Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nevím, během hry jsem s kámošem nějakýmu člověku dal 2x pět reportů + ještě někteří hráči se ozvali, že taky dají. Zůstali do konce bitvy. Tzn, je šance, že ho dostali až v garáži, nebo vůbec?

To jsem právě četl v odpovědích vývojářů, že je jedno, jestli mu dáš pět nebo jeden report, počítá se to stejně (což by mohli někde napsat, ale což). Počítám, že pokud někdo ban dostane, tak až v garáži (mě to takhle po bitvě vyhodilo z garáže a napsalo mi to, že mám ban do tehdy a tehdy). Asi nejlepší možnost, jak zjistit, jestli ban dostal, je asi kouknout hned po bitvě, jestli je online, nebo zná někdo lepší způsob?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se zapojíte do hry a jdete si vařit kafe a uděláte to 100x, tak budete mít W/L 50%. Tak je to myšleno. A o banu snad rozhoduje jakýkoliv report, ne? Vlastních i nepřátel.

 

A jak je tedy možné, že potkávám hráče s winem cca 45-47% i po 6k bitev a více? Jo už vím... Nepijí kafe... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to proto, protože tu hru svým hraním kazí. Kdyby jenom stáli na místě, tak by to bylo lepší. Navíc jich potkáváš asi tolik, jako je těch co mají EFR 2000 a víc, ne?

 

To je odvážné tvrzení, ale ať, lepší než žádné... :Smile_teethhappy: Jinak bych řekl, že hráčů nad EFR 2000 bodů bude o dost méně než těch slabších kusů... Těch slabších a slabých je opravdu hodně není problém vidět hráče po 8-12k bitev s winem 46-49% (důkaz nemám, ale tak občas koukám s kým to hraji...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je odvážné tvrzení, ale ať, lepší než žádné... :Smile_teethhappy: Jinak bych řekl, že hráčů nad EFR 2000 bodů bude o dost méně než těch slabších kusů... Těch slabších a slabých je opravdu hodně není problém vidět hráče po 8-12k bitev s winem 46-49% (důkaz nemám, ale tak občas koukám s kým to hraji...)

Koukej také na to, kolik těch bitev mají, většinou to je pár stovek. Chce to 10 000 aby se projevila WG konstanta :Smile_trollface-3:. Často je to uplné elév, který má Loweho a protože je furt v topu, tak to také furt prohrává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W/L není zas tak důležitý, důležitější je EFR, který počítá s vícero úďaji a ten máš hodně nízký. Když se koukneš na své W/L za den, týden, měsíc a dva měsíce, tak ho máš lepší, než já a EFR máš přitom skoro poloviční. Nesmíš expit furt něco ale jezdit s tankem, který je na full, včetně posádky a který ti sedí. Jakmile přeskakuješ z tanku do tanku a navíc jsou to nedoexpené plečky, tak se ti to nezlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom není nic těžkého :Smile_teethhappy:

1) vybírej si nejlepší tanky ... v každém tieru najdeš nějakého premianta

2) škol si posádku na max. a pak přehoď na nový tank, nový tank vyexpi co nejvíce z free expů resp. nejezdi v tanku se zakl. vybavením

3) hraj s rozvahou, nikde se nežeň ... noobi chcípnou rychle ať jedou před tebou nebo za tebou, tak je nech aspoň spotovat

4) hrej v četách

:Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W/L není zas tak důležitý, důležitější je EFR, který počítá s vícero ďaji a ten máš hodně nízký. Když se koukneš na své W/L za den, týden, měsíc a dva měsíce, tak ho máš lepší, než já a EFR máš přitom skoro poloviční. Nesmíš expit furt něco ale jezdit s tankem, který je na full, včetně posádky a který ti sedí. Jakmile přeskakuješ z tanku do tanku a navíc jsou to nedoexpené plečky, tak se ti to nezlepší.

