Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsme dva....tři měsíce jsem neměl horší výsledky....

Zapnu PC, páč mi za 2h končilo prémko. Normálně bych za ten čas v poho projel celou garáž a krásně si dal 5 násobky.

Jenže kombinace Vánoc a 5násobků udělalo ze hry peklo. 5:8....

Dohrabal jsem se do 5 třídy a to jsem vzdal A10 a SU26 se kterýma jsem ani na 3x neudělal win. S SU26 je to co říct.

Jenže když kolega z čety s Hatzerem a já s SU26 jsme na konci suveréně neljepší v lose, kde jsou 6 třídy....to už je moc.

Dnešek se značil brutální až smrtelnou kombinací....velice špatné losy a totalní leplové na topkách.

Chtěl jsem na podruhé dát Stuga...zas proti hafo 7 ....během 2minut jsme pukali 1:9...a 1:15 to skončilo. Vypnul jsem to.

A dávám si pauzu. Symbolicky mi skončilo prémko a rozhodně ho teď nekoupím. Ať si na publiku jezdí tuna ultra kretenů, ale ať nejsem pořád dole.....na to WG kašlu.

Aktuálně **** na WOT, ale Vám přeju pěkný Nový Rok!

tak jsi si taky užil to co my průměrní zažíváme sami na publicu každý den :-P nedělej si z toho vrásky a užívej si jiných radostí života :-) přeju Tobě i ostatním do Nového roku Hodně zdraví, štěstí a pevné nervy :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cukání na který si stěžuje švejk nepozoruju. Je to nejmíň měsíc nazpět co se mi to stalo, od tý doby nepozoruju.

Zhoršení MM - u některejch tanků ano, například Hellcat (teď je jako top tier jednou z 10 her, to je hnus velebnosti), u jinejch ne - např. KV1S, M7.

Přehnaný houfnice - jednoznačně ano, to je hnus, všechno co má houfnici tak to páře jak nic. Včera jsme potkali četu M4, druhej PzIV, s tou M4 měl 84% winrate a hrál to od posledního patche jen s goldama... Nebo přijede ten dementní německej scout a mojemu T28prototypu to švihne za 400, wtf?

 

Ale jinak je to fakt haluz o tom koho dostanete do týmu, 2 dny se mi dařilo, pak přišel den blbec a teď mam zas šňůru 2 dnů, kde se daří.

 

A btw M7 je suprová mašina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já taky přidám trošku. Poslední dobou se jaksi rozmáhá nešvar,že pokud jsu na vyšším tieru,tak po zahájení bitvy do mě najede ze zadu náš lehčí tank. Není to pokaždé.Možná tak každou desátou bitvu. Co mě na tom sere,je to,že já po bitvě jemu platím pokutu za poškození a on sám si ubere tím nárazem třeba i 4%,která pak můžou v bitvě jemu chybět. Tak dělá toto normální člověk? :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já taky přidám trošku. Poslední dobou se jaksi rozmáhá nešvar,že pokud jsu na vyšším tieru,tak po zahájení bitvy do mě najede ze zadu náš lehčí tank. Není to pokaždé.Možná tak každou desátou bitvu. Co mě na tom sere,je to,že já po bitvě jemu platím pokutu za poškození a on sám si ubere tím nárazem třeba i 4%,která pak můžou v bitvě jemu chybět. Tak dělá toto normální člověk? :Smile-izmena:

