Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To znám. "Jede ti zleva!!" Boom. "Já ho neviděl, já zaměřoval jinýho :Smile_teethhappy:

 

Když jsem jel s někým jiným výcvikovku, tak ze srandy jsem vzal T1 hvy proti T49.

A: Si tě ukroutím.

B: Pojď.

cink,cink,cink...já zatím nestřílel...cink...

B: Copak?

A: To není fér.

B: Co?

A: Ty točíš i podvozkem, to enemáci nedělaj :Smile_teethhappy:

 

Jinak dneska jsem točil T82 a M2 mt, no, ER zase o 5 bodíků vylezlo a docela jsem zahrál i pěkný bitvy. Zvlášť jedna na Kampáni, první dvě střely naslepo = 2 killy (M2). Celkem 7 killů, výhra zabráním. Krásná hra.

b5964da00bf53ba965dcb456d2585897.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dosla me trpelivost vazne me to uz s**** , jaky lidi hrajou je neuveritelny !!! staty jen padaj a padaj, prohravat porad 2:14 a podobne me vazne nebavi, jak muze nakej dement zapnout hru nechat tank na miste a nehrat ? to si lesti vocas nekde nebo co jako, to je na pobliti kdyz je top tank a nehraje, vsem to zmrvi jen, pak se najdou poklady jakoze klidne 3 tanky sou na bazy a nehrajou, to mam sto chuti vrazdit nervy mam jen jedny opravdu, jak muzou WG idiot !!! postavit proti sobe 3 devitky proti 5 jak se muze stat ze jedna strana ma plno stock tanku a druha ani jeden, vazne me je na zvraceni z toho a do toho jen artyny samy, od tieru 8 vejs je lepsi nehrat, ty lidi by meli zkladat psychotesty nez zalozej ubec ve wot ucet !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dosla me trpelivost vazne me to uz s**** , jaky lidi hrajou je neuveritelny !!! staty jen padaj a padaj, prohravat porad 2:14 a podobne me vazne nebavi, jak muze nakej dement zapnout hru nechat tank na miste a nehrat ? to si lesti vocas nekde nebo co jako, to je na pobliti kdyz je top tank a nehraje, vsem to zmrvi jen, pak se najdou poklady jakoze klidne 3 tanky sou na bazy a nehrajou, to mam sto chuti vrazdit nervy mam jen jedny opravdu, jak muzou WG idiot !!! postavit proti sobe 3 devitky proti 5 jak se muze stat ze jedna strana ma plno stock tanku a druha ani jeden, vazne me je na zvraceni z toho a do toho jen artyny samy, od tieru 8 vejs je lepsi nehrat, ty lidi by meli zkladat psychotesty nez zalozej ubec ve wot ucet !!!

4

 

Chlapče, ty by sis měl vážně dát od WoT pauzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hlásím, že jsem to přes vánoce ani jednou nezapl, až dnes. 8 her, z toho 8 proher, dvakrát mě někdo "omylem" napálil zezadu (což do IS od IS-3 bolí), viděl jsem platoon arty tier 8 a D.Max a lemming train o síle deseti tanků. Po poslední hře, kdy si moje T71 vychutnala artyna na 1 ránu, jsem to vypnul, a rozhodně to v nejbližší době nezapnu, než se to peklo na publicu neuklidní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nejdříve docela v klidu ... pak jsem vytáhl přítulkyni na večeři.... a před spaním chtěl ještě dát pár bitev s JgPantherem.... 7 her ... 7x prohra.... vždy jsem byl z týmu nejlepší ... JagPanther spadl z win 58% na 56 ... takže pujdu spát poněkud nakrnut... :-) někdy to nejde ani kdyby se člověk na hlavu stavěl... Wg přidělí tým... a konec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hlásím, že jsem to přes vánoce ani jednou nezapl, až dnes. 8 her, z toho 8 proher, dvakrát mě někdo "omylem" napálil zezadu (což do IS od IS-3 bolí), viděl jsem platoon arty tier 8 a D.Max a lemming train o síle deseti tanků. Po poslední hře, kdy si moje T71 vychutnala artyna na 1 ránu, jsem to vypnul, a rozhodně to v nejbližší době nezapnu, než se to peklo na publicu neuklidní.

