, přidělí mi to nějakou mapu, než se načte hra, tak si to pro sebe sám zhodnotím, (hráče, mapu, svoje postavení ve hře apod) podle toho se rozhodnu a někam jedu. Další průběh je někde ve hvězdách. To určitě znáte všichni. Já to shrnu velmi jednoduše, buď máte "štěstí" a rozdáte dmg, jedete a se vším si poradíte nebo taky nestačíte udělat vůbec nic, ding, ding   a jdete ven. Pak jsou samozřejmě hry, neco mezi tím, co jsem napsal

Smyslem snažení v této hře by mělo (podle mě) být postupné zlepšování jak hráče , tak i strojů . Koneckonců. kdo není rád, když si koupí za vydělané body no

vý doplněk na svůj tank. Tak jsem taky  expil,  mám třeba aktuálně třeba ST-I , 9.tier,sovětský HT. Kromě motoru  je full. K jaké došlo změně proti ostatním tankům. které jsem přeexpil ? Skoro k nijaké, je to velmi dobře hratelný tank, to ano, hraje se mi s ním dobře ale v konečném výsledku žádná sláva. Už to tady někdy psal Zvedák, jak jezdí T40 a má pravdu. Mám v garáži stroje 4-9 tier, můžu říct, že největší , jak to nazvat - užitek ?, mám na americkém T40 a německém StugIII. Tady mám WR 56-53%. Tak proč mám, *****, ST-I, kde mě po chvíli každý sundá třeba goldy, nebo několikrát  za sebou dingnu ? Proč jako idiot expím francouzské HT ? Proč expím na americké TD T95 a šetřím volné body, aby na něj měl co nedřív dělo ? Proč ?

Nevím, jestli mě zasahla deprese,  už nevidím žádný kvalitativní posun k lepšímu. Ale stejně, když si dám pár dní pauzu, tak hraju hned rád, pořád je to myslím velice dobrá free hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes byl tedy den, týmy neskutečných hovádek, kdy jsme s bídou vytáhnul WR na 50 % a ulehčeně vypnul hru. Zrovna dnes to bylo na četu a ne na trápení se sám na publicu. Nu uvidíme :-)

 

PS: velmi dlouho se mi nestalo, abych si WR vylepšoval IS-3 :-D inu stane se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krel, dospěl jsi k tomu narozdíl od některých ( třeba i mě ) docela brzo a je to přirozený vývoj a nijak se tím netrap. Také hraju už skoro furt T40 a sem a tam Hellcata protože na nich mám všechno vymazlené ( to sice mám i na ostatních tancích v garáži ) a sedí mi a je s nimi větší sranda, než s těmi ostatními a hlavně, i bez PÚ není problém být v plusu. Jako další motivaci si můžeš vylepšovat staty, což je běh na dlouhou trať a hlavně, dá se to dělat jen když máš náladu a né, jako když něco někdo expí aby to co nejdřív měl a pak zjistil, že vlastně ani není proč to vlastnit. Například tier 10 je už skoro zbytečné hrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...