no mě se to stává taky a je to zcela úmyslný.. už mě napadlo že to někteří dělaji schválně protože vědí že tank který způsobí poškození spojenci už nemůže získat odstřelovače.. ale spíš je to jen moje paranoia :-P taky se mi včera s SU26 stalo, že do mě hned na startu začala najíždět T40, ignoroval jsem ji a jel na pozici, ten zmetek do mě 3x vystřelil a a když mi nikdo ani přes žádost nepomohl tak jsem ho na 2 rány smáznul a zmodral jsem!! Vyhráli jsme i bez toho kreténa ale vytočenej jsem byl jak klíště páč ještě spamoval do chatu napůl česky a angl. o NOOBech a že mě reportuje atd... ten blb měl 1000 bitev a w/l 45% !!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalka, me vcera jeden vystrcil spoza sutru zcela zamerne primo nepriteli pred hlaven - aby strelil po me a ne po nem. Na jednu ranu jsem nezdechl, tak jsem otocil hlaven a vystrelil na toho "spojence" misto na nepritele (nez nas sejmuli oba), uz to temhle blbum nenechavam projit. Pohar pretekl, musi je to nekdo odnaucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě na test serveru nějakej rusák hodil číňana 9. třída medko přímo ze srázu do ledový vody, odkud nebylo úniku... Na publiku je spíš běžnější bezdůvodný ostřelování spojenci.

Večer se áhl v duchu ELC AMX. Tohle je 2. nejlepší TDčko co jsem zatím hrál. Jednu bitvu na El Hallůfu jsem měl 3 killy, stav byl vyrovnaný. 2 artiny, 2 těžítka a medko.Artiny se vztekaly, jak to, že se krčím na kraji mapy (odkud jsem úspěšně odstřeloval a získal 1000 dmg) a neskautuju...za boha nemohli pochopit, že ELC není skaut v pravým slova smyslu. Dejme tomu, že jsem někoho zabil a už jsem jel na enemy základnu spotnout poslední artiny. Jednu dostali a druhá se schovávala v horách za vyvýšeninou. Capoval jsem, přiřítil se Hummel a ať mazám ho zabít. Po "Negative" strhnul zaměřovač z něho na mě a pálil...do konce bitvy mě netrefil a naše druhá arty vyřídila enemy arty. Celou hru jsem poslouchal nooby a lamy...hlavně jsem byl ve zkušenostech a dmg jasně první :Smile_teethhappy: Na publiku holt moc nemyslících dětí.

PS: TD styl hraní s ELC se** půlku publiku, bacha na to, krejte se i před svými.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: TD styl hraní s ELC se** půlku publiku, bacha na to, krejte se i před svými.

 

Jak jsem psal nedávno - scout, který ve hře hraje něco jiného než "rozjeď se na nepřítele a umři během prvních dvou minut" je trnem v oku všem hráčům, hlavně ve tvém týmu. Ti tě jsou pak před nepřítele schopni vytlačit, a největší zábavou je vytlačování z capovacího kruhu.

 

Fuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest BobSlocum

Velmi často musím rychle vypadnout ze hry, abych nenapsal něco sprostého. Jak si mám srovnat statistiky, když i na VII.-IX. tieru jezdí takový materiál :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera než začala večerní pařba sem taky pár dal.

1.absolutní nevyváženost kvality týmů.To že hrají sváteční hráči je pochopitelné.Jen nerozumím tomu,proč vždy na jedné straně.

2.houfnice na PZ IV je čím dál horší.Kde jsou ty doby,kdy jsem dal T28 na ránu.

3.S Hellcatem jsem dal KV 1 S tři plnotučný za sebou.Zbylo mu 2%.Pak jsem 4x dingnul.Než jsem ho dostal,tak mě to stálo 80% života.Myslím,že střílet umím.

4.Na Halufu náš tým 5ti tanků přerušil capování v 80% a jel dorazit posledního enemáka KV 2 s popelnicí.Nakonec on dorazil je.Bylo to horší,než pozorovat poslaneckou sněmovnu.

 

Děkuji bože,že se dostavili děcka šli jsme slavit silvestra.Zavádím podobnou tradici nehraní jako na štědrý den.Je to mé první předsevzetí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém.Poslední dny se mi stává u přesných děl (StuG a E50M) že při střelbě na střední a větší vzdálenosti mi střela jakoby před cílem upadne.Jakoby nedoletěla.Děje se to poměrně často a právě i na střední vzdálenosti.Poslední hru pětkrát za sebou s E50M na 150m.Snad nejsu paranoidní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak...oprášil jsem T34, abych si vydělal na GWpanthera. Jen nestíhám čumět, co rána, to nějakej kritičák.

