Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Proti tomu nejde nic dělat, když je to dané přirozeností hráčů a postupným vývojem hry. Stačí porovnat verzi 6.4 s aktuální 8.2 a v té původní nebyl tak velký rozdíl ve vybavení stroje hráče (vlastnosti posádky) hrajícího kratší dobu od toho co to hrál mnohem déle. Co se přirozenosti hráčů týká, tak většinou použijí vše co jim dá nějakou výhodu nad ostatníma ať co do výběru lehce kvalitativně vyčnívajícího stroje, tak úpravou hry v podobě různých rozšíření.

Ale jde proti tomu neco delat - ale to by muselo WG!!! (rozdelit hrace do lig by stacilo)

Vcera to docela slo, ale dnes je nejaky MEGANOOBS DAY???

Po case zase strilim do vlastnich:( Musim, neda se jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Svejk:

To je klasika. Ono vždycky nějaké dítě pláčem přesvědčí rodiče o nějaké investici. S námi je to ale jinak. Na co ale kupovat kvůli takovýmhle enginům 4jádro, když to stejně pořád běží na jednom a záleží na jeho frekvenci? Taky mě přijde, že nadprůměrně hrající dospěláci jim asi vadí, protože nejdřív zmršili nejvyšší tier a nakonec odpadnou ti, co to od začátku hrajou na přibližně stejné konfiguraci....v tomhle množství hráčů jsme jen zlomek jejich zájmů. A pokud mají smlouvy s výrobci komponentů, tak to ani nepoznají.

 

Dnešek byl vůbec nějaký šílený...vlastně i včerejšek. Jak jsem se vrátil zapnul to po vánočním restartu...hodně změn a podivností.

- dementi...to nebudu komentovat, páč jsou vánoce a co jsme mohli čekat...

- řádně "jiný" MM....může být náhoda, ale losy jsou oproti minulému měsíci brutální...ať vezmu 4,5,6 či 7 třídu...když pak máte topky dementíky jde o zdraví...

- nulové zásahy...za dva dny jsem jich zažil jako za poslední měsíc...s FCM36 jsem dal 19 hitů z toho 13 penetrovalo, ale poškodily jen tři! celkový dmg 340. A to nebyl jen tento příklad. Rozhodně jsem netrefoval jen pásy.

- nový fenomén...ale spíše bug. Nikdy jsem to za dva roky neviděl...až za tyto poslední dva dny....trektnu si na duně či kopečku polovyjetého enemáka...sundám ho třeba na půlku a pak mi tři střely jím proletí jako duchem....nekecám. Jen dneska se mi to stalo ve 4 hrách. Hodně s T1HT a s FCM36....viditelně vidím jak to jde do jeho těla a proletí...žádný dingnutí nebo penetrace za nula.....prostě nic...

- snížení učinnosti houfnic. A to obecně u skoro všech...bez použití gold ammo. Poznal jsem to krásně..nejen na T18, ale hlavně na A10.

Ta už to má dlouho...cca 14 dní. Dřív jsem si sní dal v lose s 3 a 4 třídou i 10 ks. Teď jsem rád že přežiju...dnes jsem ho po týdnu projel....katastrofa. Dvakrát jsem trefil stojícího trojkového brita(papír) za 60hp...

Mám sním odjeto cca 200 her a vím co jak dával ihned po vyjetí....A13 či T28 na ránu i bez goldu. Teď? Se bojím i trojky.....Ten tank je odepsaný.

Další důkaz "stáhnutí" učinnosti či kalkulace penetrace u houfnic je T82, Stug či hetzer...dřív mě s T40 dávali na ránu....dneska? Dvakrát mě trefila z cca 100m, T82 s houfnicí...zustalo mi 10hp....jenže já jel s FCM36 co má mizerných 180hp. Dřív by mě sfoukla jak nic...

 

Ale největší peklo je to cukání.....30% minutí je vinou cukání...