Já myslím, že se to nijak zásadně neuklidní. Public je prostě lidskej bordel a WG to ještě vylepšuje. Na jednu stranu ve hře dává typ, že je to kolektivní hra a na druhou vyhlašuje čistě individuální soutěže. Většina ocenění je taky individuální. Je tam typ lidí, co střelej vlastního zezadu, protože člověk rychleji zabere pozici. A je jim fuk, že ta pozice je lepší pro někoho jiného a tím i pro celej tým.To je asi tak jedinej průnik reálu do týhle virtuality. Jediná výhoda je, že člověk nemusí čekat na spravedlnost a zařídí si ji v tomhle případě sám, protože tenhle typ lidí tam nemá co dělat. Přestanu se stydět používat Alt+F4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady jak WOT lépe rozhýbat....prvním krokem bude aktualizace ovladače grafárny. Uvidím.

Už mám taky dědka....v roce 2008 to byla herní špička, ale už je skoro rok 2013 :Smile_teethhappy: . Hold budu muset pomalinku připravovat manželku na koupi nového PC....ale až nedřív za půl až rok...

Ale i tak mé PC normálně ostatní hry zvládá bez větších potíží. I Skyrim.

Mám tohle historické náčiní:

AMD Athlon 64x2 Dual Core Processor 5400+2,80GHz, GeForce GTX260, 3GB RAM(víc tam nenarvu páč tam mám větráky jak kráva až překrývají jeden slot na RAM.

No snad mi ty ovladače pomůžou...ono taky se musím přiznat, že jsem tak liný, že od koupi jsem neformátoval okna :Smile-hiding: :Smile-hiding: :Smile-hiding: . By to jelo taky jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ještě slabší a teď to běhá docela slušně. O Skyrimu nemluvě. A neformátoval jsem ze stejnýho důvodu :Smile_Default: . Gamebuster kromě jinýho umí defragmentaci jen libovolnýho herního adresáře a za poměrně krátkou dobu. Umí i diagnostiku a sám ti nabídne, co dočasně povypínat, pokud nepoužíváš, tak se tím nedá nic zkazit, spíš naopak. Asi jako bino na TD :Smile_Default: . Ať se ti zadaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že se to nijak zásadně neuklidní. Public je prostě lidskej bordel a WG to ještě vylepšuje. Na jednu stranu ve hře dává typ, že je to kolektivní hra a na druhou vyhlašuje čistě individuální soutěže. Většina ocenění je taky individuální. Je tam typ lidí, co střelej vlastního zezadu, protože člověk rychleji zabere pozici. A je jim fuk, že ta pozice je lepší pro někoho jiného a tím i pro celej tým.To je asi tak jedinej průnik reálu do týhle virtuality. Jediná výhoda je, že člověk nemusí čekat na spravedlnost a zařídí si ji v tomhle případě sám, protože tenhle typ lidí tam nemá co dělat. Přestanu se stydět používat Alt+F4.

 

Mně to teda přišlo včera horší, než normálně - děcka mají prázdniny a včera to občas vypadalo jako přehlídka prémiových vozidel WoT - prakticky 90% všech tierů 8 byl prémiák. Co je ještě horší - jsem teď na týden u rodičů a jejich internet je o něco slabší - jezdit se s tím dá docela dobře, ale sám na sobě jsem pozoroval, že jsem zdaleka nehrál to, co jindy. Otáčet bitvy individuálním výkonem se s tím moc nedá - zvlášť když v kritickém momentě tank reaguje o půl vteřiny později. Ale co - jsou prostě dny, kdy člověk prohraje všechno, a pak zase dny, kdy přichází jedno vítězství za druhým. Nejjednodušší je prostě v ty "první dny" to včas vypnout, v ty "druhé dny" naopak hrát, dokud to jde :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvouch dnech hezkýho hraní jsem to včera před jedenáctou večer zapnul s očekáváním průseru. A očekávání se naplnilo :Smile_confused:

22 her, 36%win, 1860eff, 1250dmg/hru. Staty dobrý, na to že tam je 6 her s 4kovou arty a 5 her s T1E6...

 

Mohl jsem dělat co jsem chtěl, ale když je do 30 sekund po startu rozhodnoto... A mam novej rekord, prohra 3<15 za 5 minut čistýho času !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dva....tři měsíce jsem neměl horší výsledky....

Zapnu PC, páč mi za 2h končilo prémko. Normálně bych za ten čas v poho projel celou garáž a krásně si dal 5 násobky.

Jenže kombinace Vánoc a 5násobků udělalo ze hry peklo. 5:8....

Dohrabal jsem se do 5 třídy a to jsem vzdal A10 a SU26 se kterýma jsem ani na 3x neudělal win. S SU26 je to co říct.

Jenže když kolega z čety s Hatzerem a já s SU26 jsme na konci suveréně neljepší v lose, kde jsou 6 třídy....to už je moc.

Dnešek se značil brutální až smrtelnou kombinací....velice špatné losy a totalní leplové na topkách.

Chtěl jsem na podruhé dát Stuga...zas proti hafo 7 ....během 2minut jsme pukali 1:9...a 1:15 to skončilo. Vypnul jsem to.

A dávám si pauzu. Symbolicky mi skončilo prémko a rozhodně ho teď nekoupím. Ať si na publiku jezdí tuna ultra kretenů, ale ať nejsem pořád dole.....na to WG kašlu.

Aktuálně **** na WOT, ale Vám přeju pěkný Nový Rok!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pětinásobky...

Průběžně relativně dobrý, jen mě v půlce her zhasla artina, takže výsledek alt+f4...

Taky něco udělali s MM. sledujete, jak je 1000 lidí ve frontě? Čeká se klidně půl minuty. Dokonce musím říct, že když jsem jel M8A1, bylo to luxusní, protože většinou byl 4. tier top. Celkem i ostatní bitvy byly hratelný. že by měl MM z čeho vybírat, když chvilku počká? Jo, semtam je to úplně na *****, ale zdá se mi, že je to spíš lepší.

 

Jel jsem spíš jen M8A1, mám víc proher jak výher, ale ty bitvy byly s kámošem dobrý. Kdyby v půlce her byl jeden z hráčů umělá inteligence, byly by to všechno výhry.

 

WG poslouchejte! Přidejte UI, ať se zvedne úroveň na publiku aspoň o 300%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se hrálo v posledních dnech ne až tak mizerně, ale co mě začíná šíleně vytáčet je nějaká nová moda na mapě Fjordy - v posledních pěti hrách, když se začínalo na zadní bázy, celej tým, včetně heavy tanku jako kv5,kv3,is3,kt se rozhodl že pojede na kopeček A9 a odtamtud na pole.. což znamenalo že dolní cestu jsem většinou hlídal sám, střední cestu jedno až dvě medka... zbytek tanku byl v horní části mapy.. jak myslíte že to dopadalo? Klikání, psaní do četu, nic nepomáhalo... :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlásím že s T62 se hraje výborně ale jde to bez prémka dost těžko živit. ta munice je fakt drahá

a taky mi spadl server v jedný dost dobrý bitvě..

chci říct K#Ø%§! člověk si chce jednou za měsíc zahrát tanky a oni mu vypnou server

 

takže se zas na nějakej čas vrátím do kokpitu..) Spitfiry maj teď levnější opravy a tak se s nima dá zas řádit. konečně jsem dal na Mosquito lepší motor a je to pecka, ještě air resistance a bude to killer

sry že sem pletu letadla, vím že jsou na to někteří tankisti hákliví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dva....tři měsíce jsem neměl horší výsledky....

Zapnu PC, páč mi za 2h končilo prémko. Normálně bych za ten čas v poho projel celou garáž a krásně si dal 5 násobky.

Jenže kombinace Vánoc a 5násobků udělalo ze hry peklo. 5:8....