Dále jsem prodal LORRAINA! Když se ani na popátý jak obvykle nepovedl násobek, řekl jsem si, že nemá cenu se s ním dál trápit a ten prodej protahovat.

W/L díky hraní v četě celkem dobrej, kdybych se nesnažil udělat násobky devítek, bylo by to mnohem lepší.

 

A na to, jak jsem na testu rozdával GWPantherem pecky za 400-500 do E-100 a trefoval každou druhou ranou, se mi na normál testu vůbec nedaří. Pecičky za 300 a k tomu ještě jedna z pěti. Fakt nechápu :Smile_mellow: Blbej den na artinu 6. třídy.

 

DtX: Vidím jen 5 skautů. Nezapomínejte, že ELC není skaut, ale zatraceně dobrý TDčko. Skaut pouze v lose s osmičkama, ale i tam se dá dobře zahrát TD styl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pohoda... 26 vítězství ku 14 prohrám. Navíc mne překvapivě hry bavily .... často bitvy tzv. "do posledního tanku".... takže napínavé a zábavné - když se člověk nahání po mapě s posledním enemákem je to lepší než sledovat akční film. :-) Raději jsem to pak vypnul, aby se to neobrátilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si dám opožděné předsevzetí. Zredukuju čas strávený u tanků, jelikož hazard člověku škodí. Tanky jsou jako ruleta. Máte penetraci v nějakým rozsahu. A občas to jsou velký rozdíly. Semtam cinknete někoho do weakspotu, ovšem kritické se to stane ve chvíli, kdy jsou oba tanky na ránu a vy dobijete první.

 

Další problém jsou penetrace za 0 dmg. Když teda zboku pošlu 12cm kouli tanku mezi pásy, klidně 3x po sobě, čekám, že mu je aspoň shodím, ne, že se tank díky nim stane nesmrtelný. Prostě blbost, když už ten tank trefím, tak ať to něco udělá. Toto se opět stává při kritických stavech, kdy je nutnost dorazit. Ale netýká se to jen pásů, hlavně mám na mysli "spaced armoury" tam, kde nejsou. Penetrovat zboku věž E-75 za 0 dmg, velitelský poklop za 0 dmg, to je k breku. Jak mám tank zničit, když to hra nechce? Boky ISek beru. Přední pancíř Obj 704 je očarován nějakým kouzlem. často se mi stává, že čelně ho penetruji (např T34, M103), díra jak hrom a 0 dmg. Nemyslím tím mantlety, myslím normální přední pancíř. Nevím, ale... dělá mě to smutným, když ho jedu dorazit a ono to dopadne obráceně. Všechny tyhle vychytávky vedou k nižším výdělkům. A ty už teď nejsou nic moc. Může mě dojmout, když s T34 prodělám, protože penetruju 1 z 10 střel, 3 minou a zbylých 6 cinkne, nebo udělá díru za 0 dmg.

 

Já si myslel, že si vyexpím Ferdu, Tigera P... Tiger P půjde, ale na Ferdu se dostanu asi tak za rok. Bohužel, krásně se hraje jen na nízkých tierech. Do toho 6. tieru to jde, když už se to nepovede tak je hned dobito a odpověď nestojí půlku HP, hráči jsou všude stejní, stojí to za ... ale jsou.

 

Ještě nedávno se mi to zdálo dobrý, ale teď mám problémy s trefováním plně zaměřených strojů, penetrace za 0 a za co hra nemůže, kr**ény na publiku, co se mě hned po startu snažej zrušit. Nevšimli jste si, že poslední dobou tanky víc hořej, bouchaj, dávaj se víc kritičáky? Možná mám jen smůlu, ale opravdu teď hodně lidí hoří.