Alespoň to brzy vyřeší všechny problémy s WOTem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říct k dnešku? Paráda..... :Smile_glasses:

 

Konečně jsem přeexpil Obj.704 a pořídil následovníka, Obj.268 se zdá jako ultimátní mašinka. Průměrný dmg přes 3000hp jsem držel jako nic a to z 20 her bylo dobrých 9 bitev na mapách, které nesnáším (Arktida (4x proč? :facepalm_wowp: ), Dragon Ridge). Mam zatím jen 20 bitev, ale řekl bych, že už si s Obj.268 tykáme. Trochu sem se bál děla, forum straší, že je horší než BL-10 co se týká přesnosti, ale neřekl bych, dokonce mi připadá o dvě třídy přesnější a když přičtu lepší rychlost a otáčení no zatím je na 1-, ale na nějaké celkové hodnocení je ještě čas.

 

To pan M48A1 už dlouho nezklamává, cíl držet průměrné dmg přes 3000hp už beru jako samozřejmost, ale co mě překvapilo, že během tří dnu jsem vylezl z 56% na 58% procent winu a jelikož hraji sám na publicu tak jsem opravdu nadšen, že se daří mě i týmům který mi MM nalosuje (sic moc nevěřím, že to udržím, ale uvidí se). Dnešek jsem zakončil dvěma krásnými bitvami kde v jedné jsem sundal 4 artyny :Smile_kamikaze: a v druhé udělil dmg přes 8500hp. Už asi týden na zpět jsem naládoval 15 goldových nábojů a je to v některých situacích znát. Sice je požívám minimálně a jen na ošklivé tanky (Mause, IS-7, dobře postavená E-75 aj...). Co se týká financí tak i tak jsem v plusu, používám je na blízko (jistota, že neminu) a i tak mířím na weakspoty takže se zaplatí. Zatím jsem měl jen jednu hru kde jsem jich použil všech 15 (zmíněný dmg 8500) a i tak jsem vydělal 3k... :Smile_teethhappy:

 

O pokusu o pronásobení SU-100 raději pomlčím.... :facepalm_wowp:

 

Ať se daří.... :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslym proc mi vzdy, kdyz se zminim vysnenem rozdeleni hracu do lig vzdycky nasbiram hromadu minusu, proc to asi lidi sakra moc nehcteji?

Nejde mi o nejake minusy poblble.....ale proc??? Vzdyt by to bylo pro vsechny jen dobre! Napiste mi nekdo proc to nechcete! At mam jasno.

 

Mínus ode mě nemáš za rozdělení do lig, ale za to že střílíš po vlastních....

 

Ale i tak nesouhlasím z rozdělením do lig podle úrovně protože:

  • by to vedlo k vyrovnání celkových výsledků (postupem by všichni měly cca 50% Winu a bylo by to jako na začátku)
  • by ubylo by bitev, kde si člověk dá 8 killů nebo se mu povede jiný psí kus
  • by v té "top lize" byly vykempené hry, zkušený hráč nevyjíždí, když ví, že jí dostane a nebude jí moc vrátit atd...

A to ani nechci přemýšlet jak rozdělovat hráče, podle EFR? To snad ne. Podle průměrného DMG? To taky asi né. KIEV A. R.? Taky nic moc... Win? ? ? Ne...

 

Tenhle systém je nastaven ideálně (dle mého) všechny hráče hodí do koše a ty se melou. Lepší hráči stoupají, ti horší ne. Je to fér. V globálních statistikách se ukáže kvalita a eliminuje se náhoda. Nevěřím, že někdo má 46% WINu po 5k bitvách protože má blby v týmu a smůlu na MM. Déle hrající hráči mají samozřejmě výhodu ve vybavení, posádce atd., ale každý někdy začínal.

 

Takže to je tak vše, co mě napadlo k rozdělení do lig dle výkonnosti.... :Smile-_tongue:

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jde proti tomu neco delat - ale to by muselo WG!!! (rozdelit hrace do lig by stacilo)

 

Čteš zdejší fórum a znáš taky rozdíl mezi Wot 6.4 a 8.2?

Vstřebal jsi můj příspěvek celý nebo jen část? To není osobní útok je dotaz.

WG proti tomu co se děje něco dělá, ale to se dobrým hráčům nelíbí.

Nerfuje jim jejich oblíbené stroje což jsou ty co trochu vyčnívají. Čety nedává tak často jako top a to pak ty hráči řvou, že nemají ten nej vliv a že jsou znevýhodněni díky četě.

 

Ty by jsi chtěl rozdělit hráče do lig. Fajn. Až budu mít stroj s posádkou o 3 percích tak si dáme souboj o 10 kolech. Ty si vezmeš ten samej s posádkou pouze na 75%. Naznačoval jsi, že je public je o kvalitě hráčů a tak ti asi dle tvé úvahy zanedbatelný rozdíl ve vybavení (posádce) vadit nebude. :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znam, ale co ty pises - to je liga 2 a vic, ja nejsem zadnej superhrac, jen nechci hrat s sesti letejma detma co nevi kde je nalevo a napravo!!!

To je tak tezky pochopit?

Martyho argumenty jsou usmevny - pro me (a vetsinu hracu) by se nic nezmenilo, z tech tri bodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skore W/L 9:1...řeknu si: Udělám násobky na devítkách, skončí to 9:4. Vypínám...

 

Včera jsem měl tu čest zaučit nového tankistu. Tak jsme spolu jezdili, zabíjeli...má 80 bitev a ER 1000. To je víc jak dvě třetiny hráčů WOT, úsměvný, co dokáže mozek v hlavě udělat s výkonem ve hře.

Ještě než jsme ale jeli spolu, tak měl 40 bitev a ER 330, jel chudák Brity...Tak jsem ho poučil, že začít musí s něčím zábavným, jedem T18 a šplháme na Hellcata a poté na T1 hvy :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl tu čest zaučit nového tankistu. Tak jsme spolu jezdili, zabíjeli...má 80 bitev a ER 1000. To je víc jak dvě třetiny hráčů WOT, úsměvný, co dokáže mozek v hlavě udělat s výkonem ve hře.

taky jsem čuměl, kamarád to nedávno nainstaloval, teď má 160 her, winrate bez problému 52% a na tancích který teď hraje má 55-60%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páč se chtějí učit a není jim 8 let....

 

K otázce rozdělení hráčů:

 

Téé hrozně těžký......když by se to rozdělilo do několika tříd, tak se z toho opravdu stane nezáživná camp hra. Na druhou stranu by neškodilo vyřadit hráče pod 45% winu. Páč ti se ani hráči nemůžou nazívat. Nechápou základní princip hry....naprosto netuší co mají dělat. Většinou se jedná o děti.

Jenže logicky WG nemůže( ikdyby chtělo) zakázat někomu hrát jen proto, že je to ultra lempl. Zvláště když platí. To už opravdu smrdí soudy...

Já jsem stejně zoufalý z toho počtu naprostých neschopů, ale nevidím šanci jak to vyřešit.....

V BF2 byli všichni hráči taky spolu...taky jsem zezačátku dělal holoubátko a za pár měsíců jsem byl stejně úspěšný jako ve WOTu....

Tam ti lemplíci byli kořením hry....jenže WOT je naprosto jiná hra....žádné oživení po úmrtí....ve WOTu se za chybu kolegy platí jen jednou a je konec. V BF2 jsem si počkal na oživení a jelo se dál.

 

Takže rozdělení hráčů není reálné. Nic méně v jedné věci by se něco udělat mohlo a hře by to velice pomohlo.

ZPOMALIT rychlost expení tanků! V betě nebylo možné mít za 700 her sedmou třídu. Ti hráči se třeba snaží, nejsou to hloupí a špatní hráči, jen se tu hru ještě nestačili naučit. Na malých třídách, když minete či uděláte chybu, tak díky reloadu ji lze snadněji opravit. Ale s ISkem už to taková legrace není....

Druhá věc, ale ta už zpět nelze vzít.... 7 a 8 premium stroje. Premium měl být max do 5 třídy. Pro WG obrovský zisk, ale pro kvalitu hry na těchto třídách pohroma.

 

Popravdě mě leplíci vadí, ale ani z 10% né tak jako ty nuly, cukání a podobné nesmysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spomalenie expenia: no Tí čo majú vyexpené všetko čo chceli budú určite za. Je ale potrebné myslieť aj na tých, ktorí ešte s expením neskončili. WG totiž spomalenie expenia robí potichu a neustále a to nerfovaním tankov. Zrýchlenie expenia za pomoci goldov (zmenou na voľne XP) WG z pochopiteľných dôvodov nezakáže.