Dohrabal jsem se do 5 třídy a to jsem vzdal A10 a SU26 se kterýma jsem ani na 3x neudělal win. S SU26 je to co říct.

Jenže když kolega z čety s Hatzerem a já s SU26 jsme na konci suveréně neljepší v lose, kde jsou 6 třídy....to už je moc.

Dnešek se značil brutální až smrtelnou kombinací....velice špatné losy a totalní leplové na topkách.

Chtěl jsem na podruhé dát Stuga...zas proti hafo 7 ....během 2minut jsme pukali 1:9...a 1:15 to skončilo. Vypnul jsem to.

A dávám si pauzu. Symbolicky mi skončilo prémko a rozhodně ho teď nekoupím. Ať si na publiku jezdí tuna ultra kretenů, ale ať nejsem pořád dole.....na to WG kašlu.

Aktuálně **** na WOT, ale Vám přeju pěkný Nový Rok!

 

 

No svejku, zvu te do nasi cety, kde si udrzujeme 85-90 wins :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No svejku, zvu te do nasi cety, kde si udrzujeme 85-90 wins :)

Bohužel to není o četě.

Popravdě se mi stále více a více daří...již atakuji 68%....zvláště po odstranění módů se to zas vrátilo tam kam má.

Bohužel zlom začal posledním patchem, kde mě mrzí tři věci:

- zmrvení super zvuku bezbolestné na ISU :Smile_teethhappy:

- obecně snížená učinnost houfnic bez použití gold ammo

- zhoršení MM na "medium" třídách(4,5,6,7) a pro čety.

 

Nebudu nějak komentovat jestli to WG opravdu udělalo nebo ne. Hraju hru přes dva roky a veřte že vím co říkám. Navíc mám pár strojů, které ve fullu točím stále dokola a vždy sleduju problém nekolik dní.

Spíše je otázkou proč to WG dělá a proč tak rychle reaguje? Odpověď je logická a rychlá:

- Co se týče houfnic, tak popravdě díky nerozvážnému nesazení gold ammo za peníze se ze strojů jako je M4,T18,T40 či KV2 stali zabijáci. OP stroje. WG si nemohlo dovolit šáhnout na vlastnosti gold ammo....ale stačí ovlivnit učinnost normální munice a ihned počet "OP" strojů klesne. Sám to mohu potvrdit...A10 jsem již prodal a s T18 dám stroj co jsem před patchem vždy dal na ránu teď dávám i na tří......

Nic méně tento krok chápu...

- zhoršení MM pro střední třídy. Proč to WG udělalo? Koukněte se při načítání hry na počet losovaných her. Já to udělal.....

nejvíce bylo na 4 třídě 750, pak na 5 třídě...550....ostatní mají okolo 200-300 losovaných her....ale pak to začíná. 9 třída už jen 96 her a pozor....10 třída 33 her!!!!!

20x méně než 4 a 5 třída! To je pro WG pohroma. Takže logicky zareagoval tak jak zareagoval.....i proto bude příští patch nerf artyn. Ale změnu MM na středních třídách nemusí hlásit....stačí jeden restart.....WG se jen snaží dostat hráče zpět na top třídy.

 

 

Snad se to o Novém roce uklidní. Já klidně 9 třídu zas začnu hrát....hrál jsem jí moc rád. Ale jestli jen WG dojebe ty třídy, které se teď daly hrát a přitom to na topkách bude o ničem jako doposud, tak si WG moc nepomůže.......

 

Štastný Nový Rok všem,,,,já jdu na RUM :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to těm darebákům nenažraným přeju !!! :Smile_trollface-3: Dík za informaci, bylo mi sice jasné, že tier 10 se hraje málo, ale že je vlastně skoro mrtvý, tak to jsem teda nevěděl. Tohle, co udělali je jen kosmetická úprava a nijak to hraní s tierem 10 nezlepší, to si jen u WG zbožně přejí aby to pomohlo protože oni nechtějí omezit artyny na maximálně 3 na tým v bitvě ( 2 by bylo ideální) a tím přijít o pěkný zisk. Jenže budou muset hošani, budou muset ! :Smile-playing: Provoz desítek je drahý a každý, kdo má v hlavě mozek se jim na to vybodne, když ví, že si skoro nezahraje protože ho rozfláká každých 5 minut nějaká artyna. Rychle vyexpit tank na full, posádka už by měla být tím postupným přeškolováním na vyšší tiery také slušná a tím to pak vadne. Desítka se vyndá z garáže jen když jsou 3 a nebo 5-ti násobky, na CW a nebo rotu a jinak ne. Není důvod ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to těm darebákům nenažraným přeju !!! :Smile_trollface-3: Dík za informaci, bylo mi sice jasné, že tier 10 se hraje málo, ale že je vlastně skoro mrtvý, tak to jsem teda nevěděl. Tohle, co udělali je jen kosmetická úprava a nijak to hraní s tierem 10 nezlepší, to si jen u WG zbožně přejí aby to pomohlo protože oni nechtějí omezit artyny na maximálně 3 na tým v bitvě ( 2 by bylo ideální) a tím přijít o pěkný zisk. Jenže budou muset hošani, budou muset ! :Smile-playing: Provoz desítek je drahý a každý, kdo má v hlavě mozek se jim na to vybodne, když ví, že si skoro nezahraje protože ho rozfláká každých 5 minut nějaká artyna. Rychle vyexpit tank na full, posádka už by měla být tím postupným přeškolováním na vyšší tiery také slušná a tím to pak vadne. Desítka se vyndá z garáže jen když jsou 3 a nebo 5-ti násobky, na CW a nebo rotu a jinak ne. Není důvod ...

Jestli jsi neviděl superinteligentní dítě v topicu "vtipné hlášky"....doporučuju. To je engine :Smile_trollface-3: a je to v těch uber nízkých tierech.

Jinak jsem kdysi psal, že to ocenění GJoy akorát tu hru potopí ještě víc...asi se ve WG uhodili hlavou o strop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pětinásobky dobrý až na:

VK3001P - pár her kolem 1600dmg - prohry. Výhra při 500dmg (cinkal jsem kolmo VK3601H, pak jsem ho cinknul zezadu do věže atd...nádhera. Hru předtím jsem měl 3x zaměřenýho enemy, vedle...a někdy dost rapidně vedle. Nainstaluju Fraps a ono nefunguje nahrávání...na žádný verzi.

Lorraine - vzdal jsem to. Artypárty, nebo tým plnej kreténů. Poslední hra rozhodla o vypnutí hry. Šance na výhru 63%, cinknul jsem zezadu M43/40, potom E-75 také zezadu do motoru.

Také mě začínají pumpovat ty nový Ufouni...hlavně ty americký co přidali, to je dobrej nápad dát někomu dobrý dělo, dobrej pancíř a zásobník. Fakt musím hrát za nízký tiery, protože tam se člověk vyblbne a hra dělá měnsí blbosti...no a ty anomálie dají díky rychlému reloadu zapomenout.

 

Na testu jsem si zkusil GWPanthera...sakra, oni ho vylepšili od doby, co jsem ho měl posledně. Už to od něj bolí. Asi prodám Lóru a jdu do něj, společně s Tigerem P, ze kterýho se doufám dostanu na Ferdu, ale ne za 150 000XP, ale za 77 000...bojím se, že to ale není chyba, na testu fakt stál 150 000. :Smile_mellow:

 

Jedinou radost dnes dělá ELC (Hellcata jsem skoro nejel). Mám novej styl hraní a nádhera. Ovšem výhry při 1200dmg zamrzí...Taky se mi s ním povedlo projet až na enemy základnu a zpět na Východním pobřeží. Díky spotu si je solidně rozebrali.

 

A nesmím zapomenout na bitvu proti Wasilijemu. Já v T1, max pětky, on ještě s kolegou v prém. Churchillovi. Na arktidě si vymlátili náš hlavní útok asi o 11 tancích (pětkách...). Já bohužel podlehl 4 jejich týmovým kolegům. Ale dva jsem dostal, jen mě mrzí, že jsem neměl čest ukázat Wasilovi, jak se WOTko hraje. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...