 

Tak, vylil jsem se, dnešní skóre 1:4, výhra s GWP. Jdu to vyrovnat na ELC a končím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nah***, protože se o svátky hrálo pěkně, tak teď trpím... Úplný blbci spoluhráčí, jedu sám na jednu stranu s KV1S, 3 soupeře zabiju, další 3 tam držim a jsou na ránu. Podívám se na skóre, 4<12. A tak je to pořád.

 

A navíc to začalo zase padat, 5x spadlo = 5 proher.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém.Poslední dny se mi stává u přesných děl (StuG a E50M) že při střelbě na střední a větší vzdálenosti mi střela jakoby před cílem upadne.Jakoby nedoletěla.Děje se to poměrně často a právě i na střední vzdálenosti.Poslední hru pětkrát za sebou s E50M na 150m.Snad nejsu paranoidní.

Nejseš, já to samý se SU85 a nepomohlo ani automatický zaměřování cílů.

Dnes pohoda... 26 vítězství ku 14 prohrám. Navíc mne překvapivě hry bavily .... často bitvy tzv. "do posledního tanku".... takže napínavé a zábavné - když se člověk nahání po mapě s posledním enemákem je to lepší než sledovat akční film. :-) Raději jsem to pak vypnul, aby se to neobrátilo.

V kontrastu s prvním příspěvkem jsem to zažil s tím samým strojem taky a pak se člověk baví. Ale bylo to v noci, nevím jak přes den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu si to s Tigerem II městem a náhle IS 3.Dám mu třikrát plnotučný a zbývá mu pár procent.Pak mi dvakrát dingne a on mi to zase vrátí.říkám si no nic jedu na jistotu a dám gold(vozím dva kusy).Co si myslíte 2x mi dingl.Nakonec mě dorazil a já jen čuměl jak největší noob.Přitom IS 3 je taková chuťovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu si to s Tigerem II městem a náhle IS 3.Dám mu třikrát plnotučný a zbývá mu pár procent.Pak mi dvakrát dingne a on mi to zase vrátí.říkám si no nic jedu na jistotu a dám gold(vozím dva kusy).Co si myslíte 2x mi dingl.Nakonec mě dorazil a já jen čuměl jak největší noob.Přitom IS 3 je taková chuťovka.

Zveřejni to, prosím, v artyhumusu. Tam to Kubo právě všem vysvětluje :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové, představuju vám nový MM, jak jsme si stěžovali na arty, tak teď budeme na scouty.

w8ufk3.jpg

 

ted sem delsi dombu mimo domov(bohudík),není čas pařit(opět je ze mne klidný člověk),může mi tedy někdo říct proč new MM pro artyny začal dělat tyto zvěrstva se scouty???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prodal to prémiový vozítko co nám dali pod stromeček páč je to tank naprosto k ničemu a primárně slouží jen jako potrava pro 2. a 3. tier.. a zbylo po něm prázdný místo v garáži.. po dlouhém rozhodování jsem jsem si koupil T29 hodil jsem jí hned do maxu a stroj je to opravdu zábavnej, jediné co nechápu je to že při hafo rozdaný DMG, 17 killech a průměru 963 exp na bitvu (po 10 hrách) má tenhle tank jen 1113 EFR (něco kolem 1300 novýho) a to mi připadne hodně málo... Pochybuju že je tenhle heavík určenej pro cap nebo def.. no uvidíme jak to půjde dál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted sem delsi dombu mimo domov(bohudík),není čas pařit(opět je ze mne klidný člověk),může mi tedy někdo říct proč new MM pro artyny začal dělat tyto zvěrstva se scouty???

To skoro vypadá jakoby to jen prohodili....Opravdu renomovaný zásah. Vypadá to i že si z komunity dělají prdelky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...