Iné je predaj premiových tankov vyšieho tieru, ako má hráč vyexpené. Toto by snáď mohlo WG aj zapracovať.

Nemuseli by ani obmedziť predaj premiového tanku, úplne by stačila podmienka, že do prémiového tanku môže ísť len posádka už z vyexpeného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo by změnit ten blbý public systém tak, že si do bitvy každý navolí víc tanků. Dokonce by na tom mohli WG vytřískat prachy, když by se třeba volily 3 tanky a čtvrtý by byl za goldy. A nebo by byla volba tak, že normálně by se volily 3 stroje ale každý by musel mít jiný tier a pouze za goldy by se dalo navolit dvakrát stejný tier. Hned by se zlepšila ta blbá nálada, kdy musíme proklínat ty noobíky, kteří nám zadělali na smrt a tím i konec bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......Druhá věc, ale ta už zpět nelze vzít.... 7 a 8 premium stroje. Premium měl být max do 5 třídy. Pro WG obrovský zisk, ale pro kvalitu hry na těchto třídách pohroma.....

 

 

Upřímě řečeno, spíš bych řekl zaplať bůh, že máme zatím premiové stroje jen do tieru 8. Vzhledem ke stoupající rozežranosti WG nebude trvat tak dlouho a nejspíš nás čekají i premiáky tieru 9 a 10. A to potom teprve bude masakr :Smile_sad: . I když na druhou stranu, když vidím současnou úroveň většiny hráčů na tieru 9 a 10, bude to vlastně jedno.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mimo téma, ale ovlivňuje mě to každý den...v ostatních modifikacích jsem to nenašel, ale nevíte jak sehnat tu modifikaci, která sníží HW nároky?

Žádné modifikace nepoužívám, páč mě to při každém patchy neba znovu instalovat, ale už jsem ve stádiu, kdy nemám moc na výběr.

Hra se mi každé kolo cuká...zdaleka už né jen Čínská mapa se zelení...35fps a hned 13 není problém....a hlavně to cuká i při těch 35....

takové to lehké cukání, díky kterému Vás bolí oči a navíc trefíte tužku....a pak to brutální při fps 13....to je konečná a můžu vypnout hru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mimo téma, ale ovlivňuje mě to každý den...v ostatních modifikacích jsem to nenašel, ale nevíte jak sehnat tu modifikaci, která sníží HW nároky?

Žádné modifikace nepoužívám, páč mě to při každém patchy neba znovu instalovat, ale už jsem ve stádiu, kdy nemám moc na výběr.

Hra se mi každé kolo cuká...zdaleka už né jen Čínská mapa se zelení...35fps a hned 13 není problém....a hlavně to cuká i při těch 35....

takové to lehké cukání, díky kterému Vás bolí oči a navíc trefíte tužku....a pak to brutální při fps 13....to je konečná a můžu vypnout hru...

 

Ahoj, myslíš wot tweaker? Tak pro nynější verzi je tu:

http://wotportal.cz/wot-tweaker-0-8-2/

:-) Sám ho používám hlavně aby nehořeli vraky tanků a kvůli odmazání dýmu z výfuku, jinak ho nepotřebuju, pač se stabilně držím na 80 fps (na notebooku pravda kolem 35) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem i jinde - a nerikam ze ti to pomuze.

obcas naskocim na mapu a mam cca 4FPS - musim az cca 3x vyskocit a o5 naskocit do hry, aby to vyskocilo zpatky nahoru a pokud to nepomuze, tak ve spravci dam WoT maximalni prioritu - a pokud vim, ze mi PC bezi uz 10 hodin a vic, tak proste restartuju

 

mozna ti to nepomuze, ale je to to nejrychlejsi, co alespon me pomaha ... a potom prijdou na radu dalsi / slozitejsi nastaveji - tedy nejlehci je jeste ubrat proste na grafice ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mimo téma, ale ovlivňuje mě to každý den...v ostatních modifikacích jsem to nenašel, ale nevíte jak sehnat tu modifikaci, která sníží HW nároky?

Žádné modifikace nepoužívám, páč mě to při každém patchy neba znovu instalovat, ale už jsem ve stádiu, kdy nemám moc na výběr.

Hra se mi každé kolo cuká...zdaleka už né jen Čínská mapa se zelení...35fps a hned 13 není problém....a hlavně to cuká i při těch 35....

takové to lehké cukání, díky kterému Vás bolí oči a navíc trefíte tužku....a pak to brutální při fps 13....to je konečná a můžu vypnout hru...

Nevím jestli si nebudu zbytečně cintat mašli, akorát bych ti chtěl nějak pomoct. Mám už taky dost plečku a bez Gamebustra a doladění ASC už vůbec nehraju (neznám tvojí konfiguraci a jsou tu lepší než já). Dělalo mi to podobný věci co tobě a donutilo mě to projet systém. Nehledě na to, že jsem zase našel rootkita :Smile-hiding: jsem ještě vyházel pár věcí ze startmenu a pomocí Gamebustra vypínám všechny služby, které jdou, obzvlášť proces wuactl, pokud běží(windovsupdate). Při nastavení procesu na max prioritu to teď běží i s tou vylepšenou grafikou a s módy (XP SP3, 2 Gb Ram, GForce 450Gtx, 1GB Ram) bez cukání cca 30 fps. Jestli nepoužíváš ten Gamebuster, doporučuju v.3.4, ne novej od Razoru, ten chce ke spuštění account a připojení online. Ať se někdo vyjádří, jestli ti to škubání nedělá flashplayer nebo typ ovladačů ke gr. kartě.

Než to někdo okomentuje nějakým "omg" apod., snažím se jenom pomoct a doufám, že máte lepší nápady k téhle nevyzpytatelné hře!

Edit: to co psal BobCZ třeba u mě nefunguje, každej komp jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skore W/L 9:1...řeknu si: Udělám násobky na devítkách, skončí to 9:4. Vypínám...

 

Včera jsem měl tu čest zaučit nového tankistu. Tak jsme spolu jezdili, zabíjeli...má 80 bitev a ER 1000. To je víc jak dvě třetiny hráčů WOT, úsměvný, co dokáže mozek v hlavě udělat s výkonem ve hře.

Ještě než jsme ale jeli spolu, tak měl 40 bitev a ER 330, jel chudák Brity...Tak jsem ho poučil, že začít musí s něčím zábavným, jedem T18 a šplháme na Hellcata a poté na T1 hvy :Smile_blinky:

 

Haluz,taky něo mám,berte to jako pohled na typického hráče:

Měl jsem předevčírem možost být se svým strejdou,vzal sem si noťas na návštěvu(abych zabavil dva prcky a mohl si hrat s tretim a ctvrtym) no a když to strejda zjistil,hned chtěl at nastartuju hru,nastesti sem nejak chytl net.Takze ma 2300 bitev,EFR 800,nezna pojem EFR,jeho zlepseni ci zhorseni..ma KT,ISko,pz IV a nejake male sranky..takže jsme začli..jelikož měl 20 000 na uctu tak neslo svym zpusobem nic dělat.Pak mě zarazilo,že na žádném!!stroji neměl žádné vybavení(nabiják ventilka),pry je to jako pro nepremioveho obcasneho hrace az moc velky luxus dat za doplnky tolik co az tank,spotřebáky tam měl na mou radu z léta..jen na KT měl maskovačku(at pry neni videt)..u pár tanků měl téměř první skill(opet me dostalo že u velitele měl jako první Bia,u ostatních opravy atd)..prý si to pořádně nečet a u všeh to narval stejně..na forum nema jako pracujici clovek cas,je rad ze vecer da deset her a de po praci spat..zajel sem do skladu a samo že byl full bordelu..po jeho prodeji bylo na učtu 400 000..taky sem mu prodal ten americky strep premiovy..za utrene penize sem mu do farma tanku(pz IV) narval ventilku,hodil sit z KT,prehodil ty prvni skily,na KT koupil top motor a top vysilacku(na to kroutil hlavou ze myslel ze ta je na interni komunikaci ve hre,coz on nepotrebuje)..taky sem mu napsal terminy ky ma ty doplnky za polovic,at si hodi na KT ventilulku a nabijak ..chtel moc E-75 a pry na guny sere(pry je to tretina exp potrebnych na E-75,opet stacilo vysvetlit jak bude s IX a 88mm pro smich.....tak sem mu vysvetlil co a jak,coz pochopil,rozmluvil sem mu expeni high tieru..pak sem mu na svem uctu ukazal su-26 a hru sni,jelikoz ma strmpanzera...panove kdyby jste videli ten oblicej po prenuti do satelitniho pohledu..se slovy tvl co to je???sem se do kolen...na sturmpanzerovi ma vse plus 9000 exp..vse bez premka...rikal ze mu to prislo mega hard trefovat enemaky,jeho nadseni bylo obrovske..potom sem mu ukzazal jak hrat s pz IV,no co me dostalo tak pri druhe hre jsem jel sundat capujici KV-1 z klanu TGM,ktery byl neposkozeny,ja s 280 HP sem sel na vec,a asi cumel ze manik s ratem 800 mu prvni ranou shodil pas a pak jej utocil a vysekal..pak sem mu ukazal hru s KT,uhlovani,slaba mista enemaku,radu at se kryje a je v pohybu stale...cca 2 hodiny skoleni..ale pocit bezvadny..jedine co me pobavilo bylo ze v pratelich ma dva lidi..me a pry jednoho kamose,proti kteremu sem pry uplny sra...,rikam no jasne nejsem tak dobry ale taky mame u opic par skill a on furt to je slabe,no ta sem se podival co to je vlastne a von to je jeden killer z ODPADU :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: pry obcas jezdi cety..sice tímto WOT nezachráním,ale pocit je bezvadný,cap a decap sem mu nevysvetloval at si nehoni EFR a radsi hraje tymove..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mimo téma, ale ovlivňuje mě to každý den...v ostatních modifikacích jsem to nenašel, ale nevíte jak sehnat tu modifikaci, která sníží HW nároky?

Žádné modifikace nepoužívám, páč mě to při každém patchy neba znovu instalovat, ale už jsem ve stádiu, kdy nemám moc na výběr.

Hra se mi každé kolo cuká...zdaleka už né jen Čínská mapa se zelení...35fps a hned 13 není problém....a hlavně to cuká i při těch 35....

takové to lehké cukání, díky kterému Vás bolí oči a navíc trefíte tužku....a pak to brutální při fps 13....to je konečná a můžu vypnout hru...

 

Skús toto - mne to funguje super

 

http://extrahardware.cnews.cz/testy/world-tanks-82-velky-pruvodce-nastavenim-detailu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stingray: Ta artilerie rozsekala. To byla první věc, na kterou jsem mého učně upozorňoval, když jsem se zmínil o arty. Chtěl bych vidět toho Strup Panzera, jak se s tím mlátil...9 000 XP :Smile_teethhappy: Masochista. A máš pravdu, SU-26 je nejlepší artina na naučení. A taky nejzábavnější. Dneska jsme asi dvě hoďky jeli. M2 mt a T82. ER má 1230. 120 bitev. Takhle kdyby hrála aspoň půlka lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stingray: Ta artilerie rozsekala. To byla první věc, na kterou jsem mého učně upozorňoval, když jsem se zmínil o arty. Chtěl bych vidět toho Strup Panzera, jak se s tím mlátil...9 000 XP :Smile_teethhappy: Masochista. A máš pravdu, SU-26 je nejlepší artina na naučení. A taky nejzábavnější. Dneska jsme asi dvě hoďky jeli. M2 mt a T82. ER má 1230. 120 bitev. Takhle kdyby hrála aspoň půlka lidí...

 

Dotlac jej na cap a bude na 2000 :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: Za tu dobu s tím sundal jediný tank ale prý mu bylo řečeno že grill je mega super..upe nechápal jak sem přepl ten pohled :Smile_teethhappy: Ještě že jsem chtěl pomachrovat s SU-26 a zrovna sem otáčel bitvu s 1800 DMG :Smile_teethhappy: Ono je lehčí to vysvětlit,pak je ten hráč jinde,jen sem htěl ukázt,že prostě někteří za to nemohou..taky sem vysvetloval že 1 line=nejvíc damage je zcestná a učil je krýt a sniperovat..a sledovat minimapu při tom..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...