 

s tímhle zas až tak nemohu souhlasit, EFR je jen hra čísel, kretá o kvalitě hráče jen něco napoví, nikolo řekne vše :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest BobSlocum

S 1. a 2. bodem nemám problém, ale se 3. jo :Smile_trollface-3: Jezdím na tu stranu, kde je nejméně tanků a nebaví mě 14 dní být schovaný za kamenem :facepalmic: to je pořád taktika, taktika a najednou je z toho slušnej camping :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tímhle zas až tak nemohu souhlasit, EFR je jen hra čísel, kretá o kvalitě hráče jen něco napoví, nikolo řekne vše :Smile_blinky:

A co o hráči řekne jeho W/L ?! Když budu hrát jenom roty a ještě k tomu ty nejnižší, tak ho budu mít asi tak 70-80%. Ale EFR 1500 při průměrném tieru 7 těžko vyhoníš jen tak. XVM počítá EFR hráčů a na když vypočítá, že je šance na výhru 25%, tak je to na 99% lost jak vyšitý. Totéž s šancí 45% je lost z 80%, takže zase to s tím EFR tak lživé asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest BobSlocum

EFR se dá nahonit na spotování a capu, nemýlím se? Takže když si pořídím T-50-2 na spoting a s ostatními tanky se budu držet vzadu a na konci bitvy, kdy už zůstane u enemáků 3-4 tanky, vyrazím capovat, tak mám EFR jako víno za měsíc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EFR se dá nahonit na spotování a capu, nemýlím se? Takže když si pořídím T-50-2 na spoting a s ostatními tanky se budu držet vzadu a na konci bitvy, kdy už zůstane u enemáků 3-4 tanky, vyrazím capovat, tak mám EFR jako víno za měsíc?

Zkus to, vymlouvat ti to nebudu ale nenahoníš nic. To už pár lidí zkoušelo. NAvíc s T-50-2 budeš mít průměrný tier asi tak maximálně 5, ne? Čím to budeš spotovat abys ho měl 7 a víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hraješ to jak dlouho? Mám testovací jiný účet, kde mám odehráno jen pár bitev a mám tam Tetrarcha, Mardera a Jgtpanzera a mám tam W/L asi víc jak 60% a EFR snad skoro 1600 ale průměrný tier, což je číslo, které udává s jakým tierem jsi průměrně hrál, tak ten tam mám 2,1. to není o tom, kolik máš tierů 10 v garáži ale se počítá počet bitev a výška tieru, takže když hraješ jenom s Mikromausem, tak budeš mít průměrný tier třeba jenom 2, pokud na žádný jiný tank nešáhneš a v nízkých tierech je starý mazák, pokud není idiot totální superskiller. Už chápeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest BobSlocum

Ach tak. Díky za vysvětlení. Myslel jsem, že je to průměr toho co máš v garáži. Budu mít asi pořád 5,něco, protože hraji free a V. si držím pro kredity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to proto, protože tu hru svým hraním kazí. Kdyby jenom stáli na místě, tak by to bylo lepší. Navíc jich potkáváš asi tolik, jako je těch co mají EFR 2000 a víc, ne?

 

To že tank někde jen "stojí" a tím je týmu ku prospěchu více, než když tank "blbě hraje"... tak to je (dle mého subjektivního názoru nesmysl). Vždy je lepší a pro tým přínosnější - pokud se tank alespoň trochu hýbe a alespoň občas vystřelí. :-)

Jinak znám kamaráda... asi 26 tis bitev a win/lost 46% .... zkrátka hlavně expí nové a nové tanky... a nesnaží se hrát tak, aby byl týmu ku prospěchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že tank někde jen "stojí" a tím je týmu ku prospěchu více, než když tank "blbě hraje"... tak to je (dle mého subjektivního názoru nesmysl). Vždy je lepší a pro tým přínosnější - pokud se tank alespoň trochu hýbe a alespoň občas vystřelí. :-)

Nechtěl jsem sem psát jméno, protože je to můj kamarád, ale on sem nechodí, takže budu jen poloviční "mrcha". Mrkněte na staty nicku "Globuss" .... skoro 26 tis bitev a win/lost necelých 46% .... zkrátka hlavně expí nové a nové tanky... a nesnaží se hrát tak, aby byl týmu ku prospěchu.

Jenže tihle hráči se snaží tak, že vyjedou někam, kde chcípnou. Když zůstane stát na bázi, tak spotuje kolem i když nehraje a vydrží tam dlouho. Navíc, nepřítel neví, že ten hráč nehraje a bojí se tam vjet a také na takový tank střílí, což je zbytečné a tím neubírá HP někomu, kdo zatím dělá slušnou neplechu. Dělám si trochu srandu ale fakt je ten, že pod 45% se nedá spadnout i když tam dáš